Πόση ύλη καλύψατε το Πάσχα;

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Όσοι δίνετε πανελλήνιες φέτος πείτε μέχρι που φτάσατε αν δεν την τελειώσατε ακόμα και όσοι την καλύψατε όλη πείτε πού βρήκατε την δύναμη να το κάνετε :loltooth:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Τι σημασία έχει πόση ύλη κάλυψε ο καθένας ; everyone has their own pace και την δικιά του εξέλιξη. Ξέρω , θέλετε να γίνεται κουβέντα μπλα μπλα μπλα και καταλαβαίνω απολύτως , i’ve been there before . Αλλά μερικά άτομα μπορεί να αγχώνονται βλέποντας τέτοιου είδους threads . Οπότε απλά κρατήστε οτι ο καθένας έχει τον ρυθμό του :)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Τι σημασία έχει πόση ύλη κάλυψε ο καθένας ; everyone has their own pace και την δικιά του εξέλιξη. Ξέρω , θέλετε να γίνεται κουβέντα μπλα μπλα μπλα και καταλαβαίνω απολύτως , i’ve been there before . Αλλά μερικά άτομα μπορεί να αγχώνονται βλέποντας τέτοιου είδους threads . Οπότε απλά κρατήστε οτι ο καθένας έχει τον ρυθμό του :)
Το ίδιο ακριβώς σκεφτόμουν να γράψω κι εγώ! Μόλις διάβασα τον τίτλο του thread λέω "α, ένα ωραίο thread για να αγχωθούν οι υποψήφιοι" :lol:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Το ίδιο ακριβώς σκεφτόμουν να γράψω κι εγώ! Μόλις διάβασα τον τίτλο του thread λέω "α, ένα ωραίο thread για να αγχωθούν οι υποψήφιοι" :lol:
Μερικά άτομα σοβαρά νιώθουν triggered απο κάτι τέτοια , είναι και κρίσιμη εποχή. Οπότε ας τα αποφεύγουμε αυτά τα θέματα καλύτερα.. :/
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Μερικά άτομα σοβαρά νιώθουν triggered απο κάτι τέτοια , είναι και κρίσιμη εποχή. Οπότε ας τα αποφεύγουμε αυτά τα θέματα καλύτερα.. :/
συμφωνώ... το μόνο που δεν μου χρειάζεται αυτή τη στιγμή, όπως και σε αρκετούς άλλους, είναι η σύγκριση
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
συμφωνώ... το μόνο που δεν μου χρειάζεται αυτή τη στιγμή, όπως και σε αρκετούς άλλους, είναι η σύγκριση
Το γνωρίζω πολύ καλά. Η σύγκριση μόνο καταστροφική είναι, σε κάθε τομέα. Σου θολώνει το μυαλό και σου διαστρεβλώνει την εικόνα που έχεις σχηματίσει για τον εαυτό σου , με αποτέλεσμα να εγκαταλείπεις λίγο λίγο τον αγώνα ασυνείδητα (+ σου προκαλεί ακόμα περισσότερο άγχος και «πέφτει» η επίδοση) .
Κράτα οτι ο καθένας πάει με τον δικό του ρυθμό και πως απο την στιγμή που προσπαθείς και δίνεις τον καλύτερό σου εαυτό θα ανταμειφθείς🧡
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Τι σημασία έχει πόση ύλη κάλυψε ο καθένας ; everyone has their own pace και την δικιά του εξέλιξη. Ξέρω , θέλετε να γίνεται κουβέντα μπλα μπλα μπλα και καταλαβαίνω απολύτως , i’ve been there before . Αλλά μερικά άτομα μπορεί να αγχώνονται βλέποντας τέτοιου είδους threads . Οπότε απλά κρατήστε οτι ο καθένας έχει τον ρυθμό του :)
Προφανώς. Δεν είχα σκοπό να αγχωσω κάποιον απλά έκανα μια ερώτηση για συζήτηση
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top