Πόσο δύσκολα περνάει η Γ' λυκείου;

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πολύ γρήγορα,δεν θα καταλάβετε πότε τέλειωσαν όλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nimar

Νεοφερμένος

Η Nimar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πολύ γρήγορα,δεν θα καταλάβετε πότε τέλειωσαν όλα....

Μακάρι να πήγαινα ξανά Γ' Λυκείου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Περνάει πολύ γρήγορα...Και μετά στεναχωριέσαι και χτυπιέσαι που τέλειωσε η σχολική σου ζωή...Γιατί όσο να'ναι, ό,τι και να λένε για τη φοιτητική ζωή, τα χρόνια που περνάς από το δημοτικό ως το λύκειο είναι τα πιο αγαπημένα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Περνάει πολύ γρήγορα...Και μετά στεναχωριέσαι και χτυπιέσαι που τέλειωσε η σχολική σου ζωή...Γιατί όσο να'ναι, ό,τι και να λένε για τη φοιτητική ζωή, τα χρόνια που περνάς από το δημοτικό ως το λύκειο είναι τα πιο αγαπημένα...:(
:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.


Μην στενοχωριέσαι καλέ εσύ!Έχεις ακόμα καιρό μπροστά σου...Κοίταξε να το χαρείς και να το διασκεδάσεις όσο πιο πολύ μπορείς...Τώρα είναι τα ωραία για σένα! Εγώ που απολύθηκα φέτος πρέπει να κλαίω και να θρηνώωωωωωωω:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Μην στενοχωριέσαι καλέ εσύ!Έχεις ακόμα καιρό μπροστά σου...Κοίταξε να το χαρείς και να το διασκεδάσεις όσο πιο πολύ μπορείς...Τώρα είναι τα ωραία για σένα! Εγώ που απολύθηκα φέτος πρέπει να κλαίω και να θρηνώωωωωωωω:'(:'(:'(:'(
απολύθηκες?:(
απο τι και πως?αν θελεις μπορεις να μου το στειλεις με πμ...btw,Χριστίνα χαρηκα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Τι από τι και πως καλέ? Από το λύκειο, την τελευταία βαθμίδα της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης :P!! Κι εγώ χάρηκα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Τι από τι και πως καλέ? Από το λύκειο, την τελευταία βαθμίδα της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης :P!! Κι εγώ χάρηκα!:)
χαχαχ ελεος.....ειδα αποφοιτος δε προσεξα ηλικια και νομιζα σε απελυσαν απο τν δουλεια...μη με παρεξηγεις απο τ πολυ τ διαβασμα ειναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Χαχαχαχ δεν πειράζει, σε καταλαβαίνω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγώ φέτος τελείωσα και πραγματικά δεν το ξαναπέρναγα αυτό το βάσανο με τίποτα !!!

+ φωνώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Όχι πολύ δύσκολα, κατά τη γνώμη μου. Το πρόγραμμα είναι κάπως -εντάξει, αρκετά- πιο πιεσμένο από άλλες χρονιές, υπάρχει όμως χρόνος και για ξεκούραση, διασκέδαση και περιστασιακές εξόδους. Οργάνωση του χρόνου σωστή αν γίνει σε γλιτώνει τουλάχιστον από το πολύ άγχος. Γιατί, πιστεύω εγώ, αυτή είναι η κύρια διαφορά με τις άλλες τάξεις, το άγχος. Περιορίζοντάς το, γίνεται αυτομάτως πιο εύκολη η χρονιά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ρε μην τρελενεσε σε λεω....!!! χαλαρα.....θα περασει..... σκεψου οτι αν περασεις (σε καποιοα σχολη) μετα θα κανεις οτι γουσταρεις..... ΟΣΟΙ ΜΠΙΤΕ ΣΕ ΤΕΙ ...ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΤΕ ΝΑ ΜΠΙΤΕ Β ΕΞΑΜΗΝΟ.....περναω καλα!!!! χαχαχα.... τα περισοτερα για την 3τη ειναι μυθος φτιαξε ενα προγραμμα και εισαι κομπλε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELPIDA TSOUKNIDA

