Πρόγραμμα διαβάσματος

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ελαχιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πιστευω οτι ο καθενας,ενα αξιοπρεπεστατο διαβασμα πρεπει να το κανει σε 3 ωρες.Εγω τοσο τρωω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το κάθε μάθημα τη θέλει την ωρίτσα του, δεν τη θέλει? Άρα ένα 5ωρο-6ωρο σε καθημερινή βάση και λιγάκι περισσότερο τα Σαβ/κα είναι καλά πιστεύω.

α + κατά την άποψή μου δεν αξίζει καθόλου να διαβάζεις μετά τις 10... εκτός αν τότε έχεις αυξημένη αποδοτικότητα φυσικά.

Εγώ από ένα σημείο και μετά διαβάζω και ξαναδιαβάζω τις προτάσεις του βιβλίου και απλώς βλέπω ότι δεν μπορώ να καταλάβω τίποτε άλλο. Τότε σταματάω.

Καλό είναι ο καθένας να βρει τους δικούς του ρυθμούς από την αρχή της χρονιάς και να τους ακολουθεί μέχρι τις εξετάσεις, γιατί έτσι τουλάχιστον θα ξέρει ότι πχ. θα βγάζει 1 κεφ. τη μέρα. Με συστηματικό διάβασμα επιτυγχάνονται όλοι οι στόχοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και ξεσκίζεσαι στα 20;:P

Δε φταίω εγώ :D
Καλά ντάξ , υπερβολές :lol:

5ωρα ??

Θα τρελαθώ.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Για τρίτη Λυκείου πάντα. :P Όπως είπα, ενδεικτικοί είναι οι αριθμοί :)

Δεν θα σου υποδείξω εγώ πόσες ώρες θα διαβάζεις XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι ρε Σεμίνα ! Απλώς , νόμιζα οτι μιλάς για τη Β'Λυκείου και τρελάθηκα !
Οκ για τη θεωρητική κατεύθυνση είναι αρκετές οι ώρες ...
Εγω διαβάζω αλλά .... ελάχιστα μπορώ να πώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Καθημερινα διαβαζω απο 2 εως και 4 ωρες.
Σαββατοκυριακα σπαστα μπορω να διαβασω μεχρι 5 ωρες. Αν γραφουμε και διαγωνισμα στην κατευθυνση ή στα αλλα 3 μαθηματα γενικης που δινω, ισως οι 5 ωρες γινουν 6.
Σπαστες παντα.
Παραπανω το θεωρω υπερβολη, τουλαχιστον για μενα. Μου φτανουν και μου παραφτανουν τοσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ναι ρε Σεμίνα ! Απλώς , νόμιζα οτι μιλάς για τη Β'Λυκείου και τρελάθηκα !
Οκ για τη θεωρητική κατεύθυνση είναι αρκετές οι ώρες ...
Εγω διαβάζω αλλά .... ελάχιστα μπορώ να πώ !
ρε το χω ξανακουσει αυτο αλλα δεν καταλαβαινω,τι διαφορα εχει η θεωρητικη που διαβαζουν περισσοτερο?ειμαι θεωρητικη κι εγω,ενδιαφερομαι αμεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Περισσότερη αποστήθιση.Ενώ σε μας είναι θέμα κατανόησης και εξάσκησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Περισσότερη αποστήθιση.Ενώ σε μας είναι θέμα κατανόησης και εξάσκησης.

Εχει full αποστηθιση και φυσικα κατανοηση και φυσικα και εξασκηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καθημερινα διαβαζω απο 2 εως και 4 ωρες.
Σαββατοκυριακα σπαστα μπορω να διαβασω μεχρι 5 ωρες. Αν γραφουμε και διαγωνισμα στην κατευθυνση ή στα αλλα 3 μαθηματα γενικης που δινω, ισως οι 5 ωρες γινουν 6.
Σπαστες παντα.
Παραπανω το θεωρω υπερβολη, τουλαχιστον για μενα. Μου φτανουν και μου παραφτανουν τοσες.

