Πρώτη εξεταστική

Πρώτη εξεταστική

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)
  • Ναι φοβάμαι :( Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα μακάρι να τα περάσω τουλάχιστον με 5

    Ψήφοι: 18 9.8%
  • Όχι δε φοβάμαι Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα αλλά δε με νοιάζει

    Ψήφοι: 7 3.8%
  • Πιστεύω ότι θα περάσω μερικά και θα μείνω σε άλλα

    Ψήφοι: 86 46.7%
  • Δε θα περάσω τίποτα αλλά το επόμενο εξάμηνο θα διαβάζω και θα τα περάσω

    Ψήφοι: 10 5.4%
  • Όχι μόνο θα τα περάσω αλλά θα βάλω ρήτρα πάνω από 8 για να έχουμε και ένα καλό βαθμό πτυχίου

    Ψήφοι: 22 12.0%
  • Άλλο: Πείτε το άλλο

    Ψήφοι: 6 3.3%
  • Δεν είμαι φοιτητής πρώτου έτους

    Ψήφοι: 35 19.0%

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Να ρωτησω:στην εξεταστικη περνουμε εμεις φυλλα για να γραψουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να ρωτησω:στην εξεταστικη περνουμε εμεις φυλλα για να γραψουμε;

Ανάλογα τη σχολή. Θα σας το έλεγαν αν ήθελαν (νομίζω). Στο φυσικό απθ πάντως παίρνεις από το σπίτι σου εδώ και χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εγω σκεφτομαι να διαβασω πρωτα εμπορικο,μετα δημοσιο διεθνες εγκληματολογια και αστικο...δημοσιο και συνταγματικο δεν θα τα αγγιξω...νομιζω πως οι μερες που εχουμε μεσα στην εξεταστικη ειναι καλες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
εγω σκεφτομαι να διαβασω πρωτα εμπορικο,μετα δημοσιο διεθνες εγκληματολογια και αστικο...δημοσιο και συνταγματικο δεν θα τα αγγιξω...νομιζω πως οι μερες που εχουμε μεσα στην εξεταστικη ειναι καλες...:/:

Προτείνω να ασχοληθείς με το Συνταγματικό μέσα στις διακοπές. Βέβαια, από επιτομή διαβάζετε εσείς, οπότε η ύλη είναι μικρότερη, αλλά και πάλι, θέλει αρκετή προσοχή το εν λόγω μάθημα, θαρρώ... Δύσκολα τα πράγματα με το διάβασμα, πάντως. Η συγκέντρωση έχει χαθεί και είναι κοπιώδης η ανάκτησή της.:worry:

Εγώ προσωπικά έχω ξεκινήσει να αγχώνομαι. Θα δούμε.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δύσκολα τα πράγματα με το διάβασμα, πάντως. Η συγκέντρωση έχει χαθεί και είναι κοπιώδης η ανάκτησή της.:worry:

Εγώ προσωπικά έχω ξεκινήσει να αγχώνομαι. Θα δούμε.:|

Συμβαίνει (σχεδόν) σε όλους.
Άμα αγχώνεσαι μόνο χειρότερα τα κάνεις. :)
Χαλάρωσε, βγάλε ένα γενικό πρόγραμμα (δεν ξέρω τι κενά έχετε μεταξύ των μαθημάτων εσείς), και ξεκίνα.
Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει σε μένα, ειδικά στην εξεταστική του Ιουνίου (λόγω εξαντλητικής ζέστης), είναι ότι στρώνομαι σιγά-σιγά. Δηλαδή, πρώτη μέρα θα διαβασω μία ώρα, μετά θα γίνει δίωρο, και μετά θα προσαρμοστώ και θα μπορώ να χτυπάω πολλές ώρες. Βέβαια εγώ λειτουργώ υπό πίεση πολύ καλύτερα από το αν το δω χαλλλλλλαρά.
Το λέω για να μην απογοητεύεσαι αν δεν μπορείς να χτυπήσεις 5ωρο με την πρώτη προσπάθεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Συμβαίνει (σχεδόν) σε όλους.
Άμα αγχώνεσαι μόνο χειρότερα τα κάνεις. :)
Χαλάρωσε, βγάλε ένα γενικό πρόγραμμα (δεν ξέρω τι κενά έχετε μεταξύ των μαθημάτων εσείς), και ξεκίνα.
Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει σε μένα, ειδικά στην εξεταστική του Ιουνίου (λόγω εξαντλητικής ζέστης), είναι ότι στρώνομαι σιγά-σιγά. Δηλαδή, πρώτη μέρα θα διαβασω μία ώρα, μετά θα γίνει δίωρο, και μετά θα προσαρμοστώ και θα μπορώ να χτυπάω πολλές ώρες. Βέβαια εγώ λειτουργώ υπό πίεση πολύ καλύτερα από το αν το δω χαλλλλλλαρά.
Το λέω για να μην απογοητεύεσαι αν δεν μπορείς να χτυπήσεις 5ωρο με την πρώτη προσπάθεια. :)

