Πόσα χρόνια θα δίνατε πανελλαδικές για να μπείτε στην σχολή σας;

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Με αυτο που εδωσες το 12.

Δεν πρόλαβα να το σβήσω από εδώ και απάντησες κιολας 2η φορά.
Σε ευχαριστώ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
1 χρόνος και πολύς τους πέφτει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μία για σχολές χωρίς σίγουρη αποκατάσταση, και εώς τρία για σχολές με αποκατάσταση (ιατρική, νοσηλευτική, στρατό-αστυνομία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Ασυμβιβαστος119

Νεοφερμένος

Ο Ασυμβιβαστος119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Νομιζω πως αν εχεις εναν και μοναδικο στοχο αξιζει να δωσεις δευτερη φορα και πιστευω πως με τον ενα η τον αλλο τροπο θα τα καταφερεις αν φυσικα προκειται για δικο σου μεγαλο στοχο.Τριτη φορα για αγορια παει πολυ πιστευω γιατι ισχυει αυτο που ειπε καποιος απο πανω οτι ''πρεπει να αρχισεις καποτε τη ζωη σου''.Εγω παντως ολη τη χρονια ελεγα αν δεν περασω νομικη στην πολη μου θα ξαναδωσω και τωρα αν μου ελεγε καποιος περνα ξανα την διαδικασια των πανελλδικων νομιζω δε θα το αντεχα με τιποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Μόνο μία φορά. Στα 18 μου τουλάχιστον δεν το άντεχα να μείνω πίσω και να ξαναπεράσω όλο αυτό το άγχος. Ήμουν και τρελά αγχώδης τότε. Απλά φρόντισα να περάσω στην σχολή της επιλογής μου. Τώρα στα 28 μου που ξαναδίνω, θα ξαναδώσω όσες φορές χρειαστεί για να πετύχω, άλλωστε δεν με πιέζει κανείς και τίποτα. Αλλά είμαι σίγουρη πως θα περάσω με την πρώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top