Πόσοι από εσάς πηγαίνετε φροντιστήριο;

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γνωστό, Άγνωστο, Λατινικά, Έκθεση, Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Εγώ Γ λυκείου και κάνω για πρώτη φορά φροντιστήριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filos

Νεοφερμένος

Η filos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω φετος δεν πηγαινω φροντιστηριο...μενω σε χωριο..ειμαστε λιγα ατομα κ το μαθημα ειναι σαν ιδιαιτερο...οι καθηγητες ειναι αψογοι...τους εχουμε απο τη β γυμνασιου κ οι σχεσεις μεταξυ μας ειναι αριστες....γι αυτο δν βρισκω τον λογο να παω φροντιστηριο φετος...για του χρονου το συζηταμε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0oZz

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
κανεις την λαθος ερωτηση....επρεπε να ρωτας ποιοι ΔΕΝ πανε φροντ.
εγω παω μονο αρχαια και εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Είμαι θετική και προς το παρόν κάνω μόνο ιδιαίτερο στην έκθεση. Μάλλον από Φεβρουάριο θα ξεκινήσω ιδιαίτερα μαθηματικά και φυσική αλλά προετοιμασία για τη Γ λυκείου. Δε βλέπω γιατί να κλείνω από τώρα τον ελεύθερο χρόνο μου σε φροντιστήριο με τα μαθήματα του σχολείου αφού τα καταφέρνω μια χαρά μόνος μου ακόμα και εκεί που δεν έχω καλούς καθηγητές. Πιστεύω ότι ο καθένας μας μέχρι και τη Β λυκείου μπορεί να τη βγάλει και χωρίς φροντιστήριο αρκεί να διαβάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Εγω παω γιατι αλλιως δεν γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top