Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Αγαθαρχιδης

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαρχιδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εχει σημασια??

αν εισαι σε αθηνα θεσσαλονικη εχεις ποιο πολλες πιθανοτητες απο αν εισαι σε κοζανη σερρες η αλλες ποιο μικρες πολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εχει σημασια??

Αν το κάνεις πανό στην αίθουσα σου και το λες με ντουντούκα, θα σε βλέπουν κάπως. Όπως ένας/μια straight δεν το διατυμπανίζει συνεχώς, το ίδιο οφείλεις να κάνεις και εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ποσο δυσκολο ειναι να βρει μια λεσβια παρεα?

Που κολλαει ο σεξουαλικος σου προσανατολισμος με το αν θα βρεις παρεα;
Αν εισαι ευχαριστη και ανοιχτη λες να μη βρεις κανενα ατομο που να θελει να σε γνωρισει καλυτερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
τι ωρα πρεπει να ειμαστε την πρωτη μερα στο πανεπιστημιο?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στις 8. Μετά χτυπάει το κουδούνι για τον καθιερωμένο αγιασμό και μπαίνετε στο αμφιθέατρο.Ίσως μπουν και απουσίες, αλλά επειδή είναι 1η μέρα δεν το νομίζω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Στις 8. Μετά χτυπάει το κουδούνι για τον καθιερωμένο αγιασμό και μπαίνετε στο αμφιθέατρο.Ίσως μπουν και απουσίες, αλλά επειδή είναι 1η μέρα δεν το νομίζω. :D

Θα μπουν στανταρ απουσιες γιατι αν παρουν απο νωρις αερα, μετα δν θα πηγαινει κανενας.

Μη ξεχασετε σακα, τετραδιο, καλοξυσμενα μολυβια, γομα, ξυστρα (μονο για τα διαλειμματα, στο μαθημα απαγορευεται) και εννοειται τα κινητα σας τα δινετε στη γραμματεια και τα παραλαμβανετε στο τελος της μερας.

Καλη αρχη :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
τι ωρα πρεπει να ειμαστε την πρωτη μερα στο πανεπιστημιο?..

Η πόρτα είναι ανοιχτή. Μπαίνεις και βγαίνεις οτι ωρα θες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
τι ωρα πρεπει να ειμαστε την πρωτη μερα στο πανεπιστημιο?..

και παρε και μεγαλη τσαντα γιατι θα σας δωσουν και τα βιβλια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Το κολατσιό ξεχάσατε ρε!Σοβαρά τώρα,penelope585,ελπίζω να κάνεις πλάκα...αλλά σε περίπτωση που δεν κάνεις,κοιτάς το ωρολόγιο πρόγραμμα που έχει ανακοινώσει η σχολή σου(προσοχή:μόνο τα μαθήματα του εξαμήνου σου)και βλέπεις τί ώρα έχεις μάθημα...αλλά σε γενικές γραμμές δεν έχεις περιορισμούς και μπαίνεις σε όποιο μάθημα θέλεις όποτε το θέλεις...εκτός αν μιλάμε για εργαστήρια που παίζουν απουσίες,οπότε αλλάζει το πράγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Η πόρτα είναι ανοιχτή. Μπαίνεις και βγαίνεις οτι ωρα θες ;)

