Πρώτοι των πρώτων 2020

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
ολοι ιατρικη,ολοι ομως οπως βλεπω απο το αρθρο του φινευς.θελετε να μου πειτε οτι ολοι αυτοι δηλωσαν ιατρικη γτ τους αρεσε και οχι επειδη ηταν αριστοι μαθητες για μουρη.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Αφιερωμένο :inlove:

 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ολοι ιατρικη,ολοι ομως οπως βλεπω απο το αρθρο του φινευς.θελετε να μου πειτε οτι ολοι αυτοι δηλωσαν ιατρικη γτ τους αρεσε και οχι επειδη ηταν αριστοι μαθητες για μουρη.

Του Φινέως ή αν σε δυσκολεύει αυτό, πες απλά του Φινέα!
Συγγνώμη που στο λέω αλλά πέταξα κάτι εξανθήματα μόλις το είδα!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Του Φινέως ή αν σε δυσκολεύει αυτό, πες απλά του Φινέα!
Συγγνώμη που στο λέω αλλά πέταξα κάτι εξανθήματα μόλις το είδα!
μου θυμιζεις τη κυρα δασκαλα απο το κολοκοτρονιτσι.συγγνωμη και δε θα ξαναγινει τετοιο λαθος.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μου θυμιζεις τη κυρα δασκαλα απο το κολοκοτρονιτσι.συγγνωμη και δε θα ξαναγινει τετοιο λαθος.

Σου ζήτησα συγγνώμη αγαπητέ!
Πρόσεχε λίγο (πολύ λίγο) τα χοντρά λάθη.
ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;
Πάντως δεν θα σου ξαναπώ κάτι επειδή αισθάνομαι άσχημα τώρα!
Τι να κάνω που έχω κι εγώ τις αδυναμίες μου και δεν μπορώ να κρατηθώ!
(Κολοκοτρωνίτσι)
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Στοχεύει σε σχολή 13.500 μόρια

Αν ήταν παιδί σου @eukleidhs1821, έμφραγμα θα πάθαινες με τέτοια επιλογή :P
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Εντωμεταξυ παντα οι πρωτοι των πρωτων ειναι κατα κυριο λογο απο ιδιωτικα σχολεια. Τωρα δεν ξερω το γιατι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Στοχεύει σε σχολή 13.500 μόρια

Αν ήταν παιδί σου @eukleidhs1821, έμφραγμα θα πάθαινες με τέτοια επιλογή :P
Στο αρθρο λεει οτι εγραψε 20 στα μαθηματικα, 20 στην φυσικη και 19.8 στην πληροφορικη. Πως γινεται αυτο αφου δεν υπαρχει τετοιο πεδιο, αφου πλεον για να περασεις σε οικονομικες σχολες εξεταζεσαι σε οικονομια, μαθηματικα, πληροφορικη και εκθεση.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Πολλές συμπατριώτισες βλέπω!
ΝΑ ΖΉΣΕΙ Η ΚΡΉΤΗ Η ΛΕΒΕΝΤΟΓΈΝΝΑ.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Στοχεύει σε σχολή 13.500 μόρια

Αν ήταν παιδί σου @eukleidhs1821, έμφραγμα θα πάθαινες με τέτοια επιλογή :P
Δε θα παει εκεί .... απλα το λέει θα φύγει κεξωτερικό... για αυτο αναφέρει υποτροφία 50%. Ειναι αποφασισμένος οτι θα συνεχίσει εκεί απλά θα παει θα δει πως ειναι και θα φύγει...,
υπάρχει και πιθανότητα να μεινει... τι να πω όπου και να παει δεν εχει προβλημα αυτος
 
Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


_____________

ο πρώτος των πρώτων στην Ελλαδα
λοιπόν από το νηπιαγωγείο ήθελε να γίνει ιατρός

Διαλέγει την ιατρική γιατί του αρέσει να βοηθά ανθρώπους αλλά μετά ακυρώνει τον εαυτό του γιατί λέει δε θέλω να γίνω κλινικός ιατρός και θέλει να ασχοληθεί με την έρευνα.

