Πρώτη εξεταστική

Πρώτη εξεταστική

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)
  • Ναι φοβάμαι :( Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα μακάρι να τα περάσω τουλάχιστον με 5

    Ψήφοι: 18 9.8%
  • Όχι δε φοβάμαι Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα αλλά δε με νοιάζει

    Ψήφοι: 7 3.8%
  • Πιστεύω ότι θα περάσω μερικά και θα μείνω σε άλλα

    Ψήφοι: 86 46.7%
  • Δε θα περάσω τίποτα αλλά το επόμενο εξάμηνο θα διαβάζω και θα τα περάσω

    Ψήφοι: 10 5.4%
  • Όχι μόνο θα τα περάσω αλλά θα βάλω ρήτρα πάνω από 8 για να έχουμε και ένα καλό βαθμό πτυχίου

    Ψήφοι: 22 12.0%
  • Άλλο: Πείτε το άλλο

    Ψήφοι: 6 3.3%
  • Δεν είμαι φοιτητής πρώτου έτους

    Ψήφοι: 35 19.0%

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
κανα σκονακι παιζει?? η τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
κανα σκονακι παιζει?? η τιποτα?

έχω ακούσει ότι μπορείς να κάνεις σκονάκι και να μη σε καταλάβουν ,κάνουν αρκετοί...:D...εγώ δεν ξέρω αν θα κάνω , μάλλον όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:Pκαλά όταν διαβάζω κάτι τέτοια μου έρχεται να κάνω την ερώτηση::whatever:
τρέμω από το φόβο μου, τρέμω μόνο που σκέφτομαι τι μπορεί να συναντήσω μέσα στο σκοτεινό αμφιθέατρο με τους κακούς μπαμπούλες επιτηρητές ..:'(
είσαι πρωτοετής φοιτητής και δεν ξέρεις πόσο κακοί είναι.
ποσοι ειναι?????


Είναι 2 ειδών ένας κακός που κάθεται στην έδρα και ένας πιο κακός που κάνει πέρα δώθεστο αμφιθέατρο έτοιμος να πιάσει παιδάκι να αντιγράφει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Έλα ρε, δεν είμαστε τόσο κακοί!!!!!!!!!!!!
:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Έλα ρε, δεν είμαστε τόσο κακοί!!!!!!!!!!!!
:devil:

ο Χριστός και η Παναγια ..πεσαμε σε επιτηρητρια??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ναι...
και είναι κολλητικόοοοοοοοοοοο
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ναι...
και είναι κολλητικόοοοοοοοοοοο
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

:cold::cold::cold::cold::cold:

θα ήθελα να γίνω μια φορά επιτηρητής για να τελειοποιήσω γα σκονάκια μου.

Ερωρήσεις

Ποια είναι η θέση που ένα επιτηρητής δεν κοιτάζει εύκολα (μπροστά μπροστά, μέση, πίσω) Εγώ προτιμώ να κάθομαι πίσω πίσω δεξιά (πίσω από μια κώλωνα που είχε η αίθουσα (με αυτόν τον τρόπο επιβλέπω τις κινήσεις των επιτηρητών ενώ αν είμαι μπροστά πάντα ρισκάρω γιατί δεν έχω μάτια πίσω :( )
Που σου αρέσει να κάθεσαι σαν επιτηρήτρια (στο γραφείο ή όρθια μπρος, πίσω καρφωμένο το βλέμμα στα μάτια των παιδιών).
Έχεις κάνει τα τυφλά μάτια ποτέ (όταν πιάνεις κάποιον με σκονάκι);
Όταν πιάνει ένας παρατητητής παιδάκι με σκονάκι. Τι θα μπρούσε να κάνει το παιδάκι ώστε να σε αποτρέψει στο μηδενισμό του γραπτού.;
Ποια είναι η πιο επτυχημένη μέθοδο σκονάκι που έχεις πιάσει να εφαρμόζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
:cold::cold::cold::cold::cold:

θα ήθελα να γίνω μια φορά επιτηρητής για να τελειοποιήσω γα σκονάκια μου.

Ερωρήσεις

Ποια είναι η θέση που ένα επιτηρητής δεν κοιτάζει (μπροστά μπροστά, μέση, πίσω)
Που σου αρέσει να κάθεσαι σαν επιτηρήτρια (στο γραφείο ή όρθια μπρος, πίσω καρφωμένο το βλέμμα στα μάτια των παιδιών).
Έχεις κάνει τα τυφλά μάτια ποτέ (όταν πιάνεις κάποιον με σκονάκι)
Όταν πιάνει ένας παρατητητής παιδάκι με σκονάκι. Τι θα μπρούσε να κάνει το παιδάκι ώστε να σε αποτρέψει στο μηδενισμό του γραπτού.
Ποια είναι η πιο επτυχημένη μέθοδο σκονάκι που έχεις πιάσει να εφαρμόζεται;

Μετά χαράς να βοηθήσω!!!
χαχαχα

Κοίτα, δεν είναι ποτέ μόνο ένας επιτηρητής, οπότε δεν υπάρχει κανένα μέρος που δεν κοιτάμε....Είμαστε πολλοί και πολλαπλασιαζόμαστε σαν τα ζόμπιιιιιι...

