Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Wtf, το "ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ" δεν υπάρχει στο ωρολόγιο πρόγραμμα:worry:

Πρέπει να άλλαξε το πρόγραμμα σπουδών σας. (λιγουλάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πρέπει να άλλαξε το πρόγραμμα σπουδών σας.
Το 'χει ακόμα στη e-γραμματεία ως υποχρεωτικό γ' εξαμήνου, και έχω τσεκάρει, έχουν αλλάξει άλλα πράγματα αλλά όχι αυτό.
Επίσης, νομίζω ότι η μόνη αλλαγή που κάνανε στο πρόγραμμα σπουδών, ήταν σχετικά με μία Οικονομετρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μολις μπηκα στο e-class:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οδηγιες:
Για αρχη μπαινουμε εδω:
https://eclass.aueb.gr/modules/auth/registration.php

Παταμε:
Λογαριασμός Εκπαιδευόμενου (Δημιουργία)

Νέος Λογαριασμός (με πιστοποίηση μέσω LDAP)


Ονομα χρηστη:
Απο το φακελο που πηραμε απο την εγγραφη θα βρουμε ενα κωδικο(p312XXX). Εκει βαζουμε p312XXX@dias.
Κωδικο προσβασης: Οπως τον γραφει στο χαρτι.

Αφου τα κανετε ολα αυτα θα σας βγαλει σε ενα παραθυρο με τα στοιχεια σας και θα σας ζηταει αριθμο μητρωου. Εκει βαζετε το p312XXX χωρις το p δηλαδη 312ΧΧΧ.

Πιστευω να βοηθησα και να μην σας μπερδεψα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εχω δομιμασει ολους τους τροπους και εγγραφη δεν μπορω να κανω ακκομα εγω.

Ρε φίλε τι να το κάνεις το e-class εσύ;
Εσύ είσαι στο ΔΕΤ. Έχουμε δικιά μας πλατφόρμα, το eduportal. eduportal.dmst.aueb.gr

Δεν ανεβάζει κανείς καθηγητής τίποτα στο e-class.

Υ.Γ. Αν δεν σας έχουν πει τους κωδικούς για το eduportal στείλε μου πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Ρε φίλε τι να το κάνεις το e-class εσύ;
Εσύ είσαι στο ΔΕΤ. Έχουμε δικιά μας πλατφόρμα, το eduportal. eduportal.dmst.aueb.gr

Δεν ανεβάζει κανείς καθηγητής τίποτα στο e-class.

Υ.Γ. Αν δεν σας έχουν πει τους κωδικούς για το eduportal στείλε μου πμ.
Ευχαριστω πολυ! Οκ το εχω τον κωδικο του eduportal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Τα ΑΓΓΛΙΚΑ δεν ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ για τη ΛΗΨΗ ΠΤΥΧΙΟΥ.
ΟΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ.

Έχεις 5 υποχρεωτικά :

ΑΡΧΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
ΑΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)

το εργαστηριο δεν ειναι υποχρεωτικο να το παρακολουθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Οδηγιες:
Για αρχη μπαινουμε εδω:
https://eclass.aueb.gr/modules/auth/registration.php

Παταμε:
Λογαριασμός Εκπαιδευόμενου (Δημιουργία)

Νέος Λογαριασμός (με πιστοποίηση μέσω LDAP)


Ονομα χρηστη:
Απο το φακελο που πηραμε απο την εγγραφη θα βρουμε ενα κωδικο(p312XXX). Εκει βαζουμε p312XXX@dias.
Κωδικο προσβασης: Οπως τον γραφει στο χαρτι.

Αφου τα κανετε ολα αυτα θα σας βγαλει σε ενα παραθυρο με τα στοιχεια σας και θα σας ζηταει αριθμο μητρωου. Εκει βαζετε το p312XXX χωρις το p δηλαδη 312ΧΧΧ.

Πιστευω να βοηθησα και να μην σας μπερδεψα :P

ολο αυτο μου βγαζει:

H ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!