Νιώθω πως είμαι το male counterpart της Ράνιας ώρες ώρες :jumpy::jumpy:

Ακριβώς τα ίδια και εγώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Θα επρεπε να εισαι περηφανος :p
Ρε παιδια, εν οψει χριστουγεννων μονο εγω τα εχω ψιλοφωρτωσει; Διαβαζω περιπου 2 ωρες τη μερα. Και αφου δεν γραφουμε και τιποτα στο σχολειο, τα φωρτωνω ακομα περισσοτερο. Βεβαια μετα τα Χριστουγεννα γραφω αμετρητα τριωρα και διωρα, αλλα προς το παρον, χαλαρουιτα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Θα επρεπε να εισαι περηφανος :p
Ρε παιδια, εν οψει χριστουγεννων μονο εγω τα εχω ψιλοφωρτωσει; Διαβαζω περιπου 2 ωρες τη μερα. Και αφου δεν γραφουμε και τιποτα στο σχολειο, τα φωρτωνω ακομα περισσοτερο. Βεβαια μετα τα Χριστουγεννα γραφω αμετρητα τριωρα και διωρα, αλλα προς το παρον, χαλαρουιτα :xixi:

Κι εγω μια απ τα ιδια, αλλα εμας επεσαν πολλα! μια εβδομαδα χωρις σχολειο λογω γριπης, 7ημερη (2-3 μερες πριν, 2-3 μερες μετα χαλαρα) και τωρα ετοιμαζονται να κλεισουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Καθημερινα διαβαζω απο 2 εως και 4 ωρες.
Σαββατοκυριακα σπαστα μπορω να διαβασω μεχρι 5 ωρες. Αν γραφουμε και διαγωνισμα στην κατευθυνση ή στα αλλα 3 μαθηματα γενικης που δινω, ισως οι 5 ωρες γινουν 6.
Σπαστες παντα.
Παραπανω το θεωρω υπερβολη, τουλαχιστον για μενα. Μου φτανουν και μου παραφτανουν τοσες.

Κι εγώ τόσο διαβάζω, παρόλο που είμαι Β Γυμνασίου.... Αφού μας πρήζουνε.... Τεστ, διαγώνισμα, εργασία, τεστ, διαγώνισμα, εργασία.... Έλεος! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
τί μπορεί να διαβάζεις στην β' γυμνασίου που να σου παίρνει 6 ώρες? εδώ εμείς στην θετική της β' λυκείου διαβάζουμε κανα 3ωρο... 6 ώρες τι ακριβώς διαβάζεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ γύρω στο ένα τέταρτο την ημέρα και κάνα 2-3 ώρες τα σαββατοκύριακα άμα δεν έχω καταλάβει κάτι απ' τις κατευθύνσεις. Πιστεύω απ' το καλοκαίρι πριν την τρίτη λυκείου και μετά είναι που χρειάζεται συστηματικό διάβασμα για πιο πριν είναι στην κρίση του καθενός ανάλογα με τι βαθμούς θέλει να βγάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε πάει έτσι.Μερικά φαινομενικά άχρηστα μαθήματα για τη Γ όπως η Φυσική κατεύθυνσης σε βοηθάνε στο τρόπο σκέψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Εγώ γύρω στο ένα τέταρτο την ημέρα και κάνα 2-3 ώρες τα σαββατοκύριακα άμα δεν έχω καταλάβει κάτι απ' τις κατευθύνσεις. Πιστεύω απ' το καλοκαίρι πριν την τρίτη λυκείου και μετά είναι που χρειάζεται συστηματικό διάβασμα για πιο πριν είναι στην κρίση του καθενός ανάλογα με τι βαθμούς θέλει να βγάζει.

μόνο???? μήπως να το αυξήσεις????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top