Ένα + για το διάβασμα που έριξε και το λέει αφού στερήθηκε χόμπι και οτιδήποτε άλλο κάνει ένα παιδί στην ηλικία του. Και του αρέσουν οι νευροεπιστήμες (κοινώς νευρολογία ) πω τι ειδικότητα διάλεξα Θεέ μου :( τουλάχιστον παιδιά είναι μούρικη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Τελικά στην Ελλάδα έχουμε περίσσεια ανθρωπισμού αποδεικνύεται κάθε χρόνο από τις συνεντεύξεις των νέων φοιτητών ιατρικής. Τώρα τα φακελάκια και αυτά είναι για να καλύψουν λειτουργικά έξοδα βενζίνες μελάνι του στιλό χαρτιά κλπ νταξει είπαμε λειτούργημα αλλά μην τα βάλουν και από την τσέπη τους.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


_____________

ο πρώτος των πρώτων στην Ελλαδα
λοιπόν από το νηπιαγωγείο ήθελε να γίνει ιατρός

Διαλέγει την ιατρική γιατί του αρέσει να βοηθά ανθρώπους αλλά μετά ακυρώνει τον εαυτό του γιατί λέει δε θέλω να γίνω κλινικός ιατρός και θέλει να ασχοληθεί με την έρευνα.

Ένα + για το διάβασμα που έριξε και το λέει αφού στερήθηκε χόμπι και οτιδήποτε άλλο κάνει ένα παιδί στην ηλικία του. Και του αρέσουν οι νευροεπιστήμες (κοινώς νευρολογία ) πω τι ειδικότητα διάλεξα Θεέ μου :( τουλάχιστον παιδιά είναι μούρικη
Δηλαδή όταν κάνεις έρευνα δεν βοηθάς ανθρώπους 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ τι άλλο θα ακούσω
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δηλαδή όταν κάνεις έρευνα δεν βοηθάς ανθρώπους 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ τι άλλο θα ακούσω
Όχι δε βοηθάσ άμεσα ανθρώπους με την ερευνα , βοηθάς γενικα την ανθρωπότητα. Αν ειναι έτσι όλα τα επάγγελματα βοηθάνε ανθρωπους.

να το πω αλλιώς ειναι το ίδιο ένας κλινικος Ιατρός ή ένας νοσηλευτής που βλέπει ένα σωρό ασθενείς ανα μέρα και το ίδιο ένας που δούλευει σε ένα εργαστήριο για να βρεθεί μια πρωτεΐνη ή ένα γονίδιο ;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ναι ίσως ακόμα καλύτερα 😊
Σαν τελικό αποτέλεσμα ισως ειναι καλύτερο .... 😯να φτιάξεις ένα φάρμακο (να συμμετεχεισ,σε μια ομαδα) όπως του μικρου Ραφαηλ που έκανε 2.000.000 ευρω για να το πάρει αλλα σε διαβεβαιώνω κανένας δε συμμετείχε σε αυτές τις έρευνες επειδή του αρέσει να βοηθά ανθρώπους ας εξαιρέσουμε τους κλινικούς νευρολογους που βάζανε πειραματικά το φάρμακο.

για να φτιαχτεί όμως ένα τέτοιο φΑρμακό έχουν πεθάνει μπορεί και απο τα χέρια σου ένα σωρό αθώα ζωάκια .. και παλιότερα πέθαιναν και παιδάκια. Δεν είναι η έρευνα για,φιλάνθρωπους παιδιά.

το παιδί πανω δεν είπε καν νευρολογια που είναι κλινική ειδικότητα είπε νευροεπιστημες συνεπώς για την ώρα απομακρύνέτσι απο την κλινικη νευρολογια,
 
Τελευταία επεξεργασία:

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Δηλαδή όταν κάνεις έρευνα δεν βοηθάς ανθρώπους 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ τι άλλο θα ακούσω

Η Ιατρική έρευνα συγκεκριμένα βοηθάει τους ανθρώπους ναι, τώρα αν εγώ κάνω έρευνα για να βρίσκω μεγαλύτερη ακρίβεια σε αλγορίθμους πυραυλικών συστημάτων δεν βοηθάω ακριβώς την ανθρωπότητα χεχε :cool: :bye2:.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Τι προκατάληψη για τα videogames...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top