Πρωτοετείς στη Βιολογία

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
παιδια ποια ειναι τα διακιολογητικα που χρειαζεται να δωσουμε για την εγγραφη μας στην σχολη???
το εχει ψαξει κανεις???
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=49546&page=9
Παναγιώτη εδώ τα λέει αναλυτικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
μα8ατε ποτε 8α γινουν οι ανακοινωσεις για τις προ8εσμιες εγγραφης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
16-30 δεν έιναι? Αύριο θα πάρω τηλ. να ρωτήσω και για επιβαιβέωση. Να δω μήπως πηγαίνουμε και αλφαβητικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
16-30 δεν έιναι? Αύριο θα πάρω τηλ. να ρωτήσω και για επιβαιβέωση. Να δω μήπως πηγαίνουμε και αλφαβητικά
νομιζω 16 -30 ειναι γενικα για ολες τισ σχολες......την ακριβη ημερομηνια δεν την εχω δει που8ενα ακομη......οσο για το αν παμε αλφαβητικα το ακουσα κιε γω οτι γινεται αλλα στην γραμματεια δεν μου ειπαν αν γινεται και στο τμημα μας.......εσυ σε ποιας πολης εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
νομιζω 16 -30 ειναι γενικα για ολες τισ σχολες......την ακριβη ημερομηνια δεν την εχω δει που8ενα ακομη......οσο για το αν παμε αλφαβητικα το ακουσα κιε γω οτι γινεται αλλα στην γραμματεια δεν μου ειπαν αν γινεται και στο τμημα μας.......εσυ σε ποιας πολης εισαι?
στην Πάτρα θα είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
στην Πάτρα θα είμαι[/quoteσχεδον συμφοιτητες τοτε...3ερεις αν οι ημερομηνιες αλλαζουν αναλογα με το τμημα και την πολη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
σχεδον συμφοιτητες τοτε...3ερεις αν οι ημερομηνιες αλλαζουν αναλογα με το τμημα και την πολη ?
Κοίταξε το 16-30 απ'ότι ξέρω είναι ίδιο για όλες τις σχολές και τα τμήματα. Κάτι παραπάνω δεν έχω ακούσει δυστυχώς. Αν μάθω κάτι καινούριο θα σας το μεταφέρω :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
οκ 8α ειμαι σε ετοιμοτητα!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Ναι, μείνε ήσυχος :):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αυτό το απομόνωσα από τον οδηγό σπουδών (2008-9) για το τμήμα της Αθήνας και προφανώς δε ζητάνε ιατρικές εξετάσεις

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Αυτό το απομόνωσα από τον οδηγό σπουδών (2008-9) για το τμήμα της Αθήνας και προφανώς δε ζητάνε ιατρικές εξετάσεις

στην αρχικη σελιδα της βιολογιας ομως λεει για ιατρικες ε3ετασεις........εσυ εμα8ες ποτε 8α βαλουν τις νεες ανακοινωσεις στο site?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
στην αρχικη σελιδα της βιολογιας ομως λεει για ιατρικες ε3ετασεις........
Δεν το βρίσκω, το λέει είσαι σίγουρος;
Γιατί και η Ίρις είπε ότι δε χρειάζονται εξετάσεις

εσυ εμα8ες ποτε 8α βαλουν τις νεες ανακοινωσεις στο site?
Τσου.
Φαντάζομαι όπου να ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δεν το βρίσκω, το λέει είσαι σίγουρος;
Γιατί και η Ίρις είπε ότι δε χρειάζονται εξετάσεις


Τσου.
Φαντάζομαι όπου να ναι
για τισ ιατρικες το ειδα εκει που λεει υποχρεωσεις φοιτητων κατω απο κει που λεει για τα απαραιτητα δικαιολογητικα...........εγω ειχα ρωτησει στη γραμματεια μια εκει περα και ου ειπε οτι αυτην την εβδομαδα που μας ερχεται θα τις βαλουν δλδ απο δευτερα και μετα αλλα δεν 3ερω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
για τισ ιατρικες το ειδα εκει που λεει υποχρεωσεις φοιτητων κατω απο κει που λεει για τα απαραιτητα δικαιολογητικα...........εγω ειχα ρωτησει στη γραμματεια μια εκει περα και ου ειπε οτι αυτην την εβδομαδα που μας ερχεται θα τις βαλουν δλδ απο δευτερα και μετα αλλα δεν 3ερω........
Πού πηγε και σένα αμεσως το μάτι σου όμως...στις υποχρεώσεις μας
:P

Παρατηρείς ότι δίνει ένα περιθώριο μέχρι τις 31 Ιανουαρίου με σκοπό να συμμετάσχεις στην εξεταστική του Φεβρουαρίου;

Άρα μάλλον δεν πρόκειται για μας
Τί να σου πω....;
Θα μάθουμε σύντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πού πηγε και σένα αμεσως το μάτι σου όμως...στις υποχρεώσεις μας
:P

Παρατηρείς ότι δίνει ένα περιθώριο μέχρι τις 31 Ιανουαρίου με σκοπό να συμμετάσχεις στην εξεταστική του Φεβρουαρίου;

Άρα μάλλον δεν πρόκειται για μας
Τί να σου πω....;
Θα μάθουμε σύντομα
ειπα να ρι3ω μια μτια κι εκει απο τωρα μην μου ερ8ει ταμπλας εκεινη την ωρα!!!!!:P:P:P:Pναι το ειδα αυτο............ΠΟΤΕ 8Α ΒΓΟΥΝ ΟΙ #@%$@%#$@@$#% ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?????????ΟΕΟ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Πήρα τηλ. στην γραμματεία της σχολής (στην Πάτρα) και μου είπαν πως οι εγγραφές είναι 16-30 του μηνός και ώρες 11.00-13.00, όχι αλφαβητικά. Τα μαθήματα ξεκινούν στις 28 Σεπτεμβρίου. Δεν θα χρειστεί το ατομικό δελτίο επιτυχίας από το λύκειο και δεν θα χρειστεί να κάνουμε ιατρικές εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πήρα τηλ. στην γραμματεία της σχολής (στην Πάτρα) και μου είπαν πως οι εγγραφές είναι 16-30 του μηνός και ώρες 11.00-13.00, όχι αλφαβητικά. Τα μαθήματα ξεκινούν στις 28 Σεπτεμβρίου. Δεν θα χρειστεί το ατομικό δελτίο επιτυχίας από το λύκειο και δεν θα χρειστεί να κάνουμε ιατρικές εξετάσεις.
το ιδιο ισχυει και για μας???????????τοσο νωρις αρχιζουν τα μαθηματα?:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
το ιδιο ισχυει και για μας???????????τοσο νωρις αρχιζουν τα μαθηματα?:(:(:(:(
Δεν ξέρω κάτι για την Αθήνα.Κι εγώ νόμιζα ότι θα ξεκινήσουμε μετά τις εκλογές...τί να πω?!!!:hmm: Να σου πω, όμως, την αλήθεια ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!! Αυτό το καλοκαίρι ήταν πραγματικά μεγάααααλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δεν ξέρω κάτι για την Αθήνα.Κι εγώ νόμιζα ότι θα ξεκινήσουμε μετά τις εκλογές...τί να πω?!!!:hmm: Να σου πω, όμως, την αλήθεια ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!! Αυτό το καλοκαίρι ήταν πραγματικά μεγάααααλο
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
στο site της βιολογιας στην αθηνα εχουν βγαλει ανακοινωση για τις εγγραφες των νεο[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]εισαχθεντων φοιτητων αλλα οταν παω να ανοιξω το link για να το δω δεν μου το ανοιγει...το διαβασε κανεις?

[/FONT]
-----------------------------------------
ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΝΕΟΕΙΣΑΧΘΕΝΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ
ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Καλούνται οι νεοεισαχθέντες φοιτητές του Τμήματος της Βιολογίας, να προσέλθουν την Πέμπτη, 24/9/2009, από 8.30 π.μ. στη Γραμματεία του Τμήματος, με τα εξής δικαιολογητικά:


1.[FONT=&quot] [/FONT]Απολυτήριο Λυκείου ( πρωτότυπο ή επικυρωμένο φωτοαντίγραφο)

2.[FONT=&quot] [/FONT]Βεβαίωση πρόσβασης

3.[FONT=&quot] [/FONT]Φωτοαντίγραφο Αστυνομικής Ταυτότητας

4.[FONT=&quot] [/FONT](4) Φωτογραφίες

5.[FONT=&quot] [/FONT]Διαγραφή (σε περίπτωση που είναι εγγεγραμμένοι σε άλλο Τμήμα)




Από την Γραμματεία του Τμήματος​
στο site της βιολογιας στην αθηνα εχουν βγαλει ανακοινωση για τις εγγραφες των νεο[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]εισαχθεντων φοιτητων αλλα οταν παω να ανοιξω το link για να το δω δεν μου το ανοιγει...το διαβασε κανεις?

[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top