Εγώ προσωπικά, κυκλοφορώ γύρω γύρω, νυστάζω αν κάθομαι σε ένα μέρος, έτσι και αλλιώς οι επιτηρήσεις είναι χαμένος χρόνος για μάς και πάμε με βαριά καρδιά...

Έχω κάνει πολλές φορές τα στραβά μάτια, δεν έχω πρόβλημα...Αυτό εξαρτάται από τρία πράγματα: Από το αν είναι ο καθηγητής μέσα, από το αν σε έχουν πάρει πρέφα οι υπόλοιποι και από το αν είσαι ευγενικός...το τελευταίο απαντάει και στο πώς μπορείς να γλιτώσεις το μηδενισμό...Συνήθως εμείς παίρνουμε τα σκονάκια ή τα βιβλία και σε αφήνουμε να συνεχίσεις να γράψεις...Αν όμως, έχεις ύφος και μας πεις διάφορα....τότε...:whistle:

Επιτυχημένο σκονάκι δεν υπάρχει...γιατί πολύ απλά, οι κινήσεις που κάνεις για να το δεις, σε καρφώνουν ΟΠΩΣ και να έχει...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Επιτυχημένο σκονάκι δεν υπάρχει...γιατί πολύ απλά, οι κινήσεις που κάνεις για να το δεις, σε καρφώνουν ΟΠΩΣ και να έχει...!!!

αυτό όντως ισχυει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αν εχεις πολύ θρασος σαν χαρακτηρας ,το σκονακι βγαινει ευκολα!!εχω κανει ουκ ολιγα αλλα δεν τα λεω γιατι 8α πονηρεψω την επιτηρητρια!!!χαχα:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
χαχαχα

Το θράσος όμως στην εξεταστική, δεν είναι καλό...
Φιλική συμβουλή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
σωστη! εγω 8α κανω την δουλεια μ και αυτοι την δικη τους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
rina45 μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη,....ν του κλέφτη αλλά ν+1 και την πατάς! :P
Πρόσεχε μετά μην βρεθείς με δυσάρεστες εκπλήξεις!

Να ρωτήσω και κάτι άλλο:
Από την στιγμή που επιλέγει να σπουδάσει κάποιος μια επιστήμη για ποιο λόγο να κάνει σκονάκι; Δεν του αρέσουν αυτά που σπουδάζει; Γιατί να βαριέται να διαβάσει και καταφεύγει στο σκονάκι; Σπουδάζει με το σπρώξιμο; Ή σπουδάζει μόνο και μόνο για να κάνει clubbing και μπουζούκing;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν δεν σας πάρει χαμπάρι κανείς, μαγκιά σας!!και το έχω πει σε πολλούς αυτό!
Αλλά επειδή δεν γίνεται, να είστε προετοιμασμένοι για τις συνέπειες!

Σε εμάς, αν μπει καθηγητής μέσα και δει χαμό, έχουμε επιπτώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επιτυχημένο σκονάκι δεν υπάρχει...γιατί πολύ απλά, οι κινήσεις που κάνεις για να το δεις, σε καρφώνουν ΟΠΩΣ και να έχει...!!!
Από εκεί διαφέρει ο ερασιτέχνης από τον επαγγελματία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eμάς ενας καθηγητής σήμερα μας προειδοποίησε για τις κυρώσεις που θα έχει οποιον πιάσουν να αντιγραφει-κάνει σκονάκι... απτο να κοπεί απευθείας στο μάθημα μέχρι να τον διαγράψουν απτη σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Αν δεν σας πάρει χαμπάρι κανείς, μαγκιά σας!!και το έχω πει σε πολλούς αυτό!
Αλλά επειδή δεν γίνεται, να είστε προετοιμασμένοι για τις συνέπειες!

Σε εμάς, αν μπει καθηγητής μέσα και δει χαμό, έχουμε επιπτώσεις...

και είσαι τόσο γλυκιά κοπέλα! :P
τυχεροί οι φοιτητές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν επαγγελματίες παιδιά...Μην ξεγελιέστε...Αν σας αφήνουν, το κάνουν γιατί πολύ απλά θέλουν να σας αφήσουν...
Και σας το λέω ειλικρινά, αφού έχω περάσει και από τις δύο θέσεις..

Και όπως είπε και ο Morelo, είναι κρίμα να έχετε μπλεξίματα για μια μ****


ΥΓ: Νίκοοο, thanxxxxx!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν του αρέσουν αυτά που σπουδάζει; Γιατί να βαριέται να διαβάσει και καταφεύγει στο σκονάκι;

κοιτα μαρεσουν αυτα που σπουδαζω εννοειται!και επισης διαβαζω!!το σκονακι το κανεις για εξτρα βοη8εια!!πες πως πανω στον πανικο σου ξεχασεις καποιους τυπους των μα8ηματικών(εσυ που ασχολεισαι και με τα ν) .το σκονακι δεν ειναι για τον ντιπ ασχετο!!!τσουπ το βγαζεις το κοιτας ,λυνεις το προβλημα σ.!!το ιδιο ισχυει και για κανονες γραμματικης κ.λπα.Μην τα κατακρινουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top