Τα στοιχεία του χρήστη δεν είναι σωστά. Η εγγραφή δεν πραγματοποιήθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εμενα μου λεει αφου εκανα την εγγραφη και μπηκα κανονικα στο e-class οτι μμου εχει στειλει σε email τα στοιχεια της εγγραφης μου, μονο που δεν ξερω σε ποιο mail μου τα εχουν στειλει γιατι στον λογαριασμο που ειχα δηλωσει δεν μου ηρθε τιποτα, υπαρχει μηπως καποιος λογαριασμος μεσω του πανεπιστημιου σαν λογαριασμος φοιτητη η κατι τετοιο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμενα μου λεει αφου εκανα την εγγραφη και μπηκα κανονικα στο e-class οτι μμου εχει στειλει σε email τα στοιχεια της εγγραφης μου, μονο που δεν ξερω σε ποιο mail μου τα εχουν στειλει γιατι στον λογαριασμο που ειχα δηλωσει δεν μου ηρθε τιποτα, υπαρχει μηπως καποιος λογαριασμος μεσω του πανεπιστημιου σαν λογαριασμος φοιτητη η κατι τετοιο;;;;
Υπάρχει το e-mail του κέντρου των υπολογιστών...(xxxxxxx@dias.aueb.gr) μπορείς όμως να συνδεθείς και εκεί !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
για αυτο το mail λεω, απο που μπορω να συνδεθω; υπαρχει καποιο link;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
για αυτο το mail λεω, απο που μπορω να συνδεθω; υπαρχει καποιο link;
Πας στη σελίδα του Ο.Π.Α και επιλέγεις Webmail προπτυχιακών..!!!! (εκεί βάζεις τους κωδικούς σου και είσαι οκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
το εργαστηριο δεν ειναι υποχρεωτικο να το παρακολουθεις?

Ειναι υποχρεωτικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ουφ με βρήκε το e-class ! Πάλι καλάαα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
ολο αυτο μου βγαζει:

H ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!

Τα στοιχεία του χρήστη δεν είναι σωστά. Η εγγραφή δεν πραγματοποιήθηκε.

Και εμενα αυτο μου εβγαζε, οσες φορες δοκιμασα. Δεν κανεις εσυ κατι λαθος απλα δεν λειτουργει.
Αστο και δοκιμαζεις ξανα αργοτερα :/:

Ειναι υποχρεωτικο!

Ναι αλλα γιατι εχουμε 6 ωρες τη βδομαδα? 4 ωρες δεν ειναι καθε μαθημα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και εμενα αυτο μου εβγαζε, οσες φορες δοκιμασα. Δεν κανεις εσυ κατι λαθος απλα δεν λειτουργει.
Αστο και δοκιμαζεις ξανα αργοτερα :/:



Ναι αλλα γιατι εχουμε 6 ωρες τη βδομαδα? 4 ωρες δεν ειναι καθε μαθημα?:hmm:

Είναι 4 ώρες το εργαστήριο και 2 ώρες η θεωρία του μαθήματος (σε κανονική αίθουσα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στο τμήμα λογχρη οι ώρες που τελειώνουμε και αρχίζουμε είναι οι παρακάτω????????????????
Δευτέρα :13.00-17.00
Τρίτη:13.00-21.00
Τετάρτη: 11.00-21.00
Πέμπτη :13.00-17.00
Παρασκευή:15.00-17.00
είμαι στο τμήμα Μ-Ω ............... Επιπλέον την Δευτέρα αρχίζουμε η την Τρίτη και ξεκινάμε με το πρόγραμμα ?????????

Υπάρχει κάποιος είδη φοιτητής η απόφοιτος που μπορεί να μου πει ποια μαθήματα είναι δύσκολα ??????????(για 1ο εξάμηνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Ρε παιδες υπαρχει περιπτωση η προθεσμια υποβολης δικαιολογητικων για την καρτα σιτησης να παραταθει? Χθες το ειδα και δεν νομιζω να προλαβαινω να τα βγαλω ολα οσα ζητανε σε μια μερα. Και γιατι φετος ζητανε ενα ματσο χαρτια? Τα προηγουμενα χρονια εφερνες ενα εκκαθαρηστικο και τελειωνε ο πανικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Ρε παιδες υπαρχει περιπτωση η προθεσμια υποβολης δικαιολογητικων για την καρτα σιτησης να παραταθει? Χθες το ειδα και δεν νομιζω να προλαβαινω να τα βγαλω ολα οσα ζητανε σε μια μερα. Και γιατι φετος ζητανε ενα ματσο χαρτια? Τα προηγουμενα χρονια εφερνες ενα εκκαθαρηστικο και τελειωνε ο πανικος.

