Γενικό - Πόσες ώρες διαβάζετε και τι βαθμό βγάζετε;

Lydaki!!!

Νεοφερμένος

Η Λυδια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
κοιτα!!!!!στην 1η εβγαλα 19 12/13 και στιν 2α 19 11/13 και διαβαζα μονο για τα φροντιστηρια και καμια ιστορια που και που.......!αν σε νιαζει μονο ο βαθμος και οπως λες θες τεχνολογικη διαβασε καλα τα μαθηματα που σε ενδιαφερουν για να μην εχεις κενα και για τα αλλα διαβασε μονο για τα διαγωνισματα αλλα πολυ καλα και καθημερινα διαβασε μονο την 1η ωρα και τα αλλα στα διαλλειματα!!!!!!!ετσι κανω εγω και ειδες βαθμους!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
αναλογα με το τι εχουμε.συνηθως σε 1-2 ωρες τελειωνω και μετα ειμαι...:boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_koz

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σπάνια ξεπερνώ τις 2 ώρες και βγάζω 19,7/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ακριβως.... εγω κανω τα απαραιτητα καθε μερα(ασκησεις,θεωρια) βεβαια μπορει καποια μερα να μην διαβασω καλα την θεωρια αλλα τις ασκησεις τις κανω παντα... γιατι εγω προσωπικα ενδιαφερομαι για τεχνολογικη ή θετικη κατευθυνση.. γι'αυτο δεν δινω και πολυ βαση στα θεωρητικα μαθηματα... ααα.. και ακομα να σας ρωτησω η 3η γυμνασιου ειναι ευκολοτερη ή δυσκολοτερη απτην 2α???

εμενα μ φανηκε η 2α πιο ευκολη... με 2 ωρες την ημερα + ischool+hi5+msn πηγα στο 19,4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mε περίπου 2 ώρες την ημέρα 20...Αλλά στις εξετάσεις έτυχε να διαβάσω και 9 ώρες συνεχόμενες επί 3 μέρες, όταν έδινα φυσική:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αφου η φυσικη στο γυμνασιο ειναι παπαγαλια.Και με τοση υλη που εχει το βιβλιο,παλι καλα να λες jimmako;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PotatoHead

Νεοφερμένος

Η PotatoHead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
1 ωρα πανω-κατω και βγαζω 18 και 5 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neslisss

Νεοφερμένος

Η neslisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγώ διαβάζω το πολύ μισή ωρίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω 1 ώρα το πολύ πες 1:30 και έβγαλα την Β΄Γυμνασίου με 18 και 3/12:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArMaNdO

Νεοφερμένος

Ο Βλάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ πέρσι διάβαζα 1-2 ώρες την ημέρα και έβγαλα 19, 6/13. Φέτος πάνω κάτω το ίδιο. Ωστόσο θα διαβάζω πιο συστηματικά και εντατικά φέτος και δίνοντας περισσοτερο βάρος στα θετικά μαθήματα καθώς ενδιαφέρομαι για Θετική-Τεχνολογική κατεύθηνση... :jumpy:
-----------------------------------------
Καλως ηρθες! Εγω με 4-5 ωρες τη μερα βγαζω 20...
Πόσες;;;;;;;;;; :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εγω μ.ο. στο γυμνασιο διαβαζα περιπου 1-1.30 ωρα. ειχα γενικο μ.ο. γυρω στο 18.6

αυτο ομως(ο γενικος μ.ο.) ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.
γιαυτο σταματηστε επιτελους να το γραφετε! Εχω αρκετους συμμαθητες που θυμαμαι απο το γυμνασιο που εβγαζαν 19.9 και 20 και φετος στην τρητη λυκειου φαινεται πως ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΝ ΜΙΑ στην φυσικη και στα μαθηματικα.

Το οτι βγαζεται 20 δεν σημαινει πως ειστε καλοι στα μαθηματα που (πιθανως) να σας ενδιαφερουν στο μελλον(πανελληνιες).

Γιαυτο φροντηστε να ειστε οσο ξεγνιαστοι μπορειτε, να προσεχετε στα μαθηματα που οξυνουν την σκεψη σας, να λυνετε ασκησεις μαθηματικων και ολα θα πανε μια χαρα!
Εκτος αν το 'μια χαρα' το συνδεει καποιος με τον μεγαλυτερο βαθμο στο σχολειο/με το απουσιολογιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Toxic Wind

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
0 ώρες την ημέρα, 16-17...
Απλά προσέχω λίγο στη τάξη και διαβάζω τρελά στα διαγωνίσματα-test. Είμαι σχετικά κακός μαθητής, αυτο μπορεί να το καταλάβει ο καθένας απο την ωρθωγραφοία μου.:D
Πιστεύω πάντως πως όσους δεν τους ελκύουν και πολλύ τα "γράμματα", (οπως εμένα) αυτο που κάνω εγώ ειναι πολλύ ευκολο και με αποτελέσματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Είστε και οι όλοι σας τρελοί για δέσιμο... Εγώ έβγαλα 20 και είμαι σημαιοφόρος ενώ διάβαζα για κανένα 2ωρο. Δεν με αποσπούσε τίποτα και γι' αυτό δν χρειαζόμουν παραπάνω χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
φωτινουλα οκ με την εργασια της αδερφης σ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
(Τότε) καθόλου διάβασμα, τζάμπα βαθμοί σε μαθήματα της πλάκας (π.χ. Θρησκευτικά, σε σημείο να γράφω 3 και να έχω στο τρίμηνο 19, ποτέ δεν κατάλαβα γιατί εφ' όσον δεν κινδύνευα να μείνω) και μια ικανότητα στα θετικά, 17,5 :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
λοιπόν.....2α γυμν 2 ώρες/μερα καθαρό 20......3η γυμν.1.5 ωρα κι έβγαλα 19.9....αλλα είμαι ακουστικός τύπος.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoulis14

Νεοφερμένος

Ο Θανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι γ γυμνασιου και βγαζω πολυ καλους βαθμους αλλα φετος βαριεμαι πολυ τα μαθηματικα !!!!!! Θα ηθελα να μαθω αν εσεις διαβαζετε και αν ναι πως και ποσες ωρες.
Ειμαι καινουριος στο φορουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Πριν μπει ο καθηγητής στην τάξη και είμαι μαθητής του 20!! LOL???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, προφανώς με τον τρόπο αυτό τα έχεις φρέσκα για να τα παπαγαλίσεις. Είναι επίσης προφανές ότι με τον τρόπο αυτό θα είναι πολύ δύσκολο, ιδίως από του χρόνου, να λύσεις κάποια σοβαρή άσκηση, όπως επίσης και να προετοιμαστείς σε βάθος χρόνου, δηλαδή για να δώσεις Πανελλήνιες εξετάσεις σε μία τεράστια ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Εγώ δεν διαβάζω πολύ γιατί είναι εύκολα! Φέτος τα μαθηματικά μου αρέσουν πιο πολύ από όλες τις χρονιές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top