Πρόθεση ψήφου εκλογών Μαΐου 2012

Πρόθεση ψήφου 2012

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 108)
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 6 5.6%
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 3 2.8%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 15 13.9%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 13 12.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 6 5.6%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 5 4.6%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    Ψήφοι: 5 4.6%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 8 7.4%
  • ΕΕΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μ-Λ ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΑΚΚΕ

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Φιλελεύθερη Συμμαχία

    Ψήφοι: 6 5.6%
  • Δράση

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 5 4.6%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 6 5.6%
  • Άκυρο

    Ψήφοι: 15 13.9%
  • Αποχή

    Ψήφοι: 6 5.6%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 6 5.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
οταν ο αλλος ομως με την ψηφο του..καθοριζει το μελλον μου...νομιζω πως εχω το δικαιωμα να του πω οτι θέλω...σωστα?:/:
ε

Είπα ή εννόησα να μην πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Eχμ not really. Ο καθένας δικαιούται 1 ψήφο. Τη ρίχνει όπου γουστάρει γιατί κοιτάει την πάρτη του και φυσικά όχι τη δική σου. Συγγνώμη αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

στο τι κοιταει την παρτη του ναι...
και εγω ομως κοιταω την δικη μου...και του λεω οτι γουσταρω...

Είπα ή εννόησα να μην πεις;

ειπες οτι οποιος λεει κατι στον αλλον για την ψηφο του
αυτο σημαινει οτι εχει κάλο στον εγκεφαλο..
δεκτη η αποψη σου..διαφωνω πληρως...

για να ψηφισε οτι ψηφισε σημαινει οτι ηθελε να το ψηφισει και ειχε τα καταλληλα επιχειρηματα και το εκανε...
φυσικα και δεν θα κατσει να με ρωτησει για το τι να ψηφισει...
αν του πω..αν δεν γουσταρει ή με σταματαει ή απαντάει ...
μπορει και να μην ενοχλειται..εγω του χρονου θα ειμαι σε θεση να ψηφιζω...δεν εχω προβλημα οποιος μου κάνει κριτικη για αυτο που ψηφισα να του πω τους λογους που το έκανα...

το πρωτο μου ποστ στ thread ειναι για το πασοκ...
ενας ψηφοφορος του να μου πει γιατι το ψηφισε στο πολλ...τοσο πολυ του άρεσε η κυβερνηση πασοκ?
γιατι στην οικογενεια μου τουλαχιστον ...μας πηγε 50% κατω τουλαχιστον στο ετησιο εισοδημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ειπες οτι οποιος λεει κατι στον αλλον για την ψηφο του
αυτο σημαινει οτι εχει κάλο στον εγκεφαλο..
δεκτη η αποψη σου..διαφωνω πληρως...

για να ψηφισε οτι ψηφισε σημαινει οτι ηθελε να το ψηφισει και ειχε τα καταλληλα επιχειρηματα και το εκανε...
φυσικα και δεν θα κατσει να με ρωτησει για το τι να ψηφισει...
αν του πω..αν δεν γουσταρει ή με σταματαει ή απαντάει ...
μπορει και να μην ενοχλειται..εγω του χρονου θα ειμαι σε θεση να ψηφιζω...δεν εχω προβλημα οποιος μου κάνει κριτικη για αυτο που ψηφισα να του πω τους λογους που το έκανα...

το πρωτο μου ποστ στ thread ειναι για το πασοκ...
ενας ψηφοφορος του να μου πει γιατι το ψηφισε στο πολλ...τοσο πολυ του άρεσε η κυβερνηση πασοκ?
γιατι στην οικογενεια μου τουλαχιστον ...μας πηγε 50% κατω τουλαχιστον στο ετησιο εισοδημα...

