Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
παιδια το φοιτητικο πασο θα αργησει πολυ μετα την εγγραφη να βγει η το περνεις κατευθειαν?

Δεν αργεί να βγει το πάσο σε λίγες μέρες το παίρνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
δεν έχετε καθηγητή :confused:
καλά ήταν φαντάζομαι μας πήραν με το καλό πρώτο μάθημα για να πάμε και στο δεύτερο:P
Οι παρατάξεις όλοι την ώρα μας ενημερώνανε λες και τους το είπε καποιος :/:
Η πασπ και η δαπ ειδικά σου σπάνε τα νευρά και νομίζουν ότι είσαι χαζός
Μια από τη δαπ ποιο ψαρωμένη ήταν από εμένα μου έδωσε και έναν οδηγό πρωτοετών κάπου τον παράτησα δεν έλεγε και τίποτα αξιόλογο
Ωραία μέρη κοντά στη σχολή έχετε να προτείνετε;

ζαζάνης? <3! :D
άσε την κουλτούρα του κάφέ, να αράζεις στη σχολή να δεις τι κινείται κ πως είναι η φάση :P

χαχαχαχα δε θα το λεγα :P

τα αγοράκια όντως δεν ...
από κοριτσάκια πάντως μια χαρά είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Παίδες μην αγχώνεστε. Θα γνωρίσετε και θα γνωριστείτε. Ο άνθρωπος εκ φύσεως είναι κοινωνικό ον (πλην εξαιρέσεων που για διάφορους λόγους δεν είναι κοινωνικοί). Μη βιάζεστε. Πολλές φορές οι γνωριμίες γίνονται εκεί που δεν το περιμένετε. Να είστε αυθόρμητοι και ευδιάθετοι. Καλή αρχή!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ζαζάνης? <3! :D
άσε την κουλτούρα του κάφέ, να αράζεις στη σχολή να δεις τι κινείται κ πως είναι η φάση :P
Τον Ζαζάνη τον έχω αύριο είναι ο μόνος που δεν έχω γνωρίσει και πραγματικά όλοι τον αναφέρουν με ένα περίεργο ύφος
την Παρασκευή δηλαδή θα κάθομαι από της 12:30 μέχρι της 17:00 που δεν έχω τπτ να κόβω κίνηση
Δεν εννοώ μόνο καφετέριες γενικά μέρη κοντά στην σχολή που είναι ωραία να τα επισκεφτώ δεν ξέρω καθόλου την περιοχή
Να κάνω και μια ερώτηση κυλικείο έχουμε και αν ναι που είναι
Ρώτησαν κάτι κοπέλες μια από μια παράταξη και τους είπε όχι αλλά έχουμε λέσχη αλλά υπάρχει αυτό το πανό που λέει για αυτοδιαχειριζόμενο και δεν καταλαβαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Παιδια δεν εχω καταλαβει κατι,τα συνολικα μαθηματα επιλογης απο αλλα τμηματα ειναι 3 σε ολα τα ετη φοιτησης η 3 σε καθε εξαμηνο φοιτησης.
Επισης στο πτυχιο επιλεγεις εσυ ποια ειναι τα μαθηματα επιλογης που θα βαλεις να μετρανε?
Υ.Γ:οποιος κανει συχνα μαθημα στην Δ12 τον φθονω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosp

Νεοφερμένος

Ο kosp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ξερεις κανεις εαν είχαμε τελικα σημερα στατιστική και οικονομική ανάλυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ειχαμε μονο οικονομικη αναλυση,αλλα ακομα και αν δεν ηρθες αφ'ενος εχουμε και την παρασκευη για αυτους απο Α-Λ αλλα καλιστα πηγαινει ο καθενας και αφ'ετερου δεν ειπε τιποτα επι του μαθηματος,εισαγωγικα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosp

Νεοφερμένος

Ο kosp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Α οκ ευχαριστω αυριο δλδ 9-11 δεν έχουμε στατιστική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Γι αυτη την πρωτη βδομαδα τα φροντιστηρια στην στατιστικη δεν λειτουργουν,απο την αλλη λογικα κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Τον Ζαζάνη τον έχω αύριο είναι ο μόνος που δεν έχω γνωρίσει και πραγματικά όλοι τον αναφέρουν με ένα περίεργο ύφος
την Παρασκευή δηλαδή θα κάθομαι από της 12:30 μέχρι της 17:00 που δεν έχω τπτ να κόβω κίνηση
Δεν εννοώ μόνο καφετέριες γενικά μέρη κοντά στην σχολή που είναι ωραία να τα επισκεφτώ δεν ξέρω καθόλου την περιοχή
Να κάνω και μια ερώτηση κυλικείο έχουμε και αν ναι που είναι
Ρώτησαν κάτι κοπέλες μια από μια παράταξη και τους είπε όχι αλλά έχουμε λέσχη αλλά υπάρχει αυτό το πανό που λέει για αυτοδιαχειριζόμενο και δεν καταλαβαίνω

είναι ένας τρελός μαθηματικός αλλά είναι πολύ γλυκούλης :P
υπάρχει κυλικείο στο υπόγειο της σχολής , είναι στο διάδρομο απέναντι από τα γραφειάκια της δαπ, απλά το έχουν κάποιοι φοιτητές και το λειτουργούν . οι οποίοι δεν πολύ-συμπαθούν κ τις παρατάξεις όποτε για αυτό σου είπαν πως δεν υπάρχει! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Γκρίνιαξα στο facebook,αλλά θέλω να γκρινιάξω κι εδώ!
Κάναμε πρώτο μάθημα σήμερα μαθηματικά και ο καθηγητής δεν έγραψε απολύτως τίποτα στο πίνακα παρά μόνο διάβαζε τις διαφάνειες.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lexritis

Νεοφερμένος

Ο lexritis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γκρίνιαξα στο facebook,αλλά θέλω να γκρινιάξω κι εδώ!
Κάναμε πρώτο μάθημα σήμερα μαθηματικά και ο καθηγητής δεν έγραψε απολύτως τίποτα στο πίνακα παρά μόνο διάβαζε τις διαφάνειες.:worry:

ελα σε μας,θα βαρεθεις να γραφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ελα σε μας,θα βαρεθεις να γραφεις
Δεν είναι πως δεν έγραψα κάτι,αντέγραψα τις διαφάνειες (όπως όλοι) αλλά καθηγητή να διδάσκει μαθηματικά,να μη γράφει τίποτα στον πίνακα και απλά να διαβάζει τις διαφάνειες πρώτη φορά συναντώ...Τα μαθηματικά θέλουν κιμωλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ελα σε μας,θα βαρεθεις να γραφεις
Ποσο αληθεια ρε συ...απιστευτος ο τυπος,το χει παει αλλου..
Αυριο δεν εχουμε στατιστικη στις 9,το λεω για τους πρωτοετεις του τμηματος οικονομικης επιστημης,ο κ.Τσιωνας εχει κανει μια επεμβαση και δεν θα κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Γκρίνιαξα στο facebook,αλλά θέλω να γκρινιάξω κι εδώ!
Κάναμε πρώτο μάθημα σήμερα μαθηματικά και ο καθηγητής δεν έγραψε απολύτως τίποτα στο πίνακα παρά μόνο διάβαζε τις διαφάνειες.:worry:

Ας γκρινιάξω και εγώ παρόλο που δεν είμαι πρωτοετής.
Έλεος πια με τις διαφάνειες και στα μαθηματικά και στη λογιστική... :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
στη λογιστικη τι σε πειραζει, ουτως ή αλλως δεν κανουμε κατι καινουργιο ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τώρα θα δείτε ΛΟΧΡΙτες τι θα περάσετε με Γκίκα-Χέβα. :P
Kagome, θα γράφει στον πίνακα ο μπουρλ. μην αγχώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
o κ Γκικας ειναι ισως ο αγαπημενος μου καθηγητης ως τωρα, δεν ειχα παραπονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
o κ Γκικας ειναι ισως ο αγαπημενος μου καθηγητης ως τωρα, δεν ειχα παραπονο

Ότι είναι καλός είναι, απλά....τσεκουρώνει! Ειδικά Λογιστική ΙΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Kagome, θα γράφει στον πίνακα ο μπουρλ. μην αγχώνεσαι!
Είδα και σήμερα πόσο έγραψε...(ΔΕΝ!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top