Πτυχίο Παδα

brownies

Νεοφερμένος

Η brownies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Τουρισμού ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να κάνω μεταπτυχιακό στο εξωτερικο(πλην Ευρωπης) με bachelors του Παδα;(τμήμα διοίκησης τουρισμου/ επιχειρησεων)
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,148 μηνύματα.

brownies

Νεοφερμένος

Η brownies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Τουρισμού ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γιατί όπως και να χει θεωρείται χαμηλότερη σε βαθμίδα απτις υπόλοιπες
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,148 μηνύματα.
Γιατί όπως και να χει θεωρείται χαμηλότερη σε βαθμίδα απτις υπόλοιπες
Ο θείος μου τελείωσε το ΠΑΔΑ (τότε ΤΕΙ) Λογιστική και πήγε για μάστερ στις ΗΠΑ με υποτροφία οπότε...όλα είναι πιθανά
 

brownies

Νεοφερμένος

Η brownies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Τουρισμού ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εντάξει, σας ευχαριστώ πολύ!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,916 μηνύματα.
Γιατί όπως και να χει θεωρείται χαμηλότερη σε βαθμίδα απτις υπόλοιπες
Ποιος σου δημιουργησε αυτη την θεωρηση? μηπως οι βασεις εισαγωγης?
Εμ τοτε η γαλλικη ,γερμανικη,και ιταλικη φιλολογια εκπα και απθ θα ηταν το πολυ μεχρι λιανοκλαδι ..οχι για παραεξω.
Αχ τι ωραια που ειναι τα γαλλικα?
 

Έλενα Παπαμακαριου

Νεοφερμένος

Η Έλενα Παπαμακαριου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να πω την δική μου απορία εδώ. Μπορώ εάν θέλω να κάνω το μεταπτυχιακό ' διοίκηση εκπαιδευτικών μονάδων ' στο ΠΑΔΑ? Έχω τελειώσει νηπιαγωγών.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,916 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να πω την δική μου απορία εδώ. Μπορώ εάν θέλω να κάνω το μεταπτυχιακό ' διοίκηση εκπαιδευτικών μονάδων ' στο ΠΑΔΑ? Έχω τελειώσει νηπιαγωγών.
Ε ..για να εχεις σοβαρη απαντηση θα πρεπει να δουμε την προκήρυξη.
Καθε προγραμμα εχει προαπαιτουμενα πτυχια.

Το δικο σου πρεπει να κανει καλα φιτ..αλλα θα πρεπει να το πει και η προκυρηξη
 

Έλενα Παπαμακαριου

Νεοφερμένος

Η Έλενα Παπαμακαριου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλά κρασιά, επειδή είμαι νέα στην Αθήνα και φρεσκοχωρισμένη (άστα μας βγήκε Καρμίρης ο Κύπριος) αποφάσισα να ζήσω για πρώτη φορά στην Αθήνα. Και θέλω να κάνω μεταπτυχιακό
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,916 μηνύματα.
Καλά κρασιά, επειδή είμαι νέα στην Αθήνα και φρεσκοχωρισμένη (άστα μας βγήκε Καρμίρης ο Κύπριος) αποφάσισα να ζήσω για πρώτη φορά στην Αθήνα. Και θέλω να κάνω μεταπτυχιακό
ε να κανεις..και βεβαια θα κανεις
ε καστε καλη μου ...κοολ θα το ψαξω..τα μαρτυρανε αυτοι... περιμενε

ε να ναι καλα ο ανθρωπος αλλα η καρμιριά ειναι ίδιον της νησου.

Ασχετο ...αναλογο μαστερ εχει και το εαπ αλλα στοιχιζει 4χ650€ και με δοσεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να πω την δική μου απορία εδώ. Μπορώ εάν θέλω να κάνω το μεταπτυχιακό ' διοίκηση εκπαιδευτικών μονάδων ' στο ΠΑΔΑ? Έχω τελειώσει νηπιαγωγών.
Ναι βεβαια σε δεχονται ,,ειναι προγραμμα της σχολης οικονομικων και στοιχιζει 3000 € σε 3 δοσεις..Βεβαια παντα εχεις την δυνατοτητα για δωρεαν (30% των φοιτητων) αν εχεις τα κριτηρια

εδω και το αναλυτικο του σαιτ....το παδα εχει το καλυτερο σαιτ.


ωχ δεν δουλευει

να δες το pdf

α να και ενα τραγουδακι ενθαρυνσης

 

Συνημμένα

  • kanonismos.pdf
    1.7 MB · Εμφανίσεις: 29
  • ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ-2023-24.pdf
    260.6 KB · Εμφανίσεις: 29
Τελευταία επεξεργασία:

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να κάνω μεταπτυχιακό στο εξωτερικο(πλην Ευρωπης) με bachelors του Παδα;(τμήμα διοίκησης τουρισμου/ επιχειρησεων)


