Πρόγραμμα πανελληνίων 2020;

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γεια σας, θα δωσω με το νεο συστημα φετος. Τσεκαρα το προγραμμα του 2016 που ειχε και αυτο δυο συστηματα και οσοι εδιναν με το νεο συστημα ειχαν μεγαλη αποσταση μεταξυ των μαθηματων, δηλαδη η εξεταστικη εκτεινοταν σε 3 εβδομαδες!


Θεωρειτε πιθανο να γινει το ιδιο φετος? Δηλαδη να το τραβηξουν παλι τοσο πολυ? Επισης ειδα η αργια του αγιου πνευματος πεφτει Δευτερα 8 Ιουνιου, που δυσκολευει τα πραγματα. Επισης θεωρειτε πιθανο να ξεκινησουν μεσα Μαιου οπως το 2016? Ρωταω μηπως καποιος εχει ακουσει κατι στο σχολειο ή στο φροντιστηριο καθως εγω δεν εχω καμια επαφη.
 

Βαγγέλης Κομνής

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης Κομνής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δεν έχω ακούσει κάτι, άλλα σύμφωνα με το προγραμματισμό της ύλης που έχει έρθει στα σχολεία δύσκολα να ξεκινήσουν Μάιο.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Δε γνωριζω για τα υπόλοιπα αλλα γενικά Ιούνη ξεκινάνε πλεον καθότι τα παιδιά δινουν πριν ενδοσχολικές :)
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Δε γνωριζω για τα υπόλοιπα αλλα γενικά Ιούνη ξεκινάνε πλεον καθότι τα παιδιά δινουν πριν ενδοσχολικές :)
Αληθεια? Και γω υπολογιζα οτι δινουν μετα ενδοσχολικες και λεω σιγουρα θα παει Μαιο. Ευχαριστω πολυ!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν έχω ακούσει κάτι, άλλα σύμφωνα με το προγραμματισμό της ύλης που έχει έρθει στα σχολεία δύσκολα να ξεκινήσουν Μάιο.
Σ ευχαριστω πολυ!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Αληθεια? Και γω υπολογιζα οτι δινουν μετα ενδοσχολικες και λεω σιγουρα θα παει Μαιο. Ευχαριστω πολυ!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σ ευχαριστω πολυ!

Ναι , λογικα θα ξεκινήσουν γυρω στις 4-5 ιουνη το νωρίτερο αλλιως μετα τις 8 :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top