Πρωτοετείς στη Βιολογία

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Είσαι κάτι παραπάνω από ημίθεος φίλε μου...


Σύμφωνα με τις πηγές μου, μπορούμε να τα προμηθευτούμε από μαγαζιά που υπάρχουν γύρω από την ιατρική σχολή

(Η πηγή είναι η Ίρις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Argymeg, απλά είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δεν το βλεπω το ονομα μου πουθενα στην λιστα..για κοιταξτε κι εσεις..αντωνιου παναγιωτης..μονο μια αντωνιου βασιλικη ειδα
παιζει να εχουν κανει λαθος?????

λαθος θα εχουν κανει τα ζωα γτ βλεπω τον αριθμο μητρωου της βασιλικης αντωνιου και ειναι ιδιος με τον δικο μου...πως μπορουν ομως να μπερδεψουν το παναγιωτης με το βασιλικη????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
να σαι καλα..κι εσυ αθηνα αν μπορεισ τσεκαρε το και στειλε μου αυριο..

αα ρωτα και για τα πραγματα που πρεπει να αγορασουμε..ευχαριστωωωω

Θα σου τα'χω όλα αύριο, μείνε ήσυχος...!:)
Λοιπόόόόν... Η λίστα για τα ψώνια μας: :)
1)Λευκή εργαστηριακή μπλούζα
2)Αντικειμενοφόρους πλάκες και καλυπτρίδες
3)Ξυραφάκια
4)Διηθητικό χαρτί και χαρτί για τον καθαρισμό των φακών του μικροσκοπίου
5)Λευκές κόλλες Α4 και μολύβι

+μια φωτογραφία ταυτότητας για την εγγραφή στο εργαστήριο...
Είστε ελεύθεροι να πάθετε κρίση... :no1:

Αμαααααααααααααααααααν! Τι'ναι τούτο το κατεβατό????
'Οντως πού θα τα βρούμε όλα αυτά? Και καλά πες φέρνουμε κάτι ανάλαγο, αλλά ποιος σου λέει ότι θα δέχονται ξυραφάκι Gillete series... Καλά όπως φαίνεται, θα πάω αύριο στη γραμματεία και θα ρωτάω για τρείς ώρες... :P

Και μην ξεχάσω, ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Άδεια θα μείνει η σχολή μέχρι να αρχίσουν τα μαθήματα και θα ψάχνονται οι παρατάξεις... :P
Η ανακοίνωση για την έναρξη του εργαστηρίου της Ανόργανης (12/9) έχει βγει και δε λέει τίποτα για αγορές... Στις σχετικές μου ερωτήσεις (πχ από το πρώτο εργαστήριο όλα αυτά;) η γραμματέας απάντησε "Δεν τα ξέρουμε αυτά εμείς, οι καθηγητές σας ότι πουν"... Ευτυχώς που εμείς οι πρωτοετείς ξέρουμε όλους τους καθηγητές με το μικρό τους για να ρωτάμε ελεύθερα... :down:
Κι εμένα μου είπε μια κοπέλα (άσχετη με το θέμα :P) για μαγαζιά με ιατρικά είδη αλλά που θα βρω δεν ξέρω... Υπάρχουν διάφορα μαγαζιά ανάμεσα στο κυλικείο μας και το κυλικείο του Χημικού αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι σχετικό, εγώ μόνο ένα φωτοτυπείο είχα προσέξει και δε σκέφτηκα σήμερα να κοιτάξω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παναγιώτη ούτε εγώ σε βλέπω :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Τη μητέρα σου πώς τη λένε;

Προφανώς έχουν κάνει λάθος
εκτός και αν δεν έδωσες πανελλήνιες, δεν εκανες μηχανογραφικό, δεν πέρασες στο βιολογικό και δεν ήρθες ποτέ για εγγραφή

Δε χρειάζεται πιστεύω να πω αύριο πρωί πρωί τί θα κάνεις...
και ντάξει δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό, απλό λάθος
Μην ανήσυχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δεν το βλεπω το ονομα μου πουθενα στην λιστα..για κοιταξτε κι εσεις..αντωνιου παναγιωτης..μονο μια αντωνιου βασιλικη ειδα
παιζει να εχουν κανει λαθος?????

λαθος θα εχουν κανει τα ζωα γτ βλεπω τον αριθμο μητρωου της βασιλικης αντωνιου και ειναι ιδιος με τον δικο μου...πως μπορουν ομως να μπερδεψουν το παναγιωτης με το βασιλικη????????

