Πρωτοετείς στη Βιολογία

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αργύρη, βλέπεις πως κανονίζεται μια συνάντηση;:P

Μικρόβιο, σου στελνω πμ να κανονίσουμε
προτασεις ανοιχτες για ολους

Παναγιώτη, είναι κριμα να είσαι τόσο κακόκεφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Έχει δίκιο η toknil Παναγιώτη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ενταξει ρε παιδια..συγνωμη απλα θελω τοσο πολυ ν ααρχισουμε και ολα αυτα που γινονται μου τη δινουν..τεσπα δεν θα χαλαστω..δικιο εχετε..γειαααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Toknil απαξιώ... :Ρ αθηνά φάγαμε πακέτο... :Ρ ψήνεσαι να πάμε δυό μασ; :Ρ να παμε και δευτέρα όλοι μαζί ρε παιδιά αλλά εγώ έχω να γραφτώ ισπανικά στο διδασκαλείο και από παρασκευή θα ξέρω τι ώρα θα μπορώ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Toknil απαξιώ... :Ρ αθηνά φάγαμε πακέτο... :Ρ ψήνεσαι να πάμε δυό μασ; :Ρ να παμε και δευτέρα όλοι μαζί ρε παιδιά αλλά εγώ έχω να γραφτώ ισπανικά στο διδασκαλείο και από παρασκευή θα ξέρω τι ώρα θα μπορώ... :(
Πρόβλημα κανένα από εμένα! Σόρι παιδιά αλλά εγώ θα ανέβω αύριο ή το πολύυυυυ την Παρασκευή γιατί δε θέλω να έχω το άγχος ότι το άφησα τελευταία στιγμή ενώ μπορούσα να πάω πιο πριν...(θα 'χω και γκρίνια από το σπίτι, να μου λείπει αυτό!) Αλλά αν όλα πάνε καλά και καταφέρουμε να βρούμε το σωστό μαγαζί αν θέλετε έρχομαι μαζί τη Δευτέρα να σας βοηθήσω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis buoa

Νεοφερμένος

Ο panagiotis buoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αγαπητοι συναδελφοι! Περασα βιολογια πατρας αλλα δικαιουμαι μεταγγραφη, επομενως ερχομαι αθηνα. Μου ειπαν και οτι μπορω να παρακολουθω κανονικα. Οπως δειχνει ομως, δεν θα μπορω να παρακολουθω εργαστηρια, γτ ειναι ηλιθιοι. Απο, την αλλη δεν θα εχω αυτο το μπλεξιμο, τουλ/στον μεχρι το β εξαμηνο! Το προβλημα μου ειναι οτι δεν πηρα το προγραμμα (1.ναι, ξερω, ειμαι χαζος) (2.βαριεμαι να ψαχνω σε 25 σελιδες αμα το λεει:D) και δεν ξερω αν και τι μαθημα εχουμε αυριο. Και μεθαυριο. κτλ. Μπορει να μου πει καποιος που ξερει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αθηνά +φωνώ και στα 2! Κι εγώ ευχαρίστωσ να ξαναέρθω τη δευτέρα αν μπορέσω! Σου στέλνω πμ να κανονίσουμε! :-D
Παναγιώτη υπάρχει το πρόγραμμα λίγεσ σελίδεσ πριν... Σρυ που δν στο ξαναγράφω αλλα απ το κιν μου ειναι λιγο δυσκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Αθηνά +φωνώ και στα 2! Κι εγώ ευχαρίστωσ να ξαναέρθω τη δευτέρα αν μπορέσω! Σου στέλνω πμ να κανονίσουμε! :-D
Παναγιώτη υπάρχει το πρόγραμμα λίγεσ σελίδεσ πριν... Σρυ που δν στο ξαναγράφω αλλα απ το κιν μου ειναι λιγο δυσκολο!
παιδια με δεχεστε και μενα για αυριιο?ποιοι θα πατε και τι ωρα και που???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εννοείται! Εγώ κ η αθηνά μέχρι στιγμήσ! Που κ πότε τώρα θ κανονίσουμε! Κατ αρχάσ εγώ λέω να πάμε κέντρο κ μετά αν χρειαστεί ζωγράφου... Δν ξέρω μόνο μην έχει βγει καμιά ανακοινωση απο αλλο εργαστήριο κ τραβάμε τα μαλλιά μασ, να πάρει κάποιοσ στη γραμματεία αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εννοείται! Εγώ κ η αθηνά μέχρι στιγμήσ! Που κ πότε τώρα θ κανονίσουμε! Κατ αρχάσ εγώ λέω να πάμε κέντρο κ μετά αν χρειαστεί ζωγράφου... Δν ξέρω μόνο μην έχει βγει καμιά ανακοινωση απο αλλο εργαστήριο κ τραβάμε τα μαλλιά μασ, να πάρει κάποιοσ στη γραμματεία αύριο!
ξαναρωτησα για το ποτε και που αν εχετε ηδη κανονισει γιατι δεν εχω ιντερνετ εκει που μενω και δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω:(:(:(:(αυριο λεω να παω στη σχολη το πρωι να ριξω μια ματια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
παιδια με δεχεστε και μενα για αυριιο?ποιοι θα πατε και τι ωρα και που???????????

