Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο;

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Β' Λυκειου είσαι.
Δεν έχεις κανένα λόγο να κάνεις.
Μόνο λεφτά τσαμπα δίνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Β' Λυκειου είσαι.
Δεν έχεις κανένα λόγο να κάνεις.
Μόνο λεφτά τσαμπα δίνεις

Κατά την ταπεινή μου γνώμη αυτό που λες , δεν ισχύει :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos123

Νεοφερμένος

Ο manos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οι θετικοί έχετε όντως πολλές ώρες. Εγώ κάνω συνολικά 7,5 ώρες την εβδομάδα στη Θεωρητική. Γενικώς το καλό είναι να έχεις και χρόνο ό,τι μαθαίνεις να το διαβάζεις. Μία γνωστή μου έχει 19 ώρες την εβδομάδα στη θετική. Αν είναι δυνατόν. Και είναι Β΄Λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
6 ώρες τη βδομάδα for now.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
0 ώρες for this year.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
13 ώρες την εβδομάδα χωρισμένες σε ένα πεντάωρο και δύο τετράωρα. Δεδομένου ότι το πρόγραμμα του σχολείου μου είναι καθημερινά οκτάωρο, μου βγαίνει το λάδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Τολμηρος

Νεοφερμένος

Ο Τολμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδιά εγώ κάνω 15 ώρες την εβδομάδα! Είμαι θετική! Αυτά που λένε ΄κάποιοι ότι δεν χρειάζεται φροντηστήριο στη Β λυκείου ή καλύτερα να αρχίσουμε μόνο την ύλη της Γ λυκείου, τα λένε παιδιά που ή ζουν σε άλλη χώρα ή δεν έχουν στόχους να περάσουν πουθενά!

Αν θες να περάσεις κάπου ψηλά πρέπει να κάνεις φροντηστήριο και να διαβάζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ok πρέπει να συμβιβαστώ ότι δεν έχω στόχους και ότι ζω σε άλλη χώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Παιδιά χαλαρά. Καθένας μιλά κυρίως βάσει της δικής του εμπειρίας. Για άλλους το φροντιστήριο δουλεύει και είναι χρήσιμο/απαραίτητο και για άλλους όχι. Προσωπικά ας πούμε, ανήκω στην πρώτη κατηγορία. Ωστόσο κάτι που ικανοποιεί εμένα, στο διάβασμα, δε σημαίνει πως ικανοποιεί και άλλους. Μην απορείτε λοιπόν, ανθρώπινο είναι να υπάρχουν διαφορές.

Ok πρέπει να συμβιβαστώ ότι δεν έχω στόχους και ότι ζω σε άλλη χώρα.

Η πλειοψηφία των ατόμων εδώ μέσα πάμε σε δημόσια σχολεία. Αν κι εγώ, όπως εσύ, πήγαινα σε ιδιωτικό θα απαιτούσα, όχι απλά θα θεωρούσα φυσικό, να μην πηγαίνω φροντιστήριο. Και δεν το λέω με κακία, ζήλια ή φθόνο, έτσι; Μου δόθηκε ευκαιρία να πάω (αφιλοκερδώς μάλιστα) και την απέρριψα.

Θα ήταν καλύτερο λοιπόν να συγκρίνεις τη δουλειά που γίνεται στο σχολείο σου με αυτή άλλων, δημόσιων σχολείων, πριν γενικεύσεις κάπως την περίπτωσή σου. Εκτός φυσικά και αν έχει αλλάξει κάτι (π.χ. άλλαξες σχολείο) οπότε και η παρατήρησή μου είναι άστοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo_Veroia

Νεοφερμένος

Ο Theo_Veroia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγώ κάνω 3 ώρες μαθηματικά 4 ώρες φυσική και 2 ώρες έκθεση......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Έχω :
7 ώρες Μαθηματικά
5 ώρες Φυσική
4 ώρες Χημεία
3 ώρες Έκθεση
3 ώρες Βιολογία (από Ιανουάριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Έχω :
7 ώρες Μαθηματικά
5 ώρες Φυσική
4 ώρες Χημεία
3 ώρες Έκθεση
3 ώρες Βιολογία (από Ιανουάριο)


7 ώρες μαθηματικά;ΕΛΕΟΣ
3 ώρες Βιολογία; Τι βιολογία;;;; :lol::lol:
Ένα 2ωρο στην Έκθεση είναι αρκετό.

22 ώρες στα φροντιστήρια ρε φίλε; ΕΛΕΟΣ :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
6 ωρες μαθηματικα και 3 φυσικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εγω που ειμαι θεωρητικη κανω 3 αγνωστο αρχαια,2 γνωστο αρχαια,3 λατινικα,2 εκθεση κ 2 αλγεβρα γενικης...(κ μιλαω παντα για 45λεπτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
7 ώρες μαθηματικά;ΕΛΕΟΣ
3 ώρες Βιολογία; Τι βιολογία;;;; :lol::lol:
Ένα 2ωρο στην Έκθεση είναι αρκετό.

22 ώρες στα φροντιστήρια ρε φίλε; ΕΛΕΟΣ :nono:

7 ώρες μαθηματικά (2 Άλγεβρα - 2 Γεωμετρία - 3 Κατεύθυνσης)
3 ώρες Βιολογία (2 Κατεύθυνσης - 1 γενικής που είναι προαιρετική αλλά εγώ θα την βάλω 6ο μάθημα)
3 ώρες Έκθεση (Το στάνταρ 2ωρο των φροντιστηρίων και μία επιπλέον ώρα στην οποία κάνουμε ασκήσεις και εργασίες πάνω στο μάθημα)

Και γτ έλεος; Αυτό είναι πάνω κάτω το στάνταρ πρόγραμμα ενός μαθητή της Θετικής στην επαρχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νατσοπουλος βιλη

Νεοφερμένος

Ο Νατσοπουλος βιλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
14 45λεπτα τν εβδομαδα!!!μαθηματικα φυσικη εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missdenim

Νεοφερμένος

Η natassoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
βλεπω ρε παιδια ολο κατι ωρες τρελες.......
εγω κανω 8 ωρες την εβδομαδα...
3 αρχαια (γνωστο+αγνωστο)
2 λατινικα
2 εκθεση
και 1 φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ευαγγελια15

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
6 ωρες την εβδομαδα που να μην εκανα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
λες και τα δικα σου φροντιστηρια?
εχει ως εξης για φετος.
μαθ. κατ.=2,5
χημεια κατ.=2
φυσικη κατ.=2
αλγεβρα=1,5
εκθεση=1,5
φυσικη γεν.=1,5
χημεια γεν.=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top