αναλογα το πανεπιστημιο γιατι σε μερικα μερικα μη πω τπτ για την οργανωση τους πρεπει να περιμενεις εσυ απεξω τον καθηγητη για να ξεκλειδωσει :D:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Κάτι άσχετο βρε παιδιά θέλω να ρωτήσω!
Γενικά, τι τσάντα βολεύει να έχουμε στο Πανεπιστήμιο; :hmm:Γιατί μέχρι τώρα έχω ακούσει πολλές διαφορετικές γνώμες.
Ας πούμε εγώ θα χρησιμοποιώ ως γραφική ύλη Α4 κόλλες ( με γραμμές ) με κάτι τέτοιο για τις σημειώσεις (ντοσιέ Α4 με πιάστρα ) :
ντοσιέ πιάστρα.jpg
Δηλαδή σχεδόν καθόλου τετράδια.
Ε και τα κλασικά, στυλό, μολύβι κλπ απαραίτητα όργανα:P
Τι πιστεύετε ότι θα βολέψει καλύτερα? Τσάντα ή και στο χέρι ακόμα;
Για να ακούσω γνώμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω εχω ταχυδρομου κ με εχει βολεψει αρκετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Κάτι άσχετο βρε παιδιά θέλω να ρωτήσω!
Γενικά, τι τσάντα βολεύει να έχουμε στο Πανεπιστήμιο; :hmm:Γιατί μέχρι τώρα έχω ακούσει πολλές διαφορετικές γνώμες.
Ας πούμε εγώ θα χρησιμοποιώ ως γραφική ύλη Α4 κόλλες ( με γραμμές ) με κάτι τέτοιο για τις σημειώσεις (ντοσιέ Α4 με πιάστρα ) :
Δηλαδή σχεδόν καθόλου τετράδια.
Ε και τα κλασικά, στυλό, μολύβι κλπ απαραίτητα όργανα:P
Τι πιστεύετε ότι θα βολέψει καλύτερα? Τσάντα ή και στο χέρι ακόμα;
Για να ακούσω γνώμες!
Κοίτα,αν πάρεις μαζί σου το ντοσιέ κι ένα στυλό και τσάντα να μην πάρεις γίνεται...αν θες να κουβαλήσεις κι άλλα πράγματα,υποχρεωτικά τσάντα...εμείς τα κορίτσια μπορούμε να έχουμε στο πανεπιστήμιο και τις τσάντες που βγαίνουμε για καφέ,ας πούμε...εμένα προσωπικά πάντως με βολεύει η eastpak που είχα από το λύκειο και αυτή παίρνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Κοίτα,αν πάρεις μαζί σου το ντοσιέ κι ένα στυλό και τσάντα να μην πάρεις γίνεται...αν θες να κουβαλήσεις κι άλλα πράγματα,υποχρεωτικά τσάντα...εμείς τα κορίτσια μπορούμε να έχουμε στο πανεπιστήμιο και τις τσάντες που βγαίνουμε για καφέ,ας πούμε...εμένα προσωπικά πάντως με βολεύει η eastpak που είχα από το λύκειο και αυτή παίρνω!

Κοίτα το σκέφτηκα αυτό με τη τσάντα του καφέ, αλλά δεν έχει νόημα. Που θα χωρέσει το ντοσιέ και ότι άλλο χρειαστώ... Έχω ακούσει ότι οι ταχυδρομικές που λέει και ο Νίκος παραπάνω είναι πολύ καλές.Δε ξέρω όμως...
Προβληματίζομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Κοίτα το σκέφτηκα αυτό με τη τσάντα του καφέ, αλλά δεν έχει νόημα. Που θα χωρέσει το ντοσιέ και ότι άλλο χρειαστώ... Έχω ακούσει ότι οι ταχυδρομικές που λέει και ο Νίκος παραπάνω είναι πολύ καλές.Δε ξέρω όμως...
Προβληματίζομαι:P
Ντάξει υπάρχουν τσάντες του καφέ που χωράνε ντοσιέ και στυλό,αλλά κι εμένα άβολο μου φαίνεται...ναι και του ταχυδρόμου κυκλοφορούν πολλές...βασικά δοκίμασε όλες τις εναλλακτικές και στο τέλος διάλεξε τη τσάντα που σου ταιριάζει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ πάντως, μια χαρά βολεύομαι με τη σχολική τσάντα. Μ έχει ξελασπώσει και στη σχολή με τόσες ώρες εκεί πέρα, σχεδόν όλο το σπίτι σου θες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γενικά, τι τσάντα βολεύει να έχουμε στο Πανεπιστήμιο;
Η μητέρα μου ήταν κνίτισσα και για τσάντα είχε ένα ταγάρι.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
χαχα και η δικιά μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top