Πόσα μόρια πιστεύετε οτι θα βγάλετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Τι να πω κ εγω που εγραψα τις τεχνικες σχεδιασης προγραμματων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγώ ελπίζω να γραψω καλά και σχέδιο και να την πιάσω την αρχιτεκτονική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Παιδια,μου ειπε η μανα μου οτι ακουσε στις ειδησεις οτι τ'αποτελεσματα των πανελληνιων θα βγουν μετα τις 25...ξερει κανεις αν ισχυει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κι εμένα το ίδιο άκουσε η μάνα μου! Χαχα... Όλες οι μανάδες τα ίδια ακούνε απ ότι φαίνεται!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει για 23.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisdim

Νεοφερμένος

Ο arisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ο στυλιανιδης δηλωσε οτι θα βγουν στις 25 και 26 ιουνιου σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε, άρα τι νωρίτερα; Σκατά νωρίτερα... Έλεος, ότιναναι ανακοινώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα εμενα μου κανει πολυ μεγαλη εντυπωση γιατι εχω ακουσει απ'ολους οτι θα εβγαιναν πριν τα ειδικα μαθηματα(20/6)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ παιδια εχω γράπσει πάρα πολύ καλα σε όλα εκτος απο μαθ.κατ(Θελω ΗΜΜΥ Θεσ/νίκης) που εγραψα γύρω στο 17-17,5 και όλα εξαρτώνται από την έκθεση. Κυμαίνομαι γύρω στα 18600-19000 πιστεύω και αν εχω γράψει κανα 17 εκθεση πραγμα λίγο απίθανο γιατί σε όλες τισ προσωμοιώσεις έγραφα γύρω στο 16 μπορεί και παραπάνω(με΄χρι 19100-200)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγώ παιδια εχω γράπσει πάρα πολύ καλα σε όλα εκτος απο μαθ.κατ(Θελω ΗΜΜΥ Θεσ/νίκης) που εγραψα γύρω στο 17-17,5 και όλα εξαρτώνται από την έκθεση. Κυμαίνομαι γύρω στα 18600-19000 πιστεύω και αν εχω γράψει κανα 17 εκθεση πραγμα λίγο απίθανο γιατί σε όλες τισ προσωμοιώσεις έγραφα γύρω στο 16 μπορεί και παραπάνω(με΄χρι 19100-200)
ηρωας!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

palios

Νεοφερμένος

Ο palios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
λοιπον μικροι κυριοι και δεσποινιδες!

δεν ξερω αν εχετε ηδη καταθεσει μηχανογραφικο με τις επιλογες σας,...επι δικης μου εποχης τα καταθεταμε μετα την αναρτηση των αποτελεσματων...αλλου θελω να καταληξω...διαλεξτε την σχολη που θελετε να μπειτε παρα πολυ προσεκτικα...να κανετε αυτο που θελετε και οχι αυτο που ζηταει η αγορα εργασιας ή η κοινωνικη κουλτουρα(γιατρος δικηγορος κτλ)...θα μου πειτε πλακα μας κανεις;
ενας καθηγητης μου στην 3η λυκειου μου ειχε πει κανε επαγγελμα σου το χομπυ σου και δε 8α χρειαστει να δουλεψεις ουτε 1 μερα στη ζωη σου!!!εγω δεν τον ακουσα και μπηκα στη σχολη οικονομικων...γιατι οπως ανεφερε καποιος εδω μεσα εχει πολλα φραγκα...ε ακομα το μετανιωνω!
τι γουσταρετε να κανετε και δεν το βαριεστε?ε αυτο σπουδαστε το!!!και μη μου πειτε εμενα μου αρεσει να παιζω προ ολη μερα(εαν και θα μπορουσατε εαν ζουσατε αμερικη να γινετε δοκιμαστες βιντεοπαιχνιδιων)...μιλαμε για real jobs!
ψαξτε λιγο τα προγραμματα σπουδων των σχολων και δειτε τα μαθηματα!μιληστε στα φορουμς με φοιτητες στις σχολες επιθυμιας σας και δειτε αν αυτο που λεει το ονομα της σχολης ανταποκρινεται και στην πραγματικοτητα!
παντως οτι και να επιλεξετε ή επιλεξατε ευχομαι να ειναι και αυτο που θα σας γεμιζει...α, και ξεκολληστε απο την ιδεα του σπουδαζω για να βρω δουλεια και ιυοθετηστε το σπουδαζω για να ανοιξει το μυαλο μου!αν καταφερετε να ανοιξετε το μυαλο σας και να αναπτυξετε το πνευμα σας τοτε το τελευταιο που θα σας ενδιαφερει θα ειναι το να βρειτε δουλεια!
οσο για το φιλο που θελει να μπει ΣΣΑΣ...ο αδελφος μου τελειωσε περυσι...εκτος απο το πρηξιμο που θα φας στην αρχη δεν παιρνεις 700 ευρω...ναι παιρνεις 104 ευρω το μηνα και 3000 ευρω μολις τελειωσεις και βασικο μισ8ο περι τα 1200 ευρω...αλλα εχεις τον κα8ε &(^%&% να σε πριζει,βγαινεις απο τη σχολη μονο τεταρτη απογευμα και πσκ...γενικα θυσιαζεις ενα πολυ μεγαλο κομματι της φοιτητικης σου ζωης...
γενικα μην κανετε κατι μονο με οδηγο τα χρηματα(στοχος ειναι τα λεφτα που λεει και η αοιδος-μοντελο)γιατι ουσιαστικα θα ειστε μια μορφη ΕΤΑΙΡΑΣ...
ελπιζω να μην κουρασα, να ειστε ολοι καλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Αυτά μας είχε πει και ένας καθηγητής μας. Συμφωνώ απόλυτα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Να κανω μια λιγο χαζη ερωτηση;εστω οτι μια σχολη εχει βαση εισαγωγης 16000 μορια.
Αν εχεις γενικο βαθμο μικροτερο πχ 15000 δεν μπορεις να την δηλωσεις με τιποτα;Η αν την δηλωσεις σαν πρωτη επιλογη εχεις ελπιδες αν περασεις αν πεσει η βαση της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Και βέβαια μπορείς να τη δηλώσεις! Επιλέγεις τις σχολές που επιθυμείς με τη σειρά προτίμησης, ανεξαρτήτως της βάσης των προηγούμενων ετών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
οκ ηθελα το τσεκαρω γιατι με παραπλανησε ενας φιλος...thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
λοιπον μικροι κυριοι και δεσποινιδες!

