Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Μην το πάρεις.Είναι σχετικά δύσκολο και ο καθηγητής περίεργος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Την Πέμπτη έχουμε μαθημα?????ξέρει κανείς ποια μέσα απεργούν κ τ ώρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
τα θερμα μου συγχαρητηρια σε ολους τους φοιτητες της ασοεε (και στους πρωτοετης σαφως) για το τεραστιο ενδιαφερον που εδειξαν για την γενικη συνελευση, και για τον απιστευτο μεγαλο αριθμο φοιτητων που ενδιαφερονται για τα θεματα της σχολης τους!


αντε, και στις εκλογες ΔΑΣΠ ολοι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Έφαγε και αρνητικές. λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
τα θερμα μου συγχαρητηρια σε ολους τους φοιτητες της ασοεε (και στους πρωτοετης σαφως) για το τεραστιο ενδιαφερον που εδειξαν για την γενικη συνελευση, και για τον απιστευτο μεγαλο αριθμο φοιτητων που ενδιαφερονται για τα θεματα της σχολης τους!

αντε, και στις εκλογες ΔΑΣΠ ολοι! :D

:clapup: σα δε ντρεπεσαι χαχαχαχααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

γιατι δεν το λεει ξεκαθαρα? δηλαδη μαθηματα δεν θα πραγματοποιηθουν..
ενταξει απο την πρυτανεια ειναι. οχι οπως στη μερκελ που τα κομματα ειπαν πως θα ειναι σχολη η κλειστη και λειτουργουσε μια χαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
τα θερμα μου συγχαρητηρια σε ολους τους φοιτητες της ασοεε (και στους πρωτοετης σαφως) για το τεραστιο ενδιαφερον που εδειξαν για την γενικη συνελευση, και για τον απιστευτο μεγαλο αριθμο φοιτητων που ενδιαφερονται για τα θεματα της σχολης τους!

Εγω αυτο που ειδα στην υποτιθεμενη γενικη συνελευση ηταν ενας τυπος που μιλουσε μονος του.
Χωρις αλλες παραταξεις και χωρις καθολου κοσμο. Και οσοι ηταν εκει καπνιζαν οτι μπορει να φανταστει κανεις.
Στη γενικη συνελευση περιμενα απιχειρηματα και προτασεις και οχι διαλεξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγω αυτο που ειδα στην υποτιθεμενη γενικη συνελευση ηταν ενας τυπος που μιλουσε μονος του.
Χωρις αλλες παραταξεις και χωρις καθολου κοσμο. Και οσοι ηταν εκει καπνιζαν οτι μπορει να φανταστει κανεις.
Στη γενικη συνελευση περιμενα απιχειρηματα και προτασεις και οχι διαλεξη!


και εγω για λιγο μπηκα, ειδα λιγο κοσμο, εναν τυπο να μιλαει μονοτονα, εκανα το τσιγαρο μου και εφυγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
έγινε γενική συνέλευση σήμερα???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
γιατι δεν το λεει ξεκαθαρα? δηλαδη μαθηματα δεν θα πραγματοποιηθουν..
ενταξει απο την πρυτανεια ειναι. οχι οπως στη μερκελ που τα κομματα ειπαν πως θα ειναι σχολη η κλειστη και λειτουργουσε μια χαρα.
Δεν είμαι σιγουρος αν εννοεί αυτο:hmm:. Μηπως εννοει οτι η πορτα της πατησιων θα ειναι κλειστη και η εισοδος θα είναι μονο απο Αντωνιαδου και Δεριγνυ;;; Ειδάλλως θα έλεγε οτι δεν θα πραγματοποιηθουν μαθηματα ξεκαθαρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
δίκιο έχει και εγώ έτσι νομίζω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Δεν είμαι σιγουρος αν εννοεί αυτο:hmm:. Μηπως εννοει οτι η πορτα της πατησιων θα ειναι κλειστη και η εισοδος θα είναι μονο απο Αντωνιαδου και Δεριγνυ;;; Ειδάλλως θα έλεγε οτι δεν θα πραγματοποιηθουν μαθηματα ξεκαθαρα!!!

ναι δεν το λεει ξεκαθαρα.. καλα θα παρω αυριο τηλ. να δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Δεν θα γίνουν μαθήματα.Επειδή είστε 1 ετεις και ολίγον noobades αυτήν την ανακοίνωση βγάζει όταν δεν γίνονται μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδια θα ελεγε Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗΟΧΙ ΤΟ ΚΤΗΡΙΟ.αυριο ντεν εκι μαθημα! Lenbias (Γιαννακη!), ειναι και δικοι σου παναθεμα σε! Χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Είναι ψαρωμένοι ρε αμέσως εσύ!!!!! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγω αυτο που ειδα στην υποτιθεμενη γενικη συνελευση ηταν ενας τυπος που μιλουσε μονος του.
Χωρις αλλες παραταξεις και χωρις καθολου κοσμο. Και οσοι ηταν εκει καπνιζαν οτι μπορει να φανταστει κανεις.
Στη γενικη συνελευση περιμενα απιχειρηματα και προτασεις και οχι διαλεξη!

Ναι οντως σε μια γενικη συνελευση ακουγονται επιχειρηματα προτασεις κλπ κλπ. Αλλα για να πραγματοποιηθει μια γενικη συνελευση πρεπει να συμπληρωθει ενα συγκεκριμενο ποσοστο ατομων (να γεμισει το αντωνιαδου πχ). αυτο που ειδες εσυ ηταν ενα παιδι να μιλαει γιατι καποιος επρεπε ετσι τυπικα να πει κατι πριν διωξουν αυτους τους λιγους που μαζευτηκαν. για 2η φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ειμαστε ποσοι χιλιαδες φοιτητες και δε μαζευομαστε ουτε 200 ατομα ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top