Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι πολυ ντροπαλη :zilia: και ετσι θα δυσκολευτω αρκετα να κανω γνωριμιες απο την πρωτη κιωλας μερα... Αρχικα ειμαι πολυ αντικοινωνικη, ντροπαλη, κλειστος χαρακτηρας και αλλα πολλα και ετσι πιστευω πως για πολλες μερες θα πηγαινοερχομαι μονη μου σαν τον κολαουζο στη σχολη.. Θελω να βρω εστω μια κοπελα που να ειναι σαν εμενα για να εχω και εγω παρεα και καποιον για να μιλω... Ολα θα δειξουν οταν ξεκινησουμε..Πιστευω πως θα δυσκολευτω πολυ να προσαρμοστω και να βρω μια καλη παρεα..Φυσικα και δε μιλω για φιλους...! Αν ειμαι και σε πολη που δε ξερω τοτε θα ειναι το χειροτερο μου αλλα κ παλι τι να κανεις δε πειραζει..Σιγα σιγα θα προσαρμοστω και εγω....
Ε ... τι πια ουτε ενας δε θα ερθει να με μιλησει? :mad2:
Παντως εγω για την πρωτη μερα στη σχολη σκεφτομαι το εξης σκηνικο... ξυπναω αργοπορημενη..τρεχω σαν τρελη να ετοιμαστω...παιρνω το λεοφωρειο ή αστικο να παω στη σχολη.. ολοι εχουν μπει ψαχνω μια ωρα να βρω τη σωστη αιθουσα τη βρισκω ψαχνω θεση πισω πισω και βολευομαι αναπαυτικα για να παρακολουθησω μετα οταν θα εχουμε κενο στην ωρα σιγουρα θα μιλω με ολο το σοι στο τηλ που θα με περνουν για να δουν πως ειμαι και να τους πω εντυπωσεις....
Και φυσικα το πρωι παντα με εναν καφε στο χερι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
το πανεπιστήμιο κύπρου πως σου φαίνεται?γιατί το σκεφτομαι...:P:P


Φέτος θα ξεκινήσω. :) Η αλήθεια να λέγεται ένιωθα λίγο εξαναγκασμένη, να μείνω δηλαδή σώνει και καλά στη χώρα μου. Σκεφτόμουνα να πάω Αγγλία, και μετά ήθελα Πάντειο, ήθελα να φύυυυυγω. Αλλά πλέον, αφού είδα πόσο οργανωμένο είναι το Π.Κ. άλλαξα γνώμη. Έτσι κι όλες οι φίλες μου (φέτος μάλιστα διπλασίασε σχεδόν τις θέσεις). Πολύ καλή οργάνωση. Και πολύ καλοί καθηγητές. Εξαιρετικά οργανωμένη φοιτητική κοινότητα, με φοιτητικές βραδιές κάθε Τρίτη και Πέμπτη!! :jumpy: ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ. Δηλ, τί να σου πω; Εγώ έχω ελέυθερες Τετάρτες-Σάββατα και Τρίτη Παρασκευή έχω μόνο ένα μάθημα.

Εκπτώσεις σε πάνω από 500 εταιρείες, δωρεάν είσοδος σε σινεμά, γυμναστήριο του Πανεπιστημίου, και πάει λέγοντας. Η Κύπρος έχει έντονη πολιτική ζωή και οι παρατάξεις γίνονται χαλί να τις πατήσεις γιατί σε χρειάζονται = καλοπέραση!!



:D Κόπιασε!!


Ανυπομονώ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ για την πρώτη μέρα, κάτι μου λέει ότι θα είναι τέλεια. Διοργανώνουν και χορό για τους πρωτοετείς λίγο πριν από την πρώτη μέρα !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μόλις με έκανες να ζηλέψω τρελά που θα μείνω πειραια :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
γιατί να ζηλέψεις;
έχεις την Αθήνα δίπλα σου, τουλάχιστον ένα καλύτερο nightlife.
Η Λευκωσία δεν πολυλέει κ από διασκέδαση, εκτός αν θεωρήσουμε ότι αρκεί η καλή παρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
καλά ναι έχεις ενα δίκιο αλλα αυτα π προσφερει η σχολη εκει τα ακουω πρωτη φορα και με εντυπωσιασαν :P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μακάρι η πρώτη μέρα να ήταν αύριο! Δεν μπορώ να περιμένω!
btw it's money honey πού πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Μακάρι η πρώτη μέρα να ήταν αύριο! Δεν μπορώ να περιμένω!
btw it's money honey πού πέρασες?

