Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Υπάρχει άραγε παιδι που να έχει γράψει? απ το πρώτο εξάμηνο εννοείς κιολας?

Σα δεν ντρέπεσαι.
Για τένις είπα όχι βόλευ :P

τέννις?? τέλειο! μες στο μυαλό μου είσαι!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
'Οποιο παιδάκι πάρει 10 στα Μαθηματικά Ι με τη πρώτη, θα του κάνω δώρο δωδεκάρι μπουκάλι.

αληθεια αν καποιο παιδι διαβαζει συστηματικα 1 με 1,5 (που και που και δυο) ωρες την ημερα, τι βαθμους εχει πιθανοτητες να βγαλει?
εγω π.χ. θα ηθελα να βγαλω καλο βαθμο, δηλαδη πανω απο 8.
θα χρειαστω φροντιστηρια για τετοιο βαθμο? αν μπορω μονος μου με ποσες ωρες διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
'Οποιο παιδάκι πάρει 10 στα Μαθηματικά Ι με τη πρώτη, θα του κάνω δώρο δωδεκάρι μπουκάλι.

οι πιο πολλοί παίρνουν με τη δεύτερη; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Boss κανόνισε, θέλω Θεωρητική Στατιστική, Στοχαστικές Ανελίξεις και Θεωρία Πιθανοτήτων, τουλάχιστον!

τις στοχαστικες δεν νομιζω να τις εχω μεχρι τοτε, απο τα υπολοιπα οτι θες :D

Προσωπικά, είμαι σίγουρος ότι υπάρχει θεατρική ομάδα, ομάδα χορού και μουσική ομάδα.

και ρητορικη, η οποια γαμαει, δεν ειμαι , αλλα ειχα παει μια φορα :P

αληθεια αν καποιο παιδι διαβαζει συστηματικα 1 με 1,5 (που και που και δυο) ωρες την ημερα, τι βαθμους εχει πιθανοτητες να βγαλει?
εγω π.χ. θα ηθελα να βγαλω καλο βαθμο, δηλαδη πανω απο 8.
θα χρειαστω φροντιστηρια για τετοιο βαθμο? αν μπορω μονος μου με ποσες ωρες διαβασμα?

μαν, αραξε, δεν παιζει να το κανεις αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
περαστικα σας....στο τμημα σας περναει το πιο σιχαμερο,σπαστικο,κακομαθημενο κοριτσι που εχω γνωρισει στη ζωη μου.....θα σας τα πει και ενας αλλος φιλος μ π περασε εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
αληθεια αν καποιο παιδι διαβαζει συστηματικα 1 με 1,5 (που και που και δυο) ωρες την ημερα, τι βαθμους εχει πιθανοτητες να βγαλει?
εγω π.χ. θα ηθελα να βγαλω καλο βαθμο, δηλαδη πανω απο 8.
θα χρειαστω φροντιστηρια για τετοιο βαθμο? αν μπορω μονος μου με ποσες ωρες διαβασμα?
Μπορείς χωρίς φροντιστήρια--τώρα το πόσες ώρες θα χρειαστείς, εξαρτάται από το μάθημα και από σένα.
οι πιο πολλοί παίρνουν με τη δεύτερη; :worry:

Well, δέκα, φέτος τον Ιανουάριο, πήραν 2 στους 347.
Πρωτοετείς, πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
αληθεια αν καποιο παιδι διαβαζει συστηματικα 1 με 1,5 (που και που και δυο) ωρες την ημερα, τι βαθμους εχει πιθανοτητες να βγαλει?
εγω π.χ. θα ηθελα να βγαλω καλο βαθμο, δηλαδη πανω απο 8.
θα χρειαστω φροντιστηρια για τετοιο βαθμο? αν μπορω μονος μου με ποσες ωρες διαβασμα?

Δεν υπάρχει περίπτωση να διαβάζεις τόσο συστηματικά, απο την αρχή του εξαμήνου.
Αν παρακολουθείς και διαβάσεις [όχι υπερβολές πάντως] για κάποια πιο δύσκολα μαθήματα (τον τελευταίο μήνα) και για κάποια άλλα 1-2 προηγούμενες εβδομάδες, χτυπάς πολύ καλούς βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να διαβάζεις τόσο συστηματικά, απο την αρχή του εξαμήνου.
Αν παρακολουθείς και διαβάσεις [όχι υπερβολές πάντως] για κάποια πιο δύσκολα μαθήματα (τον τελευταίο μήνα) και για κάποια άλλα 1-2 προηγούμενες εβδομάδες, χτυπάς πολύ καλούς βαθμούς.

