Πόσες ξένες γλώσσες μιλάτε και ποιες είναι;

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
εγω ξερω αγγλικα περιμενω αποτελέσματα β2 γαλλικα τον δεκεμβρη δινω β2 αλλα τα ξέρω παρα πολύ καλα,γερμανικα επίσης.,,,ξέρω καλα και ισπανικα ενώ τώρα εξασκουμε σε ρωσικα που μαλλον θα τα παρατήσω και ιταλικα που θα τα συνεχίσωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ ξέρω Αγγλικά, επίπεδο C2 (ελπίζω να το έχω πάρει! Λίγες μερούλες ακόμα και θα ξέρω!:jumpy:). Επίσης ξέρω Γαλλικά, επίπεδο B1. Αυτά μόνο...:( Θέλω να μάθω κι άλλες, πρώτα απ' όλα Ισπανικά (ή Ιταλικά...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω θελω να μαθω κινεζικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Πολύ καλά αγγλικά

Έτσι και έτσι γερμανικά

και δύο-τρία πράγματα στα αραβικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gnikolakak

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 69 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μόνο αγγλικά καλά , μέτρια γνωρίζω και αλλες γλώσσες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~D FOR EVER~

Νεοφερμένος

Η ~D FOR EVER~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μιλαω αγγλικα,τουρκικα και ελληνικα:)
ξερω λιγα πραγματα στα γερμανικα
και θελω να μαθω ισπανικα και γαλλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Αγγλικά (άψογα)
Γαλλικά (άψογα)
Ισπανικά (οδεύω στο άψογα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
εγω ξερω αγγλικα περιμενω αποτελέσματα β2 γαλλικα τον δεκεμβρη δινω β2 αλλα τα ξέρω παρα πολύ καλα,γερμανικα επίσης.,,,ξέρω καλα και ισπανικα ενώ τώρα εξασκουμε σε ρωσικα που μαλλον θα τα παρατήσω και ιταλικα που θα τα συνεχίσωωω

μπράβο ρε παιδί που μιλάς τόσες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elefantaki07

Νεοφερμένος

Η elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
C2 αγγλικά
B2 ισπανικά
A1 γαλλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
μιλαω:
αριστα αγγλικα:)
καλα γερμανικα:P
μετρια ιταλικα:D
λιγα γαλικα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αγγλικά και Γερμανικά..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex F-17

Νεοφερμένος

Ο Alex F-17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Άριστα Αγγλικά , Γερμανικα
Μέτρια Σουηδικά , Εβραϊκά
Αρκετά Αλβανικά , Ιταλικά
Λίγα Γαλλικά , Ισπανικά(απλά να συνενοούμαι και να κατανοώ κείμενα)
Πολύ λίγα Ιρλανδικά(ξέρω μόνο τα βασικά και απλούς διαλόγους , δυστυχώς δεν βρίσκω καθηγητή στην Θεσσαλονίκη:(:(:() , Τούρκικα , Σλαβομακεδονικά , Μαλτέζικα(ούτε για μαλτέζικα βρίσκω καθηγητή:()

έχω μανία φυσικά με τις γλώσσες , αλλά άμα είχαμε και τουσ κατάληλους καθηγητές εδώ θα ήταν καλύτερα......:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
καλα αγγλικα
καλα γαλλικα
λιγα ιταλικα
καλα ελληνικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

o!g@1994

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μήλος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
επίπεδο pro στα αγγλικά,αρκετα καλά ιταλικά και λίγα γαλλικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Άριστα αγγλικά και γαλλικά
Καλά ιταλικά, ισπανικά και ιαπωνικά..
Αλλά θέλω να μάθω κι άλλα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Άριστα αγγλικά και γαλλικά. Μέτρια ιταλικά...Και φυσικά, θα προσπαθήσω να μάθω κι άλλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Γνωρίζω άριστα αγγλικά και πολύ καλά γαλλικά. Ξέρω και λατινικά (να διαβάζω και να γράφω) λόγω σπουδών... !!! Ονειρό μου είναι να μάθω ιταλικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
τελεια αγγλικα και βουλγαρικα.
καλα γερμανικα και καταλαβαινω ρωσικα,ουκρανικα και σεβρικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Αγγλικά(Β2) και Γαλλικά(Β1)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top