Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

marouska

Νεοφερμένος

Η marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εγω θελω ν μου λυσετε μια απορια !!! γιατι τ αγορια πρεπει ν σκεφτονται αυτο συνεχεια sex sex sex παντου αυτο μιλαω για τν πλειοψηφια παντα με στεναχωρει πολυ οταν ακουω απο φιλους μου εε καποια στιγμη οπου να ναι πρεπει ν γινει κι αυτο! γιατι πρεπει ν σκεφτονται αυτο παιδια 15 χρονων κι ν βαζουν οριο οτι εε μεχρι του χρονου .. Αληθεια με στεναχωρει παρα πολυ:(:'(
να μην στενοχωριεσαι καθολου,γιατι ουτως η αλλως οι "ωριμοι" και ανυπομονοι φιλοι σου που τοσο πια περιμεναν και δεν μπορουν αλλο,για τεχνικους λογους θα χρειαστουν συνεταιρο στα σχεδια τους.κι αυτος θα εισαι εσυ και οποιαδηποτε αλλη κοπελα κοντα στην ηλικια σου.και οπως ολοι ξερουν αν δεν θελουν κι οι δυο,δεν προβλεπεται προκοπη.:P
οποτε αστους να λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε που δεν λατρεύουν όλες οι γυναίκες τη σοκολάτα.Οπότε η έρευνα περιέχει γενικεύσεις.Επομένως την τρώει η μαρμάγκα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ROULA1217

Νεοφερμένος

Η ROULA1217 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μα τι να κανουμε...το παρουσιαζετε καποιες σαν να ειναι κατι παραλογο και εγκληματικο..... :S

oso για το θεμα της αλλης που πηγε με 65 ατομα αν ειναι αληθεια(που σε καμια περιπτωση δεν ειναι)(εγω πηγα με την αλεξαδρατου την φαρμακη και την παπαριζου ταυτοχρονα και χτεσ μαυτες απτο next top model.....)ειμαι σιγουρος πως θα ισχυει το "πλεον,ειτε μπει ειτε δεν μπει το ιδιο και το αυτο..." ....το σταματαω.....




.
χαχαχαχαχαχαχ συμφωνω απολυτα μ αυτο για τν κοπελα με τ 65 ατομα:no1: και δεν το θεωρω εγκληματικο:nono: απλα με απασχολει σαν θεμα αυτες τς μερες κι ειμαι λιγο τσαντισμενη συγνωμη αν ημουν υπερβολικη:thanks:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Σιγα μην ειναι επιστημονικο αρθρο αυτο.

ξερεις επιστημες ειναι επισης η σεξολογια και η ψυχολογια...δεν γινεται ολα να ερμηνευονται με ανθρακες διπλους δεσμους και μαθηματικα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομίζω να εννοεί αυτό η Krou.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ε ας μας πει τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ξερεις επιστημες ειναι επισης η σεξολογια και η ψυχολογια...δεν γινεται ολα να ερμηνευονται με ανθρακες διπλους δεσμους και μαθηματικα....:D

Ναι δεν εννοω αυτο. Απλως το αρθρο δε φαινεται να στηριζεται σε ερευνες, περισσοτερο λογια του αερα λεει. Ειδικα αυτο με τα γλυκα και τη σοκολατα, δηλαδη η SoZi τι ειναι ασεξουαλ; :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
A γεια σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
χαοαχοχαοαοχοαοχα.........το θεμα ειναι πως οσα χρονια και να περασουν το καθε φυλο θα βλεπει απο τη πλευρα του τα πραγματα ως σωστα.....και ειναι πολυ δυσκολο ο ενας να καταλαβει τον αλλο,αυτο γινεται μονο αν μεταπηδησει απο το ενα στο αλλο φυλο-τροπο σκεψης και νοοτροπιας....και ειναι βαρια η καλογερικη......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εσυ να πας να και μαλιστα σου ευχομαι ναναι με ολα τα μπαζα που θα γνωρισεις στη ζωη σου.........

1ο)εγω δεν ειπα κατι για σενα επομενως παρτο πισω και θα παρω και το δικο μου πισω εφοσον αναφεροσουν σε εμενα...

2ο)αν κατι απαυτα που ειπα δεν σ εβολευει για οποιοδηποτε λογο δεν μπορω να κανω κατι....

3ο)επαναλαμβανω η λεξη πουτανια εχει πολλες εννοιες αναλογα ποια εννοει ο καθενας....η κυριολεκτικη,του κανω σεξ με οποιον ναναι δεν ξερω απο ποιον τον εχω παρει και εχω παει με τοσους που δε μπορω να κλεισω τα μπουτια μου,ειναι μια απαυτες......


