Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ολο το Πανεπιστήμιο Κρήτης θαρρώ :P
Μην αγχώνεσαι πάντως για τις παρέες κτλ, ολα θα γίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αύριο έχω το πρώτο μάθημα στο πανεπιστήμιο και είμαι κάπως αγχωμένος για τις παρέες κτλπ. Εσείς πως φαντάζεστε την πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο; :worry:
Να μην αγχώνεσαι καθόλου. Και εγώ που δεν είμαι καθόλου κοινωνική (με όλη την έννοια του όρου) βρήκα φίλες και με άλλα άτομα μιλάω ενίοτε. Κομπλέ όλα απλά υπομονή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αύριο έχω το πρώτο μάθημα στο πανεπιστήμιο και είμαι κάπως αγχωμένος για τις παρέες κτλπ. Εσείς πως φαντάζεστε την πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο; :worry:



Εγω ακομα δεν μπορω να με φανταστω :P Ξεκιναω 3 Οκτωβρη και ανυπομονωωω! Αρχικα αγχωνομαι λιγο για τη συγκοινωνια, μετα λιγο για τις παρατάξεις, μετα για το αν χαθω στη σχολη και μπω σε άλλο αμφιθεατρο και τελος για τις φιλιες :P Γενικα καθολου αγχος!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εχω α απορια! Διαβασα οτι αν καποιο ατομο δεν εχει κλεισει τα 18 χρονια της ηλικειας του, στις εγγραφες πρεπει να ερθει με γονεις?! Ισχυει?

Δεν ισχύει, κι εγώ, αν και δεν είχα κλείσει τα 18 μέχρι την ημερομηνία εγγραφής, πήγα μόνος μου στο Πανεπιστήμιο, για το σκοπό αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αύριο έχω το πρώτο μάθημα στο πανεπιστήμιο και είμαι κάπως αγχωμένος για τις παρέες κτλπ. Εσείς πως φαντάζεστε την πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο; :worry:
Εγω το πεμπτη στο χημικο απθ! Δεν ειστε οι μονοι!:clapup::whistle:
Τι λεει πως σας φανηκε η πρωτη μερα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγω ακομα δεν μπορω να με φανταστω :P Ξεκιναω 3 Οκτωβρη και ανυπομονωωω! Αρχικα αγχωνομαι λιγο για τη συγκοινωνια, μετα λιγο για τις παρατάξεις, μετα για το αν χαθω στη σχολη και μπω σε άλλο αμφιθεατρο και τελος για τις φιλιες :P Γενικα καθολου αγχος!! :jumpy:
Καλέ εδώ αναρωτιέμαι τι γίνεται αν μπω σε αίθουσα άλλου τμήματος.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Καλέ εδώ αναρωτιέμαι τι γίνεται αν μπω σε αίθουσα άλλου τμήματος.:hehe:


χαχαχαχα ελπιζω να μας παρουν με το καλο :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Κανείς δεν μας ενημερώνει... Τι πρέπει να έχουμε πρώτη μέρα, τσάντα, σημειώσεις, πρόγραμμα από που παίρνουμε, βιβλία από που παίρνουμε.. Δώστε τα φώτα σας βρε παίδες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Κανείς δεν μας ενημερώνει... Τι πρέπει να έχουμε πρώτη μέρα, τσάντα, σημειώσεις, πρόγραμμα από που παίρνουμε, βιβλία από που παίρνουμε.. Δώστε τα φώτα σας βρε παίδες... :D

Τετράδιο, στυλό και λεφτά για καφέ. Τα υπόλοιπα θα έρθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μη ξεχάσετε να ΜΗΝ πάρετε μαζί σας γονείς και παπουδογιαγιάδες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ποσοι εχετεε παει ηδη στις πολεις που θα σπουδασετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κανείς δεν μας ενημερώνει... Τι πρέπει να έχουμε πρώτη μέρα, τσάντα, σημειώσεις, πρόγραμμα από που παίρνουμε, βιβλία από που παίρνουμε.. Δώστε τα φώτα σας βρε παίδες... :D


Πανεπιστήμιο πας,οχι σχολείο ξανα :hehe: Θα δεις,ειναι ολα τόσo διαφορετικά εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλέ εδώ αναρωτιέμαι τι γίνεται αν μπω σε αίθουσα άλλου τμήματος.:hehe:
Τίποτα, αν είναι αμφιθέατρο δεν σε παίρνει χαμπάρι κανείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Καλέ εδώ αναρωτιέμαι τι γίνεται αν μπω σε αίθουσα άλλου τμήματος.:hehe:

Εγω μπηκα σε μαθημα 4ου ετους. Οχι μονο αυτο αλλα τα καταλαβα κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
χαχαχαχα ελπιζω να μας παρουν με το καλο :angel:
Μπούλινγκ.:hehe:
Μη ξεχάσετε να ΜΗΝ πάρετε μαζί σας γονείς και παπουδογιαγιάδες!!
Καλέ εννοείται!!!!!
Τίποτα, αν είναι αμφιθέατρο δεν σε παίρνει χαμπάρι κανείς. :P
Και μπορώ να σηκωθώ να φύγω και την ώρα της παράδοσης; :look:
Εγω μπηκα σε μαθημα 4ου ετους. Οχι μονο αυτο αλλα τα καταλαβα κιολας
Με κόβεις εμένα (πρώην μαθήτρια της θεωρητικής) να πάω να μπω σε τίποτα του Οικονομικού;:P:redface:
Εγώ αν την πρώτη μέρα κρατάω ένα μπλοκ αναφοράς,την τσάντα μου και κασετίνα (γιατί δεν μπορώ να πετάω τα στυλό μέσα στην τσάντα) θα φάω μπανιστήρι;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ αν την πρώτη μέρα κρατάω ένα μπλοκ αναφοράς,την τσάντα μου και κασετίνα (γιατί δεν μπορώ να πετάω τα στυλό μέσα στην τσάντα) θα φάω μπανιστήρι;:hehe:

Ούτως ή άλλως αν είσαι πρώτο έτος θα σε κάνουν αυτόματα χάζι. Το ύφος του ψάρακα είναι ανεκτίμητο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ούτως ή άλλως αν είσαι πρώτο έτος θα σε κάνουν αυτόματα χάζι. Το ύφος του ψάρακα είναι ανεκτίμητο. :P
Οι φοιτητές των υπόλοιπων ετών;:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Mην ξεχάσετε το παγουρίνο παιδιά. Τόσες ώρες μέσα στην σχολή σίγουρα θα διψάσετε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick DeL

Νεοφερμένος

Ο Nick DeL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νέα Μηχανιώνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πολύ νωρίς ξεκινάμε εδώ κάτω. :P Όλοι οι φίλοι μου αρχίζουν Οκτώβρη.

Ναι αλλα θα τελειωσεις πιο νωρις και θα χεις περισσοτερο χρονο το καλοκαιρι για τις παραλιες της Κρητης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top