Πόση κάρτα βάζετε;

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
'Eχω υποτροφία από την cosmote, δεν πληρώνω τίποτα και μιλάω απεριόριστα μ' όποιον θέλω :P

Ο chuck norris εισαι ρε φιλε?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ο chuck norris εισαι ρε φιλε?:eek:

οχι, καθε χρονο δινει καποιες υποτροφιες η κοσμοτε, οι οποιες μαλιστα δινονται και με καποια παραλογα κριτηρια(φετος ξερωγω αν ησουν απο κυκλαδες δεν μπορουσες να παρεις...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
μια 10ευρη το μηνα(what's up)...και συνηθως βαζω με τα 7 ευρω τα 600 λεπτα ομιλιας και 600 μηνυματα!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Μια 10 ευρη το μήνα στο γουατς απ με 600' και 600 σμσ και είμαι μια χαρά αφού όλοι εχουν γουατς απ και μιλάω άνετα. Βέβαια εγω είμαι αγαπημένο μέλος της αφού κάθε χριστούγεννα, πάσχα αλλά και σε άσχετες περιόδους μου δίνει δωρακια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
'Eχω υποτροφία από την cosmote, δεν πληρώνω τίποτα και μιλάω απεριόριστα μ' όποιον θέλω :P

σε ζηλεύω!!!!!!!!!!!!!!!

____

πάντως όσοι λέτε ότι κανονίζετε από skype και fb κλπ το κανετε απο το κινητο καταναλώνοντας mb ή από τον υπολογιστή?
αυτό που θέλω να κοιτάξω μετά τις πανελλήνιες είναι αν συμφέρει να χρησιμοποίω κάποια υπηρεσία απο το κινητο για μηνυματα μεσω ιντερνετ ή τα παραδοσιακα sms
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,414 μηνύματα.
10 ευρώ το μήνα, ενεργοποιώ τα 600+600 και επίσης κάνω το reloadit για περισσότερα λεπτά ή μηνύματα ή internet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γύρω στα 30 με 35 ευρώ το χρόνο. Έχω what's up και παίρνω λεπτά ή μηνύματα κάθε φορά που βάζω κάρτα και είμαι οκ. Άλλωστε δεν το πολυχρησιμοποιώ. Πιο πολύ μιλάω μέσω fb :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
10Ε/μήνα συνήθως.

Βάζω τα 600 SMS με τα 5Ε της cosmote γιατί είμαι ακοινώνητη και δεν μιλάω πολύ στο τηλ :P
Αλλά έχω και vodafone και βάζω 10Ε μια φορά στο τετράμηνο οπότε δεν μετράει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
σε ζηλεύω!!!!!!!!!!!!!!!

____

πάντως όσοι λέτε ότι κανονίζετε από skype και fb κλπ το κανετε απο το κινητο καταναλώνοντας mb ή από τον υπολογιστή?
αυτό που θέλω να κοιτάξω μετά τις πανελλήνιες είναι αν συμφέρει να χρησιμοποίω κάποια υπηρεσία απο το κινητο για μηνυματα μεσω ιντερνετ ή τα παραδοσιακα sms

Εγώ το κάνω από υπολογιστή. Μία γνωστή μου που το είχε επιχειρήσει από κινητό, μου είχε πει ότι δεν συμφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Συνήθως μια 10ευρη για 600+600 και μπορεί άλλη μία 5ευρη για μηνύματα άμα τελειώσουν..
Επίσης κάνω τα reload it κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
2 των 10 ευρώ/μήνα συνήθως.

Εκτός αν ξεχάσω ότι μου έληξαν τα λεπτά/μηνύματα και συνεχίσω και μιλάω/στέλνω κανονικά. :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
5 Ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Summer rainbow

Νεοφερμένος

Η Summer rainbow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
5ευρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
10 :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
10άρα. ^^
Και συνήθως 2 τον μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
5 ανα 2 μηνες συνηθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
5 καθε 2-3 μηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakask

Νεοφερμένος

Η katerinakask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:D Μια καλή λύση είναι επίσης και τα καρτοπρογράμματα.Ουσιαστικα λειτουργούν όπως οι κάρτες και σου προσφέρουν περισσότερες δυνατότητες από το να έβαζες μία κάρτα ίσης αξίας...Εγώ παλιότερα ήθελα 15Ε το μήνα και ενεργοποιούσα διάφορα πακέτα (ομιλίας και μηνυμάτων) τα οποία όμως είχαν ημερομηνία λήξης....Τώρα δίνω 15Ε σε ένα καρτοπρόγραμμα και έχω και λεπτα ομιλίας και μηνυματα.Και αν μου τελειώσουν τα 15 μπορώ να βάλω και κάρτα (αν και δεν εχει χρειαστεί προς το παρόν).Πιστεύω πως είναι μια συμφέρουσα λύση.Τα παντα βέβαια εξαρτώνται από τη χρήση που κάνεις. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Παλιοτερα εβαζα 10ευρη
Τωρα βαζω 5ευρη καθε 2μηνο περιπου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
5 ή 10 βάζω συνήθως. Έχω να βάλω από τον Απρίλη. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top