Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δύο τα τινά.
Ή θα χρεώνουν ή θα συνεχίζουν την ζωή τους μια χαρά,φυσιολογικά,όπως όλος ο κοσμάκης :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μου επιτρέπεται να μιλήσω προσωπικά? Ίσως επειδή είμαστε άγνωστοι είναι πιο εύκολο και αυθόρμητο. Δεν θα τα έλεγα αυτά σε γνωστους.
Με την κοπέλα μου που έχουμε σχέση από τον Μάιο έχουμε κάνει πολλά και διάφορα “παιχνίδια” αλλά δεν έχουμε προχωρήσει στην ολοκληρωμένη σεξουαλική πράξη. Το συζητήσαμε και είπαμε πως ακόμα δεν αισθανόμαστε ώριμοι. Ίσως σε κάποιους φανεί παράξενο αλλά τις περισσότερες αντιρήσεις είχα εγώ και όχι εκέινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
ας μην εθελοτυφλούμε :mad: :D
όλες οι γυναίκες ασχέτως αν μένουν ή όχι πιστές στην ερωτική σχέση τους ή στον γάμο τους, τον αράπη με τα CDς, τον κουμπάρο, τον καλύτερο φίλο του άντρα τους, τον αλλοδαπό ή Έλληνα οικοδόμο, τον πιπίναρο με την πόρσε, τον χαμηλών τόνων επαρχιώτη φοιτητή με το στύλ Τσεγκεβάρα, τον βαρβάτο άξεστο γιδοβοσκό, τον γυμνασμένο νεαρό ή μπυροκοιλιασμένο ηλιοκαμμένο μεσήλικα υδραυλικό, τον τουμπανιασμένο σε μπράτσα ντοπαρισμένο νεαρό του γυμναστηρίου, τον ηλικιωμένο χήρο ευγενικό κύριο του διπλανού διαμερίσματος,...κτλ σκέφτονται...:D :D :lol: :lol:...και μετά τον «σύντροφο» της ζωής τους, άντρα τους! :D :D
δεν ειναι ολες οι γυναικες πουτανες ουτε πεοεξαρτωμενες..ελεος με τις ηλιθιες γενικευσεις επειδη δλδ εχετε καποιοι στο περιβαλλον σας ολες τις ξελιγωμενες δεν σημαινει πως ολες οι γυναικες ειναι το ιδιο...οπως ουτε ολοι οι ανδρες ειναι το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δηλαδη οταν φτασουν 19-20 τι θα μεινει να κανουν


ε... σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παντως εγω προσωπικα ξερω μερικα ατομα που ειναι στην ηλικια μου (κοριστια)και αλλα που και γυρω στην εκτη δημοτικου χασαν την παρθενια τους και καταρχας δεν καταλαβαινω το γιατι.Για μαγκια;Γιατι εχουν υπερβολικες σεξουαλικες ορεξεις(σιγα τ' αυγα ,αποκλειεται);Γενικα,απ' ο κακο στο χειροτερο.Πραγματικα,δεν ξερω αν αυτα συμβαινουν και στην υπολοιπη Ελλαδα ,αλλα δε γινεται να βλεπεις ενα παιδακι εκτη δημοτικου η και πεμπτη στο μπαρακι να πινει,να καπνιζει,να φιλιεται με τον καθε ασχετο και σε αρκετες περιπτωσεις και κατι παραπανω απο φιλια.Δηλαδη οταν φτασουν 19-20 τι θα μεινει να κανουν;

Καλα ξερω κοπελα που το εκανε απο την 6η δημοτικου. Τωρα ειναι 19, και η ιδια ειχε πει οτι εχει παει με πανω απο 64 ατομα ολα αυτα τα χρονια:P(τωρα αληθεια ή ψεματα δεν ξερω, αλλα κ οι μισοι να ηταν δεν....)
Το θεμα ειναι οτι δεν κολωνει να το πει. Το θεωρει νορμαλ.:jumpy:
Νταξει ειπαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

