Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Αχ η πρώτη μέρα και γενικότερα ο πρώτος καιρός.....τι ωραία που ήτανε!!Τα θυμάμαι και συγκινούμαι...νομίζω πως....ΘΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΩ:cry_x::PΚάντε γνωριμίες παιδιά και μη ντρέπεστε!Ίσως σ' ολόκληρη τη ζωή σας να μην έχετε την ευκαιρία να ξανακάνετε τόσες γνωριμίες μαζεμένες!!Καλά να περάσετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ας γράψω λοιπόν και γω την εμπειρία μου..:)


Από την στροφή άρχισε να με πιάνει μια ταχυπαλμία,μια αγωνία!Φτάνω στην είσοδο,βλέπω λίγο κόσμο,λέω οκ!Πήγα στη λάθος γραμματεία(Πολιτικών Μηχανικών:P),όπου μια κοπέλα μάλλον της ΔΑΠ μου έδωσε αίτηση και με πήγε να μου δείξει το αμφιθέατρο!!Εκεί πάνω στην κουβέντα καταλάβαμε το λάθος(αφού είχαν μαζεφτεί 4-5 άτομα από πάνω μου) και με πήρε ένας άλλος να με πάει στη σωστή γραμματεία!:PΕκεί γνώρισα άλλους 10 (εκ των οποίων θυμάμαι μόνο 3 ονόματα) και ένας ΠΑΣΠίτης με βοήθησε να συμπληρώσω τα χαρτιά.Προσωπικά χάρηκα γιατί νομίζω πως θα μπερδευόμουν με τόσες λεπτομέρειες!Συμπαθητικά και διακριτικά παιδιά,το μόνο που έκαναν ήταν να μου δώσουν ο καθένας από έναν φάκελο( ΔΑΠ και ΠΑΣΠ)!Τους ξεκαθάρισα ότι δεν με ενδιαφέρει να γραφτώ σε κάποια παράταξη και όλα οκ!:)Ευχάριστη εμπειρία!


ΥΓ:Μεγάλοι απόντες οι ΚΝίτες που το μόνο που έκαναν ήταν να μου δώσουν μια φωτοτυπία του συντονιστικού!Κρίμα και ήταν ωραία παιδιά:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ΜΑ ΚΑΙ συ σε λάθος γραμματεία.Το χει το τμήμα σας φαίνεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Εγώ πήγα σήμερα το πρωί να γραφτώ. Ήσυχα ήτανε, δεν μπορώ να πω. :P Ούτε ουρά, ούτε τίποτα. Μέσα σε μία ωρίτσα τελειώσαμε τα πάντα. Η σχολή ωστόσο ακόμη τελεί υπό κατάληψη. Χμμ.
hello :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Παιδιά η πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο πως είναι; Εμέις ξεκινάμε 1η Οκτώβρη με διαλέξεις για ένα διήμερο και μετά λογικά τα μαθήματα. ΑΛλά για το πως θα φαντάζει η πρώτη μέρα ψιλοαγχώνομαι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Παιδιά η πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο πως είναι;

Γαμιστερή! 8)
Γεμάτη ενθουσιασμό, νέες γνωριμίες , εξερευνήσεις και κουβέντες για το μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδιά η πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο πως είναι; Εμέις ξεκινάμε 1η Οκτώβρη με διαλέξεις για ένα διήμερο και μετά λογικά τα μαθήματα. ΑΛλά για το πως θα φαντάζει η πρώτη μέρα ψιλοαγχώνομαι...:hmm:
Tι διαφορα εχουν οι διαλεξεις απο τα μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ναι και ΕΓΩ πήγα σε λάθος γραμματεία!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Την πρωτη μερα την φανταζομαι να μπαινω στο αμφιθεατρο και να βλεπω καμια 200αρια ατομα ετοιμα να τους πιασεις κουβεντα και να κανεις γνωριμιες! και απο αυτα τα 200 τα 100 να ειναι κοριτσια! (λιγο χλωμο σε ΤΕΙ αλλα τεσπα) αλλα εμεις αισιοδοξια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Την πρωτη μερα την φανταζομαι να μπαινω στο αμφιθεατρο και να βλεπω καμια 200αρια ατομα ετοιμα να τους πιασεις κουβεντα και να κανεις γνωριμιες! και απο αυτα τα 200 τα 100 να ειναι κοριτσια! (λιγο χλωμο σε ΤΕΙ αλλα τεσπα) αλλα εμεις αισιοδοξια!
Kι εγω ακριβως ετσι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Την πρωτη μερα την φανταζομαι να μπαινω στο αμφιθεατρο και να βλεπω καμια 200αρια ατομα ετοιμα να τους πιασεις κουβεντα και να κανεις γνωριμιες! και απο αυτα τα 200 τα 100 να ειναι κοριτσια! (λιγο χλωμο σε ΤΕΙ αλλα τεσπα) αλλα εμεις αισιοδοξια!
και γω το ιδιο μεχρι εκει που λες για γνωριμιες,γιατην αναλογια αγοριων κοριτσιων δεν ισχυει εδω αποο οτι ειδα στις εγγραφες:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Την πρωτη μερα την φανταζομαι να μπαινω στο αμφιθεατρο και να βλεπω καμια 200αρια ατομα ετοιμα να τους πιασεις κουβεντα και να κανεις γνωριμιες! και απο αυτα τα 200 τα 100 να ειναι κοριτσια! (λιγο χλωμο σε ΤΕΙ αλλα τεσπα) αλλα εμεις αισιοδοξια!
Εγω παλι σε βλεπω την πρωτη μερα να μπαινεις σε ενα αμφιθεατρο και να βλεπεις 200 ψαρακια με κοκκινα μαγουλα να ντρεπονται να μιλησουν στον διπλανο τους.Και μαντεψε. Σε βλεπω και σενα μεσα σε αυτους