δεν ξερω αν εχετε ηδη καταθεσει μηχανογραφικο με τις επιλογες σας,...επι δικης μου εποχης τα καταθεταμε μετα την αναρτηση των αποτελεσματων...αλλου θελω να καταληξω...διαλεξτε την σχολη που θελετε να μπειτε παρα πολυ προσεκτικα...να κανετε αυτο που θελετε και οχι αυτο που ζηταει η αγορα εργασιας ή η κοινωνικη κουλτουρα(γιατρος δικηγορος κτλ)...θα μου πειτε πλακα μας κανεις;
ενας καθηγητης μου στην 3η λυκειου μου ειχε πει κανε επαγγελμα σου το χομπυ σου και δε 8α χρειαστει να δουλεψεις ουτε 1 μερα στη ζωη σου!!!εγω δεν τον ακουσα και μπηκα στη σχολη οικονομικων...γιατι οπως ανεφερε καποιος εδω μεσα εχει πολλα φραγκα...ε ακομα το μετανιωνω!
τι γουσταρετε να κανετε και δεν το βαριεστε?ε αυτο σπουδαστε το!!!και μη μου πειτε εμενα μου αρεσει να παιζω προ ολη μερα(εαν και θα μπορουσατε εαν ζουσατε αμερικη να γινετε δοκιμαστες βιντεοπαιχνιδιων)...μιλαμε για real jobs!
ψαξτε λιγο τα προγραμματα σπουδων των σχολων και δειτε τα μαθηματα!μιληστε στα φορουμς με φοιτητες στις σχολες επιθυμιας σας και δειτε αν αυτο που λεει το ονομα της σχολης ανταποκρινεται και στην πραγματικοτητα!
παντως οτι και να επιλεξετε ή επιλεξατε ευχομαι να ειναι και αυτο που θα σας γεμιζει...α, και ξεκολληστε απο την ιδεα του σπουδαζω για να βρω δουλεια και ιυοθετηστε το σπουδαζω για να ανοιξει το μυαλο μου!αν καταφερετε να ανοιξετε το μυαλο σας και να αναπτυξετε το πνευμα σας τοτε το τελευταιο που θα σας ενδιαφερει θα ειναι το να βρειτε δουλεια!
οσο για το φιλο που θελει να μπει ΣΣΑΣ...ο αδελφος μου τελειωσε περυσι...εκτος απο το πρηξιμο που θα φας στην αρχη δεν παιρνεις 700 ευρω...ναι παιρνεις 104 ευρω το μηνα και 3000 ευρω μολις τελειωσεις και βασικο μισ8ο περι τα 1200 ευρω...αλλα εχεις τον κα8ε &(^%&% να σε πριζει,βγαινεις απο τη σχολη μονο τεταρτη απογευμα και πσκ...γενικα θυσιαζεις ενα πολυ μεγαλο κομματι της φοιτητικης σου ζωης...
γενικα μην κανετε κατι μονο με οδηγο τα χρηματα(στοχος ειναι τα λεφτα που λεει και η αοιδος-μοντελο)γιατι ουσιαστικα θα ειστε μια μορφη ΕΤΑΙΡΑΣ...
ελπιζω να μην κουρασα, να ειστε ολοι καλα!!!!
Όχι που θα μ πει ο άλλος μόλις βγεις παίρνεις 2500 ευρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Να κανω μια λιγο χαζη ερωτηση;εστω οτι μια σχολη εχει βαση εισαγωγης 16000 μορια.
Αν εχεις γενικο βαθμο μικροτερο πχ 15000 δεν μπορεις να την δηλωσεις με τιποτα;Η αν την δηλωσεις σαν πρωτη επιλογη εχεις ελπιδες αν περασεις αν πεσει η βαση της;
Μπορεις να τη δηλωσεις απλα αν ισοβαθμισεις με καποιον τοτε προηγειται αυτος με το μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης;)
Α!Ο ΓΒΠ δεν μετριεται σε χιλιαδες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Παιδιά η ανάρτηση των βαθμολογιών στο internet γίνεται νωρίτερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά στο ίντερνετ που θα μπώ για να κοιτάξω? Στο www.ypepth.gr κοίταξα αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top