Πρωτοετείς στη Βιολογία

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
στο site της βιολογιας στην αθηνα εχουν βγαλει ανακοινωση για τις εγγραφες των νεο[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]εισαχθεντων φοιτητων αλλα οταν παω να ανοιξω το link για να το δω δεν μου το ανοιγει...το διαβασε κανεις?[/FONT]


-----------------------------------------

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΝΕΟΕΙΣΑΧΘΕΝΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ


ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ




Καλούνται οι νεοεισαχθέντες φοιτητές του Τμήματος της Βιολογίας, να προσέλθουν την Πέμπτη, 24/9/2009, από 8.30 π.μ. στη Γραμματεία του Τμήματος, με τα εξής δικαιολογητικά:


1.Απολυτήριο Λυκείου ( πρωτότυπο ή επικυρωμένο φωτοαντίγραφο)

2.Βεβαίωση πρόσβασης

3.Φωτοαντίγραφο Αστυνομικής Ταυτότητας

4.(4) Φωτογραφίες

5.Διαγραφή (σε περίπτωση που είναι εγγεγραμμένοι σε άλλο Τμήμα)





Από την Γραμματεία του Τμήματος​
ουτε κι εγω μπορω να το ανοιξω....αυτο που εγραψες μετα που το ειδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
ουτε κι εγω μπορω να το ανοιξω....αυτο που εγραψες μετα που το ειδες?
Όταν μπαίνεις στην αρχική σελίδα του τμήματος υπάρχει μια οριζόντια πορτοκαλί λωρίδα και εκεί πάνω θα δεις να περνά εντυπωσιακά η ανακοίνωση
Από κει ανοίγει κανονικά

αμάν και συ...ήταν τόοοοσο προφανές πια, μάτι έβγαζε



2 ερωτήσεις
- 24 Σεπτεμβρίου;;;; Από κει και μετά ή όλοι μαζί παρέα στις 24...
-Το φωτοαντίγραφο του απολυτηρίου δεν το κράτησαν στην κατάθεση των μηχανογραφικών; Ή εγώ η άμπαλη το έχασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Όταν μπαίνεις στην αρχική σελίδα του τμήματος υπάρχει μια οριζόντια πορτοκαλί λωρίδα και εκεί πάνω θα δεις να περνά εντυπωσιακά η ανακοίνωση
Από κει ανοίγει κανονικά

αμάν και συ...ήταν τόοοοσο προφανές πια, μάτι έβγαζε



2 ερωτήσεις
- 24 Σεπτεμβρίου;;;; Από κει και μετά ή όλοι μαζί παρέα στις 24...
-Το φωτοαντίγραφο του απολυτηρίου δεν το κράτησαν στην κατάθεση των μηχανογραφικών; Ή εγώ η άμπαλη το έχασα...
το ειδα τελικα.....στην αρχη δεν ο ειχα δει γιατι πηγα απο το google στις ανακοινωσεις.:P:P:P
νομιζω οτι εννοει επικυρωμενο φωτοαντιγραφο.αμπαλη βγαλε το φωτοτυπια και επικυρωσε το στο ΚΕΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
το ειδα τελικα.....στην αρχη δεν ο ειχα δει γιατι πηγα απο το google στις ανακοινωσεις.:P:P:P
νομιζω οτι εννοει επικυρωμενο φωτοαντιγραφο.αμπαλη βγαλε το φωτοτυπια και επικυρωσε το στο ΚΕΠ
Έχεις ιδέα τί σημαίνει συναισθηματικά αυτή η απώλεια;
Εμ;


Πάντως πλούσια και κατατοπιστική η ανακοίνωση
Σε εγκλιματίζει αμέσως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Έχεις ιδέα τί σημαίνει συναισθηματικά αυτή η απώλεια;
Εμ;


Πάντως πλούσια και κατατοπιστική η ανακοίνωση
Σε εγκλιματίζει αμέσως
συμφωνω...οποτε απο οτι καταλαβα θα μαζευτουμε ολοι εκει περα.....τα ψαρωμενα!!!!!!!!:P:P:P:D:D:Dτελικα για τις ιατρικες εξετασεις δεν λεει τιποτα..........:what::what::what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κ εγώ βιολογία Αθήνας είμαι παιδιά κ έχω χάσει τον μπούσουλα!
Τι θα γίνει? Θα σκάσουμε μύτη στη Γραμματεία στις 24/7 όλοι οι πρωτοετείς? Μου φαίνεται λίγο παράλογο!
Επίσης,για την βεβαίωση πρόσβασης δίνουμε το πρωτότυπο ή αντίγραφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Κ εγώ βιολογία Αθήνας είμαι παιδιά κ έχω χάσει τον μπούσουλα!
Τι θα γίνει? Θα σκάσουμε μύτη στη Γραμματεία στις 24/7 όλοι οι πρωτοετείς? Μου φαίνεται λίγο παράλογο!
Επίσης,για την βεβαίωση πρόσβασης δίνουμε το πρωτότυπο ή αντίγραφο?
κι εμενα παρα3ενο μου φαινεται παντωσ παιδες να μαζευτουμε 100+ ατομα εκει περα..........εγω παντως 8α παρω και τα δυο για σιγουρια!!!!
να κανω μια ερωτηση?αυτη η βεβαιωση προσβασης ειναι ενα χαρτι που λεει τουσ βα8μουσ στο κα8ε μα8ημα κατευθυνσης η ειναι αλλο αυτο????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cfj

Νεοφερμένος

Ο cfj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
κι εμενα παρα3ενο μου φαινεται παντωσ παιδες να μαζευτουμε 100+ ατομα εκει περα..........εγω παντως 8α παρω και τα δυο για σιγουρια!!!!
να κανω μια ερωτηση?αυτη η βεβαιωση προσβασης ειναι ενα χαρτι που λεει τουσ βα8μουσ στο κα8ε μα8ημα κατευθυνσης η ειναι αλλο αυτο????????????

Καλησπέρα αγαπητοί συνάδελφοι! Απ' όσο θυμάμαι, η βεβαίωση πρόσβασης είναι όντως το χαρτί με τους βαθμούς σε κάθε μάθημα και λογικά στην εγγραφή χρειάζεται αντίγραφο (εγώ τουλάχιστον έχω ακόμη το πρωτότυπο...:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αντίγραφο του απολυτηρίου(επικυρωμένο) ή του αποδεικτικού απολύσεως, της βεβαίωσης πρόσβασης και της αστυνομικής ταυτότητας (ή του πιστοποιητικού γέννησης) χρειάζονται. Α και φωτογραφίες τύπου αστυνομικής ταυτότητας (για την Πάτρα έξι ζητούν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Καλησπέρα αγαπητοί συνάδελφοι! Απ' όσο θυμάμαι, η βεβαίωση πρόσβασης είναι όντως το χαρτί με τους βαθμούς σε κάθε μάθημα και λογικά στην εγγραφή χρειάζεται αντίγραφο (εγώ τουλάχιστον έχω ακόμη το πρωτότυπο...:xixi:)
ωραια ενας ακομη στην παρεα!!!!!:D:D:Dωραια αυτο το χαρτι εχω κι εγω....καποιοι μου ειπαν οτι δεν ειναι αυτο το χαρτι που χρειαζομαστε για την εγγραφη αλλα ενα αλλο που λεει ακριβως την σχολη την πολη και τη σειρα που μπηκες στην σχολη...........κατι που δεν μας εχουν δωσει ακομη απο το σχολειο.........
-----------------------------------------
Αντίγραφο του απολυτηρίου(επικυρωμένο) ή του αποδεικτικού απολύσεως, της βεβαίωσης πρόσβασης και της αστυνομικής ταυτότητας (ή του πιστοποιητικού γέννησης) χρειάζονται. Α και φωτογραφίες τύπου αστυνομικής ταυτότητας (για την Πάτρα έξι ζητούν)
για την αθηνα 4...μαλλον ειναι πιο τζαμπατζηδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ωραια ενας ακομη στην παρεα!!!!!:D:D:Dωραια αυτο το χαρτι εχω κι εγω....καποιοι μου ειπαν οτι δεν ειναι αυτο το χαρτι που χρειαζομαστε για την εγγραφη αλλα ενα αλλο που λεει ακριβως την σχολη την πολη και τη σειρα που μπηκες στην σχολη...........κατι που δεν μας εχουν δωσει ακομη απο το σχολειο.........
Α ρώτησα στη γραμματεία και μου είπαν πως δεν θα το χρειαστούμε αυτό το χαρτί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Α ρώτησα στη γραμματεία και μου είπαν πως δεν θα το χρειαστούμε αυτό το χαρτί
α ωραια!!!!!γιατι δεν η3ερα ποτε 8α μας το δωσουν......εσας σας το εχουν δωσει απο το σχολειο αυτο?οποτε αυτο που λεει για την βεβαιωση προσβασης ειναι το αλλο που λεει τους βαθμους μας στην κατευθυνση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
α ωραια!!!!!γιατι δεν η3ερα ποτε 8α μας το δωσουν......εσας σας το εχουν δωσει απο το σχολειο αυτο?οποτε αυτο που λεει για την βεβαιωση προσβασης ειναι το αλλο που λεει τους βαθμους μας στην κατευθυνση?
Μπορείς να πας να το πάρεις από το σχολείο σου αυτό το χαρτί όποτε θέλεις και αν θελεις. Η βεβαίωση πρόσβασης λεει τους βαθμους σου σε καθε μαθημα που εδωσες πανελλαδικα και τον Γενικό Βαθμό Πρόσβασης σου κατω κατω- λεει καπου στη μεση με σκουρα γραμματα ''Βεβαίωση'' .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μπορείς να πας να το πάρεις από το σχολείο σου αυτό το χαρτί όποτε θέλεις και αν θελεις. Η βεβαίωση πρόσβασης λεει τους βαθμους σου σε καθε μαθημα που εδωσες πανελλαδικα και τον Γενικό Βαθμό Πρόσβασης σου κατω κατω- λεει καπου στη μεση με σκουρα γραμματα ''Βεβαίωση'' .
χρειαζεται πουθενα αυτο το πραμα???????????
α εντα3ει!!:D:D:D:wake::oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εμάς πάντως δεν μας το έχουν δώσει αυτό το άλλο χαρτί που αναφέρεις georgeze. Μάλιστα όταν πήγα να το ζητήσω από το σχολείο μου είπαν ότι θα αργήσει πολύ να φτάσει στα χέρια μας. Οπότε η pauline έχει δίκιο όταν λέει ότι δεν θα το χρειαστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εμάς πάντως δεν μας το έχουν δώσει αυτό το άλλο χαρτί που αναφέρεις georgeze. Μάλιστα όταν πήγα να το ζητήσω από το σχολείο μου είπαν ότι θα αργήσει πολύ να φτάσει στα χέρια μας. Οπότε η pauline έχει δίκιο όταν λέει ότι δεν θα το χρειαστούμε!
ουτε κι εμας μας το εχουν δωσει γι'αυτο ψιλοαγχωθηκα.........κι εγω οταν ρωτησα μου ειπαν το ιδιο..........αλλα εκεινοι μου ειπαν οτι αυτο ειναι το χαρτι που χρειαζομαστε.......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Βασικά κ εμένα μου είχαν πει ότι θα το χρειαζόμουν αλλά στην ανακοίνωση της σχολής δεν ανέφερε τπτ... Δε ξέρω... Γενικά το όλο θέμα με τις εγγραφές είναι πολύ περίεργο. Δεν μπορείς να πάρεις από πουθενά καθαρές απαντήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Βασικά κ εμένα μου είχαν πει ότι θα το χρειαζόμουν αλλά στην ανακοίνωση της σχολής δεν ανέφερε τπτ... Δε ξέρω... Γενικά το όλο θέμα με τις εγγραφές είναι πολύ περίεργο. Δεν μπορείς να πάρεις από πουθενά καθαρές απαντήσεις...
ενα αλλο πραγμα που με μπερδεψε ειναι τωρα αυτο με τις ιατρικες ε3ετασεις...........τελικα τι 8α γινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ πρώτη φορά άκουσα για ιατρικές εξετάσεις σε αυτό το φορουμ οπότε δεν ξέρω τπτ σχετικά με το θέμα:hmm:
Ωστόσο μου φαίνεται τραβηγμένο να έχουμε ιατρικές εξετάσεις στο βιολογικό...
Οποιος μάθει κάτι νεότερο σχετικά με το θέμα ας κάνει μια δημοσίευση να μάθουμε κ εμείς τι θα γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
το βιολογικο της πατρας παντως δν τις ζηταει τις ιατρικες εξετασεις... εμενα παλι μου φαινεται εντελως λογικο να υπαρχουν... εδω μεχρι και το παιδαγωγικο ζητουσε... για βιολογια θεσσαλονικης,αθηνας,κρητης δν ξερω ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top