Είπα όποιος "πέφτει πάνω του να τον φάει" μ΄ό,τι αυτό συνεπάγεται........ Λίγο δύσκολο πάντως να αλλάξεις τη γνώμη Έλληνα ψηφοφόρου!
----------------------------------------------
Όλους τους Έλληνες πήγε πίσω και όχι μόνο οικονομικά!!!!!
-----------------------------------------------
Και εννοείται ότι δεν υπάρχει "αλάθητο"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Είπα όποιος "πέφτει πάνω του να τον φάει" μ΄ό,τι αυτό συνεπάγεται........ Λίγο δύσκολο πάντως να αλλάξεις τη γνώμη Έλληνα ψηφοφόρου!
----------------------------------------------
Όλους τους Έλληνες πήγε πίσω και όχι μόνο οικονομικά!!!!!
-----------------------------------------------
Και εννοείται ότι δεν υπάρχει "αλάθητο"!
συμφωνω σε ολα...
και ο καθενας ειναι διαφορετικος..αλλος πιο παρορμητικος και θα πεσει να τον/με φαει και αλλος οχι...
δεν μπορουμε να κανουμε κριτικη στην προσωπικοτητα του αλλου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f.p-psaras

Νεοφερμένος

Ο f.p-psaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το κόμμα Ελλήνων πειρατών τι σας λέει;Θα ιδρυθεί τις επόμενες μέρες απ ότι διάβασα δεν ανήκει στον γνωστό άξονα αριστεράς-δεξιάς-κέντρου και στόχο έχει την άμεση δημοκρατία.Μάλλον θα πάει εκεί η ψήφος μου...Καλή φάση φαίνεται :P Η αποχή δεν νομίζω ότι είναι λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
ειπες οτι οποιος λεει κατι στον αλλον για την ψηφο του
αυτο σημαινει οτι εχει κάλο στον εγκεφαλο..
δεκτη η αποψη σου..διαφωνω πληρως...

για να ψηφισε οτι ψηφισε σημαινει οτι ηθελε να το ψηφισει και ειχε τα καταλληλα επιχειρηματα και το εκανε...
φυσικα και δεν θα κατσει να με ρωτησει για το τι να ψηφισει...
αν του πω..αν δεν γουσταρει ή με σταματαει ή απαντάει ...
μπορει και να μην ενοχλειται..εγω του χρονου θα ειμαι σε θεση να ψηφιζω...δεν εχω προβλημα οποιος μου κάνει κριτικη για αυτο που ψηφισα να του πω τους λογους που το έκανα...

το πρωτο μου ποστ στ thread ειναι για το πασοκ...
ενας ψηφοφορος του να μου πει γιατι το ψηφισε στο πολλ...τοσο πολυ του άρεσε η κυβερνηση πασοκ?
γιατι στην οικογενεια μου τουλαχιστον ...μας πηγε 50% κατω τουλαχιστον στο ετησιο εισοδημα...
χμμ, σκεφτομαι να ψηφισω πασοκ, δεστο απλα σαν μια τιμωρια για αυτους που ψηφιζαν τοσα χρονια πασοκ και ν.δ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
χμμ, σκεφτομαι να ψηφισω πασοκ, δεστο απλα σαν μια τιμωρια για αυτους που ψηφιζαν τοσα χρονια πασοκ και ν.δ. :D

Δεν φταίμε εμεις που ψηφίσαμε ΠΑΣΟΚ στις προηγούμενες εκλογές για να μας τιμωρησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όχι δεν φταίτε εσείς που ψηφίζατε, φταίνε οι άλλοι που δεν ψήφισαν.

(ειρωνικό όπως καταλάβατε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όχι δεν φταίτε εσείς που ψηφίζατε, φταίνε οι άλλοι που δεν ψήφισαν.

(ειρωνικό όπως καταλάβατε)


πες ότι γυρίζω το χρόνο πίσω και ψηφίζω ΚΚΕ. Τι θα άλλαζε; Πάλι το ΠΑΣΟΚ θα κέρδιζε και θα είχε αυτοδυναμία.:mad:

Σύμφωνα με το παραπάνω συλλογισμό μόλις απέδειξα ότι εγώ ως φόκος και ατομικά ο κάθε φόκος δεν φέρουμε καμία ευθύνη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ολοι όσοι ψήφησαν πασοκ απο το 80 μέχρι σήμερα φέρουν ευθήνη.
ας λουστούμε τώρα τις συνέπειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
πες ότι γυρίζω το χρόνο πίσω και ψηφίζω ΚΚΕ. Τι θα άλλαζε; Πάλι το ΠΑΣΟΚ θα κέρδιζε και θα είχε αυτοδυναμία.:mad:

