Πρωτοετείς στη Βιολογία

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Και εγώ αύριο 4-7 οργανική. Άρα δεν πάμε; Τελικώς μεγάλη βοήθεια το ischool. Στο εργαστήριο σήμερα οι μισοί και παραπάνω δεν είχαν αυτά που χρειαζόντουσαν γιατί τα παιδιά δεν το γνωρίζανε. Εγώ που τα είχα ήταν χάρη στον argymeg -αν θυμάμαι καλά- που τα είχε ποστάρει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν παμε. Το καθε εργαστηριο βγαζει ανακοινωσεις για το ποτε ξεκιναει και προς το παρον μονο η Βοτανικη εχει βγαλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Δηλαδή εισαγωγή στη Βιολογία για αύριο δεν παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Και εγώ αύριο 4-7 οργανική. Άρα δεν πάμε; Τελικώς μεγάλη βοήθεια το ischool. Στο εργαστήριο σήμερα οι μισοί και παραπάνω δεν είχαν αυτά που χρειαζόντουσαν γιατί τα παιδιά δεν το γνωρίζανε. Εγώ που τα είχα ήταν χάρη στον argymeg -αν θυμάμαι καλά- που τα είχε ποστάρει ;)
ρε biomen εχουμε τα ιδια εργαστηρια και δεν το λες τοση ωρα?????????????εσυ ποιος ησουν παλι στο εργαστηριο μεσα?παιδια οση ωρα εσεις την ischool εμεις καθομασταν και κοβαμε πιπεριες και σελινα...........:P:P:P
-----------------------------------------
Δεν παμε. Το καθε εργαστηριο βγαζει ανακοινωσεις για το ποτε ξεκιναει και προς το παρον μονο η Βοτανικη εχει βγαλει...
δηλαδη μονο εμεις πηραμε τον π****ο σημερα????????????!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιδιά συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά καπάκωσε η αγαπημένη μου μητέρα το pc για να δει τηλεόραση... :( (δεν έχω πάρει ακόμα :P)

Τι να πω. Μακαρι να μην τον εχουν και στην Οδοντιατρικη τον συγκεκριμενο, γιατι αλλιως με Χημεια τελευταιο μαθημα θα παρω το πτυχιο μου. :P

Πόσο τον αγαπάμε αυτόν! :inlove::D
8-10 Μαθηματικά
10-1 Οργανική
1-3 Ανόργανη
και τώρα ο panagiotis που δε θέλει να μαραθεί η γαρδένια του


Έλα μωρέ αστειεύομαι
ΘΕς τέτοια '' :P:P:P:P:P'' για να πειστείς;


Αλήθεια αστειεύομαι μωρέ
( αλλα και συ την επόμενη φορά μη διστάσεις, και μη ντραπείς)
:iagree:

toknil εντάξει, συγγνώμη, απλά απόρησα λίγο... :) Την επόμενη φορά θα πάρω φόρα (και δε θα ακούσω το Χρήστο :P) αφού θέλετε τόσο να γίνουμε ρεζίλι! :D Αν και μετά υποψιάζομαι ότι οι iSchoolίτες θα κάνουμε παρέα μόνο μεταξύ μας... :P

Επισης ποτε δεν περιμενα να πω οτι καταλαβα περισσοτερα στα Μαθηματικα παρα στη Χημεια. :P

Εγώ κυρίως δεν περίμενα όταν τελειώσαμε τα Μαθηματικά ότι στην πορεία θα αποφάσιζα ότι τελικά κάτι κατάλαβα :P

Omg τι κοσμοϊστορικά πράγματα υπόθηκαν όσο άπλωνα τη μπουγάδα????? :P

Τι να πρωτοπω??? Λοιπόοοον, εγώ προσωπικά απελπίστηκα, λέω δε θα πάρω ποτέ πτυχίο, θα δίνω τις χημείες εις τους αιώνας των αιώνων(χωρίς αμήν). Μαθηματικά παλευόταν.... Η αναλυτική γεωμετρία σε μισή ώρα δεν ξέρω αν θα παλεύεται όμως.:P

