Πρόθεση ψήφου 2008-2009

Τι θα ψηφίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΔΞ / ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Να δεις στις εκλογές πόσο μικρό ποσοστό θα έχει... Φούσκα είναι. Άσε που στα γκάλοπ συνεχώς πέφτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
λαικισμος και αγιος ο θεος. αρκει οι νεοι ,γιατι σε αυτους σκοπευει, να δουν και να κρινουν αν ο συριζα πραγματικα ικανοποιει τις προσδοκιες τους. αν μετα απο τη σκεψη και τον αναλογο προβληματισμο καταληξουν σε θετικη απαντηση,ας ειναι, το σεβομαι απολυτα. εμενα προσωπικα δεν με καλυπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Καλα ο λαικισμος ειναι βασικο στοιχειο της συγχρονης δημοκρατιας, δεν ειναι μονο στον ΣΥΡΙΖΑ ειναι σε ολα τα κομματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δεν ειπα το αντιθετο. ο λαικισμος του συριζα imo στοχευει στη νεολαια σχεδον εξ ολοκληρου though.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
δεν ειπα το αντιθετο. ο λαικισμος του συριζα imo στοχευει στη νεολαια σχεδον εξ ολοκληρου though.


;) Σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι τα μυαλά της κοινωνίας δεν αλλάζουν! Υπάρχουν παράπονα για τη ΝΔ ; Πάνε στο ΠΑΣΟΚ. Υπάρχουν, μετά, παράπονα για το ΠΑΣΟΚ ; Πάνε στην ΝΔ. Δεν γίνεται να συνεχίζεται αυτό το πράγμα! Η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ, έχουν αποσείξει τι κάνουν, που, κατά την γνώμη μου, δεν κάνουν τίποτα, γιατί στρέφονται οι ψηφοφόροι μόνο σε αυτά τα δυο κόμματα και δεν ψηφίζουν κάτι άλλο ; Τώρα, πλέον, δεν φταίει η ανευθυνότητα της ΝΔ και του ΠΑΣΟΚ, αλλά οι άνθρωποι που τους ψηφίζουν! ................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris93

Νεοφερμένος

Ο Δεν είναι εμφανές? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά...Είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα να εκφράσω την άποψή μου επί του θέματος το οποίο έχω μελετήσει πολλές φορές(όσο περίεργο και αν ακούγεται:P).Πιστεύω ότι θα σας φανεί περίεργο πως υποστηρίζω το ΠΑΣΟΚ(φανατικά:D) κυρίως τις πολιτικές του Ανδρέα Παπανδρέου και ευελπιστώ η χώρα να επιστρέψει στην θρυλική αυτή εποχή...Ελπίζω να μην με κρίνεται απ' τις επιλογές μου!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι ο Ανδρέας πέθανε.
Κι επίσης ας μην ξεχνάμε ότι το κράτος του ΠΑΣΟΚ, σε συνδυασμό με τις πολιτικές της μεταπολιτευτικής δεξιάς του Καραμανλή φόρτωσαν στη χώρα αυτή την τρισάθλια, δημοσιουπαλληλίστικη λογική καθώς επίσης και την κατάρα της Ελλάδας να δίνει λόγο και δικαίωμα απόφασης στον κάθε κομματομαλάκα συνδικαλιστή που πάει κόντρα σε κάθε έννοια αλλαγής και προόδου, γιατί αυτό που τον νοιάζει είναι η Ελλάδα να μη φύγει ποτέ απ'το σύνδρομο του '70. Μόνο έτσι θα καλύψει, βλέπεις, την πολιτική του ανικανότητα και θα μπει, τελικά, στη Βουλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά...Είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα να εκφράσω την άποψή μου επί του θέματος το οποίο έχω μελετήσει πολλές φορές(όσο περίεργο και αν ακούγεται:P).Πιστεύω ότι θα σας φανεί περίεργο πως υποστηρίζω το ΠΑΣΟΚ(φανατικά:D) κυρίως τις πολιτικές του Ανδρέα Παπανδρέου και ευελπιστώ η χώρα να επιστρέψει στην θρυλική αυτή εποχή...Ελπίζω να μην με κρίνεται απ' τις επιλογές μου!!!:thanks:

Αγόρι μου... Συγγνώμη που θα στο πω εγώ... Λυπάμαι ειλικρινά, αλλά φαίνεται πως δεν στο έχουν πει ακόμα οι γονείς σου... Μην το πάρεις βαριά... Πρέπει να είσαι ψύχραιμος... Συγκρατήσου...
Λευτέρη... Πέραν του ότι ο Ανδρέας πέθανε, όπως είπε και ο miv (ναι, έχουν περάσει χρόνια από τότε), άρα είναι και αδύνατον να εφαρμοστούν οι πολιτικές του αφού διοικείται από άλλους, πρέπει να σου γνωστοποιήσω ότι το ΠΑΣΟΚ ΔΕΝ είναι Αριστερά... Λυπάμαι που το ακούς από μένα και σου έρχεται λίγο απότομα, αλλά κάποια πράγματα αργά ή γρήγορα πρέπει να τα μαθαίνεις...