δεν θα παρω τιποτα πισω.

πριν καποιες σελιδες, ουσιαστικα εριξες υπερβολικα πολυ το επιπεδο του θεματος, μιλωντας, αν καταλαβα καλα για οικους ανοχης/στριπτιζαδικα (δεν με ενδιαφερει πολυ).

γενικευεις με εναν απαισιο τροπο, βριζοντας και θιγοντας γυναικες, λεγοντας οτι "πουτανευουν" στο γυμνασιο και σε λιγοτερο βαθμο στο λυκειο.

και σε ξαναρωταω. δικαιωμα του καθε ανθρωπου δεν ειναι να κανει σεξ με οποιον θελει;

ο κολλητος μου δηλαδη, που γενικοτερα κανει σεξ με πολλες και διαφορες, πουτανευει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οχι, ειναι στη φυση του να πηγαινει με πολλες και να θελει συνεχεια σεξ. Η γυναικα δεν εχει τετοιο δικαιωμα. Σοβαρεψουυυυ

μα τι να κανουμε...το παρουσιαζετε καποιες σαν να ειναι κατι παραλογο και εγκληματικο..... :S

oso για το θεμα της αλλης που πηγε με 65 ατομα αν ειναι αληθεια(που σε καμια περιπτωση δεν ειναι)(εγω πηγα με την αλεξαδρατου την φαρμακη και την παπαριζου ταυτοχρονα και χτεσ μαυτες απτο next top model.....)ειμαι σιγουρος πως θα ισχυει το "πλεον,ειτε μπει ειτε δεν μπει το ιδιο και το αυτο..." ....το σταματαω.....

οριστε η επιστημονικη εξηγηση,,,,,,,,,δημοσιευτικε στο zougla.gr



Γιατί οι άνδρες θέλουν σεξ και οι γυναίκες σχέση

Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 2 Δεκεμβρίου 2009, 15:15

Όσο αυτονόητη και επιβεβαιωμένη από τη ζωή είναι αυτή η φράση τόσο δύσκολα ερμηνεύεται από τα κοινωνικά και ψυχολογικά στερεότυπα, γι' αυτό και οι σύγχρονες μελέτες καταφεύγουν στα βιολογικά δεδομένα για την ερμηνεία αυτών των διαφορών.

Τα εγκεφαλικά κύτταρα που φωτογραφίζονται σήμερα με μαγνητική έγχρωμη τομογραφία δείχνουν πως άλλες περιοχές του εγκεφάλου ενεργοποιούνται στην γυναίκα και άλλες στον άνδρα, όταν υφίστανται ερωτική πρόκληση. Για τη διαφορά αυτή φαίνεται πως υπεύθυνη είναι η γνωστή ουσία που ντοπάρει
τους αθλητές, η τεστοστερόνη.

Ένας άνδρας, όταν προσεγγίζει μια νέα γυναίκα άγνωστη, φαίνεται πως αυξάνει πολύ τα ανδρογόνα του, τα οποία σε μεγάλο βαθμό έχουν επιθετικές ιδιότητες, προκαλώντας ανεξέλεγκτες θυμικές ορμές και λιγότερες λογικές επεξεργασίες.

Στη γυναίκα, η ορμόνη αυτή είναι πολύ λιγότερη και όχι τόσο σημαντική για τον οργασμό της. Σ' αυτήν η σεροτονίνη μοιάζει να είναι πιο σημαντική για την ερωτική της ζωή (οι γυναίκες λατρεύουν την σοκολάτα που έχει σχέση με την σεροτονίνη) και είναι και υποκατάστατο ηδονής.

Οι άμυνες και οι ενοχές σε έναν άνδρα με αυξημένα ανδρογόνα καταστέλλονται και υποτάσσονται στα πιο πρωτόγονα ζωικά ένστικτα, τα οποία πολλές φορές είναι επικίνδυνα ακόμα και για τη ζωή του.

Η παρατήρηση αυτή είναι εύκολα ορατή, όταν σκεφτούμε τα ζώα που έχουμε στο
σπίτι, αφού στη ζούγκλα δεν μπορούμε να πάμε. Τα αρσενικά φιλικά ζωάκια που μας συντροφεύουν, όταν μυρίσουν θηλυκά σε οίστρο, τρελαίνονται και φεύγουν από την προστασία του σπιτιού, κυνηγώντας ένα θηλυκό της γειτονιάς και παλεύοντας με όλα τα άλλα αρσενικά, για να πάρουν κάποια δευτερόλεπτα ηδονής. Σε αυτή τη διαδρομή, είναι δύσκολο να τα σταματήσει κανείς ακόμα και με τιμωρία, αφού υποτάσσονται σε άλλες δυνάμεις πιο ισχυρές.

