Πρωτοετείς στη Βιολογία

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Λοιπόν έμαθα κάποια πράγματα... :) Μπορούμε να πάρουμε τα περισσότερα υλικά από μεγάλα φαρμακεία και τις μπλούζες από ένα μαγαζί (μου είπαν) στην Κάνιγγος ή ένα στη Φιλολάου στο Παγκράτι (προφανώς υπάρχουν κι άλλα...) Επίσης υπάρχει ένα βιβλιοπωλείο κοντά στο τέρμα του 608 που τα έχει όλα αλλά σχετικά ακριβά... Κι επίσης στα άλλα εργαστήρια μπορεί να μας ζητήσουν κι άλλα. :( Λοιπόν προσπαθώ πολύ να κάνω το παρακάτω να μην ακουστεί σαν γκρίζα διαφήμιση... :P Υπάρχει ένα φόρουμ που είναι μαζεμένα πολλά παιδιά από τη σχολή μας, στη διεύθυνση https://viologiko.forumup.gr ! Είναι πάρα πολύ χρήσιμο, δείτε το... ;) Προς αποφυγή οποιασδήποτε παρεξήγησης δεν έχω ούτε να κερδίσω κάτι ούτε δικό μου είναι... Απλά για να βοηθήσω! :) Μπορούμε να κάνουμε και κλίκα iSchooliτων! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
"Επιθετικές ομάδες πρωτοετών τρομοκρατούν από την περασμένη Τρίτη ανυποψίαστους περαστικούς στο Βιολογικό στην προσπάθειά τους να λύσουν το μυστήριο της εξαφάνισης της δωρεάν παιδείας" :lol::thanks:

Γουστάρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:lol:


αφου ειναι μαλακες..αχρηστοι εντελως ουτε καν στο site δεν εχουν βαλει τις ανακοινωσεις...ανοργανοσια..

Α ρε μεγάλη Ελλάδα!!!!!!!!!!!!!! Παντού τα ίδια, παντού....
-----------------------------------------
Λοιπόν έμαθα κάποια πράγματα... :) Μπορούμε να πάρουμε τα περισσότερα υλικά από μεγάλα φαρμακεία και τις μπλούζες από ένα μαγαζί (μου είπαν) στην Κάνιγγος ή ένα στη Φιλολάου στο Παγκράτι (προφανώς υπάρχουν κι άλλα...) Επίσης υπάρχει ένα βιβλιοπωλείο κοντά στο τέρμα του 608 που τα έχει όλα αλλά σχετικά ακριβά... Κι επίσης στα άλλα εργαστήρια μπορεί να μας ζητήσουν κι άλλα. :( Λοιπόν προσπαθώ πολύ να κάνω το παρακάτω να μην ακουστεί σαν γκρίζα διαφήμιση... :P Υπάρχει ένα φόρουμ που είναι μαζεμένα πολλά παιδιά από τη σχολή μας, στη διεύθυνση https://viologiko.forumup.gr ! Είναι πάρα πολύ χρήσιμο, δείτε το... ;) Προς αποφυγή οποιασδήποτε παρεξήγησης δεν έχω ούτε να κερδίσω κάτι ούτε δικό μου είναι... Απλά για να βοηθήσω! :) Μπορούμε να κάνουμε και κλίκα iSchooliτων! :P:D

Ωραία κάτι είναι κι αυτό! Εν ανάγκη, προκειμένου να χάσουμε το εργαστήριο ας πληρώσουμε κατι παραπάνω (άουτς, πάει η έξοδος της Κυριακής...:'() και μόλις δικτυωθούμε και μάθουμε τα κόλπα έχει καλώς... Άιντε να δούμε, μπας και ξέρουν τίποτα παραπάνω οι άλλοι....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Λοιπόόόν... Μια που το πρότεινε και η Αθηνά ;) Ποιος είναι για πρωινή-μεσημεριανή εξόρμηση στο κέντρο την Πέμπτη, να γνωριστούμε και να κάνουμε τα ψώνια μας; :no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Λοιπόόόν... Μια που το πρότεινε και η Αθηνά ;) Ποιος είναι για πρωινή-μεσημεριανή εξόρμηση στο κέντρο την Πέμπτη, να γνωριστούμε και να κάνουμε τα ψώνια μας; :no1::D
που και τι ωρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
:hmm:Από ποιόν έμαθες ότι φεύγω αύριο και κανονίζεις για Πέμπτη;