Υ.Γ.: Το παραπάνω είναι ατάκα από το ράδιο αρβύλα προς μέλος της ΠΑΣΠ που έλεγε παρόμοια...

Πάντως δεν θα διαφωνήσω ότι ήταν θρυλική εποχή. Να φανταστείς όταν είχε κλέψει ένας υπουργός της κυβέρνησής του εκατομμύρια λεφτά σε δραχμές μαζί με τον Κοσκωτά, είχε πει την 'θρυλική' ατάκα: "E να μην κάνει κι αυτός ένα δωράκι στον εαυτό του?"
Το είχα ξαναγράψει αλλά δε θα το διάβασες οπότε είπα να σου γνωστοποιήσω μερικές από τις θρυλικές πολιτικές του.

Γιατί κάτι μου λέει ότι σε 3 χρόνια θα καταντήσεις έτσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ένα σκάνδαλο δε μπορεί να χαρακτηρίσει μια πολιτική δεκαετίας, με συγχωρείς πολύ. 5 σκάνδαλα έκανε η ΝΔ σε 5 χρόνια αλλά ορισμένα πράγματα οφείλω να τα αποδεχτώ, άσχετα αν απεχθάνομαι τους λεχρίτες του τυπικού πυρήνα της ΝΔ.
Από την άλλη, όσο τα δύο υπεράκρα του πολιτικού φάσματος, ΚΚΕ και ΛΑΟΣ αντιμετωπίζονται μόνο ως cult και γελοία από την κοινή γνώμη, για τα άλλα μπορώ να έχω ελπίδες ότι θα διορθωθούν. Σίγουρα πιστεύω στην πολυφωνία, αλλά όταν το κράτος πληρώνει άχρηστους και αντιδημοκράτες ως βουλευτές, τότε κάποια πράγματα πρέπει να θίγονται.
Βλαμμένοι ψυχάκηδες τύπου Πλεύρη και ανούσιοι σκληροπυρηνικοί παπαρολόγοι τύπου Παπαρήγα απορώ γιατί ακόμη μου τρώνε τα λεφτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ελεος ποιος ψηφιζιε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ την σημερον ημερα??? μην μου πειτε ειστε και στις νεολαιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Τσιπρα εσυ κι οι αλλες αδ.... το γηπεδο του ΠΑΟ δεν ειναι Μερσεντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Τον Καρατζαφέρη πάντως τον πάω πολύ. . . . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, είναι και ομορφάντρας, άσε που στα νιάτα του ήταν και μποντυμπιλντεράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ρε , παιδιά αφού είναι ο μόνος εκεί μέσα που τα λέει έξω απ' τα δόντια . Να μην του το αναγνωρίσουμε? Βέβαια για να πω την αλήθεια αμφιβάλλω αν θα ψήφιζα το κόμμα του αλλά ο συγκεκριμένος είναι άξιος πολιτικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι το θέμα όμως δεν είναι μόνο να τα λέει έξω από τα δόντια, αλλά να μιλάει και σωστά. Και στο δεύτερο υστερεί λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ρε , παιδιά αφού είναι ο μόνος εκεί μέσα που τα λέει έξω απ' τα δόντια . Να μην του το αναγνωρίσουμε? Βέβαια για να πω την αλήθεια αμφιβάλλω αν θα ψήφιζα το κόμμα του αλλά ο συγκεκριμένος είναι άξιος πολιτικός.

Πρώτον, δεν λέει τίποτα έξω από τα δόντια. Απλά λαικίζει και στο τέλος στηρίζει κάθε κυβερνητική πρωτοβουλία. Ακριβώς ότι κάνει και η λεγόμενη λαική δεξιά της ΝΔ (Μανώλης, Πολύδωρας κλπ.).
Δεύτερον, όταν δεν κατηγορεί την κυβέρνηση, συνήθως, με ελάχιστες εξαιρέσεις, λέει απίστευτα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, είναι και ομορφάντρας, άσε που στα νιάτα του ήταν και μποντυμπιλντεράς.

Τσιπρα εσυ κι οι αλλες αδ.... το γηπεδο του ΠΑΟ δεν ειναι Μερσεντες...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όντως, τώρα με το γήπεδο, να δεις πόσους ακόμα ψηφοφόρους θα χάσει ο Τσίπρας αστεία αστεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top