Αφου λεμε το χουν ηδη κανει αυτο και προβλεπεται στα επομενα 2-3 χρονια να γινεται επανηλειμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
διορθωσις:δεν ειναι γελοιο για τους σοβαροφανεις γελοιους αλλα για τους ΔΗΘΕΝ σοβαροφανεις ΑΚΡΩΣ γελοιους....:D

Για αυτες τις γυναικες ειναι αληθεια...ειναι ολοκληρη επιστημη φιλε μου...
Τα στανταρ των γυναικων οταν ειναι μικρες(17-20) ειναι ψηλα:μπρατσα,ομορφος,γυμνασμενος μαγκας στην παρεα και κατα προτιμιση ναχει μηχανακι για να μπω στο ματι των κολητων μου κλπ....επισης πολλες τις διακρινει το λεγομενο δηθεν και τουπε ντιβας που τις καθιστα αυτοματως και πολυ επιλεκτικες και δυσκολες για να τις ριξεις ποσο μαλλον να τις φυστικωσεις επι οριζοντιου...

καθως μεγαλωνουν(20-30) και εχοντας ηδη φαει την πλυση εγκεφαλου απο τις μαναδες τους και τα προτυπα που πλασαρουν τα ΜΜΕ κοιτανε παραπερα:
ναχει λευτα,ναχει αυτοκινητο,καλη δουλεια,να μ πληρωνει τον καφε και να πληρωνει αυτος οταν παμε μαζι διακοπες στην σαντορινη....αν ικανοποιει αυτα τα θελω μου τοτε καθομαι...και αμα λαχει,επειδη η μαμα μου ετσι μ ειπε να κανω,τον παντρευομαι και τον κουκουλωνω...που θα βρεις αλλου τετοιο κοροιδο..πρεπει να αποκατασταθω η μαυρη...! :P

Αργοτερα (30+) εχοντας ηδη φαει πολλα απο τα παραπανω(λευτα λουσα κλπ) συμβιβαζεται καπως...δηλαδη δεν θαχει προβλημα να παει με καποιον που αντι για μερσεντες εχει ενα οπελ η ενα ρενω αε πουμε....που μπορει να μην εχει και γαμω τις δουλειες,δεν ειναι πχ προισταμενος σε μια εταιρια αλλα ενας καθηγητης, που ενταξει ας μη μου πληρωνει τον καφε οταν βγαινουμε...ε δε βαριεσαι...ας του κατσουμε...

και καθως πλησιαζει τα 40(δηλαδη απο τα 36 και μετα) αρχιζει η μεγαλη παρακμη...εμφανιζονται οι ρυτιδες,οι σακουλες,οι κυταριτιδες,τα βυζια φτανουν στα γονατα τους...οτι μεικ απ και να βαλουν δε μπορουν να κρυψουν τιποτα...αντιλαμβανονται πως σιγα σιγα αρχιζουν και τελειωνουν,κλεινουν σαν γυναικες...και αυτο το αισθημα κυριολεκτικα εκτινασσεται στα υψη οταν φτασουν στην κλιμακτηριο........και επειδη σαυτη τη φαση λενε "οκ,αρχισα να τελειωνω σαν γυναικα" εχουν ως νοοτροπια "οτι φαμαι και οτι πιουμε"...γιαυτο και βλεπεις καποιες 40αρες και βαλε να διψανε................