Δε μπορώ να μην αγχώνομαι. Είναι ένα φύσει πρόβλημα αυτό.
Κι εγώ λειτουργώ με την πίεση, και δυστυχώς μου έχει στοιχίσει αυτό, αφού καμία πίεση δεν υπήρξε από μέρους των διδασκόντων προς εμάς. Πολύ φλου όλα. Έκαναν μία μλκία στο πρόγραμμα, με 2 συνεχόμενα δύσκολα μαθήματα, τα οποία έβαλαν και τελευταία, αλλά θα δείξει. Ελάχιστοι έχουν στρωθεί, πάντως.

3-4-5ωρα διαβάσματος έριχνα πριν φύγω για διακοπές. Τώρα τον πούλο.:P Μόνο στα ταξίδια έχω διαβάσει, και ελάχιστα πράγματα εδώ. Ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα σύντομα, γιατί δε με βλέπω καλά.:confused::P

Thanks, though.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δε μπορώ να μην αγχώνομαι. Είναι ένα φύσει πρόβλημα αυτό.
Κι εγώ λειτουργώ με την πίεση, και δυστυχώς μου έχει στοιχίσει αυτό, αφού καμία πίεση δεν υπήρξε από μέρους των διδασκόντων προς εμάς. Πολύ φλου όλα. Έκαναν μία μλκία στο πρόγραμμα, με 2 συνεχόμενα δύσκολα μαθήματα, τα οποία έβαλαν και τελευταία, αλλά θα δείξει. Ελάχιστοι έχουν στρωθεί, πάντως.

3-4-5ωρα διαβάσματος έριχνα πριν φύγω για διακοπές. Τώρα τον πούλο.:P Μόνο στα ταξίδια έχω διαβάσει, και ελάχιστα πράγματα εδώ. Ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα σύντομα, γιατί δε με βλέπω καλά.:confused::P

Thanks, though.:)

Πίεση από πλευράς καθηγητών, δεν πρόκειται να υπάρξει. Επίσης είναι σύνηθες να είναι χάλια το πρόγραμμα. Οπότε συμβιβάζεσαι με την ιδέα και προσπαθείς μόνος.

Το σημαντικό είναι να βγάλεις την ύλη, ώστε να έχεις χρόνο για επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δε μπορώ να μην αγχώνομαι. Είναι ένα φύσει πρόβλημα αυτό.
Κι εγώ λειτουργώ με την πίεση, και δυστυχώς μου έχει στοιχίσει αυτό, αφού καμία πίεση δεν υπήρξε από μέρους των διδασκόντων προς εμάς. Πολύ φλου όλα. Έκαναν μία μλκία στο πρόγραμμα, με 2 συνεχόμενα δύσκολα μαθήματα, τα οποία έβαλαν και τελευταία, αλλά θα δείξει. Ελάχιστοι έχουν στρωθεί, πάντως.

3-4-5ωρα διαβάσματος έριχνα πριν φύγω για διακοπές. Τώρα τον πούλο.:P Μόνο στα ταξίδια έχω διαβάσει, και ελάχιστα πράγματα εδώ. Ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα σύντομα, γιατί δε με βλέπω καλά.:confused::P

Thanks, though.:)

Όταν λέω πίεση, δεν εννοώ από τους διδάσκοντες!
Εννοώ κάτι του στυλ "έχω βάλει στόχο να περάσω το μάθημα--> δεν έχω ανοίξει βιβλίο--> δίνω σε 5 μέρες--> πρέπει να στρωθώ"
Σε μένα πιάνει αλλά απλά ψοφάω εκείνες τις μέρες και υπόσχομαι στον εαυτό μου να μην το ξανακάνω.
Το ξανακάνω όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πίεση απο την πλευρά των διδασκόντων γιατί να υπάρξει καλέ;:P

Θα αρχίζω να ανησυχώ που δεν βρίσκω προβληματικό το πρόγραμμα της εξεταστικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Είναι προβληματικό, αγαπητή Νηρηίδα. Να μη λέμε πάλι τα ίδια. Για εμάς που δίνουμε Διπλωματική Ιστορία είναι προβληματικό.