Αργύρη, Χρήστο συμφωνώ απόλυτα σε ό,τι κι αν είπατε. Επίσης έχω την εντύπωση ότι μετά την πρώτη εξεταστική θα τα μαζέψουμε τα κουβαδάκια μας να δώσουμε όλοι μαζί ξανά πανελλήνιες...:P Αλλά αισιοδοξία...!:D

Προς τους υπόλοιπους ischool-ήτες, συγγνώμη ούτε εγώ διαθέτω ρόζ... Το λελουδικό που να το βρώ 5,30 το χαραμα, εδώ ούτε ο ήλιος δε μοιυ κάνει τη χάρη να βγει, θα ανοίξει ο ανθοπώλης? Εκτός κι αν μαζεύαμε τίποτα απο το νεκροταφείο...:P Ταμπελάκια όπως στα αεροδρόμια? Μπλουζάκια που θα γράφουν "Ήμουν κι εγώ στο ischool???" Να κρατάμε το Ριζοσπάστη(καπου το έχω ακούσει αυτό ότι το κάνανε κατι γενιές πιο πίσω)??? Σταματάω να μιλάω.:D

Τι να κάνεις κι εσύ, νοικοκυρά κοπέλα :D

Επιφυλάσσομαι να κατεβάσω (κι άλλες :P) χριστοπαναγίες και για τις Χημείες και για τα Μαθηματικά αλλά όχι δημοσίως... :zilia:

Αμέ! :D Να κάνουμε όπως κάναμε στην οργανική σήμερα να μας μηδενίσουν και στα 6 μαθήματα! :lol:

Τα λουλούδια από το νεκροταφείο είναι τόσο σατανική ιδέα που είναι απίστευτα τέλεια! :D:D:D Μήπως να νοικιάσουμε και ένα λεωφορείο που να γράφει απ' έξω iSchool με τεράστιοα φωσφοριζέ γράμματα; Να ιδρύσουμε παράταξη και να στήσουμε τραπεζάκι στο κυλικείο; :D:D

Και εγώ αύριο 4-7 οργανική. Άρα δεν πάμε; Τελικώς μεγάλη βοήθεια το ischool. Στο εργαστήριο σήμερα οι μισοί και παραπάνω δεν είχαν αυτά που χρειαζόντουσαν γιατί τα παιδιά δεν το γνωρίζανε. Εγώ που τα είχα ήταν χάρη στον argymeg -αν θυμάμαι καλά- που τα είχε ποστάρει ;)

Γι' αυτό είμαστε όλοι εδώ ρε... :D Αφού εχουμε αναλύσει πόσο βαθύτατα οργανωμένη είναι η σχολή μας, αυτοοργανωνόμαστε κι εμείς! ;)

ρε biomen εχουμε τα ιδια εργαστηρια και δεν το λες τοση ωρα?????????????εσυ ποιος ησουν παλι στο εργαστηριο μεσα?παιδια οση ωρα εσεις την ischool εμεις καθομασταν και κοβαμε πιπεριες και σελινα...........:P:P:P
-----------------------------------------

δηλαδη μονο εμεις πηραμε τον π****ο σημερα????????????!!!!!!!!!!

Τουλάχιστον περιοριστήκατε σε ανώδυνα πράγματα... :) Ούτε καν ένα κρεμμύδι ξέρω γω... :P
-----------------------------------------
Ναιιιιιιιιιιιιι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεύτερη σειρά καθόμουν και μοίραζα αντικειμενοφόρους και καλυπτίδρες:D, εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τουλάχιστον περιοριστήκατε σε ανώδυνα πράγματα... :) Ούτε καν ένα κρεμμύδι ξέρω γω... :P
-----------------------------------------
Ναιιιιιιιιιιιιι! :D
το οτι μιλουσε ασταματητα για μια ωρα ειπα να μην το αναφερω αλλα θα το αναφερω!!!!!η σχολη μας εχει απο τους πρωτους παρλαπιπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(ε που θα παει δεν ειμαστε οι μονοι που εχουμε βοτανικη αυτη την εβδομαδα:mad2::mad2::mad2:
-----------------------------------------
Δεύτερη σειρά καθόμουν και μοίραζα αντικειμενοφόρους και καλυπτίδρες:D, εσύ;
εγω μαντεψε ποιος ημουν!!!!!!αν εβλεπες στην ιδια σειρα με σενα και 3 θεσειςδιπλ τοτε ημουν εγω!!!!εγω ημουν ο τυπος με τα ξυραφακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Έλα τώρα, πες μου πως φορούσες κόκκινη μπλούζα και έκανες και ερώτηση σχετικά με τους αμυλοπλάστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
το οτι μιλουσε ασταματητα για μια ωρα ειπα να μην το αναφερω αλλα θα το αναφερω!!!!!η σχολη μας εχει απο τους πρωτους παρλαπιπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(ε που θα παει δεν ειμαστε οι μονοι που εχουμε βοτανικη αυτη την εβδομαδα:mad2::mad2::mad2:

Από τέτοιους άλλο τίποτα! :who: Αύριο 4-7... :P Ρε μεσημεριάτικα να τρέχω πανω, έλεος... :( Βαριέμαι όσο τίποτα!

Ρε παιδιά πάντως πολύ συνηθισμένο γράμμα είναι το Μ... Ούτε ένας στα εργαστήρια μαζί μου; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Από τέτοιους άλλο τίποτα! :who: Αύριο 4-7... :P Ρε μεσημεριάτικα να τρέχω πανω, έλεος... :( Βαριέμαι όσο τίποτα!

Ρε παιδιά πάντως πολύ συνηθισμένο γράμμα είναι το Μ... Ούτε ένας στα εργαστήρια μαζί μου; :(
ελα τωρα που βαριεσαι!!!!!!!!!!βοτανικη να δεις τι ωρα που ειναι:P:P:Pειδικα με τις ρημαδοκαλυπτριδες για να τις βαλουμε σωστα!!!!!!!!
-----------------------------------------
Έλα τώρα, πες μου πως φορούσες κόκκινη μπλούζα και έκανες και ερώτηση σχετικά με τους αμυλοπλάστες
ακριβως αυτος!!!!!!!!παλι ρημαχτηκα στις ερωτησεις οπως καταλαβατε!!!!!!:P:P:Pπως σε λενε ρε?θα τα πουμε και αυριο απο κοντα παλι..........θα παμε ομως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Και μένα Γιώργο με λένε! Και στη χημεία έκανες αβέρτα ερωτήσεις έτσι δεν είναι;:P
Άμα δεν έχει εργαστήριο οργανικής νομίζω δεν χρειάζεται να πάμε αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Και μένα Γιώργο με λένε! Και στη χημεία έκανες αβέρτα ερωτήσεις έτσι δεν είναι;:P
Άμα δεν έχει εργαστήριο οργανικής νομίζω δεν χρειάζεται να πάμε αύριο
πρωτη μερα μονο και με εχουν παρει ολοι χαμπαρι!!!!:P:P:Pκαμια δεκαρια εκανα μονο ρε στην οργανικη:Pπ.χ το στορι μιας ταινιας με το ελαικο οξυ δικο μου ηταν:P:P:P:P:D:D:D
και πως θα ξερουμε ομως σιγουρα?ρε χρηστο ηαργυρη για την οργανικη για αυριο ειναι σιγουρο οτι δεν θα παμε????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Η ταινια μήπως ήταν το "Λάδι του Λορέντζο" με τον Νικ Νόλτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παλι ρημαχτηκα στις ερωτησεις οπως καταλαβατε!!!!!!:P:P:P
Και στη χημεία έκανες αβέρτα ερωτήσεις έτσι δεν είναι;:P

:lol::lol::lol:

Θα πάρω αύριο στη γραμματεία έτσι κι αλλιώς για να βεβαιωθώ ότι δεν έχω κι εγώ Βιολογία, οπότε θα σας πω... Πιστεύω πάντως ότι δε θα έχουμε!
-----------------------------------------
Η ταινια μήπως ήταν το "Λάδι του Λορέντζο" με τον Νικ Νόλτε;

Ναι! :) Άντε μήπως κάτσω και τη δω κι εγώ ολόκληρη! :P Καλά Γιώργο η ταινία ήταν από τις καλύτερες στιγμές σου! :D
-----------------------------------------
1)Ανοίξανε οι εγγραφές στο https://my-studies.uoa.gr! :) Να θυμίσω ότι γραφόμαστε στο https://webadm.uoa.gr και ο λογαριασμός κάνει μερικές μέρες να ενεργοποιηθεί...
2)Αθηνά, έχει Gray's Anatomy... :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ κυρίως δεν περίμενα όταν τελειώσαμε τα Μαθηματικά ότι στην πορεία θα αποφάσιζα ότι τελικά κάτι κατάλαβα :P



Τι να κάνεις κι εσύ, νοικοκυρά κοπέλα :D

Επιφυλάσσομαι να κατεβάσω (κι άλλες :P) χριστοπαναγίες και για τις Χημείες και για τα Μαθηματικά αλλά όχι δημοσίως... :zilia:

Αμέ! :D Να κάνουμε όπως κάναμε στην οργανική σήμερα να μας μηδενίσουν και στα 6 μαθήματα! :lol:

Τα λουλούδια από το νεκροταφείο είναι τόσο σατανική ιδέα που είναι απίστευτα τέλεια! :D:D:D Μήπως να νοικιάσουμε και ένα λεωφορείο που να γράφει απ' έξω iSchool με τεράστιοα φωσφοριζέ γράμματα; Να ιδρύσουμε παράταξη και να στήσουμε τραπεζάκι στο κυλικείο; :D:D



Γι' αυτό είμαστε όλοι εδώ ρε... :D Αφού εχουμε αναλύσει πόσο βαθύτατα οργανωμένη είναι η σχολή μας, αυτοοργανωνόμαστε κι εμείς! ;)

Μετά από το σοκ της χημείοας τα μαθηματικά είναι άγια... Δεν πίστευα ότι θα το έλεγα ποτέ αυτό αλλά, Μαθηματικά-Χημείες 1-0 :(

Καλά μη σε νοιάζει και τα καντήλια θα τα κατεβάσουμε παρέα αύριο/ την Παρασκευή...!:P

Ωραία, Παρασκευή πουρνό πουρνό εκστρατία στο νεκροταφεία για πουρνάρια-γαϊδουράγκαθα-μαύρα τριαντάφυλλα-ρόδα του θανάτου κι ότι άλλο φυτρώνει τελοσπάντων! Πουλμανάκια ischool, ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩ!!!:D:no1::jumpy::lol: Και εννοείται ιδιωτικό τραπέζι στο κυλικείο....!

Αν και οργανωμένοι μπορεί να μην είμαστε σαν σχολή, ό,τι διδάσκει μιλάει ασταμάτητα και με το δικό του προσωπικό στυλ(βλέπε:γρήγορα, υπερβολικά αργά ή με ατελείωτες παύσεις), η γραμματεία...."Δε μπορώ να σας πω, Δευτέρα-Τετάρτη 11-1" και παππούδες με μαγκούρες μας καλημερίζουν στη μέση της οργανικής, αλλά νομίζω ότι τελικά περνάμε καλά εκεί μέσα!:P


Grey's anatomy, grey's anatomy.... Για κάτσε να δεις, πού το άκουσα τελευταία φορά άραγε... Χμμμμμ.... Ααααααα θυμήθηκα, στην οργανική ήταν κάπου ανάμεσα στο ξύσιμο και το θάνατο, παραπέοντας ανάμεσα σε φθορά και αφθαρσια! (Παρολαυτά δε το βλέπω, έχω χάσει το αρχικό story! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ρε εντάξει όσο τα θυμάμαι έχω πεθάνει στο γέλιο μιλάμε... :lol: Πτυχίο δεν ξέρω αν θα πάρουμε, πάντως θα έχουμε περάσει καλά σίγουρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ρε εντάξει όσο τα θυμάμαι έχω πεθάνει στο γέλιο μιλάμε... :lol: Πτυχίο δεν ξέρω αν θα πάρουμε, πάντως θα έχουμε περάσει καλά σίγουρα! :D

:no1::no1::no1::no1::no1::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
ΑΧαχαχα!!!:lol:

georgeze, έλεος
είμαι αυτή που σε ρώτησε κάποιες σειρές πιο κάτω για το πρίσον μπρέικ (ναι ρε τί θέλετε δηλαδή; να μη ρωτήσω κάτι σχετικό με το μάθημα; )

Αθηνά, καθόσουν ακριβως πίσω μου και σου είπα οτι η Μερεντιθ είναι αχώνευτη;;


:!:
Καλά μάγκες
συγγενεις θα βγούμε σε λίγο
-----------------------------------------
Α ναι!
Ο παππούς...
αχ ο παππούς...
με έστειλε πρωί πρωί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Η ταινια μήπως ήταν το "Λάδι του Λορέντζο" με τον Νικ Νόλτε;
συνονοματε σε βρισκω αξιο cinefil!!!!!!!!!:D:D:D:Dη ταινια τα σπαει!!!!!!!!!!!!εκατσα μεχρι τις 3 το πρωι ξαγρυπνος για να την δω εκεινη την μερα:P
-----------------------------------------
:lol::lol::lol:

Θα πάρω αύριο στη γραμματεία έτσι κι αλλιώς για να βεβαιωθώ ότι δεν έχω κι εγώ Βιολογία, οπότε θα σας πω... Πιστεύω πάντως ότι δε θα έχουμε!
-----------------------------------------


Ναι! :) Άντε μήπως κάτσω και τη δω κι εγώ ολόκληρη! :P Καλά Γιώργο η ταινία ήταν από τις καλύτερες στιγμές σου! :D
-----------------------------------------
1)Ανοίξανε οι εγγραφές στο https://my-studies.uoa.gr! :) Να θυμίσω ότι γραφόμαστε στο https://webadm.uoa.gr και ο λογαριασμός κάνει μερικές μέρες να ενεργοποιηθεί...
2)Αθηνά, έχει Gray's Anatomy... :lol::lol::lol:
ρε παιδια χαρη στο στορι με το ελαικο με εχουν εντοπισει η toknil και h microbio
το gray's anatomy βλεπω εχει μεγαλη απηχηση στο βιολογικο!!!!δηλωνω fanatic αν και σημερα το εχασα..αυριο περιμενω ενημερωση!!!!!!!!!:P
-----------------------------------------
ΑΧαχαχα!!!:lol:

georgeze, έλεος
είμαι αυτή που σε ρώτησε κάποιες σειρές πιο κάτω για το πρίσον μπρέικ (ναι ρε τί θέλετε δηλαδή; να μη ρωτήσω κάτι σχετικό με το μάθημα; )

Αθηνά, καθόσουν ακριβως πίσω μου και σου είπα οτι η Μερεντιθ είναι αχώνευτη;;


:!:
Καλά μάγκες
συγγενεις θα βγούμε σε λίγο
-----------------------------------------
Α ναι!
Ο παππούς...
αχ ο παππούς...
με έστειλε πρωί πρωί
ρε toknil δωσε μου ενα hint....δυο σειρες πιο κατω ησουν?που μου ειπες οτι το prison break εχει τελειωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Βασικά, επειδή βλέπω ότι υπάρχουν πολλά κοινά μεταξύ ολων μας
ήδη έχουμε τα φόντα για τη δημιουργία της πρώτης αδελφότητας του πανεπιστημιου

ταινιούλες, σειρούλες, γαρδένιες, λεωφορεία, ιδιωτικά τραπεζάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top