Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ξεφτιλιζομαι και γελιοποιουμε μου φαινεται:mpam:...(παω να κοψω τις φλεβες μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Εισαι και απο θεσσαλονικη και λες τέτοια πράγματα.....αίσχος!!!
























































































































:who: για λέγε για λέγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
τα εν οικω μη εν δημω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Αυτή η ορθογραφία με τρελαίνει.... Καλά μη λές αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
οντως ορθογραφικα το σκοτωσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Η σαν τον καφε,πρωτα τον χυνεις και μετα μαθαινεις να μην τον χυνεις.


ακου εκει σαν το ποδηλατο ελεος :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::D:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Επιπτώσεις:προστάτης μετά τα 50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DAXD

Νεοφερμένος

Ο DAXD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Εθνολογίας Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όποτε θέλουνε . Μην το πέρνετε τόσο σοβαρά . Ικανοποίηση προσφέρει . Άκου εκεί θα πληγωθεί. Από την στιγμή που μπορεί να γίνει αναπαραγωγή η φύση αποφάσισε ότι αυτό το άτομο μπορεί να κάνει σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκτός από ικανοποίηση δεν προσφέρει τίποτα άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όποτε θέλουνε . Μην το πέρνετε τόσο σοβαρά . Ικανοποίηση προσφέρει . Άκου εκεί θα πληγωθεί. Από την στιγμή που μπορεί να γίνει αναπαραγωγή η φύση αποφάσισε ότι αυτό το άτομο μπορεί να κάνει σεξ

Σε μερικούς μόνο ικανοποίηση. Σε άλλους προσφέρει πολλά περισσότερα. Και στην τελική, αν θες μόνο ικανοποίηση, υπάρχει κι ο αυνανισμός ή στην χειρότερη ο αγοραίος έρωτας.

Κάποιος/α μπορεί να πληγωθεί, φυσικά. Όταν ακούει τόσα κι τόσα, έχει κινηθεί το ενδιαφέρον του και θέλει να το δοκιμάσει να δει πώς είναι. Αν ο άλλος δεν σκέφτεται πώς να κάνει το ταίρι να νιώσει όμορφα την πρώτη του φορά παρά σκέφτεται μόνο την δική του ικανοποίηση, ε λογικό είναι να μην το ευχαριστηθεί και να μείνει με μια τραυματική εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ναι αλλα επειδη κατι μ@λ@κες απο τις πορνο ταινιες που εχουν δει νομιζουν οτι οι κοπελες ειναι κρεατα και οτι οσο και να τις πονεσεις δεν παθαινουν τιποτα ή οτι δεν εχουν αισθηματα και ειναι μονο μ.... δεν τα βλεπουν ετσι τα πραγματα. αυτο θα μπορουσε να αλλαξει αν υπηρχε το μαθημα της σεξουαλικης αγωγης στα σχολεια και τα παιδια(κυριως μερικα αγορια) καταλαβαιναν οτι αλλο hardcore πορνο και αλλο πραγματικοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ο Αριστοτέλης κάποτε είπε :



Δηλαδή, ο σώφρων είναι εκείνος, ο οποίος αποφεύγει τις ηδονές, ενώ ο φρόνιμος αποφεύγει την οδύνη χωρίς να επιδιώκει το ευχάριστο

Η εγκράτεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν...
Αυθαιρεσια , ασφαλως και η εγκρατεια εχει προκαλεσει εγκλημα.Για παραδειγμα , γιατι παρατηρουνται τοσο φαινομενα παιδεραστιας στους παπαδες την καθολικης εκκλησιας , μονο εξαιτιας καποιας διαστροφης? , δεν νομιζω να μαζεύτηκαν ολοι οι ανωμαλοι εκει , υπαρχουν βαθυτερα αιτια.Οι παπαδες της καθολικης εκκλησιας δεν μπορουν να παντρευτουν , εχουν αποκλεισει μεσα τους τις γυναικες , προσπαθουν να ειναι εγκρατεις ομως δεν μπορουν ευκολα να καταπιεσουν κατι το φυσιολογικο , εξαιτιας αυτης της εγκρατειας που επισφραγίζεται με ψευδοηθικη ξεπηδα η ανωμαλια.
Σε εμας τα σκανδαλα των ομοφυλοφιλων μοναχων ειχαν παρομοια αιτια , παραλογη εγκρατεια για χαρη καποιου ιδανικου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω πιστευω πως ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος.εξαρταται και απο το ποσο ακομπλεξαριστος ειναι καποιος.εχω π.χ μια φιλη π το κανει σχεδον καθε βδομαδα αλλα περναει ωραια και μου μιλαει πολυ ανετα για οτι κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
εγω πιστευω πως ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος.εξαρταται και απο το ποσο ακομπλεξαριστος ειναι καποιος.εχω π.χ μια φιλη π το κανει σχεδον καθε βδομαδα αλλα περναει ωραια και μου μιλαει πολυ ανετα για οτι κανει