Αναφερόμενος σε πίεση, εννόησα ότι δεν είναι τίποτα υποχρεωτικό, κι αυτό σε ορισμένους φοιτητές στοιχίζει. Ούτε οι παρακολουθήσεις, ούτε οι εργασίες, ούτε ενδιάμεσες εξετάσεις, ούτε τίποτα. Εντελώς «φλου». Αυτό, π.χ., εμένα δε με βοηθάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αναφερόμενος σε πίεση, εννόησα ότι δεν είναι τίποτα υποχρεωτικό, κι αυτό σε ορισμένους φοιτητές στοιχίζει. Ούτε οι παρακολουθήσεις, ούτε οι εργασίες, ούτε ενδιάμεσες εξετάσεις, ούτε τίποτα. Εντελώς «φλου». Αυτό, π.χ., εμένα δε με βοηθάει.

Α, exactly.
Και γω δυσκολεύομαι πολύ να στρωθώ από αυτή την άποψη. Ευτυχώς έχουμε εργαστήρια και προόδους, οπότε αναγκαστικά διαβάζεις από πριν, έστω και επιδερμικά.
Σε σας μάλλον είναι λίγο χειρότερα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Α, exactly.
Και γω δυσκολεύομαι πολύ να στρωθώ από αυτή την άποψη. Ευτυχώς έχουμε εργαστήρια και προόδους, οπότε αναγκαστικά διαβάζεις από πριν, έστω και επιδερμικά.
Σε σας μάλλον είναι λίγο χειρότερα. :/:

Δυστυχώς, ναι. Δεν έχουμε κανενός είδους εξέταση, πριν την εξεταστική. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Α, exactly.
Και γω δυσκολεύομαι πολύ να στρωθώ από αυτή την άποψη. Ευτυχώς έχουμε εργαστήρια και προόδους, οπότε αναγκαστικά διαβάζεις από πριν, έστω και επιδερμικά.
Σε σας μάλλον είναι λίγο χειρότερα. :/:
Δεν νομίζω πως η ύπαρξη ή μη προόδων, εργαστηρίων κ.τ.λπ. ευθύνεται για το κατα πόσο ασχολήθηκε-διάβασε ένας φοιτητής κατά την διάρκεια του εξαμήνου. Γνωρίζω μία περίπτωση ατόμου που φοιτεί σε σχολή με προόδους και εργαστήρια, όμως μόλις ανέφερα προ ημερών πως έχω ξεκινήσει στον βαθμό που μπορώ και μου επιτρέπουν οι συνθήκες το διάβασμα , με κοιτούσε σαν να είπα πως η γή είναι τετράγωνη και ότι η Ελλάδα είναι υπερδύναμη. :P Νομίζω πως ισχύει το αντίθετο, δηλαδή απο την στιγμή που δεν υπάρχουν υποχρεωτικές παρακολουθήσεις στην σχολή μου , αλλά και σε άλλα τμήματα, δίνεται η ευκαιρία στον φοιτητή να οργανώσει το διάβασμά του, αν θέλει να διαβάσει βεβαίως βεβαίως.

