Πόσα μόρια πιστεύετε οτι θα βγάλετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
με τι βαθμό στην έκθεση υπολογίζεις να βγάλεις τόσα μορια αν επιτρέπεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οτι και να εχει γραψει,με 100αρια στα υπολοιπα ουτε που τον νοιαζει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ή θα ντρέπονται τα άλλα παιδιά να πουν τι γράψανε....ή είστε όλοι τόσο καλοί....δλδ φέτος όλοι από 19000 και πάνω γράψατε?? σίγουρα κάποια παιδιά ναι ..μήπως οι άλλοι να πούνε την αλήθεια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
γεια σας παιδια...εγω υπολογιζω καπου 15.000 στο 4ο πεδιο...σε ολα τα μαθηματα ειμαι πληρως ευχαριστημενη..περα απο τα μαθηματικα που υπολογιζω κανενα 5-7:( κ ριχνουν πολυ τα μαθηματικα...
τωρα στο 5ο πεδιο επειδη εγραψα μαλλον 20αρια κ αοθ κ μαθηματικα γενικης ανεβαινει αρκετα...θα δειξει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Πραγματι,32 ατομα πανω απο 19??Καλα ολα τα μυαλα,εδω ειναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σωστά !Πολύ απίθανο να γράψανε γύρω στο 19 32 ατομα απ' τους 90.000 υποψήφιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
χωρις να θελω να λογοκρινω κανεναν για τα μορια που πιστευει πως εγραψε.......

διαβασα στο εθνος πως οι δηλωσεις των διορθωτων ειναι σε γενικες γραμμες,πως παρολο που ακουστηκαν ευκολα θεματα και πως πηγαν καλα οι μαθητες....τα αποτελεσματα λενε αλλα...και οι αριστουχοι σε σχεση με αλλες χρονιες ειναι λιγοτεροι και υπαρχουν πολλα κατω απο την βαση και πολλα μετρια γραπτα..........

για αυτο καλυτερα ο καθενας μας να κραταει μικρο καλαθι.......

καλη επιτυχια σε ολους......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Πρώτα απο ολα τα φετινα θέματα ΔΕΝ ήταν εύκολα...Ακούω απο πολλούς μαθητές 'έλα μωρέ γελοία ήταν' κλασικά είτε είναι πανελλήνιες ειτε ενδοσχολικές...Οποτε θα συμφωνήσω με τα λεγόμενα σου ...ο καθένας μας ας κρατάει μικρό καλάθι γιατι στα λόγια όλοι καλοί ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οποτε στις 20 με 23 που θα βγουν τα αποτελεσματα θα φτιαξουμε ενα καινουριο thread με τιτλο ''μορια μετα την ανακοινωση''.......φιλικα παντα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι στάνταρ η ημερομηνία (20-23 που ανέφερε ο φίλος πριν)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εγω με τα χαμηλοτερα 16115,με τα υψηλοτερα 17500 για το 3ο πεδιο.. (να μην εχανα και κατι μορια απο πραγματικη χαζομαρα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Κοιτα,απ'οτι εχω ακουσει βγαινουν παντα πριν τις εξετασεις στα ειδικα μαθηματα,που φετος αρχιζουν,αν δεν κανω λαθος,20/6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ναι στις 20 Ιουνίου αρχίζουν τα ειδικά μαθήματα...άντε να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dexter

Νεοφερμένος

Ο Dexter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Υπολογίζω γύρω στο 18200, αλλά μπορεί να πάει και προς τα κάτω πιστεύω μέχρι 17700 και πάνω άντε μέχρι 19000. Είμαι βλάκας, για ένα πρόσημο χάνω 3-4 μόρια στη Φυσική (σε γελοία θέματα, απαράδεκτο που δεν έγραψα 100), χάνω 6 μόρια σίγουρα από τη Θεωρία της Ανάπτυξης Εφαρμογών (έγραψα άλλο κομμάτι), στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης πρέπει να έχω γύρω στο 16 (πάλι με βλακεία στο 4ο το οποίο μπορούσα να πάρω όλο αλλά έκανα λάθος στην παραγώγιση στο De L' Hopital :mad: , και με αμφισβητούμενη τη μισή απόδειξη :jumpy: ) και υπολογίζοντας γύρω στο 16 στην Έκθεση. Στα Μαθηματικά Γενικής, έχω αμφιβολίες ως προς το πώς θα το βαθμολογήσουν (στο 3ο θέμα βλέποντας "χιλιάδες" στην εκφώνηση έχω βγάλει μέση τιμή και απόκλιση επί 1000) οπότε βάζω σαν βαθμό ένα 18. ΑΟΔΕ πρέπει να είναι 100άρι. :iagree:

Άντε να δούμε τι θα πουν και τα αποτελέσματα. Πάντως, το 17800 που θα πάει μάλλον η σχολή που θέλω (Πληροφορικής & Τηλ/νιών Αθήνας) ελπίζω να το πιάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
+1 for the upper decks..Άντε να δούμε που θα πάει αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
18500- 18750 στο πεμπτο πεδιο...
Αν δεν ανεβει η ΣΣΑΣ (οικονομικο) ΕΙΔ.ΚΑΤ ειμαι μεσα...
Μακαρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
18500- 18750 στο πεμπτο πεδιο...
Αν δεν ανεβει η ΣΣΑΣ (οικονομικο) ΕΙΔ.ΚΑΤ ειμαι μεσα...
Μακαρι...

Xμ και γαμώ τις επιλογές...:no1:Θα πήξεις βέβαια στο διάβασμα
αλλά έχει λεφτά με τη σέσουλα.:DΕκει στοχευα και εγω αρχικά,
αλλά με τα 17500-18000 μόρια που βγάζω...:(

Πάντως να ξέρεις οτι φετος που μπηκαν και οι τριτεκνοι στις ειδικες κατηγοριες,ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα παρατηρηθει ανοδος στις ειδικες κατηγορίες:fss:.Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.Μακάρι να την πιάσεις πάντως!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

220volt

Νεοφερμένος

Ο 220volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
χάνω 6 μόρια σίγουρα από τη Θεωρία της Ανάπτυξης Εφαρμογών (έγραψα άλλο κομμάτι)
:jumpy:και γω τους τροπους αναπαραστασης αλγοριθμων εγραψα ο απαραδεκτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Xμ και γαμώ τις επιλογές...:no1:Θα πήξεις βέβαια στο διάβασμα
αλλά έχει λεφτά με τη σέσουλα.:DΕκει στοχευα και εγω αρχικά,
αλλά με τα 17500-18000 μόρια που βγάζω...:(

Πάντως να ξέρεις οτι φετος που μπηκαν και οι τριτεκνοι στις ειδικες κατηγοριες,ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα παρατηρηθει ανοδος στις ειδικες κατηγορίες:fss:.Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.Μακάρι να την πιάσεις πάντως!!!:jumpy:
Σιγά τα λεφτά με τη σέσουλα...μην τα παραλέτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epinephelus

Νεοφερμένος

Ο epinephelus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πάντως να ξέρεις οτι φετος που μπηκαν και οι τριτεκνοι στις ειδικες κατηγοριες
Αλήθεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top