αναλογα το τμημα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
αναλογα το τμημα :(

σε ολα εκτος απο πληροφορικη και στατιστικο...αν παρακολουθεις και καταλαβαινεις εισαι οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOSKYR

Νεοφερμένος

Ο NIKOSKYR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδια και παλι ! Θελω να σας ρωτησω στην υπευθυνη δηλωση ,οσοι την εχετε φτιαξει στο ΠΡΟΣ τι εχετε γραψει?
Οπα , Λοχρη , η γραμματεια Λοχρη?
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Έκανες υπευθυνη δήλωση για πιο πράγμα??
δεν έχω κάνει! δε θα μας δώσουν να τη συμπληρώσουμε εκεί ? δεν ξέρω έχω μπερδευτεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Γεια σας παιδια και παλι ! Θελω να σας ρωτησω στην υπευθυνη δηλωση ,οσοι την εχετε φτιαξει στο ΠΡΟΣ τι εχετε γραψει?
Οπα , Λοχρη , η γραμματεια Λοχρη?
Ευχαριστω
εγω οπα.. οτι και να γραψεις δεν νομιζω εχει μεγαλη σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Έκανες υπευθυνη δήλωση για πιο πράγμα??
δεν έχω κάνει! δε θα μας δώσουν να τη συμπληρώσουμε εκεί ? δεν ξέρω έχω μπερδευτεί
Εγω εκανα υπευθυνη δηλωση για καλο και για κακο. Γιατι οσα δικαιολογητικα μας τα δινει η γραμματεια την ημερα της εγγραφης γραφει σε παρεθενση ''χορηγειται απ την γραμματεια''. Και επειδη για την υπεθυνη δηλωση δεν εγραφε τιποτα, για να εχω το κεφαλι μου ησυχο εγω την εκανα απο τωρα. Μπορει οντως ομως να μας την δινουν και εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγω εκανα υπευθυνη δηλωση για καλο και για κακο. Γιατι οσα δικαιολογητικα μας τα δινει η γραμματεια την ημερα της εγγραφης γραφει σε παρεθενση ''χορηγειται απ την γραμματεια''. Και επειδη για την υπεθυνη δηλωση δεν εγραφε τιποτα, για να εχω το κεφαλι μου ησυχο εγω την εκανα απο τωρα. Μπορει οντως ομως να μας την δινουν και εκει.
Και εγώ την έχω κάνει από τώρα για τον ίδιο λόγο ;)...Χρειάζεται τίποτα επικυρώσεις και τέτοια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Και εγώ την έχω κάνει από τώρα για τον ίδιο λόγο ;)...Χρειάζεται τίποτα επικυρώσεις και τέτοια???
Εγω τις επικυρωσα για να μαι καλυμμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγω τις επικυρωσα για να μαι καλυμμενος.
Α εντάξει αλλά νομίζω δεν χρειάζονται και δεν γίνεται...αφού τις επικύρωσαν τα Κ.Ε.Π όμως θα γίνεται...Θα τις επικυρώσω και εγώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Α εντάξει αλλά νομίζω δεν χρειάζονται και δεν γίνεται...αφού τις επικύρωσαν τα Κ.Ε.Π όμως θα γίνεται...Θα τις επικυρώσω και εγώ!!

Για την ακριβεια στην αστυνομια τις επικυρωσα. Αλλα λογικα και στα ΚΕΠ γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγω τις επικυρωσα για να μαι καλυμμενος.
Έκανες και για τη σίτιση(πληθυντικός τις :P)?? Τι ακριβώς έγραψες στο δηλώνω ότι..?? :P

Για την ακριβεια στην αστυνομια τις επικυρωσα. Αλλα λογικα και στα ΚΕΠ γινεται.
Οκ ευχαριστώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Έκανες και για τη σίτιση(πληθυντικός τις :P)?? Τι ακριβώς έγραψες στο δηλώνω ότι..?? :P

ειμαι μονιμος κατοικος στην οδο (ταδε) της πολης (ταδε) της δημοτικης κοινοτητας (ταδε) του δημου (ταδε) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ειμαι μονιμος κατοικος στην οδο (ταδε) της πολης (ταδε) της δημοτικης κοινοτητας (ταδε) του δημου (ταδε) :D
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα Σε ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top