Για την διπλωματική γνωρίζω πως έχετε τελειώσει την ύλη πολύ νωρίτερα απ'ότι τελειώσαμε την ύλη εμείς στην εγκληματολογία. Βασικά νομίζω πως μας είπε ο καθηγητής πως μετά τις γιορτές στο τελευταίο μάθημα θα μας παραδώσει κι άλλη ενότητα, αν δεν κάνω λάθος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Δεν νομίζω πως η ύπαρξη ή μη προόδων, εργαστηρίων κ.τ.λπ. ευθύνεται για το κατα πόσο ασχολήθηκε-διάβασε ένας φοιτητής κατά την διάρκεια του εξαμήνου. Γνωρίζω μία περίπτωση ατόμου που φοιτεί σε σχολή με προόδους και εργαστήρια, όμως μόλις ανέφερα προ ημερών πως έχω ξεκινήσει στον βαθμό που μπορώ και μου επιτρέπουν οι συνθήκες το διάβασμα , με κοιτούσε σαν να είπα πως η γή είναι τετράγωνη και ότι η Ελλάδα είναι υπερδύναμη. :P Νομίζω πως ισχύει το αντίθετο, δηλαδή απο την στιγμή που δεν υπάρχουν υποχρεωτικές παρακολουθήσεις στην σχολή μου , αλλά και σε άλλα τμήματα, δίνεται η ευκαιρία στον φοιτητή να οργανώσει το διάβασμά του, αν θέλει να διαβάσει βεβαίως βεβαίως.

Για την διπλωματική γνωρίζω πως έχετε τελειώσει την ύλη πολύ νωρίτερα απ'ότι τελειώσαμε την ύλη εμείς στην εγκληματολογία. Βασικά νομίζω πως μας είπε ο καθηγητής πως μετά τις γιορτές στο τελευταίο μάθημα θα μας παραδώσει κι άλλη ενότητα, αν δεν κάνω λάθος.:P

Δεν πράττουμε όλοι οι άνθρωποι με τον ίδιο τρόπο.:) Καθένας είναι διαφορετικός ως προς τον χαρακτήρα του. Άλλος περισσότερο, άλλος λιγότερο οργανωτικός. Αυτό που αναφέρω είναι πως οι συνθήκες δεν ευνοούν τους ασθενέστερους ως προς το συγκεκριμένο θέμα ανθρώπους.

Η ύλη πράγματι τελείωσε στο τελευταίο μάθημα που κάναμε. Αυτό δεν έχει να κάνει, όμως, αφού παραμένει πολλή, και παραμένει σταθερή η ημερομηνία εξέτασής της. Υπάρχει κάτι το οποίο δεν εξηγώ ορθά, και πρέπει να επαναλαμβάνομαι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δυστυχώς, ναι. Δεν έχουμε κανενός είδους εξέταση, πριν την εξεταστική. :/:
Ευτυχώς.

Τείνω να συμφωνήσω με τη Νηρηίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Όσο νωρίτερα τελειώνεις την ύλη, τόσο περισσότερο χρόνο έχεις να την διαβάσεις.
Όσο αργότερα τελειώνεις την ύλη, τόσο λιγότερο χρόνο έχεις να την διαβάσεις, συν του ότι αν επιχειρήσεις λόγω πίεσης χρόνου να την αρχίσεις νωρίτερα, ενδέχεται να διαβάσεις ενότητες εκτός ύλης, αφού η ύλη παραδίδεται στο τελευταίο συνήθως μάθημα, ενώ στην πρώτη περίπτωση δεν μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο.:)
Τόσο απλό, τόσο κατανοητό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μία διόρθωση συνέταιρε. Η σχολή ΔΕΝ έχει ύλη. Όλα εντός, το πρόβλημα επιλύθηκε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μία διόρθωση συνέταιρε. Η σχολή ΔΕΝ έχει ύλη. Όλα εντός, το πρόβλημα επιλύθηκε. :P
Σωστό κι αυτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ευτυχώς.

Τείνω να συμφωνήσω με τη Νηρηίδα.

Δεν ξέρω παιδιά, οι δικές σας σχολές έχουν (νομίζω) μεγαλύτερο όγκο αποστήθισης απ' ό,τι η δική μου.
Εμένα με βοηθάνε οι πρόοδοι γιατί στέκομαι και μαθαίνω τα σημεία-κλειδια του κάθε μαθήματος, οπότε μετά στην εξεταστική δεν ζορίζομαι τόσο.
Άποψή μου όμως και δεν ξέρω πώς θα λειτουργούσα με τα δικά σας μαθήματα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Xιλιες φορες να ειχαμε κι εμεις προοδους....για φοιτητες σαν εμενα και πιστευω την πλειονοτητα, αναβλητικους και λιγο τεμπεληδες, αυτο θα ηταν ο,τι καλυτερο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top