Πρωτοετείς στη Βιολογία

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλωσηρθαμε. :P Πτωμα ειμαι, θα σερνομαι αυριο, το κοβω... :P

Εγω παντως αν δεν παρω καφε απο το κυλικειο δεν κανω μαθημα. :P Θα φυγω κατευθειαν χωρις να πιω καφε απο το σπιτι και θα παρω απο εκει. Βασικα θυμαμαι που ειναι το ΦΜ1 αλλα το κυλικειο οχι. Θα το βρω στην τυχη. :P

Αντε και καλο μας ξυπνημα αυριο... :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δεν μπορεί να συμφωνούμε τόσο... :P Εγώ έχω ξυπνήσει κι από τις 7... :( Επειδή κι εγώ σκόπευα να πάρω καφέ απ το κυλικείο, μάλλον θα πρέπει να το κανονίσουμε on the spot :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλως μας βρήκατε ξενιτεμένοι! Χωρίς καφέ δεν δέχομαι όχι να κάνω μάθημα, ούτε να μουγκρίσω καλημέρα στον καθητή. Μήπως τελικά να δίναμε ραντεβού στο κυλικείο??? Και Αργύρη... Εγώ θα ξυπνήσω στις 5,30-6, οπότε....μη μιλάς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μέσα! :D Κυλικείο ή πόρτα σχολής να μην ψαχνόμαστε! :) Αν και αμφιβάλλω αν τον καθηγητή τον απασχολεί αν θα του πούμε καλημέρα και με τι ύφος... :P Θα δείξει! :) Εγώ ανακοίνωσα στη μάνα μου (τη φιλοξενώ λίγες μέρες :P) ότι θέλω να βάλω ξυπνητήρι στις 6 και έβαλε τις φωνές! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Στην πόρτα καλύτερα... Μη χαθούμε και στο δρόμο για το κυλικείο...:P Εδώ που τα λέμε,(μαθηματικά δεν έχουμε και την πρώτη ώρα?) χεστηκε ο καθηγητής αν εμείς έχουμε όρεξη να τον ακούσουμε. Είναι συμβιβασμένος με το ότι δε θα την παλεύουμε!:P Να πούμε γύρω στις 8 παρα τέταρτο? Το θεώρησε too much να υποθέσω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ή τουλάχιστον να χαθούμε όλοι μαζί... :P Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, η καριέρα μας στη Βιολογία κάνει μια συναρπαστική αρχή... :D Πιστεύω πως για τον καθηγητή το να μιλάει σε ένα κοιμισμένο αμφιθέατρο είναι εξίσου συναρπαστικό βέβαια :fss: Μια χαρά είναι 8 παρά τέταρτο! :) Όσοι πιστοί προσέλθετε! :D Αν παρακοιμηθείτε ελάτε στο κυλικείο και θα μας βρείτε ανάμεσα στους άλλους κοιμισμένους, θα κάνουμε μπαμ! :D Ναι, νομίζω ότι θα προτιμούσε να με κουβαλήσει στην πλάτη της μέχρι εκεί παρά να ξυπνήσει στις 6... :lol:
-----------------------------------------
Παιδιά στην πόρτα που πάμε για τη γραμματεία έτσι; Όχι εκεί που λέει Τμήμα Βιολογίας, δε βολεύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Χιχιχιχιχιχι, ακριβώς αυτό!!! Τα πρώτα βήματα που θα χαράξουμε στην πορεία μας προς την εξειδικευμενη και ανώτερη γνώση θα οδηγούν στον καφέ.:D:D:D Στην πόρτα που γράφει κτίριο φυσικών επιστημών λες? Εκεί που μπήκαμε και την Πέμπτη? Καλά έτσι και μπλέξουμε ακόμα και τις πόρτες είμαστε για φτύσιμο...!:P Εγώ ευτυχώς ξυπνάω την ίδια ώρα που φεύγει κι ο μπαμπάς μου για δουλειά κι η μάνα μου ας ελπίσουμε ότι δε θα ξυπνήσει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καφές... Ένα όνομα, μια ποιότητα :D Μας κράτησε στις Πανελλαδικές, εδώ θα του δώσουμε να καταλάβει! :P Ναι, εκείνη την πόρτα λέω! ;) Λοιπόν εγώ πέφτω (γιατί έχουμε και φωνές :P), θα τα πούμε αύριο παιδιά! :D Καλή μας αρχή! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
...Μα κανείς δε θέλει να σχολιάσει την υπέροχη σημερινή μέρα;... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Έχουμε μείνει άφωνοι.



Πλάκα πλάκα, οι περισσότεροι θα κοιμούνται ή θα τρώνε ακόμα
Τουλάχιστον αυτό θα έκαναν όσοι ρώτησα
Αργύρη, εσύ είσαι που έκανες μια ερώτηση περί γινομένου αβεβαιότητας;;

Με 2 ischoolίτες περιπλανιόμουν σήμερα και έχασα την πρωινή σας συνάντηση στο κυλικείο δυστυχώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
...Μα κανείς δε θέλει να σχολιάσει την υπέροχη σημερινή μέρα;... :P
Οχι, οχι, οχι προσπαθω με καθε τροπο να την ξεχασω. :P

Εγω σηκωνα μια ωρα το χερι μου για να ρωτησω για το γινομενο αβεβαιοτητας αλλα με ειχε γραμμενο να μην πω που ο καθηγητης, οποτε αφου ειδαμε και αποειδαμε πεταχτηκε ο Αργυρης και ρωτησε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Έέέτσι... :P Κι εγώ αυτό φαντάζομαι! Αν και προσωπικά νυστάζω και πεινάω και κάθομαι στο πισι... Περίεργα πράγματα... :P

Το σκηνικό με τον καθηγητή ήταν όλα τα λεφτά... :thanks:Μιλάμε για γράάάάψιμο... :mad: Τεσπα ναι, εγώ ρώτησα και μετά καπάκι και ο Χρήστος :) Αλλά που το κατάλαβες; :what::hmm:

Η πρωινή συνάντηση τελικά δεν έγινε... Τρέχαμε σαν κυνηγημένοι να προλάβουμε, ωραία σκηνικά... :P Εγώ με την Αθηνά και άλλη μια κοπέλα ήμασταν που μας έβαλε να κάτσουμε μπροστά-μπροστά αν είδατε! :mad::P Ρε γμτ κι εμείς όλη μέρα εσάς ψάχναμε! :(

Χρήστο ο Γιώργος που δεν του έκατσε να έχει Βιολογία τι να πει ακριβώς; :wow::D
-----------------------------------------
Και κάτι ακόμα! Παιδιά έχει κανένας άλλος άυριο Βοτανική 4-7; Είμαι απελπισμένος... :P:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τωρα θα σχολαει λογικα... :P

Το πηρα αποφαση, Οδοντογιατρος θα γινω. Αι σιχτιρ με τις Χημειες τους εκει μεσα... Στα διαλα. :P

Εν τω μεταξυ ο καθηγητης των Μαθηματικων εγγλεζος, 8 ελεγε το προγραμμα, 8 μπηκε. Και ηλπιζα να προλαβω στο λεγομενο "ακαδημαικο τεταρτο" να πιω το καφεδακι μου (μιας και εφτασα 8 νταν στη σχολη) αλλα φευ, το ηπια μετα στο διαλειμμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
argymeg,
Το κατάλαβα γιατί μου το είπαν
Το πώς το έμαθαν...εσύ φταις που διαδίδεις τα ιντερνετικά παραστρατήματά σου


Μια είναι η λύση, να βγει κάποιος και να φωνάξει
Αναλαβέ το εσύ που σε κόβω ψοφάς να βγεις στο έδρανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Χρήστο το πρόγραμμα σπουδών της Οδοντιατρικής το έχεις τσεκάρει φαντάζομαι, μην πάθεις καμιά νίλα; :P
Αυτό νομίζω είναι ένα τεράστιο μειονέκτημα του συγκεκριμένου καθηγητή... :P Μας έκανε το πρωϊνό άνω-κάτω... :mad: Μας καταδίκασε σε μια ώρα βαθύ ύπνο... :mad: Τεσπα, τον συγχωρούμε γιατί θέλουμε να περάσουμε και το μάθημα :P

Toknil νιώθω ότι πρέπει να απολογηθώ για κάτι και δεν έχω καταλάβει τι είναι αυτό :P Γίνε λίγο πιο σαφής να καταλάβω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Toknil νιώθω ότι πρέπει να απολογηθώ για κάτι και δεν έχω καταλάβει τι είναι αυτό :P Γίνε λίγο πιο σαφής να καταλάβω :(
Ε μα ναι.
Το γεγονός ότι είμαστε 8-9 συμφορουμίτες στην ίδια σχολή και ακόμα ψαχνόμαστε
Ε και προτείνω τη λύση, κατά κάποιο τρόπο, με σένα πρωταγωνιστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δε βρίσκεις ότι υπάρχει κάποιος πιο ουδέτερος τρόπος να αναγνωριστούμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το τσεκαρω τωρα, απο κοσκινο το περναω. Μια Ιατρικη Χημεια εχει μονο στο Α' εξαμηνο, μια Φυσικη και μια Βιολογια. Ολα τα αλλα ειναι αμιγως ιατρικα (ευτυχωωως). :P Οοοοχι, δεν ξανακανω το λαθος να μπλεξω με τοσες Χημειες. :P Ειναι και πιο κοντα στην περιοχη μου η σχολη, ολα μια χαρα. Μενει να μας μεινει κουραγιο για τον Μαιο. :P

ΜΙΑ ωρα βαθυς υπνος; Διωρο ειχαμε μ'αυτον αν θυμασαι καλα. :P

Ο Αργυρης εριξε την ιδεα να αρχισουμε να φωναζουμε στο κυλικειο "ποιοι ειναι απο ischool;;;". Προτεινω κατι πιο διακριτικο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παιδια μην κολλατε..την παρασκευη που θα μαζευτουμε παλι ολοι θα παμε και θα κατσουμε πρωτη ή και τελευταια σειρα..
ααα μπορουμε να κανουμε και το αλλο..ολοι με μια γαρδενια στο χερι και προς θεου οχι μαραμενη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μαύρη πέτρα έριξες από τώρα ε; :P Τι να πω εγώ τώρα, καλό κουράγιο αν και θα στο ξαναπώ πολλέέές φορές μέχρι τότε :D

Μιλάω για την ώρα πριν πιω καφέ... Μετά κοιμήθηκα πιο ελαφριά... :P

Ορίστε, αν με ακούγατε λίγο θα το είχαμε λύσει το θέμα! :(:P
-----------------------------------------
παιδια μην κολλατε..την παρασκευη που θα μαζευτουμε παλι ολοι θα παμε και θα κατσουμε πρωτη ή και τελευταια σειρα..
ααα μπορουμε να κανουμε και το αλλο..ολοι με μια γαρδενια στο χερι και προς θεου οχι μαραμενη!!!!

:lol::lol:

Τελευταία εννοείται ρε! Αν και πρέπει να έχουμε βρει κάποιο διακριτικό μέχρι τότε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top