Χαλάρωσε, αν είχαν το όνομα σου στην εγγραφή θα είναι και για τα εργαστήρια... Κάπου ίσως να χάθηκε, ή εμεις να μη το βλέπουμε ή να είναι και σε άλλη ανακοίνωση, τώρα ο Θεός κι η ψυχή του. Αν δεν έχουμε άκρη μέχρι και αύριο κάνε ένα τηλέφωνο στη γραμματεία. Νομίζω ότι η μοίρα σε θέλει να ξανανέβεις στη σχολή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
φιλε δεν σε βλεπω παρολα αυτα μια βασιλικη αντωνιου νομιζω ειναι δυο φορεσ

απλωσ λαθοσ μην σκασεισ μεχρι αυριο

πρωι πρωι φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αμαααααααααααααααααααν! Τι'ναι τούτο το κατεβατό????
'Οντως πού θα τα βρούμε όλα αυτά? Και καλά πες φέρνουμε κάτι ανάλαγο, αλλά ποιος σου λέει ότι θα δέχονται ξυραφάκι Gillete series... Καλά όπως φαίνεται, θα πάω αύριο στη γραμματεία και θα ρωτάω για τρείς ώρες... :P

Και μην ξεχάσω, ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!:):no1:

Είχα ακριβώς την ίδια απορία με το ξυραφάκι... :lol: Πρέπει να εννοούν κάτι ξυραφάκια εντελώς σκέτα που υπάρχουν αλλά τρέχα γύρευε :( Για τη γραμματεία μην έχεις ελπίδες... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
φιλε δεν σε βλεπω παρολα αυτα μια βασιλικη αντωνιου νομιζω ειναι δυο φορεσ

απλωσ λαθοσ μην σκασεισ μεχρι αυριο

πρωι πρωι φιλε
το θεμα ειναι οτι πηγα και σημερα και θα ξανατραβολιγιεμαι παλι αυριο???
αλλα και τι να κανω??
θα παω αναγκαστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Άδεια θα μείνει η σχολή μέχρι να αρχίσουν τα μαθήματα και θα ψάχνονται οι παρατάξεις... :P
Η ανακοίνωση για την έναρξη του εργαστηρίου της Ανόργανης (12/9) έχει βγει και δε λέει τίποτα για αγορές... Στις σχετικές μου ερωτήσεις (πχ από το πρώτο εργαστήριο όλα αυτά;) η γραμματέας απάντησε "Δεν τα ξέρουμε αυτά εμείς, οι καθηγητές σας ότι πουν"... Ευτυχώς που εμείς οι πρωτοετείς ξέρουμε όλους τους καθηγητές με το μικρό τους για να ρωτάμε ελεύθερα... :down:
Κι εμένα μου είπε μια κοπέλα (άσχετη με το θέμα :P) για μαγαζιά με ιατρικά είδη αλλά που θα βρω δεν ξέρω... Υπάρχουν διάφορα μαγαζιά ανάμεσα στο κυλικείο μας και το κυλικείο του Χημικού αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι σχετικό, εγώ μόνο ένα φωτοτυπείο είχα προσέξει και δε σκέφτηκα σήμερα να κοιτάξω! :(

Καλά, οργάνωση κι αγώνας! Δε γίνεται, κάποιος θα βρεθεί να μας δώσει πλγροφορίες, αλλιώς πώς περιμένουν να πάμε έτοιμοι για τα εργαστήρια??? Και υπάρχουν και άλλοι που ακόμα δεν ξέρουν τίποτα είμαι σίγουρη, γιατί κι εγώ βάση αυτών που θυμάμαι από την εγγραφή νόμιζα ότι τα εργαστήρια θα τα πάρουμε από βδομάδα... Τι να πώ, ίσως απλά να είμαι ακόμα σε κλίμα σχολείου...:P Ίσως θα έπρεπε να πάμε ανά ομάδες να πάρουμε τα πράγματα για το εργαστήριο, τουλάχιστον να μην τρέχουμε μονοι μας σαν τους παλαβούς...
-----------------------------------------
Είχα ακριβώς την ίδια απορία με το ξυραφάκι... :lol: Πρέπει να εννοούν κάτι ξυραφάκια εντελώς σκέτα που υπάρχουν αλλά τρέχα γύρευε :( Για τη γραμματεία μην έχεις ελπίδες... :(

Ωχ μπέρδεμα! Ας ελπίσουμε ότι θα είναι κανένας παλιός από καμιά παράταξη να μας πει που παν'τα τέσσερα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παναγιώτη μη σκας, αφού το βρήκες από τους αριθμούς μητρώου εσύ είσαι η Βασιλική 2... :P Πάρε ένα τηλέφωνο αύριο, μπορεί να μη χρειαστεί καν να ανέβεις!

