Πόσοι περάσατε στο Ρέθυμνο Κρήτης και σε ποια σχολή;

LeF

Νεοφερμένος

Ο LeF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι!! Κι συ?

Οχι...απλα το περιμενα..γιατι ολοι εχουν παει καλλιθεα δν καταλαβαινω...εγω κεντρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Λεω κι γω.. Θα μαστε γειτονακια.. Τεσπα,αν θες,στειλε μου π.μ. να τα πουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria3008

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γεια σας παιδια ..!εγω περασα στο ηρακλειο αλλα ειμαι απο ρεθυμνο...Ειναι παρα πολυ ωραια παντως και ειμαι σιγουρη οτι θα περασετε πολυ καλα..!!:Dθα το διαπιστωσετε γρηγορα..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Οχι...απλα το περιμενα..γιατι ολοι εχουν παει καλλιθεα δν καταλαβαινω...εγω κεντρο...


παντως και η φιλη μου που περασε ιστορικο αρχαιολογικο ρεθυμνου δεν θα μενει καλλιθεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Γεια σας παιδια σημερα εμαθα οτι περασα Ρεθυμνο.:jumpy::jumpy:Απο ζωη τι λεει η περιοχη ειναι ωραια.?Νυχτερινη ζωη.?Καλη.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!Γυρισα απο 3ημερο κι περασα φανταστικα!!!


Ολα ειναι καλα,αρκει να χεις την καταλληλη παρεα!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top