Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
το λοχρη ειναι μονο αυριο 9πμ μεχρι 12πμ

αν δεν μπορεις να εισαι εκει, καλυτερα να παρεις τηλ. τη γραμματεια, δεν μπορουμε να σου πουμε εμεις..

ναι βεβαιωση σπουδων και φοιτητικη τατοτητα θελεις για τη σιτιση

Ναι αυτό το πήρες αφού έκανες την εγγραφή λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Εγω που ειμαι απο 10% λεω να κανω αυριο τη διαγραφη γιατι σημερα εχουν κλεισει ολα(ΚΕΠ,γραμματειες κλπ).Μου ζητανε κανα χαρτι ? Ο συνδεσμος που δινει το σαιτ του ΟΠΑ δεν λειτουργει

Κοίτα επειδή και εγώ από 10% είμαι, θα σου ζητήσουν αποφοιτήριο(βεβαιωση διαγραφης από το προηγούμενο τμήμα) κατα πάσα πιθανότητα. Νομίζω ότι μπορείς να πας να γραφτείς αύριο στην ΑΣΟΕΕ -μη εχοντας διαγραφεί- και να συνταξεις υπεύθυνη δήλωση ότι θα προσκομίσεις βεβαίωση διαγραφής μέσα σε διάστημα 7 ημερών. (τα λέω αυτά επειδή το αποφοιτήριο κάνει κανα 2ημερο να βγει)!
YΓ. Ρώτα την γραμματεία για σιγουρια γιατί δεν είμαι και100% σίγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ναι ισχυει αυτο οτι κανει κανα διημερο να βγει και γω κωλοβαραγα ασκοπα.Αυτην την υπευθυνη δηλωση στη δινουν εκει? Η τη κατεβαζεις απο καπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ναι ισχυει αυτο οτι κανει κανα διημερο να βγει και γω κωλοβαραγα ασκοπα.Αυτην την υπευθυνη δηλωση στη δινουν εκει? Η τη κατεβαζεις απο καπου?
Λογικά θα στην δώσουν εκεί... Αλλά αύριο πρωί πρωί κατα τις 8 πριν τις εγγραφες ρίξε ένα τηλ στην Γραμματεια να σε καθοδηγήσουν για να 'σαι και σίγουρος μην γίνει καμια στραβή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ναι αυτό το πήρες αφού έκανες την εγγραφή λέω.

και εγω αυτο λεω ρε tsoufou, αφου δεν εχω εγγραφει ακομα, το ιδιο πραγμα ρωταμε!!:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι ως ψαράκι; :P
Θα εγγραφούμε με όποια σειρά πάμε; Δηλαδή να πάω νωρίτερα να ξεμπερδεύω ή θα πάμε αλφαβητικά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι ως ψαράκι; :P
Θα εγγραφούμε με όποια σειρά πάμε; Δηλαδή να πάω νωρίτερα να ξεμπερδεύω ή θα πάμε αλφαβητικά; :P
οσο νωριτερα τοσο το καλυτερο ειδικα αμα τα εχεις και ολα ετοιμα ουτε 20 λεπτα δν θα σου παρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
οσο νωριτερα τοσο το καλυτερο ειδικα αμα τα εχεις και ολα ετοιμα ουτε 20 λεπτα δν θα σου παρει...
γνωριστικες με νεα ατομα johnlym η σου πριξανε τα @@ τα κομματοσκυλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γνωριστικες με νεα ατομα johnlym η σου πριξανε τα @@ τα κομματοσκυλα?

ναι γνωρισα και συμφοιτητες κυριως απο επαρχια αλλα τα κομματοσκυλα ηταν πολυ σπασιμο δν μπορουσες να πεις μια κουβεντα χωρις να σε ενοχληση καποιος...αν και να πω την αληθεια δν καθισα και πολυ στο πανεπιστημιο για να κανω γνωριμιες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μια απορία.. όταν γραφτήκατε, δηλώσατε και τα μαθήματα του Α εξαμηνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Όχι ρε, τα δηλώνεις αργότερα ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εχει κυκλοφορήσει η βρώμα παιδιά οτι οι φοιτητές του οικονομικού πατάνε στην σχολή μόνο την εξεταστική (Αφού δεν έχουν εργαστήρια).
Ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μια απορία.. όταν γραφτήκατε, δηλώσατε και τα μαθήματα του Α εξαμηνου;
οχι,θα παω αυριο να ρωτησω για αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εχει κυκλοφορήσει η βρώμα παιδιά οτι οι φοιτητές του οικονομικού πατάνε στην σχολή μόνο την εξεταστική (Αφού δεν έχουν εργαστήρια).
Ισχύει;
Έχουν φροντιστήρια, όμως. Οπότε, όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Έχουν φροντιστήρια, όμως. Οπότε, όχι.

πόσες ώρες την βδομάδα είναι τα φροντιστήρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Όχι ρε, τα δηλώνεις αργότερα ηλεκτρονικά.

καμια συμβουλη για τον νεο εδω εχεις να μου δωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
πόσες ώρες την βδομάδα είναι τα φροντιστήρια;
Έξι το πρώτο εξάμηνο.

καμια συμβουλη για τον νεο εδω εχεις να μου δωσεις?
Βρες παρέα, ειδάλλως θα 'ναι τρείς φορές πιο δύσκολο να πηγαίνεις κάθε μέρα στα μαθήματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ερωτησεις:

1. το Γραφείο της Φοιτητικής Λέσχης ειναι ανοιχτο?
2. φοιτητικη ταυτοτητα σας δινουν με τις εγγραφες?
3. εδω στο 2. ποια βεβαιωση σπουδων εννοει? αυτη που θα δωσουμε και στην εγγραφη μας?
4. σας δωθηκε e-mail λογαρασμος (xxxxxxxx@dias.aueb.gr) απο την ασοεε? κωδικοι και username?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
εκανα σημερα την ενεργοποιηση λογαριασμου απο το https://e-grammateia.aueb.gr/unistudent/register.asp
αυτοι οι κωδικοι που μας δωθηκαν δεν εχω καταλαβει ακριβως τι ειναι.. που τους βαζουμε..
το μαιλ δεν εχω ενεργοποιησει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εκανα σημερα την ενεργοποιηση λογαριασμου απο το https://e-grammateia.aueb.gr/unistudent/register.asp
αυτοι οι κωδικοι που μας δωθηκαν δεν εχω καταλαβει ακριβως τι ειναι.. που τους βαζουμε..
το μαιλ δεν εχω ενεργοποιησει..
Ίσως είναι για τον Εύδοξο,τα συγγράματα δηλαδή...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top