Πόσο Έλληνες είμαστε;

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Φασισμος και αριστερα πανε χερι-χερι..το ιδιο πραγμα ειστε.Ελευθερια της εκφρασης για ολους εκτος απο αυτους που ειναι αντιθετοι με εμας.Καθαρματα οι αριστεροι ολοι ;)
Εγω δεν εχω μισος ουτε φανατισμο..αγαπω την χωρα μου.Εσυ απο την αλλη εχεις ενα κομπλεξ με καθε τι ελληνικο.Δεν σε κατηγορω,ετσι σε εμαθαν.Εγω μεγαλωσα σε αριστερη οικογενεια,ειδα τι πρεσβευει η καθε ιδεολογια και επελεξα.Εσυ θα εισαι απο εκεινους τους αιωνιους φοιτητες με τα μουσια που τους βρισκεις στις αριστερες παραταξεις.
Σίγουρα δεν σου είναι κάτι ο Άδωνις?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνος Σ.

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλα τα λεει ο Βυρων! Λοιπον οι αριστεροι ολοι ειναι ενα ματσο καθαρματα και ανθελληνες... Δεν το χουν κρυψει οτι ενδιαφερονται μονο και μονο για την παρτάρα τους υιοθετοντας και πολλα ανθελληνικα-αντιεθνικα συνθηματα π.χ. Καθε πατριδα μια φυλακη, ταξικη συνειδηση οχι εθνικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

byron96

Νεοφερμένος

Ο byron96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σίγουρα δεν σου είναι κάτι ο Άδωνις?:whistle:

μην ανησυχεις δεν εχουμε καμια σχεση.
Παντως εσυ εισαι σιγουρη οτι δεν εχεις καποια σχεση με τον Λένιν?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
μην ανησυχεις δεν εχουμε καμια σχεση.
Παντως εσυ εισαι σιγουρη οτι δεν εχεις καποια σχεση με τον Λένιν?:/:
'Εχω με τα μυρμήγκια. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνος Σ.

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επισης οι κομουνιστες και καθε λογης αριστεριστες εχουν προδοτικες για το εθνος θεσεις! Π.χ. ο ριζοσπαστης δεν ηταν που ειχε γραψει πως αν δεν ειχε γινει η μικρασιατικη καταστροφη τωρα η τουρκια θα ηταν ενα πεθαμενο κρατος και για αυτον τον λογο κιολας την επιδιωξαμε;; Μμμμ! Ή ας πουμε ο Τσιπρας δεν ηθελε να κυρηξει ελληνοτουρκικη ΑΟΖ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το οτι εκανα ενα ορθογραφικο λαθος λογω κεκτημενης ταχυτητας δεν παει να πει πως εχω κ προβλημα. Δεν ειδα ομως την αποψη σου πανω στο θεμα αυτο!!

Ειμαι ανθελληνας...ανθελληνας...και αντιπροσωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ο,τι και να λετε ο ελληνικος πολιτισμος ηταν και θα ειναι ο ανωτερος πολιτισμος που υπηρξε.

ο Αρχαίος Ελληνικός Πολιτισμός έχει δώσει πολλά. Δεν μπορούμε να θεωρήσουμε κάποιον ανώτερο από έναν άλλο διότι ο καθένας μας έχει ξεχωριστά κριτήρια.

Ο Δυτικος πολιτισμος ειναι αυτος που εναντιωνεται στον ελληνικο

όχι, ο ελληνικός πολιτισμός εναντιώνεται στον Δυτικό γιατί είμαστε ξερά κεφάλια και την είδαμε φιλόσοφοι-ριζοσπάστες αντί να ασχοληθούμε με την δουλειά μας. Γιατί ως γνωστόν, αν ο όλοι παράγουν ο καθένας ξεχωριστά και πληρώνουν τους φόρους τους τότε το κράτος θα ανθίσει οικονομικά (βλ. Αμερική)

Και γενικά, μην συγκρίνετε Εθνικισμό και Κομμουνισμό, το ίδιο και το αυτό είναι και οι 2 ιδεολογίες, και για τις 2 έγιναν γενοκτονίες και πέθαναν εκατομμύρια. Η μια προασπίζει την ανωτερότητα μιας φυλής βάση του χρώματος και η άλλη προασπίζει την ανωτερότητα μιας φυλής βάση της ιδεολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κωνσταντίνος Σ.

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Αυτοί ζουν στον Μεσαίωνα και εμείς είμαστε μια δημοκρατική χώρα.
τι έκανε λέει;;; :rofl:
Εγω δεν εχω μισος ουτε φανατισμο..
το ξέρουμε! το καταλάβαμε από το άβατάρ σου!;)
ο ριζοσπαστης δεν ηταν που ειχε γραψει πως αν δεν ειχε γινει η μικρασιατικη καταστροφη τωρα η τουρκια θα ηταν ενα πεθαμενο κρατος και για αυτον τον λογο κιολας την επιδιωξαμε;;
Όχι.
Είχε γράψει:
Η Μικρασιατική εκστρατεία δεν χτυπούσε μόνο τη νέα Τουρκία, μα στρεφότανε και ενάντια στα ζωτικότατα συμφέροντα του Ελληνικού λαού. Γι αυτό εμείς όχι μόνο δεν λυπηθήκαμε για την αστικοτσιφλικάδικη ήττα στη Μικρασία ΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΔΙΩΞΑΜΕ
Πονέσαμε και πονάμε για τα αδέρφια μας που σπείρανε αυτού άδικα τα κόκαλα τους για τα συμφέροντα των ντόπιων και ξένων ιμπεριαλιστών.
Και θα τους εκδικηθούμε κάποτε, και η μοναδική εκδίκηση θα είναι η ανατροπή της αστικοτσιφλικάδικης κυριαρχίας, η εξόντωση του εθνικισμού, η λεύτερη και αρμονική συμβίωση, συνεργασία και ανάπτυξη των βαλκανικών λαών
κάνετε ένα γκουγκλάρισμα πριν ξεστομίσετε μπούρδες...
έλεος πια:/:
Ειμαι ανθελληνας...ανθελληνας...και αντιπροσωπος.

και εκπρόσωπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και γενικά, μην συγκρίνετε Εθνικισμό και Κομμουνισμό, το ίδιο και το αυτό είναι και οι 2 ιδεολογίες, και για τις 2 έγιναν γενοκτονίες και πέθαναν εκατομμύρια. Η μια προασπίζει την ανωτερότητα μιας φυλής βάση του χρώματος και η άλλη προασπίζει την ανωτερότητα μιας φυλής βάση της ιδεολογίας.

:lol::lol:

Φασισμος και αριστερα πανε χερι-χερι..το ιδιο πραγμα ειστε.Ελευθερια της εκφρασης για ολους εκτος απο αυτους που ειναι αντιθετοι με εμας. Καθαρματα οι αριστεροι ολοι ;)
Εγω δεν εχω μισος ουτε φανατισμο..αγαπω την χωρα μου.Εσυ απο την αλλη εχεις ενα κομπλεξ με καθε τι ελληνικο.Δεν σε κατηγορω,ετσι σε εμαθαν.Εγω μεγαλωσα σε αριστερη οικογενεια,ειδα τι πρεσβευει η καθε ιδεολογια και επελεξα.Εσυ θα εισαι απο εκεινους τους αιωνιους φοιτητες με τα μουσια που τους βρισκεις στις αριστερες παραταξεις.

:lol::lol:

ώχου, δεν τα πιστεύετε αυτά που λέτε! Τι να πρωτοπιάσω:

1. Τις αλλεπάλληλες γενικεύσεις, που βεβαίως δεν ισχύουν;
2. Το ότι έχετε ένα ύφος τόσο απόλυτο, λες και έχετε εντρυφήσει σε όλα τα πολιτικά συστήματα;
3. Τις άκυρες περιγραφές;

Το.. ότι βγήκαμε off topic; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Είμαι 100% Έλληνας και περήφανος για την καταγωγή μου...δε μπορώ να πω το ίδιο για την πλειοψηφία των συμπατριωτών μου δυστυχώς!
Διότι όπου κι αν κοιτάξω γύρω μου,σκατά αντικρίζω!
Βλέπω να περιτριγυρίζομαι από ανθρώπους αμόρφωτους, ανιστόρητους,ζηλόφθονους,τεμπέληδες και μοιρολάτρες!Βλέπω την 3η ηλικία να ξεφτιλίζεται και να ξεσπάει στις νεαρότερες γενιές αντί να συμβουλεύει και να κρατάει τα μπόσικα,βλέπω παιδιά να συντηρούν φαύλες νοοτροπίες γονέων,διαπροσωπικές σχέσεις συμφερόντων και μόνο κ.λπ. κ.λπ.
Προσωπικά έχω φτάσει σε σημείο να συνεννοούμαι περισσότερο και καλύτερα με ξένους παρά με Έλληνες...
Η κοινωνική κρίση στην Ελλάδα υπάρχει βαθιά και πολύ πιο πριν απ'την οικονομική,λόγω της οποίας γίνεται πλέον και πιο εμφανής!Και τα χειρότερα έρχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Είμαι 100% Έλληνας

τι παει να πει αυτο?

ποιος ειναι ο 100%, ο 90% και ο 0% ελληνας? νιωθω σαν γαλα με 0% λιπαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
τι παει να πει αυτο?

ποιος ειναι ο 100%, ο 90% και ο 0% ελληνας? νιωθω σαν γαλα με 0% λιπαρα

Σ'αυτό κολλάς εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Σ'αυτό κολλάς εσύ;

απλα αυτο μ εκανε εντυπωση! στα αλλα συμφωνω! αυτο δεν το καταλαβαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ο Δυτικος πολιτισμος ειναι αυτος που εναντιωνεται στον ελληνικο...το Βατικανο και αυτοι.

Απο πότε το Βατικανό είναι ταυτόσημο με την δυτική κουλτούρα και ενάντιο του Ελληνικού πολιτισμού;

Έχασα τίποτις επεισόδια;;;::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εμφατικό ήταν...πες πως όλοι είναι 100% να τελειώνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
όσο νιώθει ο καθένας;)

αυτοί πάντως ηταν σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
όσο νιώθει ο καθένας;)

αυτοί πάντως ηταν σίγουρα...


αααα, αυτοί που πολέμησαν τους γερμανούς, όχι αυτοί που πληρώνονται από τις δόσεις των γερμανών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Το πόσο Έλληνας είναι κάποιος το δείχνει όχι με τα λόγια
αλλά με τις πράξεις !

Όλα τα άλλα είναι απλά ψέματα για να τα πιστεύουν οι ανιστόριτοι και οι μη διαβασμένοι και ''αγαθοί'' ώστε να το παίζουν κάποιοι ελληναράδες.
Αυτοί είναι Έλληνες και αν τους μοιάσουμε και στο 1/3 τότε κάτι θα αξίζουμε από την υπερηφάνια τους...;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Αυτοί είναι Έλληνες και αν τους μοιάσουμε και στο 1/3 τότε κάτι θα αξίζουμε από την υπερηφάνια τους...;)
μόνο που όποιος προσπαθήσει πλέον να κάνει ότι και αυτοί, θα πάθει αυτό

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top