Επείδη κατοικώ Παγκράτι και επειδή αναφέρθηκε ως προορισμός για τις αγορές μας, θα περιπλανηθώ αύριο και θα σας ενημερώσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
...Ορε ξενύχτηδες οι βιολόγοι! :P
Toknil συγγνώμη αλλα μόλις έφαγα τη φλασιά και είναι λίγο αργά για να κανονίσουμε για αύριο... :( Αν το είχαμε πει νωρίτερα... :( Παναγιώτη κάτσε ρε να μαζευτούμε 3-4 και θα τα βρούμε αυτά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ααααα ωραία μέσα κι εγώ παιδιά! Μην τρέχω μόνη μου σαν την άδικη κατάρα σήμερα, άργησα και να ξυπνήσω...! Πείτε μέρος και ώρα! (βασικά ώρα, μέρος δεν έχουμε και πολλές επιλογές!:P)
Ααααααα και τώρα που το θυμήθηκα, για πείτε ρε παιδιά πού περίπου είσαστε στο αμφιθέατρο στην εγγραφή, μπας κι έχει πάρει το μάτι κανενός καναν άλλον...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Στο Παγκράτι δεν βρήκα κάτι, παρά μόνο ένα φαρμακείο που ενώ είχε τις πλάκες, μου είπαν να τα αγοράσω όλα μαζί από ένα μαγαζί που βρίσκεται στην πύλη κοντά στο νεκροταφείο
Το αποδέχτηκα, έριξα τις κατάρες μου και έφυγα


Αθηνά, μα πες μου τώρα αν θεωρείς ότι έχουμε τύχη έτσι
Θα πω με ποιους μίλησα μπας και ήταν κάποιος από εσάς
ΣΕ ΕΙΔΑ
:D
σε είδα:
-2η σειρά ξανθός με γυαλιά, του τα χε πρήξει ένας ΔΑΠίτης
και σε λένε Παναγιώτη, συμπλήρωνες και συ τα χαρτιά σου και όταν εφευγες φύγαμε εγώ,εσύ και ο Πάνος

σε είδα:
-μελαχρινός, φορούσες μαύρη μπλούζα και ρώτησες τί κανουμε εδώ
και απάντησα ''απλά έλεγχο στα χαρτιά μας''
ήσουν ο τελευταίος νομίζω

ε αυτά, έκανα τρομερές γνωριμίες την πρώτη μέρα


Ρε παιδιά, άντε να συναντηθείτε και να μας ενημερώσετε και μας τους υπόλοιπους στη συνέχεια
-----------------------------------------
Επίσης, Παναγιώτη πες μας τί έγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Επίσης, Παναγιώτη πες μας τί έγινε...[/quote]
αν αναφερεσαι σ εμενα πηρα τηλ σημερα και τους εξηγησα τι εγινε και μου ειπαν οτι στο αρχειο ο φοιτητης με ΑΜ (το δικο μου) ειναι ο παναγιωτης αντωνιου και οχι η αντωνιου βασιλικη..μου ειπαν οτι το λαθος εγινε απο τα εργαστηρια και οχι απο την γραμματεια πραγμα που δεν πιστευω και μολις παω την τριτη θα το αλλαξουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ναι, σε σένα αναφερόμουν
Οκ λύθηκε και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ναι, σε σένα αναφερόμουν
Οκ λύθηκε και αυτό
εε οταν με δουν θα καταλαβουν πως δεν ειμαι βασιλικη αλλα παναγιωτης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

Argymeg με έσωσες!!! Είμαι εκτός Αθήνων κ δεν υπάρχει άλλος τρόπος να μάθω τα εργαστήρια μου! Ρε παιδιά, δεν περίμενα να είναι τόσο ανοργάνωτο το Πανεπιστήμιο! Ελεος!!!