Δες εδώ βιογραφικό, ήταν και στο Χάρβαρντ και έχει τελειώσει το παδα
 

Έλενα Παπαμακαριου

Νεοφερμένος

Η Έλενα Παπαμακαριου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ παιδιά, αφήστε τα είμαι πολύ στενοχωρημένη και θέλω λίγο να βρω διέξοδο στις σπουδές. Έχω χάσει τον μπουσουλα μου γιατί είναι πολύ φρέσκο όλο αυτό 😢
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,916 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ παιδιά, αφήστε τα είμαι πολύ στενοχωρημένη και θέλω λίγο να βρω διέξοδο στις σπουδές. Έχω χάσει τον μπουσουλα μου γιατί είναι πολύ φρέσκο όλο αυτό 😢
Ευχομαι να νιωσεις καλυτερα... γρηγορα ....πολυ γρηγορα.
Εμεις εδω αγαπαμε ανθρωπους... υποστηριζουνε ευθραυστους .
τιπακι
Με λενε Ελενα και μολις τωρα ηρθα στον κοσμο αυτον και θα κανω πραματακια.
 

brownies

Νεοφερμένος

Η brownies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Τουρισμού ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ποιος σου δημιουργησε αυτη την θεωρηση? μηπως οι βασεις εισαγωγης?
Εμ τοτε η γαλλικη ,γερμανικη,και ιταλικη φιλολογια εκπα και απθ θα ηταν το πολυ μεχρι λιανοκλαδι ..οχι για παραεξω.
Αχ τι ωραια που ειναι τα γαλλικα?
Το εκπα και το απθ θεωρούνται "καλες" σχολές σε σύγκριση με το Παδα γιαυτό έχω ενδοιασμούς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δες εδώ βιογραφικό, ήταν και στο Χάρβαρντ και έχει τελειώσει το παδα
Ναι αλλά έχει κάνει διδακτορικό στην Αγγλία
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,916 μηνύματα.
Το εκπα και το απθ θεωρούνται "καλες" σχολές σε σύγκριση με το Παδα γιαυτό έχω ενδοιασμούς
Κοιτα με ρομους δεν κανεις δουλεια.
Ο Δημοπουλος τα πηρε απο οποιον μιλαει αγγλικα μεντικαλ για να κανει ψευτοερευνες και να δημοσιεύει χαρτια... δεν πηγε να βαλει κανενα μιστρι και βουρτσα στην φιλοσοφικη. Εχεις παει στην φιλοσοφικη?
Ε αμα πας προσεχε μην σου μπει κανενα καρφι στο ζημαρουλη.

Για το απθ δεν ξερω ,,κατι για βαριοπουλες ελεγε ο κουλης γιατι ετσι τον βολεύεαι ..ειχε και ενα πρυτανη βλημα..τωρα εφυγε ομως,,ειναι ομως ενα γενναίο πανεπιστημιο.

Το ξερεις οτι οι ημμυ του παδα εχουν 1,5 φορες πανω καθηγητες απο ημμυ απθ? ειναι καλο αυτο? δεν ξερω
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,000 μηνύματα.
Γιατί όπως και να χει θεωρείται χαμηλότερη σε βαθμίδα απτις υπόλοιπες

Τι εννοείς βαθμίδα; :shifty:

Στο εξωτερικό εννοείται ότι κανείς δεν γνωρίζει ονόματα Ελληνικών Πανεπιστημίων γιατί ορισμένα είναι και δύσκολα να διαβαστούν: π.χ. Karditsa, Aigaiou University, Tesslia University. Δεν είναι εύκολα ονόματα. Οι ξένοι καταλαβαίνουν ότι κάποιος από την Ελλάδα τελείωσε ένα Πανεπιστήμιο της πόλης του, τίποτα περισσότερο. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι υποδεέστερο. Αυτό είναι μια εσφαλμένη νοοτροπία Ελλήνων επειδή αρκετοί δεν έχουν ζήσει στο εξωτερικό με αποτέλεσμα να φτιάχνουν σενάρια εκτός πραγματικότητας. Οι πιθανές διαφορές ξαναλέω, είναι σε θέμα τοπωνυμίων για τα Πανεπιστήμια της Ελλάδας και φυσικά, άγνοιας για συγκεκριμένα ερευνητικά αποτελέσματα που δεν υπάρχουν. Δηλαδή γιατί να ξέρουν το τάδε Τμήμα του Παδά; Ξέρουν την Μαγκουφάνα; Έχουν γνωρίσει κάποιον "νομπελίστα"; Γελάνε και τα τσιμέντα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,519 μηνύματα.
Το εκπα και το απθ θεωρούνται "καλες" σχολές σε σύγκριση με το Παδα γιαυτό έχω ενδοιασμούς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Κάποτε το πιστεύαμε όλοι αυτό , αλλά νομίζω οτι πάνω κάτω είναι τα ίδια σκατά όπου και να πας :P .
Εαν βρεις κάτι καλό λοιπόν που σου αρέσει μην το σκέφτεσαι για το όνομα διότι ειλικρινά δεν παίζει κανέναν ρόλο. Εαν μιλάγαμε για κανένα μεγαλοπανεπιστήμιο του εξωτερικού θα σου έλεγα ναι οκει ιιιιίσως να χτυπάει λίγο διαφορετικά στο μάτι κάποιου , αλλά τώρα...δεν έχει σημασία .
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,148 μηνύματα.
Δεν είναι εύκολα ονόματα.
Ενώ λες απλά Harvard της Μεσογείου (aka Παντειο) και όλοι καταλαβαίνουν ότι είσαι από Panteion University
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πάντως δεν έχω δει να μ λένε ότι δεν μας αρέσει το πτυχίο σου γτ είναι υποδεέστερο...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,916 μηνύματα.
Διόρθωση
Το Harvard της Μεσογείου ειναι το κρητης
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,148 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top