Στις κοινωνίες, όμως, που ζούμε, οι άνδρες πολλές φορές είναι αναγκασμένοι να τιμωρηθούν για την προφανή αυτή εκδήλωση της επιθυμίας για σεξ, γιατί οι γυναίκες με πολύ πιο καλά εφοδιασμένο εγκέφαλο αναλύουν την επίθεση αυτή και αποφασίζουν με πιο σύνθετο τρόπο για την ασφάλεια, την οποία θα προσφέρει το αρσενικό που τις περιτριγυρίζει.

Η κλασική και κοινότοπη φράση «ο άνδρας κυνηγός και η γυναίκα θήραμα» δεν ισχύει, γιατί στον γυναικείο εγκέφαλο η εικόνα του άνδρα αναλύεται από 5 διαφορετικά συστήματα και πολύ περισσότερες ουσίες που την βοηθούν να επιλέγει τον ερωτικό σύντροφο που θα την προστατεύσει από τους κίνδυνους της ζούγκλας. Η γυναίκα διαισθάνεται τον άνδρα που την ποθεί ερωτικά και τον δοκιμάζει με τεστ ευφυΐας και συναισθηματικής νοημοσύνης, δεν θέλει να ξοδεύεται βιολογικά και ψυχολογικά, γιατί η ερωτική της ζωή είναι συνδεδεμένη με μηχανισμούς ζωής, όπως η γέννηση και το μεγάλωμα παιδιών.

Πρέπει να προστατεύσει αυτό το πολύτιμο χάρισμα της, γιʼ αυτό η ευαισθησία και λογική στη γυναίκα είναι αρμονικά δεμένα με τέτοιο τρόπο που κανένας άνδρας δεν μπορεί να νικήσει. Η γυναίκα θυμάται και αναλύει σε βαθμό πολύπλοκο και λεπτομερειακό κάθε κίνηση και λόγο ανδρικό, γιʼ αυτό και σε συγκρούσεις ζευγαριών κανένας άνδρας δεν τα βγάζει πέρα.

Η καθημερινή κρεβατομουρμούρα, η γκρίνια, δηλαδή, της γυναίκας είναι μια σύνθετη και πολύπλοκη αφήγηση των συνειδητών και ασυνείδητων πράξεων του άνδρα, γι' αυτό και δεν την αντέχει, την απαξιώνει απλώς, γιατί δεν μπορεί να αντεπεξέλθει.

Γι' αυτό και μετά το σεξ, ο εγκέφαλος του άνδρα είναι ικανός μόνο για ροχαλητό, ενώ της γυναίκας είναι σε εγρήγορση, για να αναλύσει ό,τι έγινε στη διάρκεια της ερωτικής μάχης.

Η γυναίκα μετά τον οργασμό έχει απίστευτη ενέργεια σωματική και πνευματική, ενώ ο άνδρας παραλύει και αυτός είναι ένας από τους λόγους που ο άνδρας μετά το σεξ θέλει να κοιμηθεί, για να ξεχάσει την ήττα που θα ακολουθήσει στν μάχη των επιχειρημάτων που θα εξαπολύσει η γυναίκα.

Πως γινεται μεσα σε 6 λεξεις να λες κατι και ταυτοχρονα να το αναιρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
δεν θα παρω τιποτα πισω.

πριν καποιες σελιδες, ουσιαστικα εριξες υπερβολικα πολυ το επιπεδο του θεματος, μιλωντας, αν καταλαβα καλα για οικους ανοχης/στριπτιζαδικα (δεν με ενδιαφερει πολυ).

γενικευεις με εναν απαισιο τροπο, βριζοντας και θιγοντας γυναικες, λεγοντας οτι "πουτανευουν" στο γυμνασιο και σε λιγοτερο βαθμο στο λυκειο.

