Πρωτοετείς στη Βιολογία

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Βασικά, έχετε όλοι πρόβλημα γιατί φώναξε η παρέα των τριών που ήμασταν (δηλαδή ο ένας και μοναδικός το κανε) και πάλι ανταπόκριση δεν υπήρξε...


Πιο διακριτικό;;
Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο, εκτός και αν θέλετε κάποιο συνθηματικό

Να φορέσουμε ροζ όλοι ας πούμε...



γεια σου μεγαλε Παναγιώτη
καλή η λύση της τελευταίας σειράς
αλλά επιμένω στην παραπάνω δικιά μου καλύτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αργυρη ασε, 3-4 μηνες σ'αυτη τη σχολη θα μου φανουν 3-4 αιωνες μου φαινεται. Καθε μερα θα μας αλληλοευχομαστε καλο κουραγιο. :P

Ροζ δεν εχω, λυπαμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εμείς πάντως χαμπάρι δεν πήραμε... :what:Πότε φωνάξατε και που;

Πλάκα πλάκα δεν ξέρω αν χρειάζεται περισσότερο κουράγιο για να φύγεις ή για να μείνεις... :P Ροζάκι ούτε εγώ διαθέτω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Βασικά, έχετε όλοι πρόβλημα γιατί φώναξε η παρέα των τριών που ήμασταν (δηλαδή ο ένας και μοναδικός το κανε) και πάλι ανταπόκριση δεν υπήρξε...


Πιο διακριτικό;;
Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο, εκτός και αν θέλετε κάποιο συνθηματικό

Να φορέσουμε ροζ όλοι ας πούμε...



γεια σου μεγαλε Παναγιώτη
καλή η λύση της τελευταίας σειράς
αλλά επιμένω στην παραπάνω δικιά μου καλύτερη
για λαλα τη ξανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Φωναξε ο άνθρωπος, αλλά κανείς....

ροζάκι δε διαθέτει το κατάστημα δηλαδή...
ε σ' αυτή την περίπτωση μπορούμε να πάμε με τις λευκές ποδιές μας όλοι την Παρασκευή το πρωι στις παραδόσεις

Ωραίο θέαμα.
Σταματάω εδώ τις προτάσεις, αφού αντιμετωπίζονται με τόσο αρνητισμό

ΡΟζ κύριοι, ροζ



Παναγιώτη, εσύ προτείνεις κάτι ταπεινό, αθόρυβο και απαρατήρητο
Βεβαια με τις γαρδένιες δεν'κακό
Και πάνω στο τσακίρ κέφι τις πετάμε κιόλας
+1 στις γαρδενιες από μένα

Ελάλησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
η ανταλλαγη κινητων παντως,ειναι μια λυση..
οταν θα ειστε στη σχολη θα επικοινωνησετε ''ελα ταδε ειμαι εδω'':p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Φωναξε ο άνθρωπος, αλλά κανείς....

ροζάκι δε διαθέτει το κατάστημα δηλαδή...
ε σ' αυτή την περίπτωση μπορούμε να πάμε με τις λευκές ποδιές μας όλοι την Παρασκευή το πρωι στις παραδόσεις

Ωραίο θέαμα.
Σταματάω εδώ τις προτάσεις, αφού αντιμετωπίζονται με τόσο αρνητισμό

ΡΟζ κύριοι, ροζ

ΟΚ, δεν τον ακούσαμε...
Συμβαίνει κάτι; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τόσο βαρετή ήταν η χημεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τωρα θα σχολαει λογικα... :P

Το πηρα αποφαση, Οδοντογιατρος θα γινω. Αι σιχτιρ με τις Χημειες τους εκει μεσα... Στα διαλα. :P

Εν τω μεταξυ ο καθηγητης των Μαθηματικων εγγλεζος, 8 ελεγε το προγραμμα, 8 μπηκε. Και ηλπιζα να προλαβω στο λεγομενο "ακαδημαικο τεταρτο" να πιω το καφεδακι μου (μιας και εφτασα 8 νταν στη σχολη) αλλα φευ, το ηπια μετα στο διαλειμμα. :P


Ωχ, Παναγία μου!
Κι αν έχει Χημεία η οδοντιατρική!
Και η θεωρία και η πράξη.
Για εκεί σε έκοβα εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μπαααα, σαν την Ανοργανη τη δικη μας δεν εχει, το εψαξα... :P
Τόσο βαρετή ήταν η χημεία;
Βασικα, ηταν τρισαθλιος ο καθηγητης. Δεν ειχε θεμα, μεταπηδουσε απο το ενα αντικειμενο στο αλλο, καμια συνοχη, τιποτα. Χανοσουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Απατάσαι.
Εκεί να δεις κάτι τροχιακά. Οργανική, αλλά....
Τη Βιοχημεία πού την πας; 1 και 2.
Δεν το έψαξες καλά.:P