Σύμφωνα με το παραπάνω συλλογισμό μόλις απέδειξα ότι εγώ ως φόκος και ατομικά ο κάθε φόκος δεν φέρουμε καμία ευθύνη:D

ξερεις οτι λες μαλακιες ετσι? αυτο μονο στον ευατο σου πεστο, μπας και τον πεισεις! δεν θα πεισεις κανεναν αλλον , ισα-ισα γινεσαι γελοιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
χμμ, σκεφτομαι να ψηφισω πασοκ, δεστο απλα σαν μια τιμωρια για αυτους που ψηφιζαν τοσα χρονια πασοκ και ν.δ. :D

ψηφισε οτι θέλεις...αν θες να γινεσαι υποχειριο του καθε πασοκου,νεοδημοκρατη...καντο...;) κανείς δεν σε κρατάει...:clapup:
αλλα δεν λες τις αποψεις σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,139 μηνύματα.
Και πως προτείνεις να αλλάξει το "δημοκρατικό" μας σύστημα; Επανάσταση; Πότε;Πού; Και από ποιον;
Η Ελλάδα είναι μια μικρή χώρα... Εξαρτημένη και δεν χρειάζεται να το πω εγώ.

Ο ουμανισμός σ' όλο του το μεγαλείο, δηλαδή... Ένα όπλο έχει ο καθένας να προτάξει, την ψήφο... Eιδάλλως αίμα ή στην εποχή του Australopithecus afarensis...

Να παρατήσουμε τα πάντα, όλοι και να πάμε να διαμαρτυρηθούμε μπροστά από το κοινοβούλιο. Όλοι όμως. Όχι άντε και μαζεύτηκαν 10.000 κόσμος ή και 100.000 κι αυτό ήταν για 15 μέρες και μετά ξεφούσκωσε... Ούτε "Έλα μωρέ, αυτοί θα κάνουν την επανάσταση για μας, κάτσε να πιούμε κανα μαρτίνι στον καναπέ και ύστερα πάμε να δούμε τι είδους ατραξιόν είναι κι από κοντά".

Θες αλλαγή; Γίνε μέρος της. Μη συζητάς. Πράξε. Κι εσύ, κι εγώ.

Oι περισσότεροι ψηφίζουν ΚΚΕ : το μόνο που έχω να πω είναι ευτυχώς που δεν ψηφίζουν οι ανήλικοι............

Καμιά φορά οι ανήλικοι είναι εκατό φορές πιό σοβαροί από κάτι ενήλικους της κακιάς ώρας, είτε ψηφίζουν ΚΚΕ, είτε ψηφίζουν Σύριζα.

"Ανθρώπων έκαστος δύο πήρας φέρει, τήν μεν έμπροσθεν, τήν δέ όπισθεν, γέμει δέ κακών εκατέρα.


Αλλ' η μεν έμπροσθεν αλλοτρίων γέμει, η δε όπισθεν των αυτού του φέροντος"

Κοινώς, κοίτα τη δική σου καμπούρα που κουβαλάς, τα δικά σου τα στραβά, κι άσε των άλλων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καμιά φορά οι ανήλικοι είναι εκατό φορές πιό σοβαροί από κάτι ενήλικους της κακιάς ώρας, είτε ψηφίζουν ΚΚΕ, είτε ψηφίζουν Σύριζα.

"Ανθρώπων έκαστος δύο πήρας φέρει, τήν μεν έμπροσθεν, τήν δέ όπισθεν, γέμει δέ κακών εκατέρα.


