Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
πάντως έχει πολύ κόσμος στην ιστορία...εσύ γιατί την ξαναπαρακολουθεις δν την είχες διαβάσει την πρώτη φορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
πάντως έχει πολύ κόσμος στην ιστορία...εσύ γιατί την ξαναπαρακολουθεις δν την είχες διαβάσει την πρώτη φορά?
Δε την είχα παρακολουθήσει, όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Καλή μου τύχη στην ακατάληπτη Μίκρο I :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
στελνω μαιλ στη γραμματεια:
καλησπέρα σας,

είμαι φοιτητής Α εξαμήνου και θέλω να ρωτήσω τώρα με τη δήλωση μαθηματων αν μπορώ να δηλώσω μαθήματα άλλων εξαμήνων, αν ναι ποιων εξαμήνων και μέχρι πόσα μαθήματα επιπλέον εκτός απο τα 5 υποχρεωτικά που εχω στο Α εξαμηνο?

Θέλω να δηλωσω επιπλεον μαθηματα αφενος για να πάρω τα συγγράματα και αφετέρου αν μπορω να τα παρακολουθω και να τα περασω μια ώρα νωρίτερα.

Σας ευχαριστω πολύ

μου απαντα:

Καλημέρα.
Κατά τα τρία πρώτα έτη σπουδών σας μπορείτε να δηλώσετε μέχρι 16 μαθήματα συνολικά κατ' έτος, χειμερινά και εαρινά μαζί.
Μπορείτε να δηλώσετε όποια μαθήματα θέλετε από το δεύτερο έτος.
Από τα μαθήματα τρίτου και τέταρτου έτους , μπορείτε να δηλώσετε μόνο μαθήματα επιλογής, τα οποία είναι κοινά και στις δύο κατευθύνσεις.
Όσον αφορά τα συγγράμματα, σας συμβουλεύω να παραλάβετε συγγράμματα για τα μαθήματα τα οποία θα δώσετε σίγουρα, δεδομένου ότι δεν περάσετε το μάθημα και αλλάξει το σύγγραμμα δεν θα δικαιούστε το νέο σύγγραμμα.
Παραμένω στη διάθεσή σας.


εγω καταλαβα οτι μου λεει να μην δηλωσω μαθηματα που δεν θα δωσω φετος, γιατι τα συγγραματα αλλαζουν απο χρονια σε χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Τελικά αύριο θα κάνουμε φροντιστήριο??????????????Στα Αγγλικά 5 υπάρχουν σημειώσεις στο e-class αλλά δεν ξέρω γτ δν ανοίγουν όλες!!!!!! Ξέρει κανείς που έχει κάνει αυτό το μάθημα αν η δεύτερη ώρα είναι μόνο για έκθεση?????????????Το μάθημα είναι 1 η 2 φορές την εβδομάδα ?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
αυριο συνελευση 13.00 αμφιθεατρο αντωνιαδου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Τελικά αύριο θα κάνουμε φροντιστήριο??????????????Στα Αγγλικά 5 υπάρχουν σημειώσεις στο e-class αλλά δεν ξέρω γτ δν ανοίγουν όλες!!!!!! Ξέρει κανείς που έχει κάνει αυτό το μάθημα αν η δεύτερη ώρα είναι μόνο για έκθεση?????????????Το μάθημα είναι 1 η 2 φορές την εβδομάδα ?????????
Εμένα όλες μου ανοίγουν:worry:. Είναι δυο φορές την εβδομάδα. Δευτέρα 5-7 στο Α24 και Πέμπτη 5-7 (συμπέφτει με το φροντιστηριο Στατιστικης που έχουμε εκείνη την ώρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Πέμπτη 5-7 (συμπέφτει με το φροντιστηριο Στατιστικης που έχουμε εκείνη την ώρα).

Φριντιστηριο στατιστικη δεν θα κανουμε ποτε ετσι οπως παμε..:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Φριντιστηριο στατιστικη δεν θα κανουμε ποτε ετσι οπως παμε..:popcorn:
Να πω την αμαρτία μου, και να κάνουμε φροντ. στατιστική προτιμώ να πάω αγγλικά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Και εγω.

Πιστευω οτι θα δυσκολεψουν παντως.. Τωρα μολις τελειωσαμε το ΑΟΘ απο οτι καταλαβα αρα μετα περναμε μικρο και τετοια..
* βεβαια τωρα που το σκεφτομαι στο αοθ μικρο καναμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ποιο ωραίο μαθημα ειναι η στατιστική.......αν δν παρακολουθείς φροντ πως θα καταλάβεις τ νοοτροπία αυτών π κάνουμε στν θεωρία??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Και εγω.

Πιστευω οτι θα δυσκολεψουν παντως.. Τωρα μολις τελειωσαμε το ΑΟΘ απο οτι καταλαβα αρα μετα περναμε μικρο και τετοια..
* βεβαια τωρα που το σκεφτομαι στο αοθ μικρο καναμε..
Καλά ας το δηλώσουμε και στην τελική το δίνουμε Σεπτέμβρη αν είναι (που θα 'χουμε κάνει και Μικρο)!

ποιο ωραίο μαθημα ειναι η στατιστική.......αν δν παρακολουθείς φροντ πως θα καταλάβεις τ νοοτροπία αυτών π κάνουμε στν θεωρία??????
Συμφωνώ, δεν εννοούσα οτι δεν θα έρχομαι καθολου. Απλώς κάποιες φορές θα πηγαίνω στα Αγγλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Θα τ δηλώσουμε αλλά δεν θα πάρουμε βιβλίο δεν μας συμφέρει γτ αλλάζουν κάθε χρόνο !!!!!!ειδατε αν υπαρχει κανα θεωρητικό μαθημα από άλλο εξάμηνο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Θα τ δηλώσουμε αλλά δεν θα πάρουμε βιβλίο δεν μας συμφέρει γτ αλλάζουν κάθε χρόνο !!!!!!ειδατε αν υπαρχει κανα θεωρητικό μαθημα από άλλο εξάμηνο????
Διοικηση Ανθρωπίνων Πόρων αλλα είναι στο Δ' εξάμηνο οπότε μονο στο εαρινό μπορουμε να το παρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τελικά η δήλωση πότε ξεκινάει;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η δήλωση μαθημάτων ξεκίνησε απο χθες το βράδυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Η δήλωση μαθημάτων ξεκίνησε απο χθες το βράδυ :)

το έχει και ανακοίνωση με το που μπαίνεις στο σίτε της σχόλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μπες παιδί μου στην ηλεκτρονική γραμματεία :D

"Είναι περίοδος δηλώσεων και μπορείτε να συμπληρώσετε τη δήλωση μαθημάτων για την τρέχουσα περίοδο!
Σημείωση: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔ.ΕΤΟΥΣ 2012-2013"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εγώ να πάρω Μαθηματικά Χρηματοπιστωτικής Ανάλυσης από το ΛΟΧΡΗ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top