Νεοφερμένος

Η ELPIDA TSOUKNIDA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χαμογελα βρε...ενας χρονος ειναι και περναει...μετα....μετα!!!!!μετα ερχονται τα καλυτερα!!!!:no1::D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν σας περνουν το κεφαλι..........κ οταν ακουω εκεινα τα υπερβολικα 9 ωρες διαβασμα καθε μερα.... ελεοςςςςςςςςς τρελενομαι..........................κανενας οργανισμος δεν αντεχει τοσο πολυ αντε μεχρι 5 ωρες μετα............ σβηνει ο γενικος.........αυτα που ακουτε ειναι υπερβολεε καθηγητων....κ μενα ετσι μου εκαναν..........χαλαρα λοιπον κ θα περασει αυτο..........κ μετα ολη μερα θα καθεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν σας περνουν το κεφαλι..........κ οταν ακουω εκεινα τα υπερβολικα 9 ωρες διαβασμα καθε μερα.... ελεοςςςςςςςςς τρελενομαι..........................κανενας οργανισμος δεν αντεχει τοσο πολυ αντε μεχρι 5 ωρες μετα............ σβηνει ο γενικος.........αυτα που ακουτε ειναι υπερβολεε καθηγητων....κ μενα ετσι μου εκαναν..........χαλαρα λοιπον κ θα περασει αυτο..........κ μετα ολη μερα θα καθεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)

Ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν σας περνουν το κεφαλι..........κ οταν ακουω εκεινα τα υπερβολικα 9 ωρες διαβασμα καθε μερα.... ελεοςςςςςςςςς τρελενομαι..........................κανενας οργανισμος δεν αντεχει τοσο πολυ αντε μεχρι 5 ωρες μετα............ σβηνει ο γενικος.........αυτα που ακουτε ειναι υπερβολεε καθηγητων....κ μενα ετσι μου εκαναν..........χαλαρα λοιπον κ θα περασει αυτο..........κ μετα ολη μερα θα καθεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)


Ε δε θα καθόμαστε και όλη μέρα μετά... Μην το παρακάνουμε κιόλας. Αν είναι έτσι, να περάσουμε, σε καμιά σχολή για να λέμε ότι περάσαμε και μετά να μην πατάμε το πόδι μας και να μη διαβάζουμε καθόλου, καλύτερα να μην πάμε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ε δε θα καθόμαστε και όλη μέρα μετά... Μην το παρακάνουμε κιόλας. Αν είναι έτσι, να περάσουμε, σε καμιά σχολή για να λέμε ότι περάσαμε και μετά να μην πατάμε το πόδι μας και να μη διαβάζουμε καθόλου, καλύτερα να μην πάμε καθόλου.
βρε θα δεις τι θα γινει κ κατα ποσο θα πατας στην σχολη εισαι εξω απο τον χορο ..................:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
βρε θα δεις τι θα γινει κ κατα ποσο θα πατας στην σχολη εισαι εξω απο τον χορο ..................:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


Κι εσύ πού ξέρεις τι θα κάνω εγώ? Κοίταξε να δεις, δε διαβάζω για την πλάκα μου τώρα... Διαβάζω για να περάσω, και να ακολουθήσω ένα επάγγελμα που θα μου αρέσει, και θα με ικανοποιεί.
Το κατά πόσο θα παταω ή όχι στη σχολή, δεδομένου ότι καίγομαι να τη βγάλω και γρήγορα αν οι συνθήκες το επιτρέψουν φυσικά, είναι δικό μου θέμα... Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ιδιοι πάντως, ε?;) Αν εσύ και ο καθένας, δεν πατάνε στη σχολή, δε σημαίνει ότι την ίδια τακτική θα ακολουθήσουν όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy_92

Νεοφερμένος

Η Nancy_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν σας περνουν το κεφαλι..........κ οταν ακουω εκεινα τα υπερβολικα 9 ωρες διαβασμα καθε μερα.... ελεοςςςςςςςςς τρελενομαι..........................κανενας οργανισμος δεν αντεχει τοσο πολυ αντε μεχρι 5 ωρες μετα............ σβηνει ο γενικος.........αυτα που ακουτε ειναι υπερβολεε καθηγητων....κ μενα ετσι μου εκαναν..........χαλαρα λοιπον κ θα περασει αυτο..........κ μετα ολη μερα θα καθεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)



Εξαρτάται από τη σχολή που θέλει να περάσει ο καθένας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
κ μετα ολη μερα θα καθεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)
και την σχολη,πως θα την τελειωσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top