Πρωτοετείς στη Βιολογία

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω οπου να 'ναι παω για υπνο γιατι ειμαι και ψιλοαρρωστος... :P

Αφού τελικά δε με κόλλησες, περαστικά ρε Χρήστο! :P:);)

Coffey and ischool addict! Πάντως δε μπορώ να πω, έχει βοηθήσει εκπληκτικά το άτιμο!
-----------------------------------------


Περαστικά!:) Γρίπη των χοίρων?

That's me! :D Χωρίς αυτό ακόμα θα ψάχναμε!

Αυτό του είπα κι εγώ! :P
-----------------------------------------
Δεν ξερω. :P Παντως πυρετο ακομα δεν εχω ανεβασει...

Λίγο ύπνο θέλεις και θα είσαι οκ... Όχι να σου κάνω κι εγώ το γιατρό βέβαια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Δεν ξερω. :P Παντως πυρετο ακομα δεν εχω ανεβασει...



Αφού τελικά δε με κόλλησες, περαστικά ρε Χρήστο! :P:);)



That's me! :D Χωρίς αυτό ακόμα θα ψάχναμε!

Αυτό του είπα κι εγώ! :P
-----------------------------------------


Λίγο ύπνο θέλεις και θα είσαι οκ... Όχι να σου κάνω κι εγώ το γιατρό βέβαια... :P

Κουράγιο Χρήστο!!! Τα πέρασα κι εγώ πριν μια βδομάδα(στην εγγραφή ήμουν ο άνθρωπος-χαρτομάντηλο:P)... Ξεκουράσου λίγο και δεςς την ευχαριστη πλευρά. Μπορείς να βάλεις κόσμο να σε υπηρετήσει και στη χειρότερη τον περιπτώσεων φοράς τη μπλούζα σου και κάνεις τη δική σου προσωπική διαγνωση!

Αργύρη, πόσο δίκιο έχεις!!!! ΑΚόμα γελάω με αυτό το τελευταίο...!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κουράγιο Χρήστο!!! Τα πέρασα κι εγώ πριν μια βδομάδα(στην εγγραφή ήμουν ο άνθρωπος-χαρτομάντηλο:P)... Ξεκουράσου λίγο και δεςς την ευχαριστη πλευρά. Μπορείς να βάλεις κόσμο να σε υπηρετήσει και στη χειρότερη τον περιπτώσεων φοράς τη μπλούζα σου και κάνεις τη δική σου προσωπική διαγνωση!

Αργύρη, πόσο δίκιο έχεις!!!! ΑΚόμα γελάω με αυτό το τελευταίο...!:lol:

Γενικά, να έχουμε ιατρικά να ασχολούμαστε! :D:P Λοιπόν παιδιά εγώ την κάνω για ύπνο... Καληνύχτες everyone! Όνειρα βιολογικά! :D Σας εύχομαι να βλέπετε όλη νύχτα περιοριστικές ενδονουκλεάσες και τροφικά πλέγματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν εσείς είστε εθισμένοι τι να πω εγώ(κοιτάξτε τα μηνύματα μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Γενικά, να έχουμε ιατρικά να ασχολούμαστε! :D:P Λοιπόν παιδιά εγώ την κάνω για ύπνο... Καληνύχτες everyone! Όνειρα βιολογικά! :D Σας εύχομαι να βλέπετε όλη νύχτα περιοριστικές ενδονουκλεάσες και τροφικά πλέγματα! :P

Μας μισείς????? :P:P:P Anyway, κι εγώ την κάνω, με έχουν πεθάνει κι από χθές στο μπαλέτο και δεν βλέπω πλέον μπροστά μου...! Πολυκαληνύχτα σας αγαπητοί συνάδελφοί(στην καταστροφή)!:D
-----------------------------------------
Αν εσείς είστε εθισμένοι τι να πω εγώ(κοιτάξτε τα μηνύματα μου:P)
Είμαιστε εθισμένοι to be... Κάνουμε την πρακτική μας ακόμα, δώσε μας λίιιιγο χρόνο!!!!(άλλωστε τα περισσότερα από αυτά τα μηνύματα τα έχουμε κάνει την τελευταία βδομάδα με τη συντριπτική πλειοψηφία να είναι συγκεντρωμένη σε ακριβώς αυτό το θεμά:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φανή32502

Νεοφερμένος

Η Φανή32502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κι εγώ στα εργαστήρια έχω το ίδιο πρόγραμμα με Αθηνά και Παναγιώτη!:no1:πραγματικα με αυτα που διαβάζω δεν την παλεύω με τίποτα!!!!και φυσικά ανήκω σε αυτούς που δεν έχουν πάρει ακόμα τα πράγματα που μας έχουν ζητήσει...... αν κατάλαβα καλά την πρώτη βδομάδα δε θα έχουμε εργαστήρια!σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
κι εγώ στα εργαστήρια έχω το ίδιο πρόγραμμα με Αθηνά και Παναγιώτη!:no1:πραγματικα με αυτα που διαβάζω δεν την παλεύω με τίποτα!!!!και φυσικά ανήκω σε αυτούς που δεν έχουν πάρει ακόμα τα πράγματα που μας έχουν ζητήσει...... αν κατάλαβα καλά την πρώτη βδομάδα δε θα έχουμε εργαστήρια!σωστά?
για ψαξε το καλυτερα γιατι νομιζω αρχιζουμε απο αυτην την εβδομαδα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φανή32502

Νεοφερμένος

Η Φανή32502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αχ μη μου λες τέτοια!!!!! από Δευτέρα που ανεβαίνω Αθήνα θα πάω στη σχολή να δω..........αλλά νομίζω στις ανακοινώσεις της βοτανικής έλεγε από 12 Οκτωβρίου, δηλαδή την άλλη βδομάδα!
-----------------------------------------
όντως έχεις δίκιο!!!τώρα ξαναείδα την ανακοίνωση και λέει 6 Οκτωβρίου!!Ευτυχώς τουλάχιστον εγώ ξεκινάω στις 7! Σ'ευχαριστώ:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Επίσης μόνο εγώ έχω 6ωρο εργαστήριο σε μια μέρα; :wow:

Δεν είσαι ο μόνος Αργύρη! Υπάρχουν κ άλλοι "τυχεροί". Αναρωτιέμαι ποιος πανέξυπνος άνθρωπος έφτιαξε το πρόγραμμα? Θα ήθελα ν του δώσω συγχαρητήρια! Βρήκε τη μέθοδο να ξεκάνει τους φοιτητές από το πρώτο εξάμηνο.