και σε ξαναρωταω. δικαιωμα του καθε ανθρωπου δεν ειναι να κανει σεξ με οποιον θελει;

ο κολλητος μου δηλαδη, που γενικοτερα κανει σεξ με πολλες και διαφορες, πουτανευει;

Ε, ε δες το κι ετσι.Τις κοπελες που πανε με ενα σωρο αγορια τις λεμε γενικα πουτανες και οτι πουτανευουν.Μ'αυτη τη λογικη γιατι οι αντρες να την βγαζουν καθαρη;Το θεμα των γυναικων που ''πουτανευουν'' στην ηλικια γυμνασιου-λυκειου ειναι μια αληθεια κι ας το παραδεχτουμε.Αλλο το αν ειναι σωστο.Νταξει δικαιωμα τους,αλλα μην λενε τις αλλες μιξοπαρθενες και ουτω καθε εξης.Κι εφοσον ειναι αληθεια δεν θα 'πρεπε και να θιχτουν.Αν ομως ελεγες μια κοπελα *beep* και *beep* και δεν σημαζευεται,ενω δεν ισχυε ευχαριστως να θιχτει.

Η επιστημονικη εξηγηση που παρεθεσε ο Anthony δεν ξερω κατα ποσο ειναι επιστημονικα ορθη,αλλα πανω κατω αυτα που λεει τα 'χω ξανακουσει και εχουν καποια λογικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ναι δεν εννοω αυτο. Απλως το αρθρο δε φαινεται να στηριζεται σε ερευνες, περισσοτερο λογια του αερα λεει. Ειδικα αυτο με τα γλυκα και τη σοκολατα, δηλαδη η SoZi τι ειναι ασεξουαλ; :P:D

Ναι είναι. Γιατί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
..είπε ο Ευριπίδης κλείνοντας με δύναμη την πόρτα πίσω του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
δεν θα παρω τιποτα πισω.

πριν καποιες σελιδες, ουσιαστικα εριξες υπερβολικα πολυ το επιπεδο του θεματος, μιλωντας, αν καταλαβα καλα για οικους ανοχης/στριπτιζαδικα (δεν με ενδιαφερει πολυ).

γενικευεις με εναν απαισιο τροπο, βριζοντας και θιγοντας γυναικες, λεγοντας οτι "πουτανευουν" στο γυμνασιο και σε λιγοτερο βαθμο στο λυκειο.

και σε ξαναρωταω. δικαιωμα του καθε ανθρωπου δεν ειναι να κανει σεξ με οποιον θελει;

ο κολλητος μου δηλαδη, που γενικοτερα κανει σεξ με πολλες και διαφορες, πουτανευει;

οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται φιλε μου......εγω μεταφορικα μιλουσα.....τωρα θα το ξαναπω,αν για καποιο λογο αυτα που λεω δεν σε βολευουν η σε ενοχλουν λυπαμαι αλλα δε μπορω να κανω κατι....απλα για καποιον λογο δεν θες να συμφωνησεις με αυτα που λεμε...

οσο για την βλακεια που σας αναρτησα παιδια σορρυ αλλα μου την στειλανε και δεν μπηκα στον κοπο να το διαβασω.....ηταν οντως μια μαλακια και μιση.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απλα για καποιον λογο δεν θες να συμφωνησεις με αυτα που λεμε...

Ξέρεις επειδή αυτά που λες δεν είναι σωστά,δεν χρειάζεται να συμφωνήσουμε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
μα καλη μου δεν ειπα πως πρεπει να συμφωνειτε,αν ειναι δυνατον..Εξαλλου ο διαλογος στηριζεται στην διαφωνια.... ο καθενας μπορει να υποστηριζει και να συμφωνει με οτι γουσταρει,απλα δεν ειναι λογικη το "δεν συμφωνω με τον Χ,θα ορμησω να τον κατασπαραξω με τα ποστ μου".....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαστε νέοι άνθρωποι.Έχουμε ζωντάνια.Και θα φωνάξουμε,και θα χτυπήσουμε και το χέρι στο τραπέζι και θα πατήσουμε και πόδι άμα λάχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
καλα κανεις και το λες αυτο για να ξερω αποδω και περα πως θα αντιδρω και εγω...ξερεις τυγχανει καιγω να ειμαι νεος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
καλη μου εκατομυρια χρονια αυτο γινεται με ολους τους αντρες και σε ολο τον κοσμο.....δεν υπαρχει λογος να χαλιεσαι,απλα να το αποδεχτεις......δεν γινεται να αλλαξει,,,γιατι πολυ απλα οι αντρες σκεφτομαστε με το πουλι και οι κοπελες με την καρδια.....

σε λιγο θα σας παραθεσω και την επιστημονικη εξηγηση....

Αυτα τα λεγαμε στο γυμνασιο σορρυ κι ολας. Οσο το θελει ενας αντρας το θελει κ μια γυναικα. Απλως μια γυναικα συνδιαζει το σεξ με σχεση και αν δεν κανει σχεση ειναι δυσκολο να σου κατσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top