Προτείνετε ταινίες

scareless

Νεοφερμένος

Ο scareless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
https://en.wikipedia.org/wiki/Children_of_Heaven
gives me chills errry time
αξιζει παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Ηostel(2005), κλασσική ταινια horror με ελάχιστη βία(στην οθόνη) αλλά πολύ προβλέψιμη...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt3042408/ καλούλα

και με δυνατό soundtrack
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt1187064/?ref_=nv_sr_1 μου έκανε ιδιαιτερη εντυπωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενηκαλ.

Νεοφερμένος

Η ελενηκαλ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
gladiator ,mystic river , run all night (2015) american sniper , fight club , seven<3 , shutter island<3 , inception , the rite , the girl with the dragon tattoo ,salt ,drive, taken 1/2/3 , blood diamond ,the departed , the bourne identity (5) ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
κανένας λάτρης των sci-fi να κάνει προτάσεις; ήρθαν εκείνες οι μέρες κάθε χρονιάς που γεμίζω το λάπτοπ με ταινίες πριν πάμε χωριό :loltooth: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
κανένας λάτρης των sci-fi να κάνει προτάσεις; ήρθαν εκείνες οι μέρες κάθε χρονιάς που γεμίζω το λάπτοπ με ταινίες πριν πάμε χωριό :loltooth: :(

Δες το interstellar, φρεσκο φρεσκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Excuse Me Sir, do you have a moment to talk about our Lord and Saviour, Mr. Spock?

Να δεις τα Star Trek και εννοώ ΚΑΙ τουλάχιστον τις σειρές τα Original, τα TNG και τα DS9!

Δε ξέρω, βέβαια, αν θα προλάβεις να τα δεις αυτά μέσα στο καλοκαίρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Καμια ταινια sci-fi?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χμμ καμιά χαλαρή ταινία με έξυπνο σενάριο να περάσω για 15αύγουστο που θα κάνω ένα μικρό ταξιδάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Χμμ καμιά χαλαρή ταινία με έξυπνο σενάριο να περάσω για 15αύγουστο που θα κάνω ένα μικρό ταξιδάκι;

Σε τι είδος? Δράμα, κοινωνικό, ρομάντζο, περιπέτεια, sci-fi ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η τελευταία που είδα ήταν η Lucy, με τη Scarlett.

Σου άρεσε? Εμένα από την μέση και μετά με ξενέρωσε.

Αν βλέπεις μόνο θρίλερ τότε είναι πολύ πιθανό ήδη να την έχει δει..
Αν όχι, τότε στην προτείνω ανεπιφύλακτα..


Δεν το λέω σχεδόν ποτέ για θρίλερ γιατί το είδος δεν είναι του γούστου μου αλλά μιλάμε για ταινιάρα όντως.

ΤΑΙΝΙΑΡΑ! Τι βλέμμα έχει αυτό το παιδί, την έχω δει την ταινία 3 φορές σίγουρα και ακόμα εντύπωση με κάνει.

Σόφη, έχεις δει αυτό και αυτό και αυτό ? (pure ισπανικός κινηματογράφος)
Επίσης αν και δεν το λες θρίλερ, αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Α δεν έχω θέμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Stavri, το εχω δει thanks παντως! :) Κατι σε drama? ( πχ the book thief)
Ερινυς οντως ουτε εμενα μου πολυαρεσε . Αλλιως το περιμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Σου άρεσε? Εμένα από την μέση και μετά με ξενέρωσε.

Συμφωνούμε απολύτως! Μέχρι τη μέση σχεδόν γοητεύτηκα. Μετά, έλεγα "πότε θα τελειώσει;;" :P
Α δεν έχω θέμα :)
Whiplash (πολύ ωραία ταινία)

Stavri, το εχω δει thanks παντως! :) Κατι σε drama? ( πχ the book thief)
Ερινυς οντως ουτε εμενα μου πολυαρεσε . Αλλιως το περιμενα

Δε το έχω δει, αλλά έχω διαβάσει καλές κριτικές για αυτό. Είναι στο WatchList μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Θυμαται καποιος μια ταινια που ενας αστεροιδης χτυπα το φεγγαρι και μετα το τελευταιο τιθεται σε τροχια συγκρουσης με τη γη?
Αν θυμαστε πειτε το ονομα πλιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια παιζει καμια καλη ταινια τυπου kingdoms of heaven και γενικα με ιπποτες , μεσαιωνα ,μαχες - στρατηγικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είμαι σε φάση για rom com και δεν μπορώ να βρω ταινία που να μην έχω δει.
Σκανάρω λίστες στο Imdb και έχω δει τα περισσότερα. Όσα δεν έχω δει δεν με τραβάνε ιδιαίτερα.

Έχετε καμιά πρόταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top