Όποιος βρει μαγαζί που πουλάει όλα αυτά που ζητάνε ας το πει σας παρακαλώ... Με βλέπω να τρέχω τη Δευτέρα να τα προλάβω ανοιχτά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Λπν! Εντελωσ περιληπτικα (σρυ αλλα ειμαι απο κινητο) εμαθα οτι μπορουμε να τα βρουμε σε ενα μαγαζι με ιατρικα ειδη π λεγεται γερμανοσ, στη σωκρατουσ, η σε διαφορα στην ευριπιδου, ρουμπουλακησ νομιζω λεγεται ενα! Αν προτιματε βεβαια παμε και εκει στου ζωγραφου! Εκτοσ απ τν Παναγιώτη κ την Αθηνά είναι άλλοσ μέσα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Λπν! Εντελωσ περιληπτικα (σρυ αλλα ειμαι απο κινητο) εμαθα οτι μπορουμε να τα βρουμε σε ενα μαγαζι με ιατρικα ειδη π λεγεται γερμανοσ, στη σωκρατουσ, η σε διαφορα στην ευριπιδου, ρουμπουλακησ νομιζω λεγεται ενα! Αν προτιματε βεβαια παμε και εκει στου ζωγραφου! Εκτοσ απ τν Παναγιώτη κ την Αθηνά είναι άλλοσ μέσα;;
βασικα εμενα βγαλε με γτ σημερα μιλησα με μια φιλη της μανας μου που ειναι προησταμενη στο νοσοκομειο πατησιων και μου ειπε οτι μπορει να μου τα βρει και ν αμου τα φερει εκεινη...τζαμπα κιολας...βρειτε κι εσεις κανεναν οχι τπτ αλλο....δεν θα χρειαστει να τα πληρωσετε κιολας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Λπν! Εντελωσ περιληπτικα (σρυ αλλα ειμαι απο κινητο) εμαθα οτι μπορουμε να τα βρουμε σε ενα μαγαζι με ιατρικα ειδη π λεγεται γερμανοσ, στη σωκρατουσ, η σε διαφορα στην ευριπιδου, ρουμπουλακησ νομιζω λεγεται ενα! Αν προτιματε βεβαια παμε και εκει στου ζωγραφου! Εκτοσ απ τν Παναγιώτη κ την Αθηνά είναι άλλοσ μέσα;;

Πότε σκοπεύετε να πάτε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλησπερίζω την ομήγυρη! Λοιπόν........

Παναγιώτη εγώ δεν ανέβηκα στη σχολή σήμερα γιατί με τύλιξε το πάπλωμα και μου προέκυψαν και ξαφνικές δουλίτσες... Θα πάω αύριο, όμως και θα σου φέρω το πρόγραμμα...
Έλα ολόκληρο forum και μόνο δύο άνθρωποι βρεθήκαμε να πάμε να γίνουμε ρεζίλι δημοσίως??? :P Άντε μαζευτείτε...!
-----------------------------------------

Στο Παγκράτι δεν βρήκα κάτι, παρά μόνο ένα φαρμακείο που ενώ είχε τις πλάκες, μου είπαν να τα αγοράσω όλα μαζί από ένα μαγαζί που βρίσκεται στην πύλη κοντά στο νεκροταφείο
Το αποδέχτηκα, έριξα τις κατάρες μου και έφυγα


Αθηνά, μα πες μου τώρα αν θεωρείς ότι έχουμε τύχη έτσι
Θα πω με ποιους μίλησα μπας και ήταν κάποιος από εσάς
ΣΕ ΕΙΔΑ
:D
σε είδα:
-2η σειρά ξανθός με γυαλιά, του τα χε πρήξει ένας ΔΑΠίτης
και σε λένε Παναγιώτη, συμπλήρωνες και συ τα χαρτιά σου και όταν εφευγες φύγαμε εγώ,εσύ και ο Πάνος

σε είδα:
-μελαχρινός, φορούσες μαύρη μπλούζα και ρώτησες τί κανουμε εδώ
και απάντησα ''απλά έλεγχο στα χαρτιά μας''
ήσουν ο τελευταίος νομίζω

ε αυτά, έκανα τρομερές γνωριμίες την πρώτη μέρα
/quote]

Χμμμ, δεν ξέρω για τους άλλους, αλλά προσωπικά δε νομίζω ότι πληρώ κανένα από αυτά τα προφίλ...!:P Πληροφοριακά πάντως εγώ ήμουν αρκετά πίσω στο αμφιθέατρο, είχα σκάσει στα γέλια στον αγιασμό (συγγνώμη κιόλας ρε παιδιά, αλλά είχα φέρει την κολλητή μου μαζί και κάτι φαίνεται μας φάνηκε πολύ αστείο στις ευλογίες και μας έπιασε νευρικό) και είχα ρωτήσει τους πίσω-δίπλα-μπρός-πλάι-διαγώνια για το πώς συμπληρώνουμε όλα αυτά τα κωλοέντυπα...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Είναι εύκολο για εσάς που μένετε Αθήνα να μαζευτείτε! Τυχεροί!
Εμείς οι υπόλοιποι πρέπει να περιμένουμε μέτα τις εκλογές!!! Ελεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάω τη Δευτέρα
μικρόβιο αν ενδιαφέρεσαι ή ο οποιοσδήποτε
καλοδεχούμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Είμαι μέσα toknil
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εχω βαρεθει να σκεφτομαι το ενα να σκεφτομαι το αλλο..παω για καφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top