Καλά, οργάνωση κι αγώνας! Δε γίνεται, κάποιος θα βρεθεί να μας δώσει πλγροφορίες, αλλιώς πώς περιμένουν να πάμε έτοιμοι για τα εργαστήρια??? Και υπάρχουν και άλλοι που ακόμα δεν ξέρουν τίποτα είμαι σίγουρη, γιατί κι εγώ βάση αυτών που θυμάμαι από την εγγραφή νόμιζα ότι τα εργαστήρια θα τα πάρουμε από βδομάδα... Τι να πώ, ίσως απλά να είμαι ακόμα σε κλίμα σχολείου...:P Ίσως θα έπρεπε να πάμε ανά ομάδες να πάρουμε τα πράγματα για το εργαστήριο, τουλάχιστον να μην τρέχουμε μονοι μας σαν τους παλαβούς...

Ναι όντως όλα συμβαίνουν πολύ γρήγορα... :P Δεν ξέρω τι θα κάνει κάποιος αν τύχει να μην έχει πάρει πρέφα και να περιμένει να πάει με τα μαθήματα να μάθει... Πχ ξέρω παιδιά από άλλες σχολές (ίσως όχι τόσο χαοτικές :)) που έχουν γυρίσει στην επαρχία! Αυτό για το κλίμα σχολείου με έχουν προειδοποιήσει ότι θα το πάθω... :P Αυτό με τα πράγματα είναι πολύ καλή ιδέα, αν βγάλουμε άκρη να το κανονίσουμε! :D Γενικά μου φαίνεται ότι εμείς οι πρωτοετείς είμαστε λίγο Live together, die alone... (για όποιον βλέπει Lost :P) Αλλιώς μας έχουν μες την προσοχή! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ελα ρε πασ αυριο ξεκαθαριζεισ και μασ λεσ τελικα τι μαλακια παιχτηκε

γιατι σιγουρα κατι τετοιο παιχτηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ναι όντως όλα συμβαίνουν πολύ γρήγορα... :P Δεν ξέρω τι θα κάνει κάποιος αν τύχει να μην έχει πάρει πρέφα και να περιμένει να πάει με τα μαθήματα να μάθει... Πχ ξέρω παιδιά από άλλες σχολές (ίσως όχι τόσο χαοτικές :)) που έχουν γυρίσει στην επαρχία! Αυτό για το κλίμα σχολείου με έχουν προειδοποιήσει ότι θα το πάθω... :P Αυτό με τα πράγματα είναι πολύ καλή ιδέα, αν βγάλουμε άκρη να το κανονίσουμε! :D Γενικά μου φαίνεται ότι εμείς οι πρωτοετείς είμαστε λίγο Live together, die alone... (για όποιον βλέπει Lost :P) Αλλιώς μας έχουν μες την προσοχή! :mad:

Ωχ ωχ ωχ, προβλέπω να'χουμε δράματα την άλλη βδομάδα!!! Ωραία, το μόνο που μας μένει είναι να τσαμπουκαλευτούμε και να πάμε να πιάσουμε ό,τι κυκλοφορεί στο ΄χωρο της σχολή, διάολε, ΚΑΠΟΙΟΣ θα ξέρει να λύσει το μυστήριο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ελα ρε πασ αυριο ξεκαθαριζεισ και μασ λεσ τελικα τι μαλακια παιχτηκε

γιατι σιγουρα κατι τετοιο παιχτηκε
κοιτα σιγουρα μαλακια εχει παιχτει αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως μπερδεψανε το παναγιωτης με το βασιλικη??? να με γραφανε παναγιωτα να πω παει στο διαλο αλλα βασιλικη???δεν μπορω να καταλαβω ποσο ζωα ειναι αυτες εκει μεσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ωραία, το μόνο που μας μένει είναι να τσαμπουκαλευτούμε και να πάμε να πιάσουμε ό,τι κυκλοφορεί στο ΄χωρο της σχολή, διάολε, ΚΑΠΟΙΟΣ θα ξέρει να λύσει το μυστήριο!:P

"Επιθετικές ομάδες πρωτοετών τρομοκρατούν από την περασμένη Τρίτη ανυποψίαστους περαστικούς στο Βιολογικό στην προσπάθειά τους να λύσουν το μυστήριο της εξαφάνισης της δωρεάν παιδείας" :lol::thanks:

κοιτα σιγουρα μαλακια εχει παιχτει αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως μπερδεψανε το παναγιωτης με το βασιλικη??? να με γραφανε παναγιωτα να πω παει στο διαλο αλλα βασιλικη???δεν μπορω να καταλαβω ποσο ζωα ειναι αυτες εκει μεσα....

Απορείς ακόμα; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω παντως αν δεν ενημερωνομουν απο 'δω, θα ειχα εντελως μαυρα μεσανυχτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγω παντως αν δεν ενημερωνομουν απο 'δω, θα ειχα εντελως μαυρα μεσανυχτα. :P
αφου ειναι μαλακες..αχρηστοι εντελως ουτε καν στο site δεν εχουν βαλει τις ανακοινωσεις...ανοργανοσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top