Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο;

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Τα αγγλικά μου αυξήθηκαν κατά 2 ώρες οπότε 12,5 ώρες την βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vmenios

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ κάνω:
2 ώρες Μαθ κάτ
2 ώρες άλγεβρα
2 ώρες χημεία
2 ώρες φυσική κατ
2 ώρες φυσική γενικής

Νομίζω πάντως οτι είναι αρκετές αυτές που κάνω εγώ και πως εσύ έχεις υπερβολικά πολλές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι για την τάξη της Β' Λυκείου ο μέσος όρος των ωρών που κάνει η πλειοψηφία των μαθητών είναι πολύς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriku

Νεοφερμένος

Η kiriku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπερα θα ηθελα να με ενημερωσει καποιος απο τη Β λυκειου , αν ειναι ευκολο , που εχουν φτασει μεχρι τωρα στα εξης μαθηματα
1.φυσικη γεν.παιδειας
2. φυσικη κατευθυνσης
3.χημεια γεν.παιδειας
4.χημεια κατευθυνσης

θα ηθελα να μου πειτε σελιδα στο βιβλιο αλλα και κεφαλαιο .
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinaki

Νεοφερμένος

Η ματινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω κανω 5 ωρες την εβδομαδα...1 ωρα εκθεση, 2 ωρες λατινικα και 2 ωρες αρχαια (κατευθυνσης)...ειμαι θεωρητικη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caaasta

Νεοφερμένος

Η caaasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
6 αρχαια
2 λατινικα
2 εκθεση
3 αλγεβρα


να σας ρωτησω λιγο..??δν ειναι καπως υπερβολικο 6 ωρες αρχαια??κ μαλιστα μονο κατευθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
6 αρχαια
2 λατινικα
2 εκθεση
3 αλγεβρα


να σας ρωτησω λιγο..??δν ειναι καπως υπερβολικο 6 ωρες αρχαια??κ μαλιστα μονο κατευθυνσης...

6 αρχαια? Ναι, εμενα μου φαινεται πολυ υπερβολικο.. αν σκεφτει κανεις πως το Γνωστο δεν ειναι και αναγκαιο για την 3η...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleno0zZz

Νεοφερμένος

Η eleno0zZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κανω 4.30 ωρες την εβδομαδα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Addiction*

Νεοφερμένος

Η Χριστιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω ειμαι β λυκειου,θεωριτικη κατευθυνση και κανω συνολικα 12 ωρες φροντ την εβδομαδα..
2 ωρες εκθεση
2 ωρες λατινικα
2 ωρες αρχαια γνωστο
2 ωρες αρχαια αγνωστο
2 ωρες γραμματικη-συντακτικο αρχαιων
2 ωρες αλγεβρα γενικης παιδειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΝΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΛΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω ειμαι β λυκειου,θεωριτικη κατευθυνση και κανω συνολικα 12 ωρες φροντ την εβδομαδα..
2 ωρες εκθεση
2 ωρες λατινικα
2 ωρες αρχαια γνωστο
2 ωρες αρχαια αγνωστο
2 ωρες γραμματικη-συντακτικο αρχαιων
2 ωρες αλγεβρα γενικης παιδειας.

εγω εκτος απο αυτα κανω και γεωμετρια γενικης! φαντασου!:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Addiction*

Νεοφερμένος

Η Χριστιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλα ασε εμενα μια φιλη μου εκτος απο γεωμετρια γενικης κανει και μια ωρα χημεια γενικης!ετσι μωρε για να μην πληττει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
4 Μαθηματικα[Γενικης Παιδειας-Κατευθυνσης(3)-Γ' (1)]
4 Φυσικη[Γενικης Παιδειας-Κατευθυνσης(3)-Γ' (1)]
4 Χημεια [Γενικης Παιδειας-Κατευθυνσης(3)-Γ' (1)]
1 Βιολογια (Γ')
1 Εκθεση
1 Περιληψη
=15

Πολλα λιγα εγω αυτα κανω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
εγω εκτος απο αυτα κανω και γεωμετρια γενικης! φαντασου!:wow:

Πεταμενα λεφτα... δε θα σου χρειαστει πουθενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
2-3 ωρες μαθηματικα κατ. (ιδιαιτερα)
1 ωρα μαθηματικα γενικης(ιδιαιτερα)
4 ωρες φυσικη κατ.(φροντ.)
2 ωρες προγραμματισμο (φροντ.)
2 ωρες εκθεση(φροντ.)
=11-12 ωρες την εβδομαδα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παναγια μου!!:s πααααρα πολλες ωρες!! εγω κανω 14 ωρες την εβδομαδα και παλι τισ βρισκω υπερβολικα πολλες!! βασικα εχω καταλαβει οτι η θετικη δε χρειαζεται τοσεσ πολλεσ ωρες φροντιστηριο, αλλα οπωσ και να το κάνεις πρεπει καπιοι φροντιστακηδες να τα τσεπωσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Έγω μόνο φυσική και μαθηματικά από μιάμιση ώρα.... Και είμαι θεωρητική:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
παναγια μου!!:s πααααρα πολλες ωρες!! εγω κανω 14 ωρες την εβδομαδα και παλι τισ βρισκω υπερβολικα πολλες!! βασικα εχω καταλαβει οτι η θετικη δε χρειαζεται τοσεσ πολλεσ ωρες φροντιστηριο, αλλα οπωσ και να το κάνεις πρεπει καπιοι φροντιστακηδες να τα τσεπωσουν...

Εσεις κανετε και τα γενικης... ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonbin

Νεοφερμένος

Ο jasonbin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
4,5 Μαθηματικά (Άλγεβρα, Γεωμετρία, Κατεύθυνση)
4 Φυσική (2 Γενικής, 2 Κατεύθυνσης)
3 Χημεια (2 Κατεύθυνση 1 Γενική)
1,5 Έκθεση

Ναι, κάνω και στη Γεωμετρία :P και προσεχώς Βιολογία Κατεύθυνσης της Γ και το μάθημα επιλογής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christaras501

Νεοφερμένος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια γεια σας, ειμαι καινουργιος εδω και αυτη ειναι η πρωτη μου δημοσιευση. Λοιπον, εγω πηγαινω θετικη κατευθυνση και δεν κανω κανενα φροντιστηριο. Με την ΔΙΚΗ μου προσπαθεια εβγαλα 18.1 χωρις ιδιαιτερο διαβασμα. Πιστευω οτι με λιγη περισσοτερη προσπαθεια ολη μπορουν να αφησουν τα "ετοιμα" και θα πανε μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Α εγω κανω:Γενικη παιδεια=1 ωρα χημεια,2ωρες αλγεβρα,2 φυσικη,1 γεωμετρια,2 εκθεση.Κατευθυνση=2 ωρες χημεια,2 φυσικη,2 μαθηματικα.Προετοιμασια για την Γ=1 φυσικη,1 χημεια,2 μαθηματικα.Συνολο 17 ωρες.Ελεος!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top