Αμε αμέ, εννοείται! Οσο περισσότεροι αποφασισμένοι πρωτοετείς που διψάνε για γνώση(γκουχ γκουχ γκουχ, να μας δούμε στο τέλος του 6μήνου...), τόσο το καλύτερο! Θα σου στείλω pm για λεπτομέρειες!

Εννοείται! Εγώ κ η αθηνά μέχρι στιγμήσ! Που κ πότε τώρα θ κανονίσουμε! Κατ αρχάσ εγώ λέω να πάμε κέντρο κ μετά αν χρειαστεί ζωγράφου... Δν ξέρω μόνο μην έχει βγει καμιά ανακοινωση απο αλλο εργαστήριο κ τραβάμε τα μαλλιά μασ, να πάρει κάποιοσ στη γραμματεία αύριο!

Ωωωωωχ αμάν, ας ελπίσουμε να μην πέσουμε και σε αυτόν τον τοίχο! Εγώ θα πάω στη σχολή να πάρω το πρόγραμμα (κι εσείς λογικά?) και μετά πάω όπου θέλετε...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Κοιτάζω ξανά το πρόγραμμα των εργαστηρίων και έχω μερικές απορίες. Την Παρασκευή λέει 1-4 εργαστήριο βιολογίας, ωραία αλλά με τις παραδόσεις εκείνη την ώρα τι γίνεται; Και επίσης εργαστήριο οργανικής είναι 3 ώρες -όπως όλα- αλλά στον οδηγό του μαθήματος αναφέρει 4 ώρες το εργαστήριο αυτό. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Λοιπόν για όποιον ενδιαφέρεται, η Αθηνά, ο Γιώργος κι εγώ θα είμαστε στη σχολή αύριο γύρω στις 11! :) Αν τυχόν κάποιος άλλος ξυπνήσει με όρεξη και θέλει να έρθει ας ποστάρει ή ας μου στείλει ένα πμ! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω ελεγα να παω στη σχολη αυριο, αλλα δεν ξερω αν θα ξυπνησω εγκαιρα. :P Αναλογως τα κεφια που θα 'χω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Λοιπόν για όποιον ενδιαφέρεται, η Αθηνά, ο Γιώργος κι εγώ θα είμαστε στη σχολή αύριο γύρω στις 11! :) Αν τυχόν κάποιος άλλος ξυπνήσει με όρεξη και θέλει να έρθει ας ποστάρει ή ας μου στείλει ένα πμ! :no1:
μου αρεσει παντως που ακουγεται σαν προσκληση σε παρτυ!!!!!!!!!!:P:D:D:Dκαι ναι θα ειμαστε εκει!!!!!!!θα παμε να παρουμε και τα απαραιτητα εργαλεια μετα οποτε ασ μαζευομαστε!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
μου αρεσει παντως που ακουγεται σαν προσκληση σε παρτυ!!!!!!!!!!:P:D:D:Dκαι ναι θα ειμαστε εκει!!!!!!!θα παμε να παρουμε και τα απαραιτητα εργαλεια μετα οποτε ασ μαζευομαστε!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

'Οντως!!! Μα καλά ένα μεγάλο πανηγύρι θα είναι όλα από δω και πέρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αμέεεεεεε! :D Γι' αυτό είμαστε όλοι τόσο ενθουσιασμένοι! :jumpy::xixi: Ελάτε ρε παιδιά να γνωριζόμαστε... ;) Χρήστο αν θέλεις στείλε μου ένα πμ να ανταλλάξουμε κινητά, να μη μας ψάχνεις στα τυφλά αν έρθεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλά να περάσετε λοιπόν στο.... "πάρτυ"!!!:P:)
Για ό,τι νεότερο ανακαλύψετε στη Γραμματεία κάντε ένα post να το μάθουμε κ εμείς οι λιγότερο ευνοημένοι...
Α! Και να μας πείτε από πού αγοράσατε τα πράγματα για τα εργαστήρια να ξέρουμε κ εμείς που να πάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Λοιπον, τα "εργαστηριακα" τα πηραμε απο ενα μαγαζι στου Ζωγραφου, κοντα στο τερμα του 608 (οδο δε θυμαμαι, αν θυμουνται οι αλλοι ας τη γραψουν :P). Τις ποδιες τις πηραμε (-νε δηλαδη, αλλα αυτο ειναι πονεμενη ιστορια) απο ενα μαγαζι στην Ομονοια, στην οδο Σωκρατους.

Ημασταν εγω, ο Αργυρης, η Αθηνα (Athens18) και ο Γιωργος απο τη Συμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λοιπον, τα "εργαστηριακα" τα πηραμε απο ενα μαγαζι στου Ζωγραφου, κοντα στο τερμα του 608 (οδο δε θυμαμαι, αν θυμουνται οι αλλοι ας τη γραψουν :P). Τις ποδιες τις πηραμε (-νε δηλαδη, αλλα αυτο ειναι πονεμενη ιστορια) απο ενα μαγαζι στην Ομονοια, στην οδο Σωκρατους.

Ημασταν εγω, ο Αργυρης, η Αθηνα (Athens18) και ο Γιωργος απο τη Συμη.

Δελαδή;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top