Αλλ' η μεν έμπροσθεν αλλοτρίων γέμει, η δε όπισθεν των αυτού του φέροντος"

Κοινώς, κοίτα τη δική σου καμπούρα που κουβαλάς, τα δικά σου τα στραβά, κι άσε των άλλων.:)
:hmm:
Τα παιδιά όταν ήμουν εγώ παιδί έχουν αλλάξει πάρα πολύ σε σύγκριση μετα σημερινά. Τα παιδιά της εποχής μου (όταν ήμουν μικρό παιδί) είμασταν αθώα και πιο δίκαια. τώρα εξαιτίας της παραπληροφόρησης (internet και κυρίως της σημερινής στρατευμένης τηλεόρασης) τα παιδιά δεν έιναι πια αθώα αλλά επαναστάτες και πρόβατα.

Αν κυβερνούσαν τα παιδιά σήμερα ο κόσμος πολύ αμφιβάλλω αν θα αλλάξει, αντιθέωτως αν κυβερνύσαν παιδιά πριν 15-20 χρόνια τότε ναι θα έλεγα για μια αλλαγή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τόσο πρόβατα όσο ήσουν εσύ για να ψηφίσεις ΠΑΣΟΚ δεν νομίζω να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τόσο πρόβατα όσο ήσουν εσύ για να ψηφίσεις ΠΑΣΟΚ δεν νομίζω να είναι.

dude,συμφωνω μαζι σου... αλλα μην εισαι τοσο επικριτικος μαν... take it easy and remember what Albert Einstein said...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτός μας αποκάλεσε πρώτος πρόβατα, δεν έκανα και τίποτα κακό. Εξάλλου έχω πολλά νεύρα τελευταία λόγω της γενικής κατάστασης που επικρατεί (πανελλήνιες) και τουλάχιστον ξεσπάω εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Αυτός μας αποκάλεσε πρώτος πρόβατα, δεν έκανα και τίποτα κακό. Εξάλλου έχω πολλά νεύρα τελευταία λόγω της γενικής κατάστασης που επικρατεί (πανελλήνιες) και τουλάχιστον ξεσπάω εδώ.

χαχα που στοχευεις? καλη επιτυχια :D
anyway,αστον να ριχνει το επιπεδο :P
και οχι...να βρίζεις -ενω εχεις λογο-δεν ειναι ΠΟΤΕ κακο..(ακουγεται ειρωνικο,αλλα το λεω σοβαρα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα, γενικά όμως θα έχει σχέση με pc :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αυτός μας αποκάλεσε πρώτος πρόβατα, δεν έκανα και τίποτα κακό. Εξάλλου έχω πολλά νεύρα τελευταία λόγω της γενικής κατάστασης που επικρατεί (πανελλήνιες) και τουλάχιστον ξεσπάω εδώ.
:D όχι φυσικά δεν έκανες και κάτι κακό και από την στιγμή που δε βριζόμαστε κανουμε μαι δημιουργική συζήτηση η οποία μπορεί να βγάλει κάπου μπορεί να μην βγάλει τίποτα.

Εγώ δε πιστεύω ότι φταίει για όλα το ΠΑΣΟΚ ή η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ αλλά φταίει ο κάθε Ελληνες ξεχωριστά. Αυτό το βλέπω παντού από τους καθηγητάκους , τους φοιτητές, τους εμπόρους και ο καθένας κατηγορεί τον άλλο και όλοι μαζί τους πολιτικούς.

Πολλοί θα θέλατε να κρεμάσετε τον ΓΠ Παπανδρέου ή τον Καραμανλή ή τον Σημίτη ή τον Εφραίμ, εγώ διαφωνώ με αυτό.

Το είστε πρόβατα το πιστεύω γιατί δεν έχετε κρίση και υιοθετείτε την κρίση των δημοσιογράφων καθώς και διάφορων οργανώσεων.

(είπα πως ψήφια ΠΑΣΟΚ αλλά ότι δε θα ξαναψηφίσω είναι δυνατόν να μου βάζετε αρνητικές επειδή είμαι ειλικρινης και πηγαίντε στο αντίστοιχο θέμα του ischool με τις εκλογές (δε ξέρω που είναι) και δείτε πόσοι ψηφίσαν ΠΑΣΟΚ και τώρα το παίζουν κινεζοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top