Πόσα μαθήματα για το πτυχίο;

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,414 μηνύματα.
40 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Για το 1ο ΠΜΣ (Ναυτική & Θαλάσσια Τεχνολογία & Επιστήμη ΕΜΠ-ΕΚΠΑ) ... ΤΙΠΟΤΑ! Postgraduate Over! :clapup:

Για το 2ο ΠΜΣ (Σεισμική Μηχανική & Αντισεισμικές Κατασκευές ΕΑΠ) μόνο τη μεταπτυχιακή διπλωματική εργασία.

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!

:crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Για το 1ο ΠΜΣ (Ναυτική & Θαλάσσια Τεχνολογία & Επιστήμη ΕΜΠ-ΕΚΠΑ) ... ΤΙΠΟΤΑ! Postgraduate Over! :clapup:

Τα θερμά μου συγχαρητήρια! Και σε ανώτερα!:clapup:
Για το 2ο ΠΜΣ (Σεισμική Μηχανική & Αντισεισμικές Κατασκευές ΕΑΠ) μόνο τη μεταπτυχιακή διπλωματική εργασία.
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!
:crazy::crazy::crazy:
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μπράβο σου πάντως! Πολύ ενδιαφέρουσες και αξιόλογες οι σπουδές σου!

Εγώ χρωστάω δύο θεματικές ενότητες και τη διπλωματική για το ΠΜΣ (Σπουδές στην Εκπαίδευση-ΕΑΠ) και 4 θεματικές ενότητες και τη διπλωματική για το ΠΜΣ (Διοίκηση Πολιτισμικών Μονάδων-ΕΑΠ). Τι να κάνω η έρμη; Είμαι σε δύο ταυτόχρονα, για να διευκολύνω τη θέση μου τους δύσκολους καιρούς που διανύουμε. Πάλι καλά που είμαι και ανύπαντρη, γιατί τα μεταπτυχιακά χρειάζονται και πολύ χρόνο μελέτης και κάποια χρήματα.Έχω μια συμφοιτήτρια που είναι παντρεμένη με δύο παιδιά και κάνει δύο μεταπτυχιακά κι ένα προπτυχιακό ταυτόχρονα. Πώς τα προλαβαίνει;:eek: Είναι αξιέπαινη.:eek:Εγώ δεν βλέπω μπροστά μου. :eek:
Anyway! Μην σας κουράζω με τα δικά μου! Εύχομαι σε όλους/ες καλή δύναμη! Αξίζει τον κόπο ο αγώνας μας!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
21 και πτυχιακή αν δεν κάνω λάθος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τα θερμά μου συγχαρητήρια! Και σε ανώτερα!:clapup:


Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μπράβο σου πάντως! Πολύ ενδιαφέρουσες και αξιόλογες οι σπουδές σου!
Είσαι καταπληκτική! Εντάξει...καλούτσικες είναι :panwkatw:.



Εγώ χρωστάω δύο θεματικές ενότητες και τη διπλωματική για το ΠΜΣ (Σπουδές στην Εκπαίδευση-ΕΑΠ) και 4 θεματικές ενότητες και τη διπλωματική για το ΠΜΣ (Διοίκηση Πολιτισμικών Μονάδων-ΕΑΠ). Τι να κάνω η έρμη; Είμαι σε δύο ταυτόχρονα, για να διευκολύνω τη θέση μου τους δύσκολους καιρούς που διανύουμε. Πάλι καλά που είμαι και ανύπαντρη, γιατί τα μεταπτυχιακά χρειάζονται και πολύ χρόνο μελέτης και κάποια χρήματα.

Χαρά στο κουράγιο σου. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι να κάνεις δύο μεταπτυχιακά μαζί και πόσο απαιτητικά είναι τα μεταπτυχιακά του ΕΑΠ. Πέρα από κόπο και χρόνο, χρειάζεται και χρήμα για να κάνεις 2 μεταπτυχιακά στο ΕΑΠ. Υπομονή και θα 'ρθει η ώρα που θα γράψεις εδώ "0".

Έχω μια συμφοιτήτρια που είναι παντρεμένη με δύο παιδιά και κάνει δύο μεταπτυχιακά κι ένα προπτυχιακό ταυτόχρονα. Πώς τα προλαβαίνει;:eek: Είναι αξιέπαινη.:eek:Εγώ δεν βλέπω μπροστά μου. :eek:

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:.

WOW!!! Δεν έχω λόγια. Απλά...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε θα ξεχάσω όταν είχα Ιούνη δώσει 3 τελευταία και κόπηκα σε ένα, οπότε τραβούσα για Σεπτέμβρη. Φανταστείτε το άγχος που πέρασα όλο το καλοκαίρι. Σεπτέμβρη έδωσα την τελευταία πινελιά μου σε γραπτό. Όταν βγήκα απο το αμφιθέατρο ανακουφισμένη πως τέλειωσα, έκλαιγα με λυγμούς. Θα νόμιζε κανείς πως κάτι έπαθα. Φυσικά το είχα περάσει και περίμενα τη μέρα της ωρκομοσίας. Μεγάλες εποχές....
Καλή τύχη εύχομαι σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Χαρά στο κουράγιο σου. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι να κάνεις δύο μεταπτυχιακά μαζί και πόσο απαιτητικά είναι τα μεταπτυχιακά του ΕΑΠ. Πέρα από κόπο και χρόνο, χρειάζεται και χρήμα για να κάνεις 2 μεταπτυχιακά στο ΕΑΠ. Υπομονή και θα 'ρθει η ώρα που θα γράψεις εδώ "0".

Σ' ευχαριστώ για την ενθάρρυνση και για τα καλά σου λόγια. Συγχαρητήρια για τη μετριοφροσύνη σου.Είναι γεγονός ότι φεύγει για σπουδές ένα σημαντικό μέρος του μισθού μου. Είναι απαραίτητες, όμως. Δόξα τω Θεώ, παρά την ηλικία μου, έχω μεγάλη διάθεση για διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
13+πτυχιακή+πρακτική

πως περνάει ο καιρός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
0! Χθες πέρασα το τελευταίο μου που ήταν η Γενική Παθολογία.
Πάνε τα 6 χρόνια! Τέλος παιδιά! Θέλω να κλάψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
13 μαθηματα, αν εχω περασει όλα τα μαθηματα της εξεταστικης. Περνα ο καιρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τη διπλωματική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
πονεμενη ιστορια...μετα το ναυαγιο της τελευταιας εξεταστικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
1, το δίνω αυριοο...
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ξέρω εγώ...Κάπου στα 55.Έχουμε καιρό ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
27 και πάμε γερά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
12 :) , τελευταίο έτος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Ζ' Εξάμηνο, με 62/70 περασμένα. Μένουν 8 μαθημάτα, πρακτική άσκηση, πτυχιακή εργασία και 30ECTS.

Μια συγκίνηση τη νιώθω δεν μπορώ να πω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
7ο εξάμηνο και θέλω 12 μαθήματα για πτυχίο από τα οποία 3 είναι υποχρεωτικά, 7 επιλογής του τμήματος μου και 2 επιλογής άλλων τμημάτων. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top