Προτείνετε ταινίες

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Project X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
και οι 3 ειναι πολυ καλες ταινια αλλαα.. το AMERICAN HISTORY X ειναι η πιο υπερτατη ταινια για μενα
+ παιζει ο Νορτον αρα εγγυηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θέλω μια ταινία που να λιώσω στο κλάμα..:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Θέλω μια ταινία που να λιώσω στο κλάμα..:cry_x:

κλαινε τα κοριτσια με παπακαλιατη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θέλω μια ταινία που να λιώσω στο κλάμα..:cry_x:

Επτά ζωές, με τον Will Smith...... Το κλάμα του αιώνα (ανεξαρτήτως φύλου)

Αλλιώς κλασσικό P.S. I love you ή Notebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λεπόν, θα ήθελα να δω μια ταινία που να μην είναι πολύ γνωστή, ψαγμένη με λίγα λόγια, η οποία είτε να περνάει κάποιο μήνυμα είτε το τέλος της να σου αφήνει κάποιο παράξενο συναίσθημα. Κυρίως το 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
κλαινε τα κοριτσια με παπακαλιατη;

Χαχαχα ούτε καν..
Επτά ζωές, με τον Will Smith...... Το κλάμα του αιώνα (ανεξαρτήτως φύλου)

Αλλιώς κλασσικό P.S. I love you ή Notebook

Α θα δω το πρώτο αν είναι τα άλλα δεν μου αρέσουν!Θενκς!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Θέλω μια ταινία που να λιώσω στο κλάμα..:cry_x:

Les choristes
La tête en friche
House of Sand and Fog
About Schmidt νταξ δεν ειναι τελειως τετοια ταινια αλλα με αυτο τελος πρεπει να εισαι αναισθητος για να μην συγκινηθεις.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Λεπόν, θα ήθελα να δω μια ταινία που να μην είναι πολύ γνωστή, ψαγμένη με λίγα λόγια, η οποία είτε να περνάει κάποιο μήνυμα είτε το τέλος της να σου αφήνει κάποιο παράξενο συναίσθημα. Κυρίως το 2ο.


Τσεκαρετε το Mr.Nobody οσοι δεν το χετε δει. Πολυ ωραια-mindfuck-μοναδικη ταινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
το Seven pounds που προτεινε η pocahontas οντως ριχνει δακρυ.
Αν και αναισθητος , με συγκινησε.Και με επεισε να δωσω τα οργανα μου μολις ψοφησω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Les choristes
La tête en friche
House of Sand and Fog
About Schmidt νταξ δεν ειναι τελειως τετοια ταινια αλλα με αυτο τελος πρεπει να εισαι αναισθητος για να μην συγκινηθεις.-

Σε ευχαριστώ!:*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τσεκαρετε το Mr.Nobody οσοι δεν το χετε δει. Πολυ ωραια-mindfuck-μοναδικη ταινια.

Την έβαλα να κατέβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Les choristes
La tête en friche
House of Sand and Fog
About Schmidt νταξ δεν ειναι τελειως τετοια ταινια αλλα με αυτο τελος πρεπει να εισαι αναισθητος για να μην συγκινηθεις.-

Απ'αυτές, έχω δει τα παιδιά της χορωδίας, ντάξει δεν ήταν τόοοσο συγκινητικό, αν και ήταν πραγματικά πολύ ωραία ταινία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μιας και για εξεταστική δεν πρόκεται να διαβάσω, πείτε καμία ταινία :Ρ

Είδα το Reservoir Dogs και τώρα είμαι μεταξύ Inception /American History X (Μαθήματα Αμερικανικής Ιστορίας) και trilogy Godfather!!Ποιό μου προτίνετε :) ?
What, δεν έχεις δει πολλά κλασσικά πράγματα. :hmm:

Όλες καλές και διασκεδαστικές.

Το Inception καθαρά για πολύ action και μικρά plot twists συνεχώς, πολύ καλή ταινία.

American History X αν έχεις όρεξη να δεις κάτι για τον ρατσισμό, σίγουρα είναι μια ταινία που πρέπει να δουν όλοι.

Godfather αν θες oldschool κλασσικούρα, οι ταινίες στα καλύτερα τους.

Λεπόν, θα ήθελα να δω μια ταινία που να μην είναι πολύ γνωστή, ψαγμένη με λίγα λόγια, η οποία είτε να περνάει κάποιο μήνυμα είτε το τέλος της να σου αφήνει κάποιο παράξενο συναίσθημα. Κυρίως το 2ο.
The Trueman Show αν δεν την έχεις δει, πρώτη και καλύτερη. Το κλασσικό Planet of Apes (μην φας κανένα spoiler κοίτα) για ένα παράξενο συναίσθημα που λες. Αυτά μου έρχονται τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
The Trueman Show αν δεν την έχεις δει, πρώτη και καλύτερη. Το κλασσικό Planet of Apes (μην φας κανένα spoiler κοίτα) για ένα παράξενο συναίσθημα που λες. Αυτά μου έρχονται τώρα.
Τις έχω δει, το τρούμαν σόου απλά γαμάτο!!!
Aπ'τις αγαπημένες μου mindfuck ταινίες είναι το "A beautiful mind" κάτι τέτοιο ψάχνω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τις έχω δει, το τρούμαν σόου απλά γαμάτο!!!
Aπ'τις αγαπημένες μου mindfuck ταινίες είναι το "A beautiful mind" κάτι τέτοιο ψάχνω.:)

Καλό ήταν το a beautiful mind αλλά περίμενα κάτι που να έχει να κάνει πολύ με μαθηματικά, όχι ένα γενικό δράμα.

Τώρα δεν ξέρω κάτι άλλο να σου προτείνω :P Γενικά εχω καιρό να κάτσω να δω ταινίες, έχω κολλήσει με anime τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλό ήταν το a beautiful mind αλλά περίμενα κάτι που να έχει να κάνει πολύ με μαθηματικά, όχι ένα γενικό δράμα.

Τώρα δεν ξέρω κάτι άλλο να σου προτείνω :P Γενικά εχω καιρό να κάτσω να δω ταινίες, έχω κολλήσει με anime τώρα.

Καλά και γω έχω πολλούς μήνες να δω ταινίες αλλά τώρα στην εξεταστική επιβάλλεται αλλιώς αν συνεχίσω να βλέπω ναρούτο με τέτοιο ρυθμό βλέπω να μην πατάω να γράψω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Τις έχω δει, το τρούμαν σόου απλά γαμάτο!!!
Aπ'τις αγαπημένες μου mindfuck ταινίες είναι το "A beautiful mind" κάτι τέτοιο ψάχνω.:)

για mindfuck θα λεγα
The Prestige
The Illusionist
21
Being John Malkovich
Oldboy (!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
για mindfuck θα λεγα
The Prestige
The Illusionist
21
Being John Malkovich
Oldboy (!)

Thanks!! Θα μπουν στην ουρά οι 2 απ'αυτές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top