Πόσες ώρες φροντιστηριακών/ιδιαίτερων μαθημάτων κάνετε;

Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο και σε ποια μαθήματα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
  • Δεν κάνω

  • Λίγες ώρες και όχι κάθε μέρα

  • Κάνω αρκετές ώρες (σχεδόν κάθε μέρα)

  • Κάνω πολλές ώρες (κάθε μέρα)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
τα πραγματα ειναι απλα αν θελεις να περασεις θα κανεις φροντιστηριο και στην κατευθυνση που ειμαι (θετικη) για να γραψω 18500 μορια , πρεπει να κανεις τρελα φροντιστηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Και στην κατευθυνση που ειμαι (θετικη) για να γραψω 18500 μορια , πρεπει να κανεις τρελα φροντιστηρια
Εεχμ, σε όλες τις κατευθύνσεις, για να βγάλεις 18500+ μόρια, χρειάζεται τρελό διάβασμα, όχι φροντιστήριο. Το φροντιστήριο / ιδιαίτερο πρέπει να λειτουργεί ως κατευθυντήρια δύναμη στη μελέτη σου. Δε θα σου βάλουν γνώσεις στο τσερβέλο. Απλώς θα σε βοηθήσουν να τηρήσεις το εκάστοτε πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
3 μαθηματικα κατ
2 φυσικη κατ
1,5 μαθ γεν
1,5 αεππ
2 εκθεση

λίγες σε σχεση με αλλους , αλλά είναι δευτερη φορά που δίνω, τα ξέρω και λιώνω μόνη μου στο διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
3 μαθηματικα κατ
2 φυσικη κατ
1,5 μαθ γεν
1,5 αεππ
2 εκθεση

λίγες σε σχεση με αλλους , αλλά είναι δευτερη φορά που δίνω, τα ξέρω και λιώνω μόνη μου στο διάβασμα :P

Δε τα λες και σε μας να τα μάθουμε??

4 ώρες μαθ κατ
4 ώρες φυς κατ
2 ώρες χημ κατ
2 ώρες βιολ κατ
2 ώρες έκθεση
1 ώρα βιολ γπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
5 ώρες μαθηματικά κατ
3 ώρες φυσική κατ
2 βιολογία κατ
2 έκθεση
2 χημεία
2 μαθηματικά γπ
Σύνολο 16 ώρες. Βέβαια μόνο η φυσική είναι 3 γεμάτες ώρες, τα άλλα είναι σε φροντιστήριο οπότε οι ώρες είναι 45λεπτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
3 ώρες Φυσ. Κατ.
1 ώρα Μαθ. Κατ. + Γ.Π. μαζί (για επανάληψη, τα έχω τελειώσει από την Α' Λυκείου)
1,5 ώρα Βιολ. Κατ.
1 ώρα Χημ. Κατ.
1,5 ώρα Έκθεση

Σύνολο 8 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
4 ωρες Μαθηματικα.
4 ωρες Φυσικη.
45 λεπτα ΑΟΔΕ.
1.30 ωρα ΑΕΠΠ.
1.30 ωρα Εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
5 μαθ κατ
5 φυσ κατ
3 χημ κατ
2 βιο κατ
2 εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
4 Μαθηματικά κατ.
3 Φυσική κατ.
2 ΑΕΠΠ
1 ΑΟΔΕ
2 Έκθεση
2 Μαθηματικά γεν.
2 Α.Ο.Θ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
4 μαθηματικά κατεύθυνσης
3 φυσική κατεύθυνσης
2 ώρες στις 15 μέρες μαθηματικά γενικής
2 έκθεση
2 ώρες αοθ
2 αεππ
και έκανα και αοδε 2 ώρες στις 15 μέρες, αλλά το έκοψα γιατί είδα οτι δεν οφελεί πολύ, έτσι κι αλλιώς για να τα μάθω παπαγαλία που μου ζητουσαν δεν βοηθούσε σε κάτι

Ακριβώς το ίδιο, μόνο που αντί για αεπ και αοθ έχω βιολογία και χημεία και αντί για μαθημα επιλογής μαθηματικά έχω βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Για κάποιον που δίνει δεύτερη φορά, πόσες ώρες φροντιστήριο πιστεύετε ότι πρέπει να κάνει; Είμαι κατεύθυνση ανθρωπιστικών σπουδών (με 4ο μάθημα τα λατινικά). Εγώ λέω: 2 ώρες έκθεση, 2 ώρες γνωστό, 2 ώρες άγνωστο, 2 ώρες ιστορία, 1,5 ώρα λατινικά. Αλλά επειδή το γνωστό και την ιστορία τα έχω χιλιοπεράσει (δλδ δεν τα βλέπω για πρώτη φορά), μήπως είναι υπερβολή το δύωρο; Μήπως είναι καλύτερο να βάλω 1 ώρα ιστορία και 1 ώρα γνωστό (ή έστω 1,5) και ότι αφαιρέσω από αυτά να τα βάλω στο άγνωστο; Εσείς τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Αυτήν την εβδομάδα 7 ώρες την επόμενη που θα βγει το κανονικό προγραμμα δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariana_gew

Νεοφερμένος

Η Mariana_gew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έκθεση 3
Αρχαία 6:/:
Ιστορία 3
Λατινικά 3
Κάνω 1 ώρα παραπάνω αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Το δικό μου πρόγραμμα:

Αρχαία 6
Λατινικά 3
Ιστορία 3
Έκθεση 2

Καλή σχολική χρονιά σε όλους μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Ευχαριστούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Για Γ' Λυκείου έκανα:

- Μαθηματικά: 5 ώρες
- Φυσική: 4 ώρες
- Χημεία: 4 ώρες
- Έκθεση: 2 ώρες
Όλα σε φροντιστηριο....
Δύο μήνες πριν έκανα και δύο ώρες ιδιαίτερο φυσική επιπρόσθετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Για πειτε... Ποσες κανετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristianax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xristianax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Βιολογία κατεύθυνσης : 3 ώρες
Φυσική κατεύθυνσης : 4 ώρες
Έκθεση : 2 ώρες
Χημεία κατεύθυνσης : 3 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Έκθεση: 2
Αρχαία (άγνωστο): 3
Αρχαία (γνωστό): 2
Ιστορία: 2
Λατινικά: 3

Σύνολο: 12 ώρες, σε φροντιστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

"Κωστας"

Νεοφερμένος

Ο "Κωστας" αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γ΄ Λυκείου ,ανθρωπιστικών σπουδών
-Αρχαία Κατ. : 4 ώρες
-Λατινικά κατ. : 2 ώρες
-Ιστορία κατ. : 2 ώρες
-Έκθεση : 2 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top