Πρωτοετείς στη Βιολογία

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
αντιγραφοντας ενα παρομοιο θεμα, ελατε να μαζευτουμε ολοι οι συναδελφοι βιολογοι εδω! εγω περασα βιολογια θεσσαλονικης! εσεις? :D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω αθηνα στο βιολογικο...
-----------------------------------------
μα γιατι δεν απανταει κανεις αλλος????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Πάτρα βιολογία! Συνάδελφοι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Και εγω βιολογικο πατρας!!! Συμφοιτητης με την pauline :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βιολογία Θεσσαλονίκης.....!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ελατε παιδια να γινουμε πολλοι!! χεχε! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μοριακή βιολογία Αλεξανδρούπολη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους συναδελφοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:bye:κανενας για αθηνα?μονο 3 παιδια εχω δει για αθηνα μεσα στο φορουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matina_91

Νεοφερμένος

Η Matina_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ πέρασα στο Βιολογικό Ηρακλείου!!! Υπάρχει κάποιος άλλος συμφοιτητής εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους συναδελφοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:bye:κανενας για αθηνα?μονο 3 παιδια εχω δει για αθηνα μεσα στο φορουμ
ειμαι μεσα στους 3 ή ειμαι ο 4ος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Και εγω βιολογικο πατρας!!! Συμφοιτητης με την pauline :P
:no1:ωραία!!!! τέσσερις μέχρι τώρα για Πάτρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δηλωνω κι εγω το παρον. :D Αθηνα περασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni91

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
και εγώ βιολογία θεσσαλονίκης συνάδελφοι!
:) Μπράβο σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosvt

Νεοφερμένος

Ο πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
για πειτε τιποτα για την σχολη...εχετε ακουσει τιποτα απο κανεναν γνωστο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ειμαι μεσα στους 3 ή ειμαι ο 4ος???
εσυ εισαι ο 4ος!!!!!!οι αλλοι δυο ειναι ο panosvt και η toknil
-----------------------------------------
Δηλωνω κι εγω το παρον. :D Αθηνα περασα...
ελα 5 μεχρι τωρα!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Εγώ πέρασα στο Βιολογικό Ηρακλείου!!! Υπάρχει κάποιος άλλος συμφοιτητής εκεί?

Κι εγώ Βιολογία Κρήτης . Ελπίζω το τμήμα να είναι τόσο καλό όσο λένε για να μη μετανιώσω που το δήλωσα πρώτο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ρε παιδες εχετε δει καθολου το προγραμμα των μαθηματων που θα κανουμε?ειδα το συνολοτων ωρων εβδομαδιαιως και μου θυμισε δυστυχως περιπου το οχταωρο του σχολειου.:'(:'(:'(ποιο ειναι το χειροτερο σας ολων των μαθηματων των εξαμηνων?????????????????εμενα η φυσικη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ρε παιδες εχετε δει καθολου το προγραμμα των μαθηματων που θα κανουμε?ειδα το συνολοτων ωρων εβδομαδιαιως και μου θυμισε δυστυχως περιπου το οχταωρο του σχολειου.:'(:'(:'(ποιο ειναι το χειροτερο σας ολων των μαθηματων των εξαμηνων?????????????????εμενα η φυσικη!!!!

με καμια κυβερνηση:P
πρωτα απ ολα μπορει να σας εχει 12 ωρες εργαστηρια βιοχημειας ξερω γω (ειπα κατι στην τυχη, δεν ξερω καν αν υφισταται τετοιο μαθημα:P) αλλα στην πραγματικοτητα ειναι 4 ομαδες φοιτητων, η καθε μια απο 3 ωρες ξερω γω, κάπως έτσι. επισης, σχεδον ποτε δεν γινονται ολα τα αμφιθετατρα που γραφουν στο προγραμμα:P
δεν σπουδαζω σε βιολογικο, ετσι γινεται ομως πανω κατω σε ολες τις σχολες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
με καμια κυβερνηση:P
πρωτα απ ολα μπορει να σας εχει 12 ωρες εργαστηρια βιοχημειας ξερω γω (ειπα κατι στην τυχη, δεν ξερω καν αν υφισταται τετοιο μαθημα:P) αλλα στην πραγματικοτητα ειναι 4 ομαδες φοιτητων, η καθε μια απο 3 ωρες ξερω γω, κάπως έτσι. επισης, σχεδον ποτε δεν γινονται ολα τα αμφιθετατρα που γραφουν στο προγραμμα:P
δεν σπουδαζω σε βιολογικο, ετσι γινεται ομως πανω κατω σε ολες τις σχολες!
ειδα και στο πρωτο εξαμηνο εχουμε 32 ωρες την εβδομαδα.......οι 12 ειναι εργαστηρια...και για τα 5 μαθηματα του εξαμηνου συνολικα...δηλαδη λες να γλιτωσουμε καμια 10ρια ωρες???????????:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top