αυτη ειναι η ιστορια φιλε μου

Πρωτον λες οτι οι αντρες εχουν φτιαχτει για αρπαχτες και σεξ καθε μερα με διαφορετικη γκομενα, και μετα κατακρινεις τις γυναικες για λογους που ειναι φτιαγμενοι απο τριτους.
Ας τα παρουμε απο την αρχη!:)

Οχι, οι γυναικες δεν ζητουν λεφτα στον αντρα, ουτε ακριβα αμαξια, ουτε πολλες πιστωτικες, ουτε βιλα με πισινα.
Μετα λες οτι εμεις επηρεαζομαστε απο τα ΜΜΕ τη στιγμη που αραζεις 390248029384243 στερεοτυπικες μαλακιες για το θηλυκο γενος που απλα εχει παρει το αυτι σου. Γιατι δεν νομιζω να γνωριζεις το 90% των γυναικων του πλανητη καθε ηλικιας ωστε να βγαζεις τετοια συμπερασματα. Ουτε να εχεις παει με 17χρονη, 30χρονη και 40χρονη ωστε να βγαλεις πορισματα τετοιου πανχαμηλου νοητικου επιπεδου.

Αυτες οι μπουρδες που αραδιαζεις στο δηθεν "ιστορικο σεξουαλικης ζωης και σχεσης" μιας γυναικας, ειναι αυτες που τα ΜΜΕ εχουν πλασαρει σε ΕΣΕΝΑ φιλε μου. Ή αυτες που πλασαρουν οι διαφοροι καγκουρογκομενοι που εφαγαν χυλοπιτα απο καποια (ισως ελαφρων ηθων, ισως οχι, αλλα τι σημασια εχει ;!), και ριχνουν το φταιξιμο οχι στο σκατοφερσιμο τους, αλλα στο οτι η αλλη τελικα "ηθελε τα λεφτα".

Συνεχισε ετσι, θα ριξεις πολλες.

Και καταλαβετε επιτελους οτι το σεξ ειναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ, και οχι ενδεικτικο ανωμαλιας και ανορθοδοξης ζωης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Αφου λεμε το χουν ηδη κανει αυτο και προβλεπεται στα επομενα 2-3 χρονια να γινεται επανηλειμενα.

και πώς ξέρουμε αν λένε αλήθεια ή αν λένε ψέμματα προκειμένου να το παίξουν ώριμοι (κουραδόμαγκες); :hmm: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφου λεμε το χουν ηδη κανει αυτο και προβλεπεται στα επομενα 2-3 χρονια να γινεται επανηλειμενα.

Δεν έχει όριο πάντως.Μπορεί να γίνει πολλές φορές.:P
-----------------------------------------
Πρωτον λες οτι οι αντρες εχουν φτιαχτει για αρπαχτες και σεξ καθε μερα με διαφορετικη γκομενα, και μετα κατακρινεις τις γυναικες για λογους που ειναι φτιαγμενοι απο τριτους.
Ας τα παρουμε απο την αρχη!:)

Οχι, οι γυναικες δεν ζητουν λεφτα στον αντρα, ουτε ακριβα αμαξια, ουτε πολλες πιστωτικες, ουτε βιλα με πισινα.
Μετα λες οτι εμεις επηρεαζομαστε απο τα ΜΜΕ τη στιγμη που αραζεις 390248029384243 στερεοτυπικες μαλακιες για το θηλυκο γενος που απλα εχει παρει το αυτι σου. Γιατι δεν νομιζω να γνωριζεις το 90% των γυναικων του πλανητη καθε ηλικιας ωστε να βγαζεις τετοια συμπερασματα. Ουτε να εχεις παει με 17χρονη, 30χρονη και 40χρονη ωστε να βγαλεις πορισματα τετοιου πανχαμηλου νοητικου επιπεδου.

Αυτες οι μπουρδες που αραδιαζεις στο δηθεν "ιστορικο σεξουαλικης ζωης και σχεσης" μιας γυναικας, ειναι αυτες που τα ΜΜΕ εχουν πλασαρει σε ΕΣΕΝΑ φιλε μου. Ή αυτες που πλασαρουν οι διαφοροι καγκουρογκομενοι που εφαγαν χυλοπιτα απο καποια (ισως ελαφρων ηθων, ισως οχι, αλλα τι σημασια εχει ;!), και ριχνουν το φταιξιμο οχι στο σκατοφερσιμο τους, αλλα στο οτι η αλλη τελικα "ηθελε τα λεφτα".