Κατι τυποι της ΠΑΣΠ διαμαρτυρωνταν για τις προθεσμιες και τις ωρες που ειναι ανοιχτος ο γκισες της φοιτητικης λεσχης.
Επειδη ημουν μπροστα ενας υπαλληλος (η δεν ξερω και εγω τι αλλο ηταν) ειπε οτι θα το κοιταξουν και οτι ενδεχεται να εχουμε παραταση. Αν καταλαβα καλα αναφεροταν κυριως στους φοιτητες 2ου, 3ου κλπ ετους.Αρα μαλλον εισαι τυχερος.
Οσο για την γραφειοκρατια.. στην Ελλαδα ζουμε:/:

Στο τμήμα λογχρη οι ώρες που τελειώνουμε και αρχίζουμε είναι οι παρακάτω????????????????
Δευτέρα :13.00-17.00
Τρίτη:13.00-21.00
Τετάρτη: 11.00-21.00
Πέμπτη :13.00-17.00
Παρασκευή:15.00-17.00
είμαι στο τμήμα Μ-Ω ............... Επιπλέον την Δευτέρα αρχίζουμε η την Τρίτη και ξεκινάμε με το πρόγραμμα ?????????

Οι διαλεξεις των μαθηματων ξεκινουν την Τριτη.
Επειδη ειμαι και εγω στο Μ-Ω εχουμε
δευτ. 13-17 και 19-21
τριτη. 13-17 και 19-21
τετ. 9-11 και 17-19
πεμπτη. 13-19
και παρασκευη 15-17

Νομιζω οτι το προγραμμα ειναι διαφορετικο πο αυτο που διαβασα χτες:confused:

Υ.Γ. τα αγγλικα ειναι τεταρτη και παρασκευη 9-11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Στο τμήμα λογχρη οι ώρες που τελειώνουμε και αρχίζουμε είναι οι παρακάτω????????????????
Δευτέρα :13.00-17.00
Τρίτη:13.00-21.00
Τετάρτη: 11.00-21.00
Πέμπτη :13.00-17.00
Παρασκευή:15.00-17.00
είμαι στο τμήμα Μ-Ω ............... Επιπλέον την Δευτέρα αρχίζουμε η την Τρίτη και ξεκινάμε με το πρόγραμμα ?????????

Υπάρχει κάποιος είδη φοιτητής η απόφοιτος που μπορεί να μου πει ποια μαθήματα είναι δύσκολα ??????????(για 1ο εξάμηνο)

