Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο;

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ιδιαιτερα η φροντιστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
φετος κανω 2 χημεια,2 φυσικη,2βιολογια,3 μαθηματικα κατευθυνσης και 1 στις 2 εβδομαδες μαθηματικα γενικης.και δεν νομιζω να θεωρουμαι κακος μαθητης του φορουμ.τραβα ψαξε να δεις ποιοι ακουγονται.
τεσπα καταλαβαινω ομως το ωραριο σου γιατι πολλοι φιλοι πανε σε φροντιστηρια που τους εξοντωνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YaNsE

Νεοφερμένος

Ο YaNsE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ κάνω 13 ώρες την εβδομαδα (μαθηματικα,φυσικη και έκθεση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγω κανω 13 ωρες φροντιστηριο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

altrou13

Νεοφερμένος

Η altrou13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
1 βιολογια Γ΄
3 μαθηματικα και αλγεβρα
2 εκθεση
4 φυσική γενικης και κατευθυνσης
4 χημεια γενικης και κατευθυνσης
συνολο 14 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ρε παιδια πολλες δεν ειναι;:(Δευτερα Λυκειου και σας πιεζουν τοσο;Εγω δεν εκανα καθολου χωρις να εχω καποιο προβλημα φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μαλλον εγω παιρνω το βραβειο των λιγοτερων ωρων.
Συνολικα κανω μαθημα 9 ωρες τη βδομαδα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
πώς το καταφερνεις αυτο Ρανια?ποια μαθηματα δεν κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ειναι πιο ευκολο να πω ποια μαθηματα κανω. :p
1 ωρα εκθεση
3 ωρες φυσικη
5 ωρες μαθηματικα
Ολα τα αλλα μονη μου. Και τα παω παρα πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
2.30 ώρες Άγνωστο
2.30 ώρες Λατινικά





Τα υπόλοιπα μόνος μου, με τη βοήθεια ενός καλού βοηθήματος και τα πηγαίνω καλά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
1 βιολογια Γ΄
3 μαθηματικα και αλγεβρα
2 εκθεση
4 φυσική γενικης και κατευθυνσης
4 χημεια γενικης και κατευθυνσης
συνολο 14 ωρες


Υπερβολικά πολλές ώρες... Γιατί?
Μία ώρα χημεία κατ. αρκεί. Επίσης, μία ώρα χημεια γενικής, μη σου πω και καθόλου. Αντίστοιχα και για φυσική κατ. και γενικής αν θες να κάνεις οπωσδήποτε φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ειναι πιο ευκολο να πω ποια μαθηματα κανω. :p
1 ωρα εκθεση
3 ωρες φυσικη
5 ωρες μαθηματικα
Ολα τα αλλα μονη μου. Και τα παω παρα πολυ καλα.
:no1:
2.30 ώρες Άγνωστο
2.30 ώρες Λατινικά





Τα υπόλοιπα μόνος μου, με τη βοήθεια ενός καλού βοηθήματος και τα πηγαίνω καλά.;)
του χρονου θα τα κανεις ολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Προς το παρόν κάνω μόνον 1:30 ώρα έκθεση. Από Φεβρουάριο θα κάνω 2 μαθηματικά + 2 φυσική για ύλη Γ λυκείου (ιδιαίτερα όλα). Για του χρόνου δεν ξέρω ακόμα σίγουρα. Το σχέδιο μου είναι να διαβάζω βασικά μόνος μου και να έχω λίγες 'ωρες ιδιαίτερο σε κάθε μάθημα να με καθοδηγεί.

Υ.Γ. τελικά καλά κωλόφυτα είμαστε όλοι για να μιλάμε για μαθήματα χριστουγενιάτικα!!!!:jumpy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ειναι πιο ευκολο να πω ποια μαθηματα κανω. :p
1 ωρα εκθεση
3 ωρες φυσικη
5 ωρες μαθηματικα
Ολα τα αλλα μονη μου. Και τα παω παρα πολυ καλα.
Φροντηστήριο ή ιδιαίτερα κάνεις??

Εγώ κάνω ιδιαίτερα:
2 έκθεση
2 φυσική (1 κατ. και 1 γεν.)
3 μαθημαικά (1,5 κατ. και 1,5 γεν)

Για του χρόνου δεν θα κάνω κάτι πρόσθετο δλδ δεν θα κάνω φροντ. αοδε και αεππ. Τώρα δεν ξέρω πως θα κυμανθούν του χρόνου οι ώρες της έκθεσης, των μαθ. και της φυσ...

Ράνια, 3 ώρες μαθ και 5 ώρες φυσ, εννοείς κατεύθυνσης ή έχεις πάρει και επιλογής τα μαθηματικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ειναι πιο ευκολο να πω ποια μαθηματα κανω. :p
1 ωρα εκθεση
3 ωρες φυσικη
5 ωρες μαθηματικα
Ολα τα αλλα μονη μου. Και τα παω παρα πολυ καλα.

Εγω και να ηθελα δνε μπορω.Τι να κανω μονος μου χημεια η βιολογια?
Που ειναι και βαρυτητας.Αλα νταξ 2 ωρες τη βδομαδα κανω.

Εκθεση επισης κανω ενα διωρο.Θελουμε βαθμο.!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι η θετική πάντα έχει περισσότερες ώρες μιας και η βιολογία είναι πιο επιστημονική και έχει ασκήσεις σε αντίθεση με το ΑΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ε νταξ δεν νομιζω η μια ωρα παραπανω εκθεση να κανει το βαθμο. :p
Και συμφωνω οτι εχεις πιο ζορικα μαθηματα εσυ στη θετικη απο μενα στην τεχνολογικη. Τα αντιστοιχα δικα μου ειναι ενα μαθημα που αν σου αρεσει και το δουλεψεις μονος σου γραφεις και αριστα, και ενα μαθημα που απλα παπαγαλιζεις και γραφεις επισης αριστα.:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
1 ώρα Γεωμετρία
2 ώρες Μαθηματικά Κατεύθυνσης
2 ώρες Άλγεβρα
2 ώρες Φυσική Κατεύθυνσης
2 ώρες Φυσική Γενικής Παιδείας
2 ώρες Χημεία Κατεύθυνσης
1 ώρα Χημεία Γενικής (ενίοτε)
2 ώρες Έκθεση

Και όλα αυτά για την Ιατρική. Α ρε μάνα τι πληρώνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Και τα μισα απο αυτα δεν ειναι απαραιτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top