μου την γνωριζεις? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
πού είναι να έχουμε τέτοιες φίλες; αχχ και βαχχ... :hmm: :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω πιστευω πως ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος.εξαρταται και απο το ποσο ακομπλεξαριστος ειναι καποιος.εχω π.χ μια φιλη π το κανει σχεδον καθε βδομαδα αλλα περναει ωραια και μου μιλαει πολυ ανετα για οτι κανει

ε καλα δεν νομιζω οτι αυτο ειναι και οτι πιο φυσιολογικο,χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν.

πρωτης λυκειου κοπελα και καθε βδομαδα το κανει?
δεν ξερω μου φαινεται πολυ υπερβολικο και επιπολαιο..δεν νομιζω οτι το χρειαζεται..εγω θα ειμαι χαρουμενη αν προλαβω μια φορα τη βδομαδα ισα ισα να συναντησω τους φιλους μου..ενω αυτη..τελος παντων.. παραξενο.ο καθενας ζει τη ζωη του διαφορετικα,τι να πω..


οπως και να χει στο θεμα του σεξ δεν πιστευω πως πρεπει κανεις να βιαζεται..μεχρι τα 70 σου αν θες αυτο θα κανεις..
δεν χρειαζεται να χασεις την αγνοτητα και την παιδικοτητα σου απο τοσο νωρις..
εχεις ολη τη ζωη μπροστα σου..
σ αυτην την ηλικια αν εχεις καποιον δεσμο,πιστευω πως θα επρεπε να ζησεις οσο περισσοτερο μπορεις τον ερωτα σου πλατωνικα γιατι ειναι κατι πολυ ομορφο.. και γιατι αυτο οσο μεγαλωνεις γινεται ολο και πιο σπανιο καθως το σεξ γινεται απαραιτητη προ'υ'ποθεση σε μια σχεση μεταξυ ενηλικων..

ο καθενας βεβαι κανει τις επιλογες του..
cheers*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω δεν θελω να το σκεφτομαι καθολου δεν δεν ειμαι ετοιμοσ για αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εξαρτάται από το άτομο βασικά ....Πρέπει να το σκεφτείς πολύ καλά πριν προχωρήσεις με κάποιον τόσο πολύ, γιατί είναι εμπειρία που μένει χαραγμένη στην καρδιά σου για μια ζωή... Γι' αυτό μην το κάνετε μόνο και μόνο για επίδειξη ή μαγκιά, γιατί μπορεί να πληγωθείτε και αυτό είναι ό,τι χειρότερο.. Εγώ πάντως ακόμη και τώρα στα 18 μου δεν θέλω ακόμη να προχωρήσω τόσο πολύ, είμαι ανέτοιμη ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εγω δεν θελω να το σκεφτομαι καθολου δεν δεν ειμαι ετοιμοσ για αυτο


στα 12 σου λογικο μου φενεται φιλε.....:bye::P
...
μεχρι τα 21 τα αγορια-αντρες πρεπει να κανουν σεξ,one night stand και τα συναφη.....αυτος πιστευω ειναι ο ρολος γενικα οποιουδηποτε αρσενικου ειδους στον πλανητη......ετσι αποκτωνται εμπειριες και κυριως ικανοποιειται το αναλογο ενστικτο που εκγενετις βρισκεται μπολιασμενο στα γονιδια του......οχι αγαπουλες,συναισθηματισμοι,βολτιτσες χερι χερι,πουλακια και καρδουλες και ορκοι αιωνιας αγαπης.......
αυτα ειναι για τις κοπελες......
αυτα πιστευω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top