Πόσα μόρια πιστεύετε οτι θα βγάλετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ap0tiximen05

Νεοφερμένος

Ο ap0tiximen05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τωρα που τελιωσαν για τους περισσοτερους οι εξετασεις τι προβλεπετε να βγαλετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τωρα που τελιωσαν για τους περισσοτερους οι εξετασεις τι προβλεπετε να βγαλετε?
εγώ πιστεύω πως θα βγάλω γύρω στα 16700-17500:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeOrGiTsA!!

Νεοφερμένος

Η GeOrGiTsA!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
17500-18200........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epinephelus

Νεοφερμένος

Ο epinephelus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
19100-19600:no1:

edit=Πλάκα κάνω.Τοσο θα έβγαζα αν δε μου μηδένιζαν το γραπτό στο ΑΟΔΕ
Τώρα 16500-17000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
γιατι σου μηδενισαν το γραπτο? κριμα παντως. Εγω απο 17800-18300 αν γραψω καλα και αοθ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makbut

Νεοφερμένος

Ο makbut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
17800-18400,18500 κάπου εκεί μέσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
19100-19600:no1:

edit=Πλάκα κάνω.Τοσο θα έβγαζα αν δε μου μηδένιζαν το γραπτό στο ΑΟΔΕ
Τώρα 16500-17000
Γιατι σου το μηδενισαν???Σκονακι?Εγω αν πανε ολα κατευχην,19100-19200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγώ αν όλα πάνε καλά και δεν έχω κάνει καμιά βλακεία το κόβω μεταξύ 17500 και 19500 :P Ε δεν μπορώ να κάνω ακριβέστερη πρόβλεψη και δε θέλω να λέω και πολλά πριν το δώ με τα μάτια μου μη βρεθώ προ εκπλήξεως:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Έχετε υπ' όψην σας και τον Υπολογιστή Μορίων---->https://www.ischool.gr/goto.php?section=moria

Πολύ χρήσιμο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Είναι απολύτως ακριβές το πρόγραμμα ή υπάρχει καμμιά απόκλιση λόγω στρογγυλοποιήσεων κ.λ.π.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Είναι απολύτως ακριβές το πρόγραμμα ή υπάρχει καμμιά απόκλιση λόγω στρογγυλοποιήσεων κ.λ.π.?

Ναι είναι λογικά.... Ο υπολογισμός δεν είναι κάτι υπερβολικά πολύπλοκο, οπότε ακριβής είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Οι προβλέψεις μου δείχνουν ότι θα βγάλω γύρω στα 17500. Νομίζω ότι και μετά τη σφαγή που έγινε στα μαθηματικά που είναι μάθημα βαρύτητας στο 2 πεδίο δεν θα πρέπει να ανησυχώ για το αν περάσω στην πρώτη μου επιλογή.

Άντε καλά αποτελέσματα να έχουμε και να πάρουμε περισσότερο από όσο προβλέψαμε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luthien

Νεοφερμένος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω τρομοκρατηθεί όσο να'ναι...Εγώ λέω οτι περιμένω γύρω στα 13.500,γιατί αν πω οτι περιμένω γύρω στα 17.000 κ γίνει καμιά στραβή θα τα ακούσω μετά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
18000-19000 υπολογίζω. Για να δούμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι απολύτως ακριβές το πρόγραμμα ή υπάρχει καμμιά απόκλιση λόγω στρογγυλοποιήσεων κ.λ.π.?
Απόλυτα. Κάνει τις στρογγυλοποιήσεις ακριβώς εκεί που γίνονται και για την εισαγωγή σου. (Εμένα μου βγάζει σωστά τα μόριά μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Στον προφορικο βαθμο δεν μπρω να βαλω δεκαδικο,γιατι??Αφου στα μαθηματικα ειχα 18 στο 1ο τετραμηνο και 19 στο 2ο αρα ο προφορικος μου ειναι 18.5...Πρεπει να κανω στρογγυλοποιηση??Αν ναι προς τα πανω ή προς τα κατω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Στον προφορικο βαθμο δεν μπρω να βαλω δεκαδικο,γιατι??Αφου στα μαθηματικα ειχα 18 στο 1ο τετραμηνο και 19 στο 2ο αρα ο προφορικος μου ειναι 18.5...Πρεπει να κανω στρογγυλοποιηση??Αν ναι προς τα πανω ή προς τα κατω?

Γίνεται να βάλεις 18.5

Μήπως βάζεις λάθος την υποδιαστολή? Θέλει τελεία (.) όχι κόμμα (,)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
:iagree:Χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Με τους χαμηλοτερους δυνατους βαθμους βγαζω 16676 στο 2ο και 16946 3ο, με μετριους 17353 2ο και 17637 3ο και με υψηλους 18099 2ο και 18356 3ο. Το τελευταιο ειναι απιθανο :P Ελπιζω ομως να ειναι κοντα στα αλλα δυο το τελικο αποτελεσμα. Παντως, σε κανενα μαθημα, (εκτος ισως απο την εκθεση) , δεν εγραψα αυτο που περιμενα να γραψω. Σε ολα λιγοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Με τους χαμηλότερους 14.000 και με τους υψηλοτερους γυρω στις 15.500

Καλα ειναι μωρε καπου θα περασω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top