και γω το ιδιο μεχρι εκει που λες για γνωριμιες,γιατην αναλογια αγοριων κοριτσιων δεν ισχυει εδω αποο οτι ειδα στις εγγραφες:whistle:
Καλα ρε φυντανι,και εσυ απο μια μερα που πηγες να γραφτεις καταλαβες πως θα ειναι η αναλογια? Ποση ωρα καθησες? 60 λεπτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Εγω παλι σε βλεπω την πρωτη μερα να μπαινεις σε ενα αμφιθεατρο και να βλεπεις 200 ψαρακια με κοκκινα μαγουλα να ντρεπονται να μιλησουν στον διπλανο τους.Και μαντεψε. Σε βλεπω και σενα μεσα σε αυτους


Καλα ρε φυντανι,και εσυ απο μια μερα που πηγες να γραφτεις καταλαβες πως θα ειναι η αναλογια? Ποση ωρα καθησες? 60 λεπτα?
γυρω στα 60 λεπτα πρεπει να ηταν(συμπληρωσαμε τα χαρτια και μας εκαναν ενημερωση καθηγητες) απλα ερχοταν πολλα παιδια (ειχα αντιπρωσωπευτικο δειγμα φοιτητων;)) για εγγραφη κ απο οτι καταλαβα η αναλογια πρεπει να ηταν 3 προς 1 αγορια κοριτσια αντοιστοιχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εξαφανιστηκαν τα κοριτσια απο τα πανεπιστημια ρεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Εξαφανιστηκαν τα κοριτσια απο τα πανεπιστημια ρεεεεεεεεε
εξαρταται την σχολη...αν πας λ.χ νομικη οπως ο φιλος πιο πανω τιγκα στα μου...εεεε στα κοριτσια ηθελα να πω θα ειναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Στη δικιά μου τη σχολή, τα αγόρια είναι υπό εξαφάνιση. :P
Την πρώτη μέρα τη βλέπω να 'ναι γεμάτη με γυναικείο πληθυσμό και κάτι αγόρια-ψαράκια εδώ κι εκεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Εξαφανιστηκαν τα κοριτσια απο τα πανεπιστημια ρεεεεεεεεε

Ανάλογα τη σχολή...Εμείς της Φιλοσοφικής είμαστε πολύ καλά..χαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Στη δικιά μου τη σχολή, τα αγόρια είναι υπό εξαφάνιση. :P
Την πρώτη μέρα τη βλέπω να 'ναι γεμάτη με γυναικείο πληθυσμό και κάτι αγόρια-ψαράκια εδώ κι εκεί. :P

ε αφου ειναι σχολη νοσηλευτικηες,φυσικο ειναι.Το αντιθετο γινεται σττα τμηματα μηχανικων,στα οποια η αναλογια αγοριων--κοριτσιων ειναι 100:1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εξαρταται την σχολη...αν πας λ.χ νομικη οπως ο φιλος πιο πανω τιγκα στα μου...εεεε στα κοριτσια ηθελα να πω θα ειναι:P
Μεγαλε,εγραψες:clapup:χαχαχαχα.Γενικα,σε σχολες θεωρητικες,δεν εχουμε παραπονο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
τι να πουν και τα πολυτεχνεια? 90% αγορια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top