Επίσης, ευχαριστώ georgeze για την ενημέρωση. Είχα μείνει με την εντύπωση ότι τα εργαστήρια ξεκινούν την άλλη εβδομάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δεν είσαι ο μόνος Αργύρη! Υπάρχουν κ άλλοι "τυχεροί". Αναρωτιέμαι ποιος πανέξυπνος άνθρωπος έφτιαξε το πρόγραμμα? Θα ήθελα ν του δώσω συγχαρητήρια! Βρήκε τη μέθοδο να ξεκάνει τους φοιτητές από το πρώτο εξάμηνο.

Επίσης, ευχαριστώ georgeze για την ενημέρωση. Είχα μείνει με την εντύπωση ότι τα εργαστήρια ξεκινούν την άλλη εβδομάδα!
nothing!:Pεσυ ποτε εχεισ εργαστηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ανόργανη: Δευτέρα 4-7
Βιολογία: Τετάρτη 4-7
Βοτανική: Πέμπτη 10-1
Οργανική: Πέμπτη 1-4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
κι εγώ στα εργαστήρια έχω το ίδιο πρόγραμμα με Αθηνά και Παναγιώτη!:no1:πραγματικα με αυτα που διαβάζω δεν την παλεύω με τίποτα!!!!

Αααα ωραία, ένας ακόμα στην ομάδα!:D Μην αγχώνεσαι μωρέ... Χαλαρά, υποτίθεται ότι γι'αυτό γίναμε φοιτητές....!:P Άλλωστε, αν τα εργαστήρια αποδειχθούν τόσο οργανωμένα όσο και όλα τα υπόλοιπα που αφορούν τη σχολή έεεεχεις καιρό μπροστά σου να προσαρμοστείς!:P:P:P

Ανόργανη: Δευτέρα 4-7
Βιολογία: Τετάρτη 4-7
Βοτανική: Πέμπτη 10-1
Οργανική: Πέμπτη 1-4

Είσαι λοιπόν με εμένα και τον Αργύρη στις Χημείες κι εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
έτσι φαίνεται....
άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Θα είμαστε όλοι την Τρίτη το πρωι από δω;
-----------------------------------------
Επιπλέον, κανείς άλλος εκτός από μένα και τη Βασιλική για τη Δευτέρα υπάρχει;
Για την εξόρμηση στην αγορά μιλάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
δεν υπερβαλλει κανεις απο τους παραπανω πιστεψε μας......σε 3 μαγαζια πηγαμε για μλουζες και στα 3 δεν υπηρχε και μαγαλη προμηθεια.....για να ακριβολογω το ενα μαγαζι δεν ειχε καθολου και πηγε η υπαλληλος στο προηγουμενο που ειχαμε παει εμεις για να βρει:lol::lol::lol::lol:

Δεν ξέρω τι ακριβώς έχετε γράψει πιο πάνω.
Υπάρχει ένα μαγαζί απέναντι από την οδοντιατρική σχολή, Χαβάτζας, που έχει ποδιές που δε χρειάζονται σιδέρωμα. Βασικό.
Επίσης, υπάρχει κι ένα πιο κάτω από το νοσοκομείο παίδων, στο τέρμα του, στο ίδιο πεζοδρόμιο, που έχει ποδιές κι αυτό, πιο φθηνές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φανή32502

Νεοφερμένος

Η Φανή32502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Θα είμαστε όλοι την Τρίτη το πρωι από δω;
-----------------------------------------
Επιπλέον, κανείς άλλος εκτός από μένα και τη Βασιλική για τη Δευτέρα υπάρχει;
Για την εξόρμηση στην αγορά μιλάω
Ναι!!!!!! Ενδιαφέρομαι κι εγώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Θα είμαστε όλοι την Τρίτη το πρωι από δω;
-----------------------------------------
Επιπλέον, κανείς άλλος εκτός από μένα και τη Βασιλική για τη Δευτέρα υπάρχει;
Για την εξόρμηση στην αγορά μιλάω
οπως φαινεται!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πήγα και πήρα σήμερα τα πράγματα για το εργαστήριο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
καλη αρχη να εχουμε παιδια..θα τα πουμε ολοι μαζι πλεον αυριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καλωσήρθαμε πίσω στην Αθήνα όσοι είχαμε φύγει... :P:) Αύριο είναι η μεγάλη μέρα... :D Μαζεύτηκαν τελικά κάποιοι για ψώνια σήμερα; :) Τι θα πάρετε μαζί σας αύριο; Προτείνω ραντεβού έξω από το ΦΜ1 λίγο πριν τις 8... Όσοι γνωριζόμαστε τουλάχιστον... :P;) Οι υπόλοιποι θα δούνε κόσμο πιστεύω και θα καταλάβουν! :D Να μην καταλήξουμε πάλι να ακούμε mp3 όταν βαρεθούμε όπως στις εγγραφές... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top