απολαυσε το μεγαλυτερο καλοκαιρι της ζωης σου γτ απ του χρονου εστω και 1 μαθημα να χρωστας θα σου "κοβει" ενα μερος του καλοκαιριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θα είμαι Πάτρα και δεν ξέρω και πολλά περι πανεπιστημίου. Πιστεύω πως θα είμαι απ' τους πιο ψαρωμένους και δεν θα ξέρω που να πάω και τι να κάνω.
κι εγω πατρα 8α παω...τα ιδια σκεφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εγω φοβαμαι λιγακι...!Δεν θα ξερω τι να κανω!!!Αλλα ουτε εγω μπορω να περιμενω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
πιστευω οτι θα κανω αμεσως καινουργιους φιλους, μια χαρα θα περασουμε παιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ΟυΦ...μακαρι ολα να πανε καλα...!καλα και συγνωμη κιολας αλλα αυτο με τις κομματικες παραταξεις οφελει πουθενα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ΨΤΤΤΤ!!!!!για ΑΠΘ εδω ειμαστε και μεις!!!!
-----------------------------------------
Μη ψαρωνετε μην αγχωνεστε..Σλιγο καιρο ξεκινα μια νεα και πιστεψτε με ΤΕΛΕΙΑ ζωη...και γω περυσι σαν εσας σκεφτομουν αλλα ολα θα γινουν ...!!οσο για τ ΑΠΘ...μια πολη μονοι μας ειμαστε παιδιααααα!!

σε ποιο τμημα εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
στην περιπτωση που εισαι στο τει καβαλας τι γινεται βρισκεις φιλουσ?????/
-----------------------------------------
στην περιπτωση που εισαι στο τει καβαλας τι γινεται βρισκεις φιλουσ?????/
και β εξαμινο κιολασ???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
όλα θα πάνε καλά στο τέλος..αρχικα θα στεναχωρηθούμε μακριά απο την κοπέλα μας ρην παρέα μας τους γνωστούς μας την οικογένεια μας ....αλλλά θα συνηθίσουμε...τουλάχιστων θα προσπαθήσουμε...ελπίζω να συναντήσω νορμάλ άτομα και όχι ψωνάκια του κερ@τα@...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
όλα θα πάνε καλά στο τέλος..αρχικα θα στεναχωρηθούμε μακριά απο την κοπέλα μας ρην παρέα μας τους γνωστούς μας την οικογένεια μας ....αλλλά θα συνηθίσουμε...τουλάχιστων θα προσπαθήσουμε...ελπίζω να συναντήσω νορμάλ άτομα και όχι ψωνάκια του κερ@τα@...


:papas: μακαρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gi0rg0s

Νεοφερμένος

Ο gi0rg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ειναι καποιος στα τρικαλα πολιτικος δωμικων εργων????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
για τις διαφορες παραταξεις που σε πλησιαζουν την πρωτη μερα για να σε βοηθησουν δηθεν με την εγγραφη σου τι εχετε να πειτε?πως τους αντιμετωπιζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
για τις διαφορες παραταξεις που σε πλησιαζουν την πρωτη μερα για να σε βοηθησουν δηθεν με την εγγραφη σου τι εχετε να πειτε?πως τους αντιμετωπιζουμε?
Τους εκμεταλευόμαστε στο έπακρο για να μας βοηθήσουν στη συμπλήρωση διαφόρων εγγράφων που τυχων να χρειαστούν στην αρχή και μετά το παίζουμε αδιάφοροι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
λες ε?απλα πολλοι πρωην φοιτητες μου ειπαν οτι εχεις αρκετα πλεονεκτηματα αν γραφτεις σε καποια παραταξη -δικτυωση,ενημερωση,σημειωσεις-.ειναι αληθεια;?αλλα εγω δεν ειμαι υπερ της κομματικοποιησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδια συμφωνα με μαρτυριες παλλιων που εχω ακουσει και απο τον αδερφο μου η 1 μερα ειναι πολυ ωραια. Οπου και να γυρισεις γνωριζεις νεα ατομα. Αλλα παιδια προσοχη στις παραταξεις γιατι μπορει να μην τελειωσετε ποτε τη σχολη αν γραφτειτε σε αυτες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top