Για να παρετε μια γευση για τη δυσκολια των μαθηματων, πηγαινετε εδω:
https://83.212.205.253/unistudent/courselist.asp?mnuid=mnu5&prID=14 , επιλεξτε τμημα λοχρη, επιλεξτε μαθημα και πατηστε στα αποτελεσματα.
Για τα μαθηματα, τα μισα τα ειχα κανει με αλλους καθηγητες οποτε, ισως οσα πω δεν θα ειναι 100% ακριβη.
Το αστικο δικαιο ειναι το πιο αχρηστο μαθημα που θα κανεις και απο τα πιο βαρετα. Εχει παρα πολυ θεωρια . Ειδικα αν εχετε και τον Στρανη, η κατασταση γινεται τραγικη, ο τυπος ειναι ο,τι να΄ναι τελειως. Το περνας το μαθημα αλλα δεν παιρνεις ευκολα βαθμο. Αν ξεχασεις τα παντα 5 λεπτα μετα την εξεταση, δεν τρεχει απολυτως τιποτα.
Μαθηματικα: δεν ειναι τιποτα τραγικο, ουσιαστικα προχωρας λιγο τα μαθηματικα κατευθυνσης, και οπως και να το κανουμε, ειναι μαθηματικα. Θελει εξασκηση,να τα γουσταρεις, ή απλα να το'χεις. Και ο Τσεκρεκος ειναι.....μορφη .Παντως μεχρι και το τριτο ετος δεν συνατησα σχεδον καθολου τιποτα απο οσα καναμε στο μαθημα.
Πληροφορικη: το εκανα με αλλον καθηγητη, αλλα δεν νομιζω να αλλαξει πολυ η δομη. Μαθαινεις κατι λιγα απο word και εχει τη γνωστη ηληθια θεωρια. Εκτος και αν δεν εχεις την παραμικρη ιδεα τι ειναι ο υπολογιστης, δεν εχεις προβλημα και δεν θα χρησιμοποιησεις οσα εμαθες σε αλλα μαθηματα, αλλα ειναι καλο να μαθεις 1-2 πραγματα για τις εργασιες. Παλαιοτερα, στις διαλεξεις καναμε κατι σαν εγασιουλες, πχ γραψε ενα κειμενο και αυτο σου εδινε τις 3 απο τις 10 μοναδες. Φετος, θα εξαρτηθει απο τις ορεξεις τους καθηγητη.
Στατιστικη. Δεν λεω οτι ειναι παλουκι, αλλα θελει προσοχη και αρκετη εξασκηση. Ναι η καθηγητρια ειναι λιγο....καπως επειδη σε βαζει να γραφεις την θεωρια, οποτε η παρακολουθηση ειναι σχεδον απαραιτητη. Αλλα σαν περιεχομενο ειναι τα μαθηματικα γενικης 1.5, μαθαινεις επιπλεον πιθανοτητες και....στατιστικη. Ειναι πολυ καλο να μαθεις καλα οσα κανετε, γιατι επαναλαμβανονται αρκετες φορες, ειδικα αν ασχοληθεις με χρηματοοικονομικα.
Διοικηση επιχειρησεων: την εκανα με αλλη καθηγητρια. Ειναι λιγο πιο προχωρημενο ΑΟΔΕ, οχι ιδιαιτερα δυσκολο. Αλλα αν το κανει η Γαλανακη, μπορει να το κανει δυκολο. Δεν θα το χρειαστεις ποτε και πουθενα, εκτος απο κατι λιγο σε ενα μαθημα επιλογης στο τεταρτο ετος.
Γενικα το πρωτο εξαμηνο ειναι οτι να'ναι γιατι κανετε μονο εισαγωγικα μαθηματα ή προχωρατε λιγο οσα κανατε και στο λυκειο, οποτε μην ξενερωσετε και πολυ. Αλλα μην την πατησε και δεν το παρετε ιδιαιτερα στα σοβαρα. Το δευτερο ειναι αρκετα πιο οραιο, γιατι ξεκινας τη λογιστικη και τα χρηματοοικονομικα.


Κατι τυποι της ΠΑΣΠ διαμαρτυρωνταν για τις προθεσμιες και τις ωρες που ειναι ανοιχτος ο γκισες της φοιτητικης λεσχης.
Επειδη ημουν μπροστα ενας υπαλληλος (η δεν ξερω και εγω τι αλλο ηταν) ειπε οτι θα το κοιταξουν και οτι ενδεχεται να εχουμε παραταση. Αν καταλαβα καλα αναφεροταν κυριως στους φοιτητες 2ου, 3ου κλπ ετους.Αρα μαλλον εισαι τυχερος.
Οσο για την γραφειοκρατια.. στην Ελλαδα ζουμε:/:

Πηρα τηλεφωνο σημερα και μου ειπαν οτι δινουν παραταση μεχρι την Δευτερα. Αρα μαλλον θα εχω και εγω τζαμπα μαμ :clapup:. Οσο για την γραφειοκρατια την εχω συνηθησει, αλλα ειναι πολυ περιεργο οτι απο φετος εχει και διορια και μεγαλυτερη χαρτουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top