Συνεχισε ετσι, θα ριξεις πολλες.

Και καταλαβετε επιτελους οτι το σεξ ειναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ, και οχι ενδεικτικο ανωμαλιας και ανορθοδοξης ζωης.

Αχά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Σαν το φαΐ ή τον ύπνο.
Ή το ντους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Καλα ξερω κοπελα που το εκανε απο την 6η δημοτικου. Τωρα ειναι 19, και η ιδια ειχε πει οτι εχει παει με πανω απο 64 ατομα ολα αυτα τα χρονια:P(τωρα αληθεια ή ψεματα δεν ξερω, αλλα κ οι μισοι να ηταν δεν....)
Το θεμα ειναι οτι δεν κολωνει να το πει. Το θεωρει νορμαλ.:jumpy:
Νταξει ειπαμε...

δε νομίζω ο αριθμός να κάνει τη διαφορά. Ούτε τόσο η ηλικία.

Κλάιν για τις τσούλες , αυτό που μου τη σπάει είναι ο τρόπος , δλδ η θεοποίηση του σεξ είτε με το συντηρητικό τρόπο (τύπου σεξ μόνο μετά το γάμο ξέρω γω) είτε με τον 100% απελευθερωτικό τρόπο , όχι τόσο ως προς την απελευθέρωση (στην οποία είμαι υπερ) αλλά ως προς την απελευθέρωση της ιδιωτικής μας ζωής προς όλους. Τσούλες (και τσούλοι:P) που διατυμπανίζουν με πόσους έχουν πηδηχτεί.

Μαγκιά τους βέβαια , αλλά δε με νοιάζει , και μαγκιά μου να τις-τους χαρακτηρίσω απο αυτό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αφου λεμε το χουν ηδη κανει αυτο και προβλεπεται στα επομενα 2-3 χρονια να γινεται επανηλειμενα.

κακο ειναι αυτο;

ας μαθουν απλα να σεβονται τον συντροφο τους και να παιρνουν προφυλαξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
και πώς ξέρουμε αν λένε αλήθεια ή αν λένε ψέμματα προκειμένου να το παίξουν ώριμοι (κουραδόμαγκες); :hmm: :D

Κοιταξε αυτα δε μου τα χουν πει τα ιδια τα ατομα.Τα εχω μαθει.Θα μοπυ πεις παλι δεν ειναι σιγουρο.Αλλα ρε συ αν βλεπεις αυτα τα συγκεκριμενα ατομα καθε μερα σχεδον και γενικα ξερεις τι κανουν και λοιπα,σιγουρα θα συμφωνουσες μαζι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δε νομίζω ο αριθμός να κάνει τη διαφορά. Ούτε τόσο η ηλικία.

Κλάιν για τις τσούλες , αυτό που μου τη σπάει είναι ο τρόπος , δλδ η θεοποίηση του σεξ είτε με το συντηρητικό τρόπο (τύπου σεξ μόνο μετά το γάμο ξέρω γω) είτε με τον 100% απελευθερωτικό τρόπο , όχι τόσο ως προς την απελευθέρωση (στην οποία είμαι υπερ) αλλά ως προς την απελευθέρωση της ιδιωτικής μας ζωής προς όλους. Τσούλες (και τσούλοι:P) που διατυμπανίζουν με πόσους έχουν πηδηχτεί.

Μαγκιά τους βέβαια , αλλά δε με νοιάζει , και μαγκιά μου να τις-τους χαρακτηρίσω απο αυτό.;)


yeaa. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Πρωτον λες οτι οι αντρες εχουν φτιαχτει για αρπαχτες και σεξ καθε μερα με διαφορετικη γκομενα, και μετα κατακρινεις τις γυναικες για λογους που ειναι φτιαγμενοι απο τριτους.
Ας τα παρουμε απο την αρχη!:)

Οχι, οι γυναικες δεν ζητουν λεφτα στον αντρα, ουτε ακριβα αμαξια, ουτε πολλες πιστωτικες, ουτε βιλα με πισινα.
Μετα λες οτι εμεις επηρεαζομαστε απο τα ΜΜΕ τη στιγμη που αραζεις 390248029384243 στερεοτυπικες μαλακιες για το θηλυκο γενος που απλα εχει παρει το αυτι σου. Γιατι δεν νομιζω να γνωριζεις το 90% των γυναικων του πλανητη καθε ηλικιας ωστε να βγαζεις τετοια συμπερασματα. Ουτε να εχεις παει με 17χρονη, 30χρονη και 40χρονη ωστε να βγαλεις πορισματα τετοιου πανχαμηλου νοητικου επιπεδου.

Αυτες οι μπουρδες που αραδιαζεις στο δηθεν "ιστορικο σεξουαλικης ζωης και σχεσης" μιας γυναικας, ειναι αυτες που τα ΜΜΕ εχουν πλασαρει σε ΕΣΕΝΑ φιλε μου. Ή αυτες που πλασαρουν οι διαφοροι καγκουρογκομενοι που εφαγαν χυλοπιτα απο καποια (ισως ελαφρων ηθων, ισως οχι, αλλα τι σημασια εχει ;!), και ριχνουν το φταιξιμο οχι στο σκατοφερσιμο τους, αλλα στο οτι η αλλη τελικα "ηθελε τα λεφτα".

Συνεχισε ετσι, θα ριξεις πολλες.

Και καταλαβετε επιτελους οτι το σεξ ειναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ, και οχι ενδεικτικο ανωμαλιας και ανορθοδοξης ζωης.

θα ηθελα να συμπληρωσω οτι η αρσενικη "πουτανα" λεγεται γαμιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Κοιταξε αυτα δε μου τα χουν πει τα ιδια τα ατομα.Τα εχω μαθει.Θα μοπυ πεις παλι δεν ειναι σιγουρο.Αλλα ρε συ αν βλεπεις αυτα τα συγκεκριμενα ατομα καθε μερα σχεδον και γενικα ξερεις τι κανουν και λοιπα,σιγουρα θα συμφωνουσες μαζι μου.

μην μασάς ότι ακούς...:hmm:

έχε αμφιβολίες για ό,τι ακούς...γιατί δυστυχώς, η κοινωνία μας είναι χτισμένη σε μεγάλο βαθμό, στο ψέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
θα ηθελα να συμπληρωσω οτι η αρσενικη "πουτανα" λεγεται γαμιας

Ανα μπραβο, κι ελεγα τι εχω ξεχασει:P

Οταν ενας πατερας παει τον γιο του σε πορνειο λεγεται μαγκας, οταν παει την κορη του λεγεται νταβατζης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Κοιταξε αυτα δε μου τα χουν πει τα ιδια τα ατομα.Τα εχω μαθει.Θα μοπυ πεις παλι δεν ειναι σιγουρο.Αλλα ρε συ αν βλεπεις αυτα τα συγκεκριμενα ατομα καθε μερα σχεδον και γενικα ξερεις τι κανουν και λοιπα,σιγουρα θα συμφωνουσες μαζι μου.

εχουν επιλεξει ενα διαφορετικο τροπο ζωης απο σενα, και συνεπως ειναι κατακριτεοι, ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
και πώς ξέρουμε αν λένε αλήθεια ή αν λένε ψέμματα προκειμένου να το παίξουν ώριμοι (κουραδόμαγκες); :hmm: :D
Από παραμύθια στο θέμα αυτό τίποτε άλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:lol:
Πού τις βρίσκεις τις εικόνες ρε διάολε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top