Σε είχα καταλάβει πριν το εκφράσεις. Και επαυξάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τι να πω. Μακαρι να μην τον εχουν και στην Οδοντιατρικη τον συγκεκριμενο, γιατι αλλιως με Χημεια τελευταιο μαθημα θα παρω το πτυχιο μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Συμβαίνει κάτι; :(
8-10 Μαθηματικά
10-1 Οργανική
1-3 Ανόργανη
και τώρα ο panagiotis που δε θέλει να μαραθεί η γαρδένια του


Έλα μωρέ αστειεύομαι
ΘΕς τέτοια '' :P:P:P:P:P'' για να πειστείς;


Αλήθεια αστειεύομαι μωρέ
( αλλα και συ την επόμενη φορά μη διστάσεις, και μη ντραπείς)
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μην τον κατηγορεις, εγω του ειπα "ρεζιλι θα γινουμε" οταν εριξε την ιδεα. :P
8-10 Μαθηματικά
10-1 Οργανική
1-3 Ανόργανη
Το ανωθεν προγραμμα καταφερε εναν βαθυ κλονισμο της ψυχικης μου υγειας. :P Επισης ποτε δεν περιμενα να πω οτι καταλαβα περισσοτερα στα Μαθηματικα παρα στη Χημεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το εργστήριο της Βοτανικής ήταν ωραίο και ενδιαφέρον. Και οι δυο καθηγητές εξηγούσαν, απαντούσαν στις ερωτήσεις και βοηθούσαν με τα μικροσκόπια :no1:. Με τα άλλα εργαστήρια πως τα πήγατε; Οργανική έκανε κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μην τον κατηγορεις, εγω του ειπα "ρεζιλι θα γινουμε" οταν εριξε την ιδεα. :P
Αμαν.
Τον αφήνεις να κάνει αυτό που σκέφτεται και όταν ανοίξει το στόμα του, την κάνεις με ελαφρά λίγα μέτρα παραδίπλα, σφυρίζοντας κλέφτικα



Σχετικά με τη Χημεία.
Είναι πρώτο μάθημα, για μένα οι δυσκολίες μας σήμερα ήταν θέμα καθαρά έλλειψης προσαρμογής
Αυτό μόνο.
Πρώτο μάθημα και να μη με ρωτήσουν πώς πέρασα το καλοκαίρι δεν έχω ξανακάνει
Επομένως, μη βγάζεις συμπεράσματα ήδη από το πρώτο 3ωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Omg τι κοσμοϊστορικά πράγματα υπόθηκαν όσο άπλωνα τη μπουγάδα????? :P

Τι να πρωτοπω??? Λοιπόοοον, εγώ προσωπικά απελπίστηκα, λέω δε θα πάρω ποτέ πτυχίο, θα δίνω τις χημείες εις τους αιώνας των αιώνων(χωρίς αμήν). Μαθηματικά παλευόταν.... Η αναλυτική γεωμετρία σε μισή ώρα δεν ξέρω αν θα παλεύεται όμως.:P

Αργύρη, Χρήστο συμφωνώ απόλυτα σε ό,τι κι αν είπατε. Επίσης έχω την εντύπωση ότι μετά την πρώτη εξεταστική θα τα μαζέψουμε τα κουβαδάκια μας να δώσουμε όλοι μαζί ξανά πανελλήνιες...:P Αλλά αισιοδοξία...!:D

Προς τους υπόλοιπους ischool-ήτες, συγγνώμη ούτε εγώ διαθέτω ρόζ... Το λελουδικό που να το βρώ 5,30 το χαραμα, εδώ ούτε ο ήλιος δε μοιυ κάνει τη χάρη να βγει, θα ανοίξει ο ανθοπώλης? Εκτός κι αν μαζεύαμε τίποτα απο το νεκροταφείο...:P Ταμπελάκια όπως στα αεροδρόμια? Μπλουζάκια που θα γράφουν "Ήμουν κι εγώ στο ischool???" Να κρατάμε το Ριζοσπάστη(καπου το έχω ακούσει αυτό ότι το κάνανε κατι γενιές πιο πίσω)??? Σταματάω να μιλάω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το εργστήριο της Βοτανικής ήταν ωραίο και ενδιαφέρον. Και οι δυο καθηγητές εξηγούσαν, απαντούσαν στις ερωτήσεις και βοηθούσαν με τα μικροσκόπια :no1:. Με τα άλλα εργαστήρια πως τα πήγατε; Οργανική έκανε κάποιος;
Τα αλλα εργαστηρια απλα δεν εγιναν γιατι δεν εχουν ξεκινησει ακομη. Χο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αύριο εργαστήριο οργανικής θα έχουμε; Ξέρει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απο βδομαδα θα ξεκινησουν τα αλλα απ' οτι πληροφορηθηκα. Προς το παρον μονο η Βοτανικη εχει ξεκινησει...

Κι εγω Οργανικη εχω αυριο, 4-7. Μαλλον βρηκα ischool-ιτη με το